Řešení problémů s přihlášením ProtonVPN

Pokud máte potíže s přihlášením do ProtonVPN, zde je několik společných příčin a řešení.

Existuje mnoho způsobů, jak se přihlásit k ProtonVPN. Chcete-li získat přístup k podrobnostem svého účtu a zobrazit svůj aktuální plán, platební údaje, podrobnosti o účtu a stáhnout konfigurační soubory OpenVPN, musíte navštívit řídicí panel ProtonVPN. (https://account.protonvpn.com) a přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla Proton (pokud jste uživatelem ProtonMail, je to stejné jako přihlašovací jméno ProtonMail).


Pokud máte potíže s přihlášením do řídicího panelu účtu ProtonVPN, najdete řešení v další části tohoto článku..

Pokud se přihlašujete do naší aplikace Windows VPN, musíte použít také své uživatelské jméno a heslo Proton.

Pokud máte potíže s přihlášením do aplikace Windows VPN, navštivte tuto stránku.

Pokud se připojujete k ProtonVPN pomocí aplikace OpenVPN od třetí strany, musíte použít své uživatelské jméno a heslo pro OpenVPN, které najdete na hlavním panelu účtu ProtonVPN na kartě „Účet“..

Pokud máte potíže s přihlášením pomocí aplikace OpenVPN, navštivte tuto stránku.

Běžné problémy s přihlášením do řídicího panelu ProtonVPN

Chcete-li se přihlásit k ovládacímu panelu ProtonVPN a stáhnout si konfigurace, spravovat své předplatné nebo změnit podrobnosti svého účtu, přejděte na:

account.protonvpn.com

a přihlaste se pomocí uživatelského jména a hesla Proton, které jste vybrali při registraci k ProtonVPN. Stávající uživatelé ProtonMailu mohou k přímému přihlášení použít své uživatelské jméno a heslo pro ProtonMail, protože ProtonVPN Dashboard a ProtonMail sdílejí stejná pověření. Pokud máte potíže s přihlášením, zkuste následující:

Zakázat soukromý režim (Safari)

Safari – Ujistěte se, že váš prohlížeč není nastaven na „Soukromý“ režim. Toto je výchozí režim na některých zařízeních. ProtonVPN nepracuje s soukromým režimem Safari, protože některé technologie prohlížeče, které vyžadujeme, jsou Safari zakázány v soukromém režimu.

Zkuste jiný prohlížeč

Pokud máte potíže s aktuálním webovým prohlížečem, ujistěte se, že je aktualizován na nejnovější verzi. Pokud se jedná o nejnovější verzi, zkuste se přihlásit do jiného prohlížeče a zjistit, zda se tím problém s přihlášením nevyřeší. Pokud to vyřeší problém s přihlášením, dejte nám vědět nahlášením chyby, abychom mohli učinit ProtonVPN kompatibilním s vaším původním prohlížečem.

Vymažte mezipaměť prohlížeče a restartujte prohlížeč

Někdy jsou problémy způsobeny poškozenou mezipamětí prohlížeče. Chcete-li to vyřešit, zkuste vymazat mezipaměť prohlížeče a restartujte prohlížeč. Pokyny k vymazání mezipaměti naleznete zde.

Zakázat rozšíření prohlížeče

Pokud máte stále problémy s přihlášením, zkuste se přihlásit pomocí režimu „Soukromý“ nebo „anonymní“ v prohlížeči (vyloučeno Safari) nebo deaktivujte všechna rozšíření. Pokud vám tento krok umožní přihlášení, zkuste deaktivovat každé rozšíření postupně a poté vyzkoušejte přihlášení, abyste zjistili, které rozšíření způsobuje problém. Zde můžete nahlásit problematická rozšíření.

Ujistěte se, že jsou povoleny Javascript, úložiště relací a cookies

Pro přístup k prohlížeči ProtonVPN Dashboard v prohlížeči nebude ProtonMail fungovat, dokud nebudou povoleny Javascript, úložiště relací a cookies. Někdy mohou pluginy některé z těchto funkcí deaktivovat. Naučte se je hned teď.

Obnovit heslo

Pokud máte k účtu propojenou e-mailovou adresu pro obnovení, můžete také zkusit resetovat heslo. E-mailová adresa pro obnovení je e-mailová adresa, kterou jste zadali při registraci k ProtonVPN.

Následující pokyny platí, pokud jste k získání ProtonVPN použili svůj účet ProtonMail:

Účet ProtonVPN můžete resetovat pomocí hesla resetováním přihlašovacího hesla ProtonMail, protože oba účty sdílejí přihlašovací údaje. Pokud je také možné obnovit heslo poštovní schránky, pokud stále používáte režim dvou hesel v ProtonMailu. Nezapomeňte, že resetováním přihlašovacího hesla nebo hesla k poštovní schránce budou všechny předchozí zprávy ve složce Doručená pošta ProtonMail nečitelné..

Vydání dvou faktorů (2FA)

Stávající uživatelé ProtonMailu mají možnost zabezpečit svůj účet pomocí 2FA. Pokud máte aktivovanou dvoufaktorovou autentizaci (2FA), může to být také problém se zařízením generujícím kód 2FA. Zkuste se přihlásit pomocí některého z kódů pro nouzové obnovení, které jsme poskytli při nastavování 2FA. Pokud jsou hodiny telefonu vypnuty o více než 2 minuty, nemusí funkce 2FA správně fungovat, takže se chcete ujistit, že je v telefonu správně nastaven čas (nebo automatická synchronizace času se sítí).

Kontaktujte nás nebo nahlaste chybu

Pokud pro vás žádná z výše uvedených metod nefunguje, kontaktujte nás, abychom se mohli touto otázkou dále zabývat. Můžete nás také kontaktovat na adrese [email protected] Máme také zájem vás vyslechnout, pokud některá z výše uvedených metod vyřeší váš problém s přihlášením, abychom mohli najít hlavní příčinu a problém vyřešit.

Související články

Jak stáhnout ProtonVPN?

Ukládá ProtonVPN uživatelská data?

Jak zkontroluji aktualizace?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map