Отримайте німецьку IP-адресу за 5 простих кроків

Рекомендоване зображення для німецької статті IP-адреси


Якщо ви є громадянином Німеччини, який проживає або подорожує за кордоном, у вас є кілька вагомих причин використовувати Інтернет з німецькою IP-адресою. Якщо цього не зробити, ви можете трохи відчути, як живете в вигнанні.

З іноземною IP-адресою ви не можете отримати доступ до банківських послуг додому. Ви також не зможете бути в курсі своїх улюблених шоу на популярних потокових сервісах, таких як ZDF, Das Erste, ARD Mediathek, ProSieben Video або навіть Netflix Germany.

Найефективніший (і на сьогоднішній день найпростіший) метод отримання німецької IP-адреси – це використання віртуальної приватної мережі (VPN). Це дасть вам місцевий IP та дозволить вам отримати доступ до Інтернету так, ніби ви знаходитесь фізично в Німеччині.

Отримайте німецьку IP-адресу за 5 простих кроків

Налаштування VPN для отримання IP-адреси від Німеччини не може бути набагато простішим. Етапи такі.

 1. Зареєструйтесь у постачальника VPN, який має сервери в Німеччині. Мені подобається CyberGhost, але деякі інші теж добре працюють. У мене є список тих, хто трохи нижче, щоб допомогти вам розпочати роботу.
 2. Завантажте програму вибраного постачальника VPN та встановіть її. Ви можете це робити на кількох пристроях, якщо хочете. Усі провайдери матимуть покрокові інструкції для кожної операційної системи та платформи.
 3. Запустіть програму VPN та увійдіть за допомогою облікових даних, налаштованих у постачальника.
 4. Виберіть сервер у Німеччині та підключіться до нього. Тепер ваш пристрій матиме IP-адресу, розташовану всередині країни. Якщо ви хочете це зробити, ви можете двічі перевірити це, відвідавши https://www.iplocation.net/.
 5. Підніміть ноги і насолоджуйтесь доступ до будь-якої німецької служби чи веб-сайту, які раніше були заблоковані.

Це так просто.

Коли вам більше не потрібен німецький IP, просто відключіться від VPN-сервера та закрийте програму.

І до речі, ви також можете скористатися цими точними кроками, щоб отримати IP-адресу з будь-якої іншої країни світу, у якої постачальник VPN має сервери в.

Як вибрати VPN, щоб отримати німецьку IP-адресу

Не кожен постачальник VPN створений рівним, і не всі добре підходять для надання вам німецької IP-адреси та послуги, якими ви будете задоволені. Коли ви намагаєтеся вибрати для цього VPN, ось, на що слід звернути особливу увагу.

 • Кілька VPN-серверів у Німеччині

  Постачальник VPN не може отримати вам IP-адресу, засновану в Німеччині, якщо вони не мають жодного сервера в країні. Це перше, що потрібно подвійно перевірити. І, чим більше у них сервера, тим краще.

  Якщо багато людей використовують один сервер, це може перевантажуватися і сильно сповільнювати ваше інтернет-з’єднання. Якщо мати багато варіантів вибору, ви завжди зможете знайти сервер, на якому проблеми з роботою, спричинені перевантаженнями, не будуть проблемою.

 • Можна розблокувати вміст та послуги з обмеженим географічним вмістом

  Тільки тому, що VPN дає вам німецьку IP-адресу, це не означає, що IP буде працювати з будь-яким німецьким веб-сайтом чи службою. Існує трохи більше, щоб зайнятись роботою, ніж просто налаштувати сервер у країні, а деякі провайдери просто не переймаються або не мають змоги пройти цю додаткову милю.

 • Гарний швидкість з’єднання

  VPN завжди трохи сповільнить ваше інтернет-з’єднання, але кращі постачальники зроблять мінімальну ефективність. Це особливо важливо, якщо ви маєте намір передавати високоякісне відео з Німеччини. Лише швидкий VPN зможе бути в курсі вимог пропускної здатності.

 • Підтримка кількох пристроїв

  Переконайтесь, що вибраний VPN підтримує кожен пристрій та операційну систему, які ви збираєтесь використовувати з ним. Деякі, наприклад, не працюють у старих версіях Windows або MacOS.

  Провайдери VPN також зазвичай обмежують кількість пристроїв, які ви можете одночасно підключити до їх служби. Якщо ви передбачаєте, що п’ять членів вашої родини захочуть отримати доступ до різних німецьких потокових служб одночасно, переконайтеся, що це дозволено.

Якщо ви вибрали постачальника, який перевіряє всі ці поля, ви отримаєте послугу, яка зможе постійно отримувати доступ до ваших улюблених німецьких сайтів та сервісів, незалежно від того, де ви в світі знаходитесь..

Найкращі VPN, щоб отримати німецький IP

З багатьох чудових VPN-сервісів декілька виділяються над натовпом як найкращі варіанти отримати вам німецьку IP-адресу.

1. CyberGhost

CyberGhost логотип

Порівняно невеликий постачальник до недавнього часу CyberGhost зараз є галуззю великої ваги і в цілому вважається одним з найкращих VPN.

З 684 серверами, рознесеними в трьох містах Німеччини, жоден інший сервіс не надає вам більше варіантів підключення в Німеччині. Вони також мають величезну мережу по всьому світу. Усі їхні сервери, незалежно від місця розташування, мають високу продуктивність.

CyberGhost, який базується на Румунії із суворою політикою без реєстрації даних та пропонує 256-бітне шифрування AES за допомогою OpenVPN, є прекрасним провайдером для максимізації конфіденційності та анонімності в Інтернеті..

CyberGhost рекламує себе як VPN, який може обійти вас геоблокованим контентом, і він дійсно може. Доступ до всіх німецьких онлайн-потокових служб та бібліотеки Netflix кожної країни не стає простішим та послідовнішим.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

Кращий VPN для німецького IP: CyberGhost не тільки пропонує все, що потрібно для VPN вищого рівня, але вони також є одним з найменш дорогих постачальників. Окрім найкращої 45-денної гарантії повернення грошей, жодна інша VPN не буде краще сервірувати німецьких користувачів.

2. NordVPN

NordVPN логотип

NordVPN – це сервіс, який робить все і робить це дуже добре. Вони є VPN, інші часто порівнюються як еталонний стандарт.

Все починається з великої глобальної серверної мережі, яка включає 5645 серверів у 58 країнах. З них 309 знаходяться в Німеччині.

Продуктивність сервера NordVPN відмінна, як і безпека підключення через використання 256-бітного шифрування AES та протоколу OpenVPN.

На додаток до місця розташування компанії, що належить до юрисдикції Панами, що належить до конфіденційності, NordVPN також є VPN з нульовим журналом і пропонує безліч функцій конфіденційності, як подвійний функціональний VPN та комутатор Інтернет-убивств.

Доступ до географічно обмежених матеріалів завжди відповідав NordVPN, і сервіс працює практично з будь-яким постачальником контенту у світі, включаючи кожного основного в Німеччині.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

Це все: Для VPN, який робить все добре, NordVPN повинен бути у верхній частині списку. Ви отримуєте продуктивність, кожну функцію VPN, яку можна уявити, простий у користуванні клієнт і все за дуже доступну ціну.

3. PureVPN

PureVPN логотип

Якщо ви хочете відкрити IP-адреси в інших місцях світу, крім Німеччини, не шукайте далі PureVPN. Маючи сервери у 131 країні, їх мережа є другою. У Німеччині зараз працюють 201 сервер у п’яти різних містах.

Продуктивність також є одним із сильних сторін PureVPN. Поєднайте це зі спеціалізованими серверами постачальника для подолання геоблокування, і у вас є рай для відеопередач.

Клієнтська програма PureVPN підтримує понад 50 різних платформ і операційних систем. Якщо ви зможете підключити його до Інтернету, шанси запустити PureVPN.

Клієнт також пропонує багато приємних мати додаткові послуги. Якщо ви використовуєте VPN, крім шифрування військового рівня та безпеки, ви також будете захищені вбудованими блокаторами зловмисного програмного забезпечення та блокаторами оголошень..

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з з’єднаннями, що перериваються

Найкраща цінність для Німеччини: Якщо ви хочете передавати вміст як з Німеччини, так і з будь-якої іншої країни світу на кожному з своїх пристроїв, PureVPN – це ваша відповідь. І я згадав вигідну ціну послуги?

4. ExpressVPN

ExpressVPN логотип

Один з найкращих всебічних постачальників VPN на ринку, ExpressVPN – ще один чудовий вибір для отримання німецької IP-адреси.

З їх 3000-сильної серверної мережі, яка охоплює загалом 95 країн, понад 100 не вистачає з двох місць у Німеччині. Швидкість сервера відмінна і може легко обробляти потокове відео високої чіткості.

ExpressVPN надійно розблоковує геоблокований вміст у Німеччині та будь-якій іншій країні, в якій вони запущені сервери. Вони мають простий у користуванні клієнт, видатну безпеку та підтримують усе, завдяки чіткій політиці без реєстрації.

Як я вже згадував у своєму огляді, один недолік ExpressVPN – це вартість. Але навіть якщо вони трохи дорожчі, це послуга, яка коштує кожної копійки.

І без відмінних запитань про 30-денну гарантію повернення грошей, ви не можете ризикувати спробувати.

Плюси
 • Багатий на функції та інтуїтивно зрозумілий клієнт
 • Сильна бек-енд-технологія
 • Багато серверів та серверів
 • Швидкі та стійкі швидкості з’єднання
 • Працює з американською Netflix
 • Підтримка клієнтів
Мінуси
 • Деякі сукупні лісозаготівлі
 • Не найдешевший

Чудова репутація: Коли ви користуєтеся авторитетним постачальником VPN, який пропонує чудову конфіденційність та анонімність, а також найкращу підтримку клієнтів у бізнесі, ExpressVPN це.

5. Surfshark

Surfshark логотип

Хоча вони є доволі новим постачальником VPN, Surfshark впевнено вражає. Усі, хто хоче отримати доступ до Німеччини за допомогою VPN, повинні залишати їх у своєму короткому списку.

Для початку Surfshark працює з серверами в 63 країнах, у тому числі в Німеччині. Вони працюють поза юрисдикцією Британських Віргінських островів, нічого не реєструють і пропонують деякі найкращі варіанти безпеки в бізнесі..

Завдяки їх швидким зв’язкам та можливості обійти геоблокований вміст, Surfshark є прекрасним вибором для потокового передавання німецького відеовмісту.

Surfshark – це також єдиний провайдер, який дозволяє необмежене одночасне з’єднання. Це, безумовно, варто врахувати, якщо у вас є багато пристроїв, на яких ви хочете використовувати свій VPN.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

Необмежені з’єднання: Surfshark пропонує будь-яку функцію, яку може захотіти будь-який користувач VPN. Завдяки чудовій швидкості сервера, чудовій цілодобовій підтримці та дуже недорогий план, підкріплений 30-денною гарантією повернення без проблем, вони є постачальником, з яким ви не можете помилитися.

Які переваги отримати німецьку IP-адресу?

Будучи громадянином Німеччини, який проживає або подорожує за кордоном, ви можете отримати IP, що базується на Німеччині, щоб забезпечити необмежений доступ до своїх банківських та фінансових рахунків у таких установах, як Deutsche Bank та Commerzbank.

Також є тонна медіа-сервісів, які не працюватимуть за межами Німеччини. Вони включають:

 • ARD Mediathek
 • Das Erste
 • DMAX.de
 • Netflix Німеччина
 • ProSieben
 • SAT 1.de
 • Sky Deutschland
 • ZDF

Якщо ви хочете отримати доступ до них, перебуваючи за кордоном, IP-адреса в Німеччині є обов’язковою.

Ще одна основна причина використання IP-адреси з Німеччини полягає в тому, що країна не обмежує та не цензурує Інтернет для своїх громадян (на відміну від дивної кількості інших урядів). Якщо ви користуєтесь німецькою IP-адресою, у вас буде необмежений доступ до всього в Інтернеті без фільтрів.

Навіщо використовувати німецький DNS-сервер?

Крім використання німецької IP-адреси, важливо також використовувати німецький DNS-сервер.

Кожен постачальник VPN, який я рекомендував вище, подбає про це за вас, але якщо ви працюєте з іншою службою, варто пам’ятати про це.

DNS, який розшифровується як послуга доменних імен, подібний до телефонної книги Інтернету.

Нам було б досить непрактично запам’ятовувати IP-адресу, що належить кожному веб-сайту, який ми хотіли б відвідувати. DNS-сервери відображають назви веб-сайтів на IP-адреси, тому перше – це єдине, що нам потрібно пам’ятати.

Але, крім відображення доменних імен веб-сайтів та IP-адрес, сервер DNS також може містити підказки щодо вашого місцезнаходження.

Якщо ви використовуєте VPN з німецьким сервером, але здійснюєте пошук DNS на серверах у Франції, можливо, все-таки буде заблокований з деяких сайтів. Це пов’язано з тим, що веб-сайти можуть вказувати, на який DNS ви просите інформацію.

Використання німецької DNS поряд із вашою німецькою IP-адресою виправляє це. Веб-сайтам і службам стає майже неможливо бачити ваш трафік як інакше, ніж прибувати з Німеччини.

Двоє йдуть рука об руку. Переконайтеся, що ви використовуєте і те, і інше.

Чому безкоштовні VPN не підходять для німецької IP-адреси?

Існує багато служб VPN, які заявляють, що працюють безкоштовно. Вам може бути цікаво, чи варто звернутися до одного з них за IP-адресою в Німеччині.

Що стосується безкоштовних VPN, то, безумовно, застосовується стара приказка “ви отримуєте те, за що платите”. Вони, як правило, страждають від багатьох проблем, включаючи:

 • Слабкі стандарти шифрування
 • Відсутність конфіденційності користувачів
 • Обмежені сервери
 • Повільні швидкості
 • Рідко працює з геоблокованим вмістом
 • Нав’язлива реклама
 • Хижацькі практики

Простіше кажучи, безкоштовні послуги VPN – це що інше. Як і платні VPN, їм потрібно заробляти гроші. Якщо вони говорять вам, що їхній продукт безкоштовний, є хороший шанс, що ви справжній продукт.

Безкоштовні VPN часто монетизують свої пропозиції, продаючи свої користувацькі дані, вводячи рекламу у веб-браузери, а іноді навіть продаючи пропускну здатність хакерам..

Як би ви не дивилися на це, отримання німецької IP-адреси не варто жертвувати своєю безпекою та конфіденційністю, особливо якщо цей IP не може робити те, що ви хочете в будь-якому випадку.

Інші способи отримати німецьку IP-адресу

Є кілька інших способів отримати німецьку ІР, яка може бути корисною, якщо Ви маєте дуже низький бюджет або Вам потрібен дуже спорадичний доступ. Жоден з них не працюватиме так само, як VPN, але, в інтересах повного розкриття, вони існують.

Браузер Tor

У браузері Tor використовується зашифрована мережею мережа, створена для безпечного, анонімного веб-перегляду. Його використовують щодня люди по всьому світу, які прагнуть перемогти цензуру, спостереження та покращити свою приватність в Інтернеті.

З його допомогою можна отримати німецьку IP-адресу, але це не буде зроблено за замовчуванням. Потрібно трохи налаштувати під капотом, як зазначено в цьому посібнику. Вставати і бігати не складно, але може знадобитися трохи терпіння.

Однак є кілька недоліків використання Tor для отримання IP з німецької мови.

 1. Це може значно уповільнити ваше інтернет-з’єднання, часто до того моменту, коли навіть перегляд веб-сторінок (не кажучи вже про будь-яке потокове відео) може стати болючим.
 2. Tor працює лише в браузері Tor, тому це не рішення для будь-яких не веб-сервісів.
 3. Як уже згадувалося, для її послідовного надання німецької IP-адреси потрібно трохи технічних налаштувань.

Проксі-сервіс

Ще одним популярним способом отримання німецької IP-адреси є використання проксі-сервісу.

Хоча проксі працює аналогічно VPN, недоліком є ​​те, що вони не пропонують майже однакову безпеку та конфіденційність.

Проксі-сервер спрямовує ваш веб-трафік через сервер у загальнодоступному Інтернеті. Якщо цей сервер розташований у Німеччині, як і в VPN, ви отримаєте IP-адресу в окрузі.

Але, оскільки в більшості випадків проксі-сервери керують звичайними людьми, як ти і я, вони досить ненадійні. Ефективність може бути проблемою, і будь-який проксі-сервер, який ви використовуєте, може зникнути в будь-який час (наприклад, коли людина, що працює ним, вимикає комп’ютер).

За допомогою проксі-сервера вам також доведеться переконатися, що ваш DNS-сервер правильно налаштований.

Як уже згадувалося раніше, німецької IP-адреси також може бути недостатньо для отримання доступу до певного географічного вмісту або послуг. DNS-сервер, який використовується вашим пристроєм, також може знадобитися в Німеччині.

Суть

Наявність німецької IP-адреси дозволить вам використовувати будь-який сервіс та веб-сайт, доступний лише зсередини країни, і дозволить вам передавати німецький вміст незалежно від того, де ви знаходитесь. Це буде так само, як бути там.

Без сумніву, VPN – найкращий варіант отримати німецьку IP-адресу. Жоден інший метод не може відповідати його перевагам, простоті використання та, перш за все, надійності. І з багатьма чудовими пропозиціями, які зараз пропонують деякі провідні постачальники VPN, вони також дуже доступні.

Вам також може сподобатися:
 • Найкращі VPN для Німеччини
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me