4 прості способи приховати ваш IP

Як тільки ви зрозумієте, як це зробити, збереження вашої IP-адреси приватною стає досить просто. Але все-таки я вважаю, що мало хто дбає зробити ці кілька простих кроків. Сам я досить релігійний і приховую свою IP-адресу з цих трьох причин: конфіденційність в Інтернеті, безпека та свобода в Інтернеті. І ось як я це роблю.


Приховування вашої IP-адреси

Нижче наведено чотири прості та ефективні способи приховування IP-адреси. Зауважте лише, що залежно від того, чому ви це робите, деякі можуть працювати краще, ніж інші.

VPN

Найпростіший і, мабуть, найкращий спосіб приховати свій IP – це користуватися послугою Virtual Private Network (VPN). Цей метод, безумовно, є моїм бажаним способом робити речі. Ось як це працює.

Першим кроком є ​​вибір хорошого постачальника VPN. Після цього ви зможете завантажити копію клієнтського програмного забезпечення на свій пристрій. Встановіть його та використовуйте для підключення до одного з VPN-серверів у мережі провайдера. Весь процес дуже простий.

Після підключення до сервера, він стане людиною посередині між вашим пристроєм та Інтернетом. Коли будь-які дані, які ви надсилаєте, проходять через нього, сервер зніме вашу IP-адресу та замінить її власною. Коли дані проходять шлях назад, сервер повертає вашу IP-адресу.

Це означає, що що стосується будь-якого веб-сайту чи послуги, до яких ви отримуєте доступ, він спілкується з сервером VPN. Він абсолютно не може з’ясувати, з ким спілкується насправді. Тому все, що ви захочете завантажити або який би веб-сайт ви вирішили відвідати, більше не може бути віднесено до вас.

Цей процес буде слідувати передачі даних для кожної програми на вашому пристрої. Не має значення, чи використовуєте ви свій веб-переглядач або сторонні програми, наприклад переглядач відео чи завантажувач файлів. VPN буде маршрутизувати все через свої сервери та захищати вашу конфіденційність на всій основі.

Діаграма, як приховати IP-адресу за допомогою VPN

Через трохи додаткової інформації, яка потрібна для подорожі на сервер, ви, швидше за все, побачите падіння швидкості з’єднання. Але, виходячи з десятків і десятків тестів на швидкість, які я проводив для різних провайдерів, цей спад повинен бути незначним. Наприклад, з будь-яким найшвидшим тестуваним провайдером ви повинні сподіватися лише на 10% сповільнення. Цього недостатньо, щоб помітити під час регулярного використання. І більшість інших VPN теж не за горами.

Усі сервіси VPN дозволять вам вибрати розташування сервера, до якого ви підключаєтесь. Зазвичай сотні таких розповсюджуються по всьому світу. Використовуючи VPN, ви не тільки будете маскувати свою IP-адресу, але якщо хочете, ви також можете зробити вигляд, що перебуваєте в іншій країні. Якщо ви хочете отримати доступ до веб-сайту, заблокованого вашим урядом, або ви живете за межами США і вам цікаво дивитися американський Netflix (або будь-який інший потоковий сервіс деінде), VPN – це, як ви це робите..

Використання VPN дає ще одну перевагу. Зв’язок між вашим пристроєм та сервером зашифровано. Ця функція не зупинить вашого провайдера, хакера чи будь-кого іншого, хто намагається перехопити дані, які ви надсилаєте та отримуєте. Але вони ніколи не зможуть прочитати інформацію, яку містять дані. Незалежно від того, перевіряєте ви свій банківський рахунок, завантажуєте торрент або читаєте новини, ніхто ніколи не дізнається.

Якщо ви готові брати участь у довгостроковій перспективі (рік і більше), топ-послуги VPN коштують не більше двох-трьох доларів на місяць. Зважаючи на всі їх переваги, на мене, це добре витрачені гроші. Ви можете дізнатися більше про деяких моїх улюблених постачальників тут.

Тор

Маршрутизатор цибулі (Tor) – це ще один хороший спосіб приховати свою IP-адресу. Хоча це може бути трохи складніше і набагато повільніше, ніж використання VPN, перевершення полягає в тому, що це абсолютно безкоштовно.

Щоб розпочати роботу, вам потрібно завантажити, встановити та налаштувати браузер Tor. Якщо ви знайомі з Firefox Mozilla, вам пощастить. На ньому базується браузер Tor, який виглядає і функціонує аналогічно. Після запуску він підключається до мережі Tor, і ви готові до роботи.

Tor покладається на всесвітню мережу серверів, що працюють на добровільних засадах, які називаються вузлами ретрансляції, яких наразі понад 6 000. Після того, як дані покинуть ваш пристрій, він випадковим чином «відскакує» навколо ряду цих вузлів, перш ніж досягти свого кінцевого пункту призначення. Дані, які повертаються до вас, слідують за тим самим процесом.

Кожен вузол знає лише попередній та наступний вузол у цій ланцюзі (або ланцюзі), що робить неможливим веб-сайт чи послугу, до якої ви звертаєтесь, простежити шлях до вас. Починаючи з вашого пристрою і закінчуючи кінцевим вузлом схеми, дані також шифруються. Кожен, хто перехоплює і намагається його оглянути, не щастить.

Діаграма того, як мережа Tor змінює мою IP-адресу

Хоча Tor може забезпечити вам чудову конфіденційність, є кілька недоліків його використання, особливо в порівнянні з VPN. Найбільша з цих проблем – швидкість, і для мене це – переривник угод.

Кожен з випадково вибраних вузлів мікросхем може бути розташований у будь-якій точці світу, і, оскільки вони працюють на добровольцях, використовуватиме Інтернет-з’єднання невідомої якості (це може бути оптоволокно, може бути еквівалентом модему комутованого доступу). На той час, коли ваші дані пробиваються на веб-сайт, який ви відвідуєте, і з нього, він міг подорожувати по всьому світу, використовуючи сумнівну швидкість з’єднання по дорозі. Іншими словами, це може зайняти деякий час.

Порівняйте це з VPN, де ви маєте справу лише з одним обраним посередницьким сервером, який використовує спеціальні апаратні засоби та швидкі інтернет-з’єднання сховища даних. Різниця потенціалів у швидкості може бути значною. Використання Tor для перегляду млинів має бути нормальним. Але, якщо ви плануєте завантажувати великі файли чи переглядати Інтернет-шоу, можливо, вам вдасться заграти.

Браузер Tor також хороший лише для перегляду веб-сторінок. Якщо ви хочете переглянути відео, захопити деякі файли або зробити що-небудь ще за допомогою спеціальної програми, залежно від ваших технічних знань, процес налаштування може ускладнитися дуже швидко.

Якщо ви вирішите спробувати Tor спробувати і маєте намір отримати доступ до геоблокованого контенту, пам’ятайте одне (я бачу, що це трапляється досить часто). Вам доведеться налаштувати Tor так, щоб ваш вузол виходу схеми знаходився в тій країні, з якої ви хочете переглянути вміст.

Проксі

Ще один гідний спосіб приховування IP-адреси – це використання проксі. Залежно від того, що ви хочете зробити, проксі можна налаштувати порівняно просто. Вони також можуть бути безкоштовними і можуть мати мінімальний вплив на швидкість вашого Інтернету (хоча, як ми побачимо, останні два зазвичай суперечать). Але проксі-сервери також мають свій власний набір потенційних проблем. І на жаль, залежно від вашої мети, вони можуть бути навіть не найкращими для вас.

Проксі-сервер можна налаштувати прямо з вашого веб-переглядача (тут наведено інструкції щодо налаштування проксі-серверів у всіх основних версіях). Якщо ви просто хочете отримати доступ до Інтернету, додаткове програмне забезпечення не потрібно. Єдине, що вам потрібно – це IP-адреса проксі-сервера. Я розповім про те, щоб знайти їх трохи далі.

Після налаштування вашого браузера проксі працює аналогічно VPN. Все, що ви надсилаєте та отримуєте, передається через нього. Проксі-сервер замінює ваш IP-адресу самостійно, а веб-сайт, який ви переглядаєте, вважає, що він спілкується з проксі-сервером.

Як і в VPN, ви хочете вибрати місце проксі-сервера залежно від вашої мети. Так, наприклад, якщо ви збираєтеся транслювати британське телебачення, вам знадобиться IP-адреса з Великобританії. Вам доведеться переконатися, що це країна, в якій сервер знаходиться фізично.

Діаграма приховування моєї IP-адреси за допомогою проксі

Крім маскування вашого IP-адреси, ще мало проксі-сервера для вас не зроблять. Моя найбільша яловичина з ними – це те, що вони не шифрують ваші дані, а значить, не пропонують безпеку та конфіденційність. Якщо ваш Інтернет-провайдер (чи хтось інший) хотів дізнатися, що ви маєте намір, це так само банально як і проксі-сервер, як і без нього. Хоча повільніше, принаймні Тор дозволяє вам зберігати свої Інтернет-звички.

Як і в Tor, якщо ви хочете, щоб будь-яка програма, окрім вашого браузера, використовувала проксі, ви переглядаєте складніші налаштування. Програмне забезпечення має мати вбудовану підтримку проксі (і багато хто), що вам доведеться з’ясувати. Крім того, вам потрібно буде повозитися з налаштуваннями мережі на рівні операційної системи.

Щодо отримання IP-адрес проксі-сервера, в мережі є безліч джерел. Ви можете скористатися Google, щоб знайти безкоштовні або зв’язатися з платним провайдером, як BuyProxies.org, або подібним. Проблема з безкоштовними проксі-серверами – багато людей, як правило, ними користуються. І чим більше їх використовує, тим повільніше стає. Платні проксі надають вам набагато кращі показники. Але, якщо ви вже витрачаєте гроші, на мою думку, ви можете витратити їх на VPN. Це дає вам набагато більше грошей на ваш долар.

Загальнодоступний Wi-Fi

Ви також можете запобігти тому, щоб ваш домашній IP був відомий, використовуючи загальнодоступний Wi-Fi. IP-адреса не подорожує з вами. Просто перенесіть свій пристрій у місцеву бібліотеку чи кав’ярню та підключіться до їх мережі. IP-адреса, яку ви в кінцевому підсумку використовуєте для доступу до Інтернету, буде абсолютно іншою від тієї, яка є вдома.

Однак це рішення не є великим (або зручним) у довгостроковій перспективі. Існує кілька недоліків використання громадського Wi-Fi. Найсерйозніше – це можливість недобросовісної особи в одній мережі зламати ваше з’єднання.

З цієї причини, коли я використовую точку доступу, я роблю це через VPN. Його особливості усувають цю потенційну проблему безпеки. Але якщо я вже підключився до VPN, використовуючи відкриті мережі, щоб приховати IP трохи зайвим. Однак, не маючи інших варіантів, користування загальнодоступним Wi-Fi отримає вам іншу IP-адресу.

Чому ховати свій IP

IP-адресу, яка, здавалося б, невинна серія номерів, можна легко використати для з’ясування того, хто ви є, де ви знаходитесь і чим займалися в Інтернеті.

Мені нічого не приховувати (про що я все-таки можу подумати). Але я ніколи не сидів зі мною, що за бажанням мій постачальник послуг Інтернету (ISP) може вивчити, чим я займаюся в Інтернеті. Кожен веб-сайт, який я відвідую, кожен завантажуваний файл, він для мене чітко помітний і простежується. І як важко будь-якій компанії чи державному агентству мати провайдера, який поділився з ними цією інформацією? Сьогодні, завдяки таким речам, як Конгрес США, що дозволяють провайдерам продавати інформацію про перегляд чи Закон про розслідування повноважень Великобританії, набагато простіше, ніж більшість із нас думає.

Зміна IP-адреси для кращого конфіденційності

Приховування вашої реальної IP-адреси також може допомогти вам отримати доступ до місць в Інтернеті, до яких ви б інакше не змогли, ще одна велика причина, по якій я вирішу це зробити. Багато вмісту в Інтернеті заблоковано географічно (думаю, Netflix або BBC iPlayer) і недоступне, якщо ваше фізичне місцезнаходження не в країні походження вмісту.

Інтернет-провайдери та уряди також можуть і часто забороняють доступ до певних веб-сайтів чи служб. Це не відбувається лише в таких країнах, як Китай. Така практика поширена у всьому світі (в тому числі в Європі та Північній Америці).

Висновок

Тепер, коли ви зрозуміли, як приховати свою IP-адресу, прийшов час зробити це. Змінити це необхідний крок на шляху до приватного, безпечного та необмеженого досвіду в Інтернеті. З чотирьох вищезгаданих методів я передаю рекомендації перейти до послуги VPN. Це найповніше і гнучкіше рішення і буде працювати для всіх ваших потреб. Не розкривайте справжню IP-адресу, будьте в безпеці та будьте вільні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map