Як зупинити передачу даних провайдера

Можливо, ви помітили, що іноді швидкості вашого інтернет-з’єднання набагато повільніші, ніж повинні бути. І що це часто трапляється, коли ви використовуєте конкретні веб-сайти чи послуги.


У деяких випадках ці проблеми можуть бути спричинені простими заторами мережі. У кількох інших випадках вони могли бути наслідком несправностей обладнання або іншої діяльності, пов’язаної з технічним обслуговуванням.

Але, можливо, є й інша, більш небезпечна причина раптового уповільнення швидкості Інтернету. Ваш постачальник послуг Інтернету може навмисно скинути ваш трафік.

Це може стати шоком, що ваш Інтернет-провайдер може навмисно уповільнити ваше інтернет-з’єднання. Але, на жаль, це буває.

Насправді, політика Comcast щодо придушення протоколу BitTorrent в 2007 році найбільш безпосередньо призвела до прийняття FCC оновлених правил нейтралітету в 2015 році..

На жаль для нас, користувачів Інтернету, ці правила нещодавно були скасовані. І ось, знову відкриваються сезони, коли інтернет-провайдери придушують дані, які їм не подобаються.

На даний момент найкращим захистом від такого виду діяльності є добре обізнана громадськість. І маючи це на увазі, я написав цей посібник. Це допоможе вам зрозуміти, що таке інтернет-дроселювання та як це роблять провайдери. Він також перегляне, як саме ви можете його обійти. Зануримось прямо.

Що таке трасування даних

Зменшення трафіку – це практика провайдерів навмисно обмежувати швидкість або обсяг передачі даних між своїми користувачами та деякими або всіма частинами Інтернету.

Якщо ви чули про Інтернет, який називається інформаційною магістраллю, розгляньте цю метафору, щоб зрозуміти призупинення пропускної здатності:

Уявіть, що їдете в місцевий супермаркет. Один із способів, ви натрапляєте на дорожній екіпаж. Вони закрили дві із доступних трьох смуг руху по вашому маршруту. Що ще гірше, вони дозволяють запускати лише певну кількість автомобілів за один раз на залишок відкритої смуги.

Дії дорожнього екіпажу не будуть повністю перешкоджати руху трафіку по вашому маршруту. Але вони активно контролюють, які автомобілі в’їжджають, коли і як швидко вони можуть подорожувати.

Різниця між підключеним до інтернету і невключеним

Коротше кажучи, це придушення руху.

Єдина відмінність полягає в тому, що коли ваш Інтернет-провайдер робить це, не буде нікого в світловідбиваючому жилеті, який розмахує прапором, щоб повідомити вам, що відбувається.

Чому провайдери Дросель

На перший погляд, Інтернет-провайдер навмисно перешкоджає трафіку власних клієнтів може здатися трохи протиінтуїтивним. Зрештою, повільна швидкість з’єднання – одна з найпоширеніших причин, коли ми їх називаємо і скаржимось (а іноді навіть залишаємо на зеленіших пасовищах).

Чи не випливало б тоді, що провайдер уникне нічого робити, щоб дати нам поганий досвід? Відповідь, як не дивно, – ні.

Законодавчі причини інтернет-тратування

Є кілька причин, через які інтернет-провайдер ризикував би розгнівати своїх клієнтів, припиняючи певний тип трафіку. Багато з них насправді є законними. Вони допомагають забезпечити надійне обслуговування для всіх користувачів Інтернет-провайдера і:

 • Управління перевантаженими мережами під час пікових потреб
 • Забезпечення чітко визначених лімітів передачі даних
 • Пріоритетність та оптимізація трафіку
 • Попередження DDoS-атак

Це все хороші приклади і, на мій погляд, прийнятні причини, через які постачальник вашого Інтернету може брати участь у зупинці трафіку.

Будь-яка комп’ютерна мережа має обмеження на загальну потужність. Повинні бути деякі елементи контролю, щоб переконатися, що жоден користувач чи група користувачів не перевантажують його. Наявність таких обмежень може швидко зробити мережу непридатною для інших.

На жаль, є й інші, менш законні причини, через які провайдер може зупинити певний трафік.

Схематичні причини приведення в Інтернет Інтернету

Зниження (або відверте втручання) трафіку Comcast за допомогою протоколу BitTorrent у 2007 році є прекрасним прикладом провайдера, що використовує сірі та суперечливі причини обмеження пропускної здатності..

Comcast стверджував, що користувачі популярної системи обміну файлами займають надмірну кількість пропускної здатності у своїй мережі. Вони заявили, що їх дія покликана захистити інших клієнтів.

Однак FCC розслідував і не погодився. Вони прийшли до висновку, що Comcast намагався змусити користувачів припиняти завантажувати фільми та інші матеріали через торрентінг, щоб збільшити використання власних платних потокових послуг (які вони продавали як альтернативу).

Це, звичайно, було не єдиним випадком, коли провайдера викликали навмисне приниження їх служби з менш законних причин. Швидкий пошук Google дозволяє виявити, наскільки постачальники послуг Інтернету намагаються скласти колоду на свою користь. Практично в кожному випадку речі зводяться до чистої жадібності.

Чи ширина смуги пропускання легальна

Вислухавши деякі причини, чому Інтернет-провайдери намагаються призупинити трафік у своїх мережах, природно задуматися, чи така практика насправді легальна.

З моменту скасування норм FCC за 2015 рік щодо нейтралітету, на це питання важко відповісти, принаймні у Сполучених Штатах. В Європейському Союзі перешкодування з будь-якої причини, крім законного управління мережею, є незаконним згідно з регіональними регламентами щодо нейтральності мережі, прийнятими в 2014 році.

У США єдина реальна законодавча база, яку нам довелося перешкоджати інтернет-провайдерам брати участь у будь-якому типі дроселювання, який вони обрали, закінчився правилами про нейтральність мережі 11 червня 2018 року. Більше не існує жодних правових обмежень, з якими доводиться дотримуватися провайдерам. пригнічення руху.

Неможливо знати, як основні американські Інтернет-провайдери будуть діяти з цього моменту. Але, виходячи із своїх публічних заяв, речі не виглядають обнадійливими.

Серед основних американських постачальників послуг Інтернету лише AT&T і Cox вказали, що не мають наміру робити багато іншого, ніж необхідно для управління їхніми мережами. Всі інші видали суміш безкомісійних заяв про дроселювання, які залишають багато можливостей для змін у майбутньому.

Навіть заяви, видані AT&Т і Кокс не кажуть, чи будуть вони брати участь у платній пріоритетності трафіку – практика, яка, швидше за все, змусить Інтернет-компанії платити за швидший доступ для своїх кінцевих користувачів (що, безумовно, буде передано нам).

Платна пріоритетність трафіку створила б систему оплати за гру. Індивідуальний інтернет-бізнес (Netflixes і Hulus у світі) повинен відмовитися від дроселювання провайдерами. Ви, інші кінцеві користувачі, і я, звичайно, не маєте жодної думки в цьому питанні.

Якщо правила FCC вже не існують, будь-яка з цих методів дроселювання зараз є чесною грою.

Як обійти обмін даними

Коли ви зрозумієте, що ваш Інтернет-провайдер перешкоджає з’єднанню або навіть якщо ви підозрюєте, що вони це роблять, настав час знайти вирішення.

У деяких ситуаціях ви можете перемогти такі речі, як BitTorrent, зменшення трафіку, включивши шифрування в такому клієнті, як uTorrent. Це шифрування може замаскувати трафік достатньо, щоб запобігти активації механізму дроселювання.

На жаль, в наші дні більшість інтернет-провайдерів не так легко обдурити (хоча залишилось небагато). Вони використовують прогресивно складні системи виявлення та приймають багатогранний аналіз потоків трафіку, щоб класифікувати дані для їх політики зменшення.

Щоб зрозуміти, що проходить через їх мережу, провайдери Інтернет-послуг будуть враховувати такі речі, як кількість одночасних з’єднань, загальна швидкість передачі даних та використовувані порти. Перевірка заголовків трафіку (еквівалент поштової адреси на конверті), щоб побачити, звідки беруться дані та надходять дані, також є звичайною практикою..

Деякі Інтернет-провайдери можуть використовувати тип обробки даних, який називається глибокою інспекцією пакетів (DPI). DPI робить крок далі і читає вміст даних, які ваш пристрій надсилає та отримує (замість того, щоб просто перевіряти заголовки). Виходячи з цієї інформації, ваш постачальник може зрозуміти, чи завантажуєте ви фільм через BitTorrent або зображення з Facebook, і діяти відповідно.

Як це страшно і неможливо перемогти, як це все може звучати, не втрачайте надії. Незалежно від того, чи використовуєте ви Windows, Android або щось середнє, є кілька хороших і напрочуд простих способів уникнути механізмів затухання провайдера..

Використовуйте проксі

Перший крок, який ви можете зробити, щоб уникнути дроселювання, – це використовувати проксі-сервер.

Проксі-сервери – це спосіб маршрутизації деяких або всіх підключень вашого комп’ютера через сторонній сервер. Він виступає посередником для вашої передачі даних. Це приховує фактичне призначення трафіку, а також задіяні номери портів. Натомість у всіх з’єднаннях використовується один порт і в кінцевому підсумку.

Недоліком проксі-серверів є те, що вони не шифрують дані, які ви надсилаєте чи отримуєте. Якщо ваш Інтернет-провайдер використовує шифрування глибокого пакету як частину системи їх дроселювання, він все одно зможе читати, класифікувати та діяти на будь-що завантажуване чи завантажене вами.

Особисто я не використовую проксі з цієї причини. Є краще рішення проблеми. Але, якщо ви хочете спробувати їх, існує безліч комерційно доступних постачальників. Наприклад, безкоштовний анонімний проксі-сервер CyberGhost – це хороший вибір.

Використовуйте VPN

Залежно від того, як ваш Інтернет-провайдер перевіряє трафік у своїй мережі, проксі-сервер може не уникати будь-якого способу виявлення. Наприклад, глибока перевірка пакетів – це те, що проксі не може перемогти. Віртуальна приватна мережа (VPN), з іншого боку, – зовсім інша історія.

Хоча обидва рішення виступають посередником для вашої передачі даних, існує велика різниця між проксі і VPN. Останній створює зашифрований тунель між вашим пристроєм та сервером, через який протікає весь ваш інтернет-трафік. Шифрування – це ключове слово тут.

Ця подвійна суперечка зашифрованого з’єднання та сервер VPN, який виступає посередником, означає, що провайдер не зможе зрозуміти нічого важливого щодо вашого трафіку. Єдине, що вони можуть бачити, – це сумарні дані та призначений VPN-сервер.

Використання VPN може бути вирішенням способу дроселювання

Отже, за допомогою VPN провайдер ніколи не повинен мати змогу зменшити трафік. Якщо, звичайно, вони не обмежують все, що йде з вашої IP-адреси. І якщо це коли-небудь станеться (за винятком законних цілей управління мережею), знайти кращого інтернет-провайдера може бути в порядку.

То чи буде працювати будь-яка VPN, щоб запобігти дроселюванню? Приблизно. Хоча є кілька речей, на які слід звернути особливу увагу.

Що шукати у VPN

Як ви бачите в моєму зручному посібнику з вибору VPN, існує багато можливостей, про які ви можете подумати, шукаючи постачальника послуг. Але, якщо ваша мета – зупинити провайдер, що насолоджується дроселем, на його слідах, ось функції VPN, на яких я б зосередився.

 • Правильні протоколи VPN

  VPN може використовувати багато протоколів. Але не всі створені рівними. Багато протоколів застаріли і мають потенційні отвори в безпеці. В ідеалі вам потрібно провайдера, який пропонує або OpenVPN, або L2TP / IPsec (або обидва).

  Ці два протоколи не лише захищені від куленебезпеки, але й пропонують деякі найсильніші шифрування навколо. Шанси тих, хто порушує будь-яке шифрування VPN, невеликі. Але коли ви використовуєте найнадійніші доступні варіанти, ви точно знаєте, що ваш Інтернет-провайдер не може перевірити ваші дані, а отже, не може перешкоджати зв’язку..

 • Відсутня реєстрація

  Останнє, що я хотів би – це успішно не допустити, щоб ISP заглушив мій Інтернет, лише щоб компанія VPN, яку я використав, розповіла про те, що я робила. VPN-провайдери, які ведуть журнал, часто продають ці дані третім сторонам. Уникайте їх.

  Виходячи з віртуальної приватної мережі, яка має чітку нульову політику реєстрації даних, для вашого постачальника послуг в Інтернеті немає способу зрозуміти, що ви робите в Інтернеті, і, як наслідок, зупинить вас..

 • Хороший вибір сервера VPN

  Ця функція має менший зв’язок із тим, що постачальник послуг Інтернету може перевіряти та заглушувати ваші дані, і більше, ніж VPN можна використовувати.

  Деякі VPN пропонують дуже мало серверів. Це означає, що ці сервери зазвичай далеко від вашого місцезнаходження та перевантажені іншими користувачами. Це два основні фактори, які можуть уповільнити ваш зв’язок із скануванням. Вигляд контрпродуктивного, коли повільний Інтернет – це те, чого ви намагаєтесь уникати в першу чергу.

 • Хороша продуктивність сервера VPN

  Ідучи рука об руку з попереднім пунктом, якщо ви не отримаєте швидкого постачальника VPN (і це не всі), ви біжите по колах. Ви успішно переходите до спроб свого провайдера сповільнити зв’язок, щоб бути переможеним слабкою ефективністю VPN..

 • Підтримка P2P та торрент

  З власних причин, не всі провайдери VPN дозволяють трафік P2P у своїх мережах. Якщо ваше з’єднання вимкнене через торрент, отримання VPN, який не дозволяє такий трафік, нічого не вирішує.

 • A Kill Switch

  Незалежно від того, наскільки хороша VPN, відключення трапляються. Від вашого пристрою до VPN-сервера та кожного обладнання між ними є дуже багато змінних для плавного плавання весь час.

  Коли VPN все-таки падає, ваші дані повертаються до того, що вони повністю видимі для вашого провайдера. Це означає, що ви знову стаєте головною мішенню для дроселювання.

  VPN-комутатор заборонить запобігти цьому. Він виявить, що ваш пристрій більше не спілкується з сервером VPN і автоматично повторно підключить його.

Найкращі VPN, щоб зупинити бродіння провайдера

Є багато постачальників VPN, які пропонують кожну функцію, яку я виклав вище. Я завжди був впевнений у тому, що потрібно перевіряти те, що ви очікуєте. Тому я заохочую вас трохи викопати потрібну послугу.

Це означає, що якщо ви хочете почати з меншого списку або просто не зацікавлені в тому, щоб взагалі повозитися (і досить справедливо, багато з нас не є), ось три VPN, які зроблять чудову роботу щодо запобігання швидкості Інтернету дроселювання.

CyberGhost

CyberGhost логотип

Завдяки герметичній політиці без реєстрації даних та використанню найсильніших можливих стандартів шифрування, CyberGhost зупинятиме всіх мертвих провайдерів у своїх слідах. Попрощайтеся з аналізом даних та відключенням Інтернету.

CyberGhost має понад 7100 серверів у 90 країнах світу, тому завжди має бути один поруч з вами. Ці сервери також забезпечують високу продуктивність.

CyberGhost дозволений для всіх протоколів P2P, а в клієнтське програмне забезпечення вбудований постійно вмикається Інтернет-комутатор. Це один постачальник VPN, з яким ви майже не можете помилитися.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

NordVPN

NordVPN логотип

Як і CyberGhost, NordVPN дуже добре захищає конфіденційність. Виходячи з Панамської конфіденційності в Інтернеті (та поза досяжності майже кожної компанії та уряду), вони не реєструються абсолютно нічого.

NordVPN має розгалужену мережу швидких серверів (5645, як я це пишу – ви можете побачити весь список тут), що поширюється в 58 країнах. Непропорційна кількість цих серверів є у США та Великобританії, що є чудовою новиною для всіх, хто там живе. Переважна більшість серверів також дозволяє трафік P2P (вони позначені відповідно).

Як і слід було очікувати від будь-якого провідного постачальника VPN, клієнт Норда включає в себе багатофункціональний перемикач знищення та велику кількість протоколів та стандартів шифрування (включаючи, звичайно, ті опції, які я згадував раніше).

Відмінний всебічний провайдер, NordVPN – одна з лише двох послуг, з якими я завжди підтримую активну підписку.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

Surfshark

Surfshark логотип

Їх не існувало так довго, як більшість постачальників VPN. Але, як я вже згадував у своєму огляді, Surfshark – це сервіс, який робить речі дуже, дуже добре. Це стосується того, щоб переконатися, що у вас є все необхідне, щоб ваш Інтернет-провайдер не заглушив ваше з’єднання.

Компанія Surfshark працює на Британських Віргінських островах – ще один суворий постачальник лісозаготівлі. Вони пропонують всі правильні протоколи VPN, а також стандарти військового рівня шифрування.

Маючи понад 1040 серверів у 63 країнах, Surfshark має чудове глобальне покриття. Ви зможете підключитися з будь-якого місця та де завгодно.

І останнє, але не менш важливе, перетворене в одне з найчистіших і найпростіших у застосуванні програм, які я бачив, – це функція перемикача вбити. Surfshark напевно не розчарує (особливо враховуючи, наскільки мало коштує послуга).

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

Як сказати, чи ваш Інтернет затоплений

Як було пояснено раніше, на відміну від перевантажених доріг на шосе, спричинених дорожньою роботою, зменшення трафіку через Інтернет-провайдерів не обов’язково має бути попередженням для кінцевих користувачів.

Раніше деякі Інтернет-провайдери займалися зменшенням даних місяцями або роками, перш ніж хтось міг довести, що вони це роблять. Причина того, що Інтернет-дроселювання настільки важко виявити, – це те, що він може приймати різні форми, кидаючи на цикл кожного, хто шукає ідентифікуючу модель.

Коли інтернет-провайдер призупиняє трафік, він може:

 • Трапляються лише під час високого попиту
 • Орієнтуйте лише на певні типи трафіку
 • Відбувається на переривчастій (іноді абсолютно випадковій) основі
 • Зачіпайте лише частини абонентської бази провайдера

Хоча ці фактори ускладнюють виявлення трафіку трафіку, можливо. Але перед тим, як дійти до цього, є одне розрізнення, яке важливо відзначити.

Якщо Інтернет-провайдер застосовує дроселювання до всього інтернет-трафіку, а не лише його підмножини, це не є чимось незвичним або викликає занепокоєння (хоч це все ще дратує). Хоча вони націлені на конкретні типи трафіку, саме тоді він ввімкнено. Тоді настав час почати розтріскуватися, щоб уникнути уповільнення.

Тести дросельної заслінки ISP

Першим кроком у виявленні трафіку трафіку є встановлення базової швидкості для вашого інтернет-з’єднання. Ви повинні зробити це, звичайно, перед тим, як застосувати будь-які обхідні методи.

Проведіть тест на Speedtest.net, щоб дізнатися, наскільки швидкий ваш Інтернет за звичайних обставин. У Windows та Mac це можна зробити прямо у вашому веб-переглядачі. На пристроях Android та iPhone вам потрібно буде завантажити додаток.

Після того, як ви відзначили типову ефективність свого з’єднання, у вас є щось порівняти зі швидкістю, яку ви відчуваєте, із сайтом чи послугою, на яку ви підозрюєте, що вона перебуває в затримці.

Базова лінія для швидкості підключення до Інтернету для порівняння

На жаль, не існує тесту “все в одному”, який би охоплював кожен сайт або послугу в Інтернеті. Але, є випробування, які перевіряють загальні цілі дроселювання. Одним із застережень є те, що деякі провайдери можуть спробувати бути прихованими та відключити дроселювання, як тільки виявлять ваші тести. У такому випадку ваш пробіг на них може відрізнятися.

Як зупинити бродіння за допомогою Netflix

Якщо ви спостерігаєте зниження якості під час перегляду медіа на Netflix, перейдіть на Fast.com і перевірте швидкість з’єднання з відео серверами Netflix.

Якщо показник швидкості, який ви отримуєте, істотно відрізняється від базової швидкості, винна у провайдері ISP. Також важливо перевіряти в різні дні дня, щоб побачити, чи є ваші результати узгодженими.

Знімок екрана тесту на швидкість сервера Netflix

Якщо ви підозрюєте, що ваш Інтернет під час перегляду Netflix заглушений, вирішення проблеми просте.

 1. Встановіть на свій пристрій VPF, сприятливий до Netflix (будь-який із тих, що я згадую в цьому розділі, буде чудово працювати).
 2. Підключіться до трохи завантаженого VPN-сервера, що знаходиться фізично поблизу від вашого місцезнаходження.
 3. Насолоджуйтесь неспокійним досвідом Netflix.

Після підключення до VPN ви можете повторно запустити тест Fast.com, щоб підтвердити свої підозри на дроселювання. Якщо швидкість збільшується, ви мали рацію. І тепер ви також успішно обмінялися спробами сповільнення провайдерів.

Зупиніть бродити на YouTube

Якщо у вас є проблеми з YouTube, Google створив зручний інструмент звіту про якість потокової передачі відео. Він розповість, як працює їх послуга у вашій конкретній мережі провайдера.

Інструмент відображає результати протягом 24 годин, тож ви навіть зможете визначити, коли пік трафіку для користувачів вашого Інтернет-провайдера.

Іноді уникнення тих самих часів вирішить ваші проблеми. Якщо ви вже здійснюєте потокове поточне прослуховування в неробочий час, але не можете встановити стабільне або швидке з’єднання, можливо, ваш Інтернет-постачальник послуг перемкне вашу послугу.

Скріншот інструменту якості потокового відео YouTube

Крім того, що я згадував раніше, нічого особливого вам не потрібно робити, щоб обійти придушення YouTube ISP. Просто отримайте VPN, підключіться до нього та почніть насолоджуватися швидкістю та якістю, яку ви платите.

Однак, щоб переконатися, що ви отримаєте найкращий досвід, зверніть увагу на те, до якого VPN-сервера ви підключаєтесь. Виберіть той, який знаходиться під невеликим навантаженням і близько до місця, де ви знаходитесь. Це дозволить звести до мінімуму накладні витрати та ефективність використання VPN.

Як обійти провайдер провайдеру під час торрентінгу

Торрентінг – це найчастіше перешкоджаючий тип трафіку. Це також найважчий тип виявлення дроселювання.

Найкращий спосіб перевірити наявність BitTorrent дроселювання – використовувати uTorrent (або будь-який інший клієнт) для завантаження файлу з великою кількістю добре встановлених сівалок. Це має гарантувати, що ваше завантаження не сприймає повільність через низьку доступність.

Відмінним вибором тут є захоплення інсталятора для популярного дистрибутива Linux Ubuntu. Це дуже безпечне завантаження, яке має бути доступне з дуже високою швидкістю у будь-який час дня і ночі. Якщо ви не можете завантажити файл з розумною швидкістю, ще раз ваш провайдер може придушити ваші торренти.

Обходити BitTorrent дроселювання (або будь-який P2P з цього питання) так само просто, як і в усіх інших випадках, згаданих вище. Ще раз на допомогу приходять VPN. Етапи такі.

 1. Завантажте та встановіть клієнт VPN.
 2. Призупинення всіх активних торрентів (якщо такі працюють).
 3. Підключіться до VPN-сервера, який не перебуває під великим навантаженням.
 4. Поверніться до uTorrent і відновіть завантаження.

Це воно.

Кілька речей, які слід зазначити. Обов’язково використовуйте загальносистемну VPN, а не лише розширення для браузера. Оскільки uTorrent є окремим додатком, останній нічого не зробить для вас.

Вам також не потрібно дбати про свою фізичну відстань до VPN-сервера. Торрентінг децентралізований, і ви будете завантажувати з сівалок по всьому світу. Просто зосередьтеся на виборі сервера, який не перебуває під великим навантаженням, та сервера, який знаходиться в країні, дружній до P2P. Я зазвичай їду з Нідерландами.

Тест для всіх

Якщо будь-який з перерахованих вище тестів є непереконливим, запустіть цей Інтернет-тест на здоров’я. Він покаже вам швидкість з’єднання через п’ять основних магістральних мереж. Всі вони повинні дати подібний результат.

Скріншот тестування вашої інертності на магістральних мережах, щоб виявити будь-яке дроселювання

Якщо ви помітили, що одна чи кілька мереж працюють гірше, ніж інші, це може бути ознакою перевантаженості. Це має бути тимчасовою умовою.

Але якщо ви помітили постійну проблему з підключенням до будь-якої з перевірених мереж, саме час подати офіційну скаргу до свого провайдера..

Суть

При будь-якій удачі ви ніколи не зіткнетеся з ситуацією, коли вам доведеться мати справу з придушенням руху. Немає конкретних статистичних даних, які б показували, наскільки широко поширена така практика. Це безперечно має місце, але більшість доказів говорить про те, що це не стандартна операційна процедура для більшості Інтернет-провайдерів.

Загибель чистого нейтралітету в США могла (і, ймовірно, зміниться) це швидше, ніж пізніше.

Хороша новина – якщо ви коли-небудь опинитесь під впливом трафіку трафіку, у вас є варіанти (VPN, які зараз є найкращим вибором). І є чудовий шанс, що коли провайдери впроваджуватимуть все досконаліші засоби моніторингу трафіку, контрзахід завжди буде існувати.

Як я вже заявив на початку, найкращий захист – це добре обізнана громадськість. Якщо ви зробили це досі, тепер ви частина просвітлених.

Зміна порівняння VPN

Особливості постачальникаAnti Throttling FeaturesCost

Тест на швидкість | Список серверів
Країни:90
Сервери:7159
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, маршрутизатори
З’єднання:7
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Румунія
Підтримка P2P:Так
Kill Switch:Так
1 місячний план:$ 12,99 / місяць
Річний план:$ 2,75 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Так
Повернення грошей:45 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:58
Сервери:5645
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:6
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Панама
Підтримка P2P:Так
Kill Switch:Так
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 3,49 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки (Visa, MC, Amex, Discovery), криптовалюта (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, інше

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Країни:63
Сервери:1040 рік+
Протоколи:OpenVPN, IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:Необмежений
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Британські Віргінські острови
Підтримка P2P:Так
Kill Switch:Так
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 1,99 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin, Alipay
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map