Рішення проблем із входом у ProtonVPN

Якщо у вас виникли проблеми із входом у ProtonVPN, ось кілька загальних причин та рішень.

Існує багато способів увійти в ProtonVPN. Щоб отримати доступ до даних вашого облікового запису, щоб переглянути поточний план, платіжну інформацію, реквізити рахунку та завантажити конфігураційні файли OpenVPN, потрібно відвідати інформаційну панель ProtonVPN (https://account.protonvpn.com) та увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль Proton (якщо ви користувач ProtonMail, це те саме, що і ваш логін ProtonMail).


Якщо у вас виникли проблеми із входом у інформаційну панель облікового запису ProtonVPN, ви можете знайти рішення в наступному розділі цієї статті.

Якщо ви входите в наш додаток Windows VPN, вам також потрібно використовувати своє ім’я користувача та пароль Proton.

Якщо у вас є проблеми з входом у додаток Windows VPN, відвідайте цю сторінку.

Якщо ви підключаєтесь до ProtonVPN за допомогою сторонньої програми OpenVPN, вам потрібно використовувати своє ім’я та пароль OpenVPN, які можна знайти на інформаційній панелі облікового запису ProtonVPN на вкладці “Обліковий запис”..

Якщо у вас є проблеми з входом у програму OpenVPN, відвідайте цю сторінку.

Поширені проблеми з входом на інформаційну панель ProtonVPN

Щоб увійти на інформаційну панель ProtonVPN, щоб завантажити конфігурації, керувати підпискою або змінити дані свого облікового запису, перейдіть до:

account.protonvpn.com

і увійдіть у систему за допомогою імені користувача та пароля Proton, які ви вибрали під час реєстрації в ProtonVPN. Існуючі користувачі ProtonMail можуть використовувати своє ім’я користувача та пароль ProtonMail для прямого входу в систему, оскільки інформаційна панель ProtonVPN та ProtonMail мають однакові дані. Якщо у вас є проблеми з входом у систему, будь ласка, спробуйте наступне:

Вимкнути приватний режим (Safari)

Safari – Переконайтесь, що ваш веб-переглядач не встановлений у приватному режимі. Це режим за замовчуванням на деяких пристроях. ProtonVPN не працює з приватним режимом Safari, оскільки певні технології браузера, які ми вимагаємо, відключені Safari в приватному режимі.

Спробуйте інший веб-переглядач

Якщо у вас виникли проблеми з вашим поточним веб-браузером, переконайтеся, що він оновлений до останньої версії. Якщо це остання версія, будь ласка, спробуйте увійти в інший веб-переглядач, щоб побачити, чи усуває це проблема входу. Якщо це вирішує проблему входу для вас, повідомте про помилку, повідомте про помилку, щоб ми могли зробити ProtonVPN сумісним з вашим оригінальним веб-переглядачем.

Очистити кеш браузера та перезапустити браузер

Іноді проблеми викликають пошкоджений кеш браузера. Щоб виправити це, спробуйте очистити кеш браузера, а потім перезавантажте веб-переглядач. Інструкції щодо очищення кешу можна знайти тут.

Вимкнути розширення веб-переглядача

Якщо у вас все ще виникають проблеми з входом у систему, спробуйте увійти в режим «Приватний» або «Інкогніто» у веб-переглядачі (виключається Safari) або деактивуйте всі розширення. Якщо цей крок дозволяє увійти, спробуйте деактивувати кожне розширення по одному, а потім протестуйте вхід, щоб визначити, яке розширення викликає проблему. Ви можете повідомити про проблемні розширення тут.

Переконайтесь, що увімкнено Javascript, зберігання сеансів та файли cookie

Для доступу до інформаційної панелі ProtonVPN на базі браузера у вашому браузері ProtonMail не працюватиме, якщо не ввімкнено Javascript, зберігання сеансів та файли cookie. Іноді плагіни можуть відключити деякі з цих функцій. Дізнайтеся зараз, щоб увімкнути їх тут.

Скинути пароль

Якщо у вас пов’язана електронна адреса для відновлення, пов’язана з вашим обліковим записом, ви також можете спробувати відновити пароль. Електронна адреса для відновлення – це адреса електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації в ProtonVPN.

Наступні інструкції застосовуються, якщо ви використовували свій рахунок ProtonMail для отримання ProtonVPN:

Ви можете скинути свій акаунт ProtonVPN паролем, скинувши пароль для входу в ProtonMail, оскільки два облікові записи мають спільні облікові дані. Якщо також можливо скинути пароль поштової скриньки, якщо ви все ще використовуєте режим двох паролів у ProtonMail. Майте на увазі, що скидання пароля для входу або поштової скриньки зробить усі попередні повідомлення у папці “Вхідні” ProtonMail нечитабельними.

Випуск двофакторної автентифікації (2FA)

Існуючі користувачі ProtonMail мають можливість захистити свій рахунок за допомогою 2FA. Якщо ввімкнено двофакторну аутентифікацію (2FA), це також може бути проблемою з вашим пристроєм, що генерує код 2FA. Спробуйте увійти, використовуючи один з кодів відновлення у надзвичайних ситуаціях, який ми надали під час налаштування 2FA. Крім того, якщо годинник вашого телефону вимкнено більше ніж на 2 хвилини, 2FA може не працювати належним чином, тому ви хочете переконатися, що час на вашому телефоні встановлено належним чином (або синхронізуйте час з мережею автоматично).

Зверніться до нас або повідомте про помилку

Якщо жоден з перерахованих вище методів не працює для вас, зв’яжіться з нами, щоб ми могли далі розглянути проблему. До нас також можна звернутися за адресою [email protected] Ми також зацікавлені почути від вас, якщо якийсь із перерахованих вище методів виправить вашу проблему з входом, щоб ми могли знайти першопричину та виправити проблему..

Пов’язані статті

Як завантажити ProtonVPN?

Чи зберігає ProtonVPN дані користувачів?

Як перевірити наявність оновлень?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me