ProtonVPN Android VPN aplikace

ProtonVPN je aplikace VPN zaměřená na zabezpečení a ochranu soukromí pro Android. Pokud máte zařízení se systémem Android a hledáte spolehlivého a bezplatného klienta VPN, pak je aplikace ProtonVPN Android VPN jednou z nejlepších možností.
Zřeknutí se odpovědnosti, aplikace ProtonVPN je podporována systémem Android OS 5.0 a vyšším.


Jediným klepnutím se můžete připojit ke stovkám serverů VPN po celém světě, zobrazit blokované weby a obsah a zároveň skrýt svou IP adresu. Tato příručka ukazuje, jak používat VPN v systému Android s mobilní aplikací ProtonVPN. Poskytuje také přehled různých funkcí, které jsou součástí aplikace ProtonVPN Android.

Poznámka: ProtonVPN také podporuje standardní protokol OpenVPN, takže můžete použít ProtonVPN na Androidu s libovolným klientem OpenVPN. Kliknutím sem se dozvíte, jak nastavit OpenVPN v systému Android. Aplikace ProtonVPN je však nejlepší možností VPN pro Android, protože podporuje rychlejší a spolehlivější protokol IKEv2 (a je jedním z dosud dostupných klientů IKEv2 pro Android).

1) Chcete-li začít s aplikací ProtonVPN Android, můžete si ji stáhnout přímo z Obchodu Google Play.

Google Play VPN Android

Stránka aplikace v Obchodě Play bude vypadat asi takto:

2) Po dokončení instalace otevřete aplikaci.

3) Otevře se hlavní nabídka aplikace. Pokud již účet máte, zadejte své přihlašovací údaje k účtu ProtonVPN. Pokud ještě nemáte účet, klepněte na „Vytvořit nový účet“.

4) Po přihlášení do aplikace se otevře hlavní okno seznamu serverů. Existuje několik způsobů, jak se připojit k serverům VPN. Vezměte prosím na vědomí, že různé plány ProtonVPN vám poskytnou přístup k různým serverům. Pokud máte placený plán Basic nebo Plus, budete mít přístup k více serverům a rychlejším serverům. Zde můžete zkontrolovat dostupnost serveru pro každý plán.

5) Prvním způsobem připojení k serveru je použití tlačítka Quick Connect. Chcete-li jej získat, klepněte na kruhové logo ProtonVPN v pravé dolní části obrazovky (vedle položky „Nepřipojeno (nechráněno)“)). Quick Connect používá složitý algoritmus, který zohledňuje různé parametry serveru, takže se připojíte k nejrychlejšímu VPN serveru na základě vaší polohy a zatížení našeho serveru. Můžete se také rozhodnout připojit k náhodnému serveru.

6) Druhý způsob připojení je pomocí seznamu zemí. Na kartě Země jsou uvedeny všechny dostupné země, ke kterým se můžete připojit. Můžete otevřít libovolnou zemi a ručně vybrat server, ke kterému se chcete připojit, nebo použít metodu rychlého připojení Fastest Server, která vás připojí k nejrychlejšímu serveru na základě vaší polohy a zatížení serveru.

7) Třetí možností připojení je použití mapy, ke které máte přístup klepnutím na kartu Zobrazení mapy. Kliknutím na zemi se automaticky připojíte k nejrychlejšímu serveru v této zemi. Přitažením můžete přiblížit a oddálit.

8) Povolením funkce Secure Core se servery zobrazené na kartách Země a Zobrazení mapy změní na servery Secure Core. Funkce Secure Core je k dispozici pro uživatele Plus a Visionary. Více informací o Secure Core najdete zde.

9) Můžete také vytvořit profil připojení na kartě Profily. Pro profil můžete vybrat několik možností – vždy se připojit k nejrychlejšímu (používá algoritmus Quick Connect) / náhodný server v konkrétní zemi nebo se vždy připojit k jednomu z vašich vybraných jednotlivých serverů. Pokud nastavíte profil na výchozí, tlačítko Rychlé připojení se k tomuto profilu v budoucnu vždy připojí a pokud nastavíte aplikaci na automatické spuštění při spuštění zařízení, automaticky se připojí k vašemu výchozímu profilu.

10) Můžete také nastavit profil pro servery Secure Core. Pomocí zabezpečeného jádra můžete ručně nakonfigurovat vaši zemi vstupu i výstupu.

11) Ke všem vašim profilům připojení lze snadno přistupovat klepnutím na logo ProtonVPN v pravém dolním rohu a chvíli držet.

13) Při pokusu o první připojení musíte klepnout na OK na obrazovce Žádost o připojení.

14) Chcete-li se od serveru odpojit, přejeďte prstem nahoru a otevřete profil připojení a klepněte na Odpojit.

15) A to je vše! Úplnou nabídku aplikace můžete otevřít klepnutím na nabídku hamburgeru v levém horním rohu obrazovky.

Pokud narazíte na nějaké problémy, neváhejte kontaktovat náš tým podpory zde: https://protonvpn.com/support-form

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map