Nejčastější dotazy týkající se nastavení účtu

Jaký je rozdíl mezi webovým účtem CactusVPN a účtem služeb VPN, jaké uživatelské jméno a heslo používám?


Účet je kombinací uživatelského jména a hesla.

Pro snadné používání vašich služeb potřebujete dva typy účtů:

  1. Webový účet CactusVPN:
    Když se zaregistrujete na našem webu, získáte svůj účet na webu CactusVPN. Zahrnuje vaši e-mailovou adresu jako uživatelské jméno a heslo. Budete jej používat pro přístup k účtu na webu cactusvpn.com ak přihlášení k aplikaci CactusVPN pro Windows, Android a iOS..

    Svůj účet webové stránky CactusVPN můžete spravovat na stránce Podrobnosti o účtu.

  2. Účet služeb VPN:
    Jako zákazník CactusVPN můžete mít více služeb v závislosti na vašich potřebách. Při objednání služby se vygeneruje samostatné uživatelské jméno a heslo (najdete je ve svém účtu na našem webu). Toto je váš účet služeb VPN, který odpovídá pouze zakoupené službě. Budete jej používat k přihlášení do části VPN aplikace CactusVPN pro MacOS nebo při připojení k našim serverům VPN pomocí ručně vytvořeného připojení. Účty služeb VPN můžete spravovat na stránce Nastavení.

Pokračujme: Máte jeden webový účet CactusVPN a několik účtů VPN a / nebo inteligentních DNS, které odpovídají vašim službám VPN / inteligentních DNS. Všechny vaše účty VPN / Smart DNS jsou připojeny k účtu webové stránky CactusVPN.

Zapomněl jsem přihlašovací údaje pro můj účet na webu CactusVPN

Přejděte na stránku Resetování hesla, zadejte svou e-mailovou adresu, potvrďte, že nejste robot, a stiskněte tlačítko „Odeslat“. Obdržíte e-mail s potvrzením, že chcete obnovit své heslo. V e-mailu klikněte na tlačítko „Obnovit heslo“. Budete přesměrováni na webovou stránku, kde můžete změnit své heslo.

Jak mohu změnit e-mailovou adresu spojenou s mým webovým účtem CactusVPN?

Chcete-li změnit e-mailovou adresu svého účtu CactusVPN, přihlaste se ke svému účtu na našem webu a přejděte na Můj účet -> Heslo k účtu.

Jak změnit mé uživatelské jméno pro službu VPN?

Vaše uživatelské jméno pro VPN bylo naším systémem vytvořeno automaticky. A obvykle to vypadá jako náhodný svazek písmen a čísel. Dáme vám možnost změnit ji na „lidštější“, aby se usnadnilo zapamatování. Za tímto účelem přejděte na svůj účet -> Nastavení -> Uživatelské jméno VPN & Heslo.

V poli „Přihlašovací údaje VPN“ najdete pole s názvem „Zadejte nové uživatelské jméno“. Jednoduše zadejte požadované uživatelské jméno a vedle něj stiskněte tlačítko „Změnit uživatelské jméno“.

Další informace o rozdílech mezi webovým účtem CactusVPN a účtem služeb VPN.

Jak změnit heslo služby VPN?

Vaše heslo VPN bylo automaticky vytvořeno naším systémem. A obvykle to vypadá jako náhodný svazek písmen a čísel. Dáme vám možnost změnit ji na „lidštější“, aby se usnadnilo zapamatování. Za tímto účelem přejděte na svůj účet -> Nastavení -> Uživatelské jméno VPN & Heslo.

V "Uživatelské jméno VPN & Heslo" krabici najdete "Změnit heslo" odkaz. Po kliknutí se zobrazí dvě textová pole. Tato pole byste měli vyplnit novým heslem. Do obou polí zadejte stejné heslo. Poté klikněte na "Změnit heslo" knoflík.

Důležité: Heslo by mělo mít 4 až 24 znaků a může obsahovat pouze písmena a čísla.

Další informace o rozdílech mezi účtem webů CactusVPN a účtem služeb VPN.

Jak upgradovat / downgradovat moji službu?

Postupujte podle tohoto návodu.

Jak změnit fakturační cyklus?

Prosím kontaktujte nás.

Jak dlouho bude trvat, než aktivuji služby poté, co zaplatím?

Podle našich zkušeností můžeme říci, že pokud budete platit pomocí PayPal a kreditních / debetních karet, bude účet aktivován během několika minut. Pokud použijete jiné způsoby platby, může to trvat až 48 hodin, než si vaši transakci ověří a převedou peníze.

Pokud si koupím prémiový účet VPN, zlepší se rychlost?

Na bezplatné zkušební verzi VPN nabízíme plný přístup k našim službám. Jediným limitem pro je doba, kterou můžete použít – pouhých 24 hodin. Rychlost tedy bude stejná jako při použití stejných serverů. Chcete-li zvýšit rychlost, můžete zkusit zlepšit připojení k poskytovateli služeb Internetu a experimentovat s různými protokoly (SSTP, SoftEther, PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN). PPTP by měl být nejrychlejší.

Mám nezaplacenou fakturu, ale nechci ji platit.

Pokud nezrušíte službu, systém vytvoří novou fakturu v každém fakturačním cyklu. Není to však povinné. Pokud již nechcete naše služby využívat, stačí službu zrušit.

Mohu nastavit předplatné kreditní / debetní karty?

Po uhrazení první faktury kreditní kartou se automaticky vytvoří předplatné kreditní karty. Chcete-li předplatné zrušit, stačí zrušit službu.

Jak změnit výchozí kreditní / debetní kartu?

Výchozí kreditní kartu můžete změnit dvěma způsoby:

  1. Přejděte na Uložené kreditní karty ze svého účtu na našem webu. Zde můžete přidat svou novou kartu.
  2. Můžete vybrat možnost "Níže zadejte nové informace o kartě" z faktury (pokud ji již máte). Poté přidejte novou kartu a klikněte na "Předložit".

Jak zrušit předplatné mé kreditní / debetní karty?

Pokud vymažete uložené údaje o kreditní nebo debetní kartě, automatické platby nebudou použity a faktury budete muset zaplatit ručně.

Chcete-li smazat svou výchozí kreditní nebo debetní kartu, přihlaste se ke svému účtu a přejděte na Uložené kreditní karty.

Pokud chcete přestat používat naši službu, vše, co musíte udělat, je zrušit službu před provedením platby. Pokud službu zrušíte, nebude vám naúčtována žádná platba.

Jak zrušit mé předplatné PayPal?

Chcete-li zrušit předplatné PayPal, postupujte podle oficiálního tutoriálu PayPal.

Jak smazat / zrušit můj účet?

Přihlaste se ke svému účtu, přejděte na Odběry a klikněte na "Zrušení požadavku".

Kde najdu své uživatelské jméno a heslo pro VPN a klíč Smart DNS?

Přihlaste se ke svému účtu na našem webu a přejděte do Nastavení -> Uživatelské jméno VPN & Heslo.

Chcete-li najít svůj inteligentní klíč DNS, přihlaste se do svého účtu na našem webu, přejděte na Nastavení -> Přihlašovací údaje k aplikaci.

Jak funguje sleva na svazek?

Balíčková sleva platí pro druhé zakoupení předplatného, ​​dokud zůstane vaše první předplatné aktivní. Pokud například v současné době máte službu VPN nebo Smart DNS, budete si moci koupit druhou se slevou, která bude použita při každém fakturačním cyklu při obnově vaší druhé služby. Pokud zrušíte první, budete muset zaplatit plnou cenu za cenu, která zůstane při obnově následujícího fakturačního cyklu..

Balíčková sleva je k dispozici pouze pro nová předplatné a nebude se vztahovat pouze na obnovení vašeho aktuálního předplatného našich služeb a na slevu budete mít nárok, pouze pokud má druhé předplatné, které zakoupíte, stejnou nebo nižší cenu..

Tuto slevu obdržíte pouze při předplatném se stejným fakturačním cyklem nebo pokud je fakturační cyklus pro druhý kratší než ten z prvního předplatného. Nemáte například nárok na balíčkovou slevu na roční předplatné, pokud je vaše počáteční předplatné účtováno měsíčně, ale pokud je vaše úvodní předplatné účtováno ročně, můžete získat slevu na balíček na druhou, i když je účtována měsíčně..

Služby zakoupené se slevami balíčku nelze převést na jiné účty. Pokud chcete, aby se druhé předplatné přidalo na jiný účet, můžete využít našeho "Přiveďte přítele" propagace a vy i váš přítel budete mít volný měsíc služeb CactusVPN.

Sleva na svazek se neaplikuje automaticky. Pokud si přejete zakoupit několik odběrů najednou, kontaktujte nás a my vystavíme fakturu s příslušnou slevou.

Vaše druhé předplatné bude účtováno za každý fakturační cyklus za stejnou cenu, pokud máte také první předplatné aktivní.

Sleva na balíček není k dispozici při předplatném 3., 5., 7. atd. Je k dispozici pouze pro vaše druhé předplatné a pro vaše 4., 6., 8. atd.

Pokud si chcete zakoupit více než 10 odběrů, nabízíme skvělé slevy v závislosti na celkovém počtu odběrů, které chcete zakoupit. Nejlepší je kontaktovat nás před provedením nákupu, abychom mohli dále diskutovat o podrobnostech.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me