Як дивитися американські Netflix в Австралії?

Як дивитися американські Netflix в Австралії?


Завдяки тисячам і тисячам шоу та фільмів, кілька сервісів потокової передачі відео краще, ніж Netflix. І хоча він доступний у приголомшливих 192 країнах, на жаль, не всі його бібліотеки створені рівними.

Наприклад, австралійські підписники Netflix можуть дивитися лише частину програм, доступних американцям. Так, різниця зменшується протягом останніх кількох років, але все ще далеко не незначна.

Це сказав, що, якби я сказав вам, речі не повинні бути такими?

Як виявляється, їх немає. І в цій статті я покажу вам, як саме можна дістати американський Netflix в Австралії і дивитися все, що завгодно. Ви можете бути здивовані, наскільки це легко.

Як дивитися американські Netflix в Австралії

Найшвидший і найпростіший спосіб отримати доступ до Netflix USA внизу – за допомогою VPN. Я детально поясню, чому це незабаром, але поки що зазначу, що це метод, який мене ніколи не підводив.

Ці кроки, до речі, дозволять вам розблокувати бібліотеки Netflix з будь-якої країни, а не лише США. Вони також працюватимуть незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте, не лише Австралія.

 1. Виберіть і підпишіться у постачальника VPN (лише конкретні VPN працюють із Netflix в наші дні – мені найбільше подобається Surfshark або NordVPN, але нижче є кілька інших хороших варіантів).
 2. Завантажте вибрану програму VPN та встановіть її на свій пристрій.
 3. Якщо ви зараз працюєте з Netflix, будь то в браузері або через додаток, вимкніть його.
 4. Запустіть додаток VPN та увійдіть у свій обліковий запис (вам доведеться ввійти лише перший раз).
 5. У додатку виберіть американський сервер або, якщо він існує, спеціалізований потоковий сервер Netflix US та підключіться до нього.
 6. Відкрийте Netflix у своєму браузері або запустіть додаток Netflix.
 7. Зараз ви звертаєтесь до американського Netflix з Австралії – посидьте і насолоджуйтесь шоу.

Перехід назад до Netflix Australia

Після перегляду Netflix US, повернення до австралійської версії стає ще простішим.

Просто закрийте вкладку веб-переглядача або програму, за якою ви переглядали Netflix, і відключіться від VPN. Потім ви повернетесь в Австралію і матимете повний доступ до місцевої бібліотеки, як і раніше.

Чому VPN розблокують Netflix?

Не вникаючи в деталі gory, VPN працює, шифруючи та перенаправляючи ваш інтернет-трафік через обраний вами VPN-сервер..

Коли ви підключаєтесь до такого сервера, будь-який веб-сайт чи онлайн-сервіс, які ви відвідуєте, більше не можуть повідомити, у якій країні ви справді перебуваєте. Натомість він подумає, що ваш пристрій знаходиться там, де розташований сервер VPN..

Підключившись до американського сервера, ви змушуєте Netflix думати, що ви перебуваєте в Америці. Отже, він надає вам доступ до всіх доступних там фільмів та шоу.

Це проста ідея, яка працює чудово.

Найкращі VPN для отримання американських Netflix в Австралії

Підбираючи VPN для перегляду Netflix США в Австралії, слід пам’ятати, що не всі провайдери створюються рівними.

Netflix добре знає, наскільки легко VPN може уникати своїх географічних обмежень, і, дивлячись на січень 2016 року, сильно стягує їх використання.

Лише декілька окремих служб – тих, у кого є ресурси для цього – продовжують працювати добре. Зважаючи на це, ось перелік того, які, на мій погляд, найкращі VPN, щоб спостерігати американські Netflix з Австралії.

1. Surfshark

Surfshark логотип

Вручаючи одне з найкращих VPN Netflix, Surfshark працює з усіма основними бібліотеками Netflix як з Австралії, так і з будь-якого іншого місця в світі. Просто підключіться та дивіться – це так просто.

Потокове передавання Netflix США в Австралії за допомогою Surfshark

Surfshark забезпечує резервну здатність розблокувати Netflix з чудовою швидкістю сервера, тому ви завжди зможете передавати свої улюблені шоу у високій чіткості.

Якщо ви хочете отримати доступ до бібліотеки Netflix в іншій країні, ніж США, Surfshark може допомогти вам і там. Їх серверна мережа охоплює 63 країни, завдяки чому кожна велика бібліотека знаходиться в межах досяжності.

Surfshark – це також єдиний постачальник VPN, який дозволяє необмежене одночасне з’єднання. Таким чином, ви можете транслювати на стільки екранах, скільки дозволяє Netflix одночасно.

І якщо цього було недостатньо, вони також є найменш дорогим VPN з усіх перерахованих тут постачальників – особливо, якщо ви скористаєтесь будь-якими їхніми нинішніми знижками..

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

2. NordVPN

NordVPN логотип

NordVPN – це ще один чудовий вибір для перегляду позаринових Netflix в Австралії. Він розблокує бібліотеки по всьому світу, як це було у 2014 році – роками, перш ніж Netflix застосував свою заборону VPN.

Перегляд Netflix US з Австралії за допомогою NordVPN

Продуктивність сервера настільки ж хороша, як і у вас, тому у вас не буде проблем із потоковою передачею навіть у налаштуваннях надвисокої чіткості. А список серверів, що охоплює 58 країн, означає, що вам не потрібно обмежуватись переглядом лише Netflix США.

За допомогою NordVPN ви можете підключити до шести пристроїв одночасно – достатньо навіть для найбільш великих сімей.

А також, як працює комбінація NordVPN Netflix, якщо у вас є випадкові випадки, коли ви стикаєтесь з будь-якими хитами, корисна підтримка клієнтів доступна вдень або вночі через чат або електронну пошту.

Ви отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей і для повного спокою.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

3. CyberGhost

CyberGhost логотип

Деякі постачальники VPN роблять, який сервер використовувати для Netflix, трохи відгадуючи гру. Не так із CyberGhost. Їхній оптимізований сервер Netflix США позначений настільки чітко, наскільки це можливо.

Потокове передавання США Netflix в Австралії за допомогою CyberGhost

Продуктивність відмінна. Найкраща швидкість завантаження, яку я виміряв для CyberGhost, була 103,1 Мбіт / с – набагато швидше, ніж те, що Netflix пропонує вам отримати для максимальної якості. І справді, вся серверна мережа з 90 країн майже настільки ж швидка.

Клієнт CyberGhost – це легкий порядок використання та дає змогу отримати щедрі сім спільних з’єднань.

Ви також можете отримати цілі 45 днів, щоб спробувати послугу. Це найдовша гарантія повернення грошей будь-якого VPN вищого рівня та доказ того, наскільки CyberGhost довіряє якості пропонованої ними послуги.

Не забудьте скористатися будь-якими поточними продажами CyberGhost. Це зробить цього провайдера однією з найкращих пропозицій.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

4. PureVPN

PureVPN логотип

PureVPN пишається тим, що дозволяє переглядати геоблокований вміст з будь-якої точки світу, і вони, звичайно, не розчаровують Netflix USA. Просто підключіться до їх чітко позначеного спеціалізованого сервера, і ви перейдете.

США Netflix працює в Австралії з PureVPN

Їх величезний список серверів, який охоплює 131 країну, дозволяє вам підключитися до будь-якої бібліотеки Netflix, а не лише до американської версії. Netflix Бразилія, будь-хто?

На основі моїх тестів на швидкість, PureVPN – це також найшвидший VPN, з яким ви можете отримати свої руки, тому тут не виникає проблем із буферизацією чи блокуванням зображення..

Ви також можете запускати PureVPN на всіх видах пристроїв. Windows, macOS, Android та iOS – це, звичайно, даність. Але Linux, Android TV, Apple TV, BoxeeBox, Roku, Firestick, Kodi, декілька маршрутизаторів та більше 20 інших платформ також складають список.

І ціна правильна – особливо якщо на даний момент доступний промо-код. Враховуючи, скільки ви отримуєте, PureVPN пропонує приголомшливу цінність.

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з з’єднаннями, що перериваються

5. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

Незважаючи на те, що не завжди було з першої спроби, у мене виникли нульові проблеми, що розблокували американський Netflix за допомогою ExpressVPN. Незалежно від того, що кидає на них потоковий гігант, вони продовжують працювати. І тому так багато людей продовжують ними користуватися.

Розблокування ExpressVPN американського Netflix

Одним з обмежуючих факторів за допомогою ExpressVPN може бути те, що вони дозволяють одночасно три підключення пристрою. Для більшості з нас це не повинно бути проблемою, але це слід пам’ятати.

Крім цього, ExpressVPN дозволить вам переглядати всі бібліотеки Netflix, а також будь-який інший провайдер. Постійно хороші швидкості та довгий список серверів переконуються в цьому.

Особливостями вибору для ExpressVPN є його супер інтуїтивний додаток та відмінна підтримка клієнтів – останній, як я стверджую у своєму огляді, на сьогоднішній день найкращий у бізнесі.

На жаль, ExpressVPN не найдешевший з VPN, навіть код купона в руці. Але, на мою думку, ви більше ніж отримуєте те, за що платите.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

Netflix AUS проти Netflix США

Отже, наскільки відрізняються австралійська та американська версії Netflix? Трішки.

На момент написання цього повідомлення американський Netflix мав загалом 5829 назв. З них 3922 – фільми та серіали 1907 року.

Для порівняння, в Австралії є доступ до 3643 фільмів та серій 1911 року, загалом 5554 назви.

Майте на увазі, що всі ці заголовки також не перетинаються, тобто на практиці різниця набагато більша.

Не розумій мене Австралійська бібліотека Netflix відмінна, і я, безумовно, помістив би її в п’ятірку кращих. Але в США є ще багато назв, яких немає. Серед найбільш популярних:

 • Краще подзвоніть Саулу
 • Ламати погано
 • Подзвоніть акушерці
 • Спалах
 • Анатомія Грей
 • Трилогія “Володар кілець”
 • Шерлок
 • Супер дівчина
 • Ходячі мерці

Однак австралійці отримують вигіднішу пропозицію з цінами. Трирівні Netflix коштують на 20% і 25% дешевше, ніж у Сполучених Штатах.

PlanUS Ціна (USD) Ціна Австралії (AUD)
Основні8,99 дол9,99 дол
Стандартний12,99 дол13,99 дол
Преміум15,99 дол19,99 дол

Netflix та геоблокування

Геоблокування – це коли вміст обмежений – будь то змінений чи обмежений – залежно від вашого географічного розташування. І Netflix – це сильно заблокований веб-сайт.

Чому геоблокує вміст Netflix в Австралії

Netflix виробляє багато свого вмісту, але він ліцензує ще більше. Цей ліцензований вміст, тому компанія використовує геоблокування.

Найпопулярніші шоу та фільми – найпопулярніший товар у світі потокового онлайн, а права на них часто продаються за межами країни.

Оскільки Netflix не завжди в змозі забрати права на програму, відповідно до якої – наприклад, вже може бути укладена угода з іншою службою – їхня австралійська бібліотека буде відрізнятися від американської (і, справді, у всіх інших країнах).

І щоб уникнути порушень договору з власниками вмісту, Netflix повинен намагатися не допустити доступу до цих шоу, призначених лише для США. Отже, геоблокування.

Якщо вам колись цікаво, чим відрізняються різні бібліотеки Netflix і що ви потенційно не вистачаєте, дотримуючись лише Австралії, погляньте на uNoGS.com.

Як працює вміст геоблокування Netflix

То як Netflix знає, що ти в Австралії? Переглядаючи легко відстежувану IP-адресу вашого пристрою.

Все, що підключено до Інтернету, від комп’ютера та мобільного телефону до смарт-телевізора, має IP-адресу. І кожен ІР прив’язаний до дуже конкретної географічної області.

Ви можете вважати IP свого пристрою як еквівалент поштової адреси вашого будинку. Це так, що сервери Netflix – і, звичайно, кожен інший онлайн-сервіс і веб-сайт – знають, куди надсилати дані.

VPN – це те, що спочатку приховує вашу IP-адресу. Потім він призначає вам інший, ніж країна, в якій розташований сервер VPN, до якого ви підключаєтесь.

Завдяки цьому VPN дозволяє вам отримувати доступ до американських Netflix.

VPN не працює з Netflix US?

Навіть найкращі VPN, ті, які зазвичай можуть розблокувати американський Netflix, не порушуючи поту, періодично матимуть перебої. Коли це станеться, ви побачите такий екран:

Netflix USA заблоковано під час використання VPN

Вищезгадане повідомлення означає, що сервер VPN, до якого ви підключилися, перейшов у чорний список від Netflix і більше не працюватиме.

Настільки серйозно, як це звучить, не варто хвилюватися і легко виправити. Просто те, що один сервер перебуває у чорному списку, не означає, що вони всі є.

Найпростіше рішення – спробувати інший сервер. Хороші VPN, як правило, швидко їх виправляють, тому навколо цього завжди має бути багато.

Ви також можете спробувати звернутися до служби підтримки клієнтів свого VPN. Вони будуть більш ніж раді вказати на хороший сервер. Кожен постачальник, якого я перераховував вище, має чат у прямому ефірі, тому отримання відповіді має займати лише кілька хвилин.

Як я вже говорив раніше, за допомогою правильної VPN я ніколи не зміг розблокувати позафракційний Netflix. Випадкові гикавки можуть трапитися, але, зрештою, це метод, який продовжує працювати дуже-дуже добре.

Чи законно дивитися Netflix з VPN в Австралії?

Існує багато переваг для зміни вашого регіону Netflix з Австралії на США. І, як бачите, зробити це зовсім не складно. Наступне питання, однак, чи законний він – як з точки зору Австралії, так і з точки зору Netflix.

Чи законні VPN в Австралії?

Так, згідно з чинними законами Австралії, використання VPN є законним. І хоча використання VPN для подолання геоблокування вмісту може бути трохи більше сірої області, це теж не є незаконним.

Іншими словами, не існує австралійських законів, які забороняють вам передавати програму Netflix із США.

Потокове передавання Netflix через VPN Legal?

Netflix вже кілька років обмежує використання VPN, тому, очевидно, вони вважають за краще, щоб ми не використовували їх для доступу до їх сервісу. Чому? Оскільки вони юридично зобов’язані намагатися виконувати свої ліцензійні угоди з власниками вмісту.

Спробуйте, однак, ключове слово тут. І те, що вони, здається, роблять, намагається досить наполегливо задовольнити правовласників, не надто сильно засмучуючи нас абонентів.

Навіть незважаючи на те, що Netflix легко міг заборонити користуватися їхнім сервісом будь-кому, хто користується VPN, це не відбулося жодного разу. Зрештою, випадання сотень тисяч (якщо не мільйони) підписників, які використовують VPN, не виглядало б на балансі так добре?

Отже, врешті-решт, під час офіційного використання VPN для перегляду Netflix нахмуриться, на практиці ніхто не покарає вас за це.

Робіть безкоштовні VPN розблокування американських Netflix з Австралії?

Теоретично ви можете розблокувати американський Netflix за допомогою безкоштовного VPN. На практиці, однак, шанси на це є невеликими.

Якщо ви знайшли постачальника, який працює, вважайте себе щасливчиком. Але також знайте, що це не буде останнім.

Netflix регулярно перебуває в чорних списках VPN-серверів. Платні постачальники VPN мають ресурси для швидкої заміни цих серверів і, найчастіше, можуть взагалі залишатися на крок попереду Netflix. Безкоштовні провайдери не можуть цього робити.

Безкоштовні VPN також зазвичай мають обмеження пропускної здатності і страждають від перевантаження сервера. Обидві речі означають менш оптимальний досвід потокового перегляду відео – особливо якісний.

Я також уникаю безкоштовних провайдерів через проблеми конфіденційності та безпеки.

На відміну від платних VPN, багато безкоштовних альтернативних варіантів не лише реєструють вашу інтернет-діяльність, але й продають ваші дані рекламодавцям. Оскільки вони не беруть плату за підписку, вони повинні знайти інші джерела доходу, щоб вижити.

Тож, наскільки мені подобається заощаджувати гроші, там, на жаль, не є хорошим безкоштовним способом – VPN чи іншим способом – передавати Netflix US з Австралії.

Заключні слова

Настільки ж хороший, як і Netflix Австралія, вибір програм у США є набагато кращим. І безліч найбільш рейтингових шоу доступні лише там.

Навіщо обмежувати те, що ви можете дивитися, коли ви можете так легко отримати американський Netflix в Австралії. Дайте собі змогу отримувати доступ до всього, що поточний гігант може запропонувати за бажанням. Потім відкиньтесь, розслабтесь і попріть.

Вам також може сподобатися:
 • Найкращі VPN для Netflix
 • Приватний доступ до Інтернету працює з Netflix?
 • Чи працює IPVanish з Netflix?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me