Чи робить VPN швидше мій Інтернет

Для пересічного користувача Інтернету концепція швидкості інтернету починається і закінчується цифрами, які їх постачальник Інтернет-послуг (ISP) використовує для продажу своїх послуг. Інтернет-провайдери знижують швидкість Інтернету до теоретичних максимумів для виправдання постійно зростаючих цін, які вони стягують.


Незважаючи на великі обіцянки, звичайно виявити, що продуктивність підключення не вистачає, коли ви ставите тест за звичайного використання.

У пошуках способу підвищення швидкості Інтернету деякі з нас намагаються звернутися до VPN. Багато комерційних послуг стверджують, що вони пропонують підвищення швидкості. Також є багато технічних експертів, які наполягають, що це неправда.

Істина лежить десь посеред, і щоб пояснити це, я склав цей посібник. У ньому я коротко розповім про основи швидкості інтернету в реальному світі та допоможу зрозуміти, коли цим швидкостям можна допомогти (або пошкодити) за допомогою VPN.

Ваша швидкість підключення до Інтернету

Якщо ви провели тест на швидкість в Інтернеті, вам слід ознайомитись (або, принаймні, бачили) такі речі, як раз пінг, а також швидкість завантаження та завантаження. Швидше за все, ви приїхали на цю тестову сторінку швидкості, щоб спробувати дійти до низу, чому ваш Інтернет-сервіс відчував себе повільно, або чому ви не змогли плавно передати відео..

У багатьох випадках тест повертає результати, які вказують на те, що з’єднання є більш ніж швидким для обробки вмісту, до якого ви намагаєтесь отримати доступ. Для цієї, здавалося б, суперечливої ​​інформації є причина.

Фактори продуктивності мережі

Інтернет, з’єднання з веб-сайтами та службами проходять через складну мережу. Ця мережа знаходиться під контролем незліченних осіб та компаній по всьому світу. Ось причина імені World Wide Web. Структура базової мережі найбільше нагадує павутину взаємопов’язаних машин.

Під час тестування швидкості дані тесту зазвичай не виходять з мережі провайдера. Отже, результати не завжди відображають реальність. З іншого боку, відвідуючи сайт, ви не маєте контролю над тим, як проходять ваші дані до місця призначення. Ви також не можете керувати мережевими умовами на цьому шляху.

У реальному світі такі речі, як перевантаженість мережі, збої в роботі обладнання та атаки відмови у наданні послуг, можуть поставити на коліна навіть найшвидше підключення до Інтернету. І це лише деякі речі, з якими ви можете стикатися регулярно.

Доступ до Інтернету через VPN

Служба VPN забезпечує зашифроване та безпечне з’єднання між вами та постачальником послуг VPN. Звідти ваш інтернет-трафік доходить до місця призначення таким же чином, як і у випадку, коли б він надходив безпосередньо з вашого пристрою.

Це корисний інструмент для тих, хто бажає заважати іншим бачити вміст свого веб-трафіку. Він також улюблений у тих, хто вважає за краще залишатися анонімними в Інтернеті.

Діаграма роботи VPN для запобігання дроселювання

Характер VPN-з’єднання означає, що веб-трафік більше не приймає найбільш прямий можливий шлях. Спочатку він повинен пройти через сервери постачальника послуг VPN. Шифрування трафіку та зміна шляху передачі даних іноді можуть пришвидшити повільне підключення до Інтернету. Однак, все залежить від причин, по-перше, це було повільно.

Коли VPN може покращити швидкість роботи в Інтернеті

Існують деякі ситуації, коли використання VPN може покращити швидкість Інтернету. Наприклад, якщо ваш зв’язок повільний через затримки типового шляху передачі даних. Потрібно спочатку перейти на сервер, VPN-з’єднання може вирішити проблему, уникаючи частин шляху, які викликають повільність.

Ви також можете відчути збільшення швидкості, якщо ваш трафік призначений для мережі, яка має кращий зв’язок із мережею постачальника VPN, ніж ваш провайдер. Однак обидва ці умови не все є спільним.

Однією з найпоширеніших причин сповільнення інтернету є зменшення пропускної здатності, і це те, що VPN може допомогти зупинити. Інтернет-провайдери часто вдаються до контролю трафіку таким чином, часто не так, як сповіщення про те, що це відбувається. Це може бути однією з найприємніших причин повільного підключення до Інтернету. Виявити це не тільки, але це також уповільнення, яке завдано цілеспрямовано.

Пояснення пропускної здатності пояснено

Якщо ви ніколи про це не чули, зменшення пропускної здатності стосується ситуації, коли ISP навмисно сповільнює трафік для конкретного типу даних. Це також може статися, коли ви досягнете заздалегідь визначеного ліміту передачі даних.

Це практика, яка, швидше за все, стане ще більш поширеною серед американських провайдерів. Це не мало що завдяки правилам FCC щодо видалення, які забезпечили нейтральність мережі. Коли провайдер вдається вдатися до зменшення пропускної здатності, вони найчастіше орієнтуються на дуже конкретні типи даних. З цієї причини практика настільки дратівлива і її важко виявити.

У багатьох випадках Інтернет-провайдери зменшують трафік, який використовує протокол BitTorrent. Вони також часто націлятимуть на високосмугову підключення до потокових відеопослуг, таких як Netflix або Hulu.

Інтерфейс прослуховування потоку Netflix

Що стосується BitTorrent, то провайдери заявляють, що їх дроселювання контролює крадіжки інтелектуальної власності та піратство у їхніх мережах. Це, однак, не зовсім так. Вони роблять це тому, що BitTorrent генерує хороший фрагмент загального трафіку в Інтернеті. Вони люблять орієнтуватися на платформи потокового відео з тієї ж причини – вони швидко стають найважливішим джерелом інтернет-трафіку в усьому світі.

Інтернет-провайдери активно стежать за типом трафіку, який вони хочуть контролювати, і агресивно діють, щоб уповільнити ці конкретні з’єднання. Вони також часто будуть діяти незнаючими про практику, коли ви їх зателефонуєте. Натомість провайдери часто намагаються продати вам більш дорогий рівень швидкості в Інтернеті.

Однак VPN може допомогти вам зупинити ваш Інтернет-провайдер не втручатися у ваш трафік.

Як зупиняється пропускна здатність VPN

Якщо ви маєте справу з цільовим зменшенням пропускної здатності провайдером, VPN – це відмінний спосіб вирішити проблему. Секрет полягає в анонімності, яку забезпечує VPN.

Інтернет-провайдери визначають, який трафік до дроселю, на основі набору визначених правил ідентифікації. Наприклад, вони можуть шукати підключення до певних серверів в Інтернеті або трафік, який використовує загальні порти, які вони хотіли б обмежити.

Якщо VPN використовується, однак, весь трафік шифрується і, здається, призначений для VPN-сервера, а не його фактичного кінцевого призначення. Це залишає провайдера не в змозі класифікувати трафік, що проходить через VPN-з’єднання. Якщо вони не можуть його ідентифікувати, вони не можуть придушити його. Ця нездатність діяти дуже ефективно захищає вас від навмисних уповільнень.

Коли VPN не покращить продуктивність в Інтернеті

На жаль, VPN не є рішенням для кожної причини повільного підключення до Інтернету. У деяких ситуаціях вони навіть можуть робити все повільніше, ніж це було б інакше.

Насправді є кілька випадків, коли вам може бути краще відключити VPN взагалі. До них належать:

  • Географічна відстань
    Якщо місце розташування сервера VPN знаходиться з іншого боку світу від вас і далі від кінцевого пункту призначення ваших даних, додаткова відстань, яку потрібно пройти, знизить загальну швидкість з’єднання. Виберіть постачальника VPN з великою кількістю серверів, щоб вибрати, щоб уникнути цієї проблеми.
  • Скупчення сервера VPN
    Якщо сервер VPN, через який повинні пройти дані, перевантажений, він стає точкою задимлення, що призведе до більш повільного з’єднання. Якщо це трапиться, спробуйте перейти на трохи завантажений сервер. Майже всі VPN-провайдери дозволяють вам це робити.
  • Затримка шифрування
    У VPN всі вихідні дані повинні бути зашифровані, а всі вхідні дані повинні бути розшифровані. Оскільки цей процес відбувається в режимі реального часу, він може додавати іноді помітну затримку на старих пристроях із низькою специфікою. Перевірте налаштування свого клієнта VPN і виберіть лише максимальну кількість шифрувань.

Є також декілька речей, які ви можете зробити, щоб спробувати пришвидшити VPN-з’єднання для тих ситуацій, коли його вимкнути неможливо або не бажано.

Кращий VPN для швидшого Інтернету

Якщо ви шукаєте службу VPN, щоб запобігти зменшенню пропускної здатності, або ту, яка допоможе вам покращити продуктивність вашого Інтернету, відразу ж не використовуйте безкоштовних провайдерів.

Однією з великих відмінностей між платними та безкоштовними є продуктивність. Безкоштовні VPN-сервери відомі тим, що перевантажуються, а перевантажений сервер завжди призводить до меншої швидкості. Тут просто не обійтися.

Тільки виходячи з цього факту, дорога постачальників послуг – це шлях. Так, вони коштують грошей, але це, мабуть, менше, ніж ви думаєте. Ви можете легко отримати підписку на деякі провідні VPN лише за кілька доларів на місяць. Ця підписка отримує доступ до сотень VPN-серверів у всьому світі. Всі ці сервери використовують верхнє обладнання та всі реалізуючі належне балансування завантаження користувачів.

У рамках роботи на цьому веб-сайті я регулярно вимірюю продуктивність десятків VPN. Хоча я пропоную вам ознайомитись з моїм повним списком найшвидших постачальників, нижче – три найкращі. Це, безумовно, найкраща ставка для зупинки пропускної здатності та збільшення швидкості завантаження та завантаження вашого інтернет-з’єднання.

Постачальник функції

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:90
Сервери:7159
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, маршрутизатори
З’єднання:7
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Румунія
1 місячний план:$ 12,99 / місяць
Річний план:$ 2,75 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Так
Повернення грошей:45 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:131
Сервери:2070 рік
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:5
Ведення журналу:Дата з’єднання, використана загальна пропускна здатність
Розташування:Гонконг
1 місячний план:$ 10,95 / місяць
Річний план:$ 3,33 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:31 день
Оплата:Кредитна картка, PayPal, BitCoin, Alipay, основні подарункові картки, CashU, інші криптовалюти, Paymetwall

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:58
Сервери:5645
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:6
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Панама
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 3,49 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки (Visa, MC, Amex, Discovery), криптовалюта (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, інше

Суть

Взагалі кажучи, VPN не буде надійним способом підвищення швидкості Інтернету, якщо ви не маєте справу з якимись дуже конкретними причинами. Звичайно, VPN також пропонує конфіденційність та безпеку. Тож, навіть якщо це не прискорить ваш Інтернет, у багатьох випадках це все-таки відмінна інвестиція.

Якщо у вас повільне з’єднання, спершу спробуйте встановити причину проблеми, перш ніж звернутися до VPN як потенційного рішення. Відмінне місце для початку – перевірка на дроселювання пропускної здатності. Якщо викрадення дійсно є винуватцем, використання однієї з перерахованих вище VPN повинно змінити велику швидкість та допомогти збільшити швидкість вашого Інтернету. Якщо проблема полягає в іншому місці, можливо, це питання, яке краще залишити самому провайдеру.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me