Як змінити регіон Netflix на будь-яку країну

Як змінити регіон Netflix на будь-яку країну


Одне з речей, яке найбільше мене турбує про Netflix – це те, наскільки різним може бути різний вміст залежно від того, в якій частині світу я перебуваю.

Наприклад, якби я хотів переглянути п’ять фільмів про Термінатор, які зараз доступні на сервісі, мені доведеться подорожувати не менше ніж у трьох різних країнах: Великобританії, Японії та Канаді.

Або я?

Звичайно, існує набагато простіший (не кажучи вже про дешевший) спосіб зробити це.

Щоб отримати доступ до будь-якого шоу з будь-якої країни, все, що вам потрібно зробити, – це змінити свій регіон Netflix. Це легкий процес, яким кожен може керувати. Єдине, що вам потрібно – це віртуальна приватна мережа (VPN).

Для цього ось короткий посібник про те, як змінити країну в своєму обліковому записі Netflix за бажанням.

Як змінити регіон Netflix – Короткий огляд

Простий, чотиришаговий процес переключення вашої країни на Netflix. Хоча я детальніше детально торкаюсь усіх цих моментів, ось короткий шлях:

 1. Виберіть постачальника VPN, який надійно розблокує Netflix. NordVPN і PureVPN – два найкращі в бізнесі.
 2. Завантажте клієнтську програму VPN та встановіть її на свій пристрій.
 3. Використовуючи додаток VPN, підключіться до сервера в країні, чию бібліотеку Netflix ви хочете передавати.
 4. Запустіть Netflix, виберіть своє шоу, посидьте і розслабтесь.

Для чого вам потрібен VPN для передачі Netflix?

Найбільшою причиною використання VPN для перегляду Netflix є географічні обмеження, які він розміщує на своєму вмісті.

Іншими словами, вибір шоу, який ви побачите в Netflix US, може кардинально відрізнятися від тих, які ви бачите в Netflix Canada, які будуть відрізнятися від Netflix Japan.

Врешті-решт, Netflix підтримує 34 різних каталоги на окремих регіонах. Хоча частина вмісту збігається з країни в країну, для нас, глядачів, це зазвичай перекладається на значно інший досвід потокової передачі, залежно від нашого місцезнаходження.

Netflix визначає ваше поточне місцезнаходження та до якого каталогу ви маєте доступ на основі IP-адреси вашого пристрою.

Підключення до VPN приховує ваш реальний IP-адресу та замінює його на вибраному вами VPN-сервері.

Якщо ви виберете німецький сервер, ваш пристрій тепер матиме німецьку IP-адресу, і йому буде дозволено передавати вміст з Netflix Germany.

NordVPN використовував для зміни регіону Netflix до Німеччини

Це все просто. І це, звичайно, працює для будь-якої країни.

Як вибрати VPN для Netflix

Коли настає час вибору постачальника VPN, щоб обміняти вашу область Netflix, слід пам’ятати про кілька речей..

 1. Виберіть VPN, який працює з Netflix

  Раніше можна було розблокувати будь-яку бібліотеку Netflix за допомогою будь-якої послуги VPN. Однак на початок 2016 року це вже не так.

  У січні того ж року, намагаючись вдовольнити власників ліцензійного вмісту, Netflix заборонив VPN і почав розірвати їх використання.

  Хоча вони мали успіх, і багато VPN більше не працюють з Netflix, деяким вдається залишитися на крок попереду. Один з таких провайдерів – те, що вам потрібно.

  Вищезгадані NordVPN та PureVPN – хороший вибір. Є також декілька інших, зокрема кожен запис у моєму найкращому VPN для списку Netflix.

 2. Сервери VPN у країнах, які ви хочете розблокувати

  Ви не можете змінити свій регіон Netflix на певну країну, якщо в вашому VPN немає серверів.

  Іншими словами, якщо ви хочете передавати Netflix France, перевірте, чи вибраний VPN має французькі сервери (ось список найкращих французьких VPN, якщо ви дійсно шукаєте його).

  Усі VPN дозволять вам підключитися до популярних країн, таких як США, Великобританія, Канада чи Австралія. Але якщо ви хочете змінити регіони на Японію, наприклад, шанси робитимуть лише провайдери з великими списками серверів.

 3. Відмінна швидкість завантаження

  Для хорошого потокового потоку Netflix з будь-якої точки світу вам знадобиться швидкий VPN – той, який може підтримувати швидке та надійне з’єднання.

  В іншому випадку, хоча ви можете отримати доступ із контенту Netflix на ринку, це, швидше за все, буде пікселізований безлад – його часто переривають ті дратівливі екрани буферизації.

  І це не спосіб дивитися.

 4. Дозволено кілька підключень

  Якщо ви не єдина людина у вашому домі, яка хоче дивитися шоу Netflix з інших країн, вам знадобиться VPN, яке дозволяє одночасно здійснювати безліч з’єднань.

  У наші дні більшість постачальників надають вам п’ять і більше. Але дехто все одно буде вас обмежувати. Отже, це, безумовно, слід пам’ятати.

 5. Гарна підтримка клієнтів

  Як я вже згадував, Netflix намагається запобігти змінам регіону за допомогою VPN. І час від часу навіть найкращі постачальники будуть відчувати тимчасовий відключення.

  Коли це станеться, хороший відділ підтримки вартує ваги золота. Вони допоможуть вам встати та працювати, усуваючи неполадки підключення та вказуючи на потрібні VPN-сервери – ті, що все ще працюють.

Як спостерігати за Netflix з інших країн

Використовувати VPN для зміни вашого місця розташування Netflix напрочуд просто. Ось простий покроковий посібник.

 1. Виберіть хороший VPN

  Як зазначається у розділі вище, перший крок до передачі позаринкового вмісту Netflix – це вибір VPN, який підходить для роботи..

  Якщо припустити, що ви дотримувались п’яти пунктів, які я виклав під час вибору вашого постачальника, вам добре піти. Зареєструйтесь, і ви на крок ближче до перегляду будь-чого та всього, що може запропонувати Netflix.

 2. Встановіть клієнтську програму VPN на свої пристрої

  Після налаштування облікового запису VPN завантажте клієнта. Усі провайдери матимуть на своєму веб-сайті розділ «VPN-додатки», де ви зможете знайти потрібне програмне забезпечення для своєї платформи.

  Кожен напівпристойний VPN матиме програмне забезпечення для Windows, macOS, iOS та Android.

  Якщо ви хочете переглядати Netflix на менш поширеному пристрої – наприклад, у вікні Linux або Smart TV – може бути задіяно трохи ручної роботи.

  З огляду на це, ви можете мати змогу знайти детальні покрокові інструкції з налаштування на веб-сайті постачальника. І якщо ви зіткнетеся з проблемами, ця хороша підтримка клієнтів, яку я згадав, буде більш ніж рада допомогти вам.

 3. Підключіться до VPN-сервера в країні, в якій ви хочете переглянути Netflix

  Після встановлення додатка VPN ви готові отримати доступ до іншого регіону Netflix. Відкрийте клієнта, виберіть країну, з якої потрібно передавати вміст, та підключіться. Якщо ви хочете отримати Netflix US в Австралії, наприклад, вам потрібно підключитися до американського сервера.

  У більшості додатків VPN є карта або список, що робить спрощення підключення до певної країни просто. Ось як це виглядає з NordVPN.

  Зміна країни Netflix у клієнта NordVPN

  Інші провайдери можуть включати спеціалізовані сервери Netflix. Якщо вони є, використовуйте один із них. PureVPN робить це.

  Зміна області Netflix шляхом вибору VPN-сервера за допомогою PureVPN

 4. Дивіться Netflix з інших регіонів

  Коли ваш пристрій підключений до VPN, запустіть Netflix. Вміст, який ви бачите, тепер буде вмістом у вибраному регіоні.

  Залишилося сидіти і насолоджуватися шоу.

До яких країн Netflix можна отримати доступ через VPN?

Коротка відповідь – всі вони.

Довга відповідь полягає в тому, що незважаючи на те, що Netflix доступний у понад 190 країнах, у ньому є лише 34 специфічні для кожної країни каталоги – з великою кількістю перекриттів серед більшості з них.

Тож на практиці, поки ви маєте доступ до цих 34 країн, ви можете побачити все, що може запропонувати потоковий гігант (таблиця сортується за стовпцями, якщо ви хочете це зробити).

34 області Netflix такі:

АргентинаАвстраліяБельгія
БразиліяКанадаЧеська Республіка
ФранціяНімеччинаГреція
ГонконгУгорщинаІсландія
ІндіяІзраїльІталія
ЯпоніяЛитваМексика
НідерландиПольщаПортугалія
РумуніяРосіяСінгапур
СловаччинаПівденна АфрикаПівденна Корея
ІспаніяШвеціяШвейцарія
ТаїландТуреччинаОб’єднане Королівство
Сполучені Штати

Для більшості з нас найважливіший каталог доступу до Netflix US. Це один з найбільших серед найбільших ринків збуту і, що ще важливіше, має на сьогодні найбільш великі випуски.

Ось, як загальна кількість назв, фільмів та серій розбивається на вісім країн, що найчастіше звертаються до Netflix.

КраїнаТотальні заголовкиMoviesSeries
Сполучені Штати582939221907 рік
Об’єднане Королівство595339482005 рік
Австралія555436431911 рік
Канада589640711825 рік
Франція422326431580 рік
Німеччина449529561539 рік
Японія514133561785 рік
Нідерланди40662641 рік1425 рік

Наведені вище дані отримуються з неофіційного веб-сайту глобального пошуку Netflix.

Чи можу я дивитись Netflix за кордоном?

Якщо ви подорожуєте до однієї із 190 країн, де вона доступна, ви можете скористатися Netflix за кордоном. Однак за замовчуванням ви зможете передавати вміст лише з країни, в якій перебуваєте.

Але так само, як ви можете змінити свою область Netflix, використовуючи VPN, коли вдома, ви можете зробити те ж саме, коли ви в дорозі. Іншими словами, ви можете продовжувати отримувати доступ до точної бібліотеки, яка завжди є, підключившись до VPN-сервера, який знаходиться там, де ви живете.

Зробивши крок далі, Netflix можна навіть використовувати в різних країнах одночасно.

Поки ви не перевищуєте кількість екранів, на які ви можете одночасно переглядати дозволені вашим планом, ви можете ділитися своїм обліковим записом Netflix через міжнародні кордони.

Тож, під час трансляції улюбленого шоу у наступній відпустці, кожен, хто має доступ до вашого Netflix, також може переглядатись додому.

Чи дозволяє Netflix використовувати VPN?

Офіційно Netflix не хоче, щоб ми підключалися до їх сервісу з VPN через їх зобов’язання виконувати ліцензійні угоди з виробниками контенту.

З цієї причини в січні 2016 року компанія створила одну з найскладніших систем виявлення та блокування VPN будь-якого постачальника контенту в Інтернеті..

На практиці, однак, не було жодних публічних повідомлень про те, що Netflix санкціонує будь-якого абонента за скакання через країну через VPN – крім цього, звичайно, не блокуючи нас від трансляції під час підключення до одного.

Це має ідеальний сенс. Netflix має нульовий стимул, щоб занадто сильно засмучувати нас абонентів за бажанням власників прав.

Повна заборона використання VPN – це дуже важко вирішити проблему, і поки Netflix принаймні виглядає так, як це намагається, виробники вмісту, здається, задоволені.

Суть полягає в тому, що якщо ви готові зробити все, що потрібно, щоб змінити регіони Netflix за допомогою VPN – що не все так складно – ніхто не збирається вас за це карати.

Чи можу я використовувати безкоштовні VPN для зміни регіонів Netflix?

Хоча звичайно можна використовувати безкоштовний VPN, щоб успішно змінити країну Netflix, це зробити, як правило, складніше. І часто це може бути навіть поганою ідеєю.

Переважна більшість безкоштовних VPN-послуг уже в списку заблокованих Netflix. Вони не можуть підключитися, і навряд чи вони коли-небудь з’являться – у безкоштовного постачальника немає ресурсів (або навіть схильності) постійно намагатися обійти заборону VPN Netflix..

Більшість безкоштовних VPN також мають обмеження для даних. Навіть якщо ви можете розблокувати шоу з іншого регіону, ви можете досягти ліміту даних, перш ніж ви зможете переглядати його від початку до кінця – навіть за найнижчих налаштувань Netflix.

А що, якщо вам вдасться знайти безкоштовного постачальника без обмеження даних? Шанси є і інші. Ви, ймовірно, закінчитеся із перевантаженими серверами, низькою продуктивністю та загальним жалюгідним потоковим досвідом.

Тоді, звичайно, є сумнівні практики безпеки та конфіденційності багатьох безкоштовних VPN.

Ви можете піддатися введенню реклами, нав’язливому збору даних та, в крайньому випадку, зараженню зловмисними програмами.

Коли щомісячна ціна деяких кращих постачальників VPN є частиною від того, що коштує підписка на Netflix, для мене, якщо використовувати один, не потрібно.

Це означає, що якщо ви все-таки намагаєтеся пройти безкоштовний VPN-маршрут, щоб задовольнити свою ринкову тягу Netflix, принаймні, не слід сліпо починати використовувати першого постачальника, якого ви знайдете. Зробіть спочатку трохи досліджень.

Змініть висновок регіону Netflix

Потокове передавання вмісту Netflix з будь-якої країни світу не є складним. Поки ви маєте потрібного постачальника VPN і дотримуєтесь декількох простих кроків, викладених вище, ви зможете змінити свою область Netflix скільки завгодно.

На все це потрібно лише кілька хвилин. Зробіть це, і ви можете дивитись будь-яке шоу, яке може запропонувати Netflix, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Вам також може сподобатися:
 • Найкращі VPN для Netflix
 • Чи працює NordVPN з Netflix?
 • Приватний доступ до Інтернету працює з Netflix?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map