Nejčastější dotazy týkající se odstraňování problémů

Mám problém s připojením k VPN, co mám dělat?


 1. Znovu zkontrolujte uživatelské jméno a heslo, které používáte. Pamatujte, že jedním z nejčastějších problémů je nesprávné zkopírování uživatelského jména nebo hesla, například s prázdným znakem.
 2. Zkontrolujte nastavení brány firewall nebo antivirového programu. Mohou blokovat připojení.
 3. Neignorujte systémové chyby. Tento problém často vyřeší pečlivé čtení zpráv.
 4. Pokud problém přetrvává, přihlaste se ke svému účtu a odešlete podporu.

  Podívejte se, jak správně odeslat lístek podpory.

Odpověď obdržíte nejpozději do 12 hodin.

Proč je moje spojení pomalé?

Stejně jako u každé trasy může přetížení zpomalit rychlé připojení k zastavení. Když se připojíte k CactusVPN, musíte projít vašeho ISP, který vás pak připojí k nám. Pokud se stane trasou, která je buď velmi zaneprázdněna nebo velmi dlouhá, znamená to, že vaše připojení bude pomalé. K tomu může dojít kdekoli na trase, i když monitorujeme naši síť 24 hodin denně, abychom zajistili, že nejsme příčinou.

Proč mám při připojení k VPN nízké výsledky na Speedtest.net?

Speedtest.net je skvělá služba, ale není vždy vhodná pro testování rychlosti připojení VPN. Jejich výsledky závisí na mnoha faktorech, protože kdokoli může přidat svůj server jako testovací server a jeho rychlost může být dokonce nižší než vaše rychlost. Nejlepší způsob, jak otestovat vaši skutečnou rychlost stahování, je stáhnout populární torrent při připojení k naší VPN.

Jak firewall nebo router ovlivňuje připojení VPN?

1723 a 443 TCP porty by měly být otevřené, také váš firewall / router / ISP musí umožňovat VPN / PPTP pass-through.

Typické práce: vestavěný firewall Microsoft Windows ve Windows, Linksys / D-Link / TP-Link / ASUA Router vyrobený po roce 2007, ADSL širokopásmové.

Typicky nefunguje: firewall ne-Microsoft, Netgear / Trend Router, všechny ADSL modemy integrované s routerem. Pokud se vám při připojení ADSL zobrazí chyba 619, odstraňte prosím domácí router a deaktivujte software brány firewall jiné než Microsoft.

Proč je připojení pomalejší, když používám OpenVPN, než když používám PPTP nebo L2TP?

OpenVPN používá silné šifrování a je obvyklé zaznamenávat pomalejší připojení. Pokud nemáte velké obavy o vaše soukromí, doporučujeme vám použít připojení PPTP nebo L2TP / IPsec.

Proč jsou některé porty blokovány?

Museli jsme blokovat určité porty (22 a 25) jako někteří klienti, kteří zneužívali naši službu. Tím se sníží počet hlášení o zneužití až 100krát, což znamená, že budeme mít více času na zlepšení vaší práce!

Proč nemohu odesílat e-maily pomocí svého e-mailového klienta, když je připojen k VPN?

Zdá se, že používáte SMTP pro odchozí poštovní přenos, který používá TCP port 25. Mnoho spammerů se snaží využívat služby VPN pro přenos spamu. Proto jsme při používání našich služeb zablokovali 25 cílového portu.

Jak správně otevřít lístek podpory?

Přihlaste se ke svému účtu a otevřete lístek podpory obsahující následující informace, abychom porozuměli vašemu problému:

 • Váš operační systém / zařízení;
 • Země a město / server, ke kterému se pokoušíte připojit;
 • Protokol VPN, který jste použili při pokusu o připojení;
 • Název chyby / kód a snímek obrazovky;
 • Pokud máte problémy s protokolem OpenVPN, poskytněte nám prosím svůj protokol z OpenVPN.

Odpověď obdržíte nejpozději do 12 hodin. Také nám můžete poslat e-mail na adresu support (at) cactusvpn.com.

Proč některé weby při používání VPN stále detekují moji skutečnou IP adresu?

Pokud váš poskytovatel podporuje IPv6, existuje šance, že bez ohledu na to, zda používáte VPN nebo ne, weby detekují vaši IP adresu pomocí vašeho IPv6. Abyste tomu zabránili, deaktivujte prosím IPv6 z vašeho zařízení.

Proč některé weby při používání inteligentního DNS stále detekují moji skutečnou polohu?

Důvody mohou být dva:

 1. Pokud váš poskytovatel podporuje IPv6, existuje šance, že bez ohledu na to, zda používáte inteligentní DNS nebo ne, weby váš IPv6 detekují vaši polohu. Abyste tomu zabránili, deaktivujte prosím IPv6 z vašeho zařízení.
 2. Váš poskytovatel dělá transparentní HTTP proxy nebo transparentní DNS proxy.

Proč můj antivirus označuje aplikaci CactusVPN jako podezřelou?

Některé antivirové programy mohou naši aplikaci považovat za podezřelou. K tomu obvykle dochází v prvních dnech po aktualizaci, protože některé antiviry vytvářejí své databáze pomocí počtu instalací konkrétních aplikací. Řekněme, že je naše aplikace nainstalována na méně než 20 počítačích s konkrétním antivirem. V tomto případě může tento antivirový program označit naši aplikaci za podezřelou. Když bude nainstalován na více počítačích, bude označen jako důvěryhodný. Takže se nemusíte bát, váš počítač je v bezpečí!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me