Що таке перемикач VPN

VPN стають все більш популярними серед користувачів Інтернету у всьому світі. І це не дивно. Ми всі намагаємося знайти способи захисту своєї конфіденційності та безпеки в оточенні, що іноді робить це дуже важко.


Надаючи нам повністю зашифроване та приватне підключення до Інтернету, VPN надає нам необхідну безпеку та анонімність. Однак цей захист є настільки ж сильним, як і його найслабша ланка. Вимикач вбивства VPN є, щоб гарантувати, що якщо і коли це посилання перерветься, ми захищені.

Для чого потрібні вимикачі для вбивства

Жоден сервіс в Інтернеті ніколи не буде на 100% надійним. Це включає VPN.

VPN-з’єднання сприйнятливі до несправностей, спричинених кількома факторами, які не знаходяться під вашим контролем. Ці несправності включають що-небудь – від часткового відправлення трафіку через незахищене з’єднання до повного відключення без попередження (останні останні більш поширені).

Якщо трапляється несправність, пристрій, що використовує VPN, як правило, повертається до використання підключення до Інтернету за замовчуванням. Це відбувається автоматично. Гірше, що це зазвичай трапляється, не знаючи.

Це з’єднання за замовчуванням є стандартним, незашифрованим (і тому не приватним) різновидом. Отже просто так, ваші дані знову піддаються різним видам потенційних ризиків.

Провайдери VPN, звичайно, розуміють, що це велика проблема, і більшість з них мають вбудоване рішення прямо у своє програмне забезпечення. Це рішення називається перемикачем kill. Справа в тому, щоб автоматично блокувати весь інтернет-трафік, як тільки VPN зіткнеться з будь-якими проблемами.

Що таке комутатор VPN Kill

Простіше кажучи, комутатор VPN – це функція програмного забезпечення, яка постійно контролює VPN-з’єднання. Він тихо біжить на задньому плані, шукаючи ознаки неприємностей.

Більшість VPN-сервісів включають одну як частину клієнтської програми.

Коли він виявить проблему, перемикач “Запуск” спрацьовує та зупиняє весь трафік вашого пристрою на доступ до Інтернету. Це ефективно вбиває ваш зв’язок.

Ви коли-небудь використовували VPN, щоб раптом виявити, що ваші завантаження припинилися, і нічого не працює? Ви, ймовірно, були свідком дії вбивці, яка діяла. Так, це може дратувати. Але не ненавиджу це за те, що він робив свою роботу і захищав тебе.

Перемикач на вбивство для Інтернету

Після відключення вашого Інтернету він буде вимкнено, поки VPN знову не почне працювати. Іноді це може статися автоматично через кілька секунд (мережі – вигадливі істоти). В іншому випадку, можливо, вам доведеться знову підключитися вручну.

Після відновлення з’єднання VPN перемикач kill повернеться до свого стану моніторингу за замовчуванням.

Ви, звичайно, також можете повернути Інтернет, вимкнувши додаток VPN. Пам’ятайте лише, що ви більше не будете захищені.

Як це працює

VPN комутатори можуть використовувати різні методи моніторингу та виявлення, щоб визначити стан здоров’я зв’язку.

Один з найпоширеніших способів включає використання IP-адрес. Це працює аналогічно тому, як робить сайт на зразок https://ipleak.net/.

Перемикач Internet kill забезпечує, що зовнішній світ бачить лише IP, пов’язаний із сервером VPN. У той момент, коли це вже не так, він витягує штекер.

Інша популярна реалізація покладається на те, що програмне забезпечення підтримує постійне з’єднання з непублічним IP-адресою, доступ до якого можна отримати лише за допомогою VPN. Якщо це з’єднання не вдається, вмикаючий вимикач активується.

У будь-якому випадку чистий результат однаковий. Як тільки з’явиться проблема, очікуйте швидкого відключення вашого пристрою від Інтернету.

Навіщо використовувати комутатори VPN Kill

Як згадувалося раніше, багато хто з нас покладаються на VPN, щоб захистити нашу безпеку та конфіденційність при користуванні Інтернетом. Якщо VPN не працює, ми більше не захищені.

Більшість часу це може мати мало наслідків. Однак іноді це далеко не так.

Візьмемо, наприклад, журналістів та активістів, які використовують VPN, щоб запобігти їх відстеженню авторитарним режимам. Вони не можуть дозволити собі, щоб їхні дані залишалися незахищеними навіть на мить.

Користувачі програмного забезпечення для передачі однорангових файлів також повинні бути особливо обережними. Багато хто використовує VPN, щоб приховати реальну IP-адресу. Якщо підключення VPN падає, їх IP-код, наданий провайдером, простий. Вони стають легкими мішенями для будь-яких троллів, захищених авторськими правами, які, можливо, стежать за їх зв’язком.

Незалежно від наших причин використання VPN, перемикач kill допомагає нам отримувати переваги безпеки та конфіденційності, які ми очікуємо в будь-який час.

Які VPN мають перемикач на вбивство

У наші дні багато провайдерів включають перемикач вбивств через Інтернет як частину своєї послуги. Однак це не означає, що завжди очевидно, які з них роблять.

Частина причини полягає в тому, що VPN часто приймають свої власні фантазійні звукові назви для цієї функції. Реальної стандартизації немає.

Коли ви шукаєте службу VPN, зазвичай можна з’ясувати, хто з них пропонує перемикач на знищення, просто переглянувши домашню сторінку свого веб-сайту. Це так часто запитують, що якщо він доступний, ви можете зробити ставку, що вони його рекламують.

Якщо на домашній сторінці нічого не сказано, перегляньте функції та розділи FAQ на веб-сайті. Якщо ви все ще не впевнені або є двозначність, поговоріть із службою підтримки клієнтів, щоб отримати чітку відповідь.

З найпопулярніших VPN-провайдерів, ось три, яких я точно знаю, пропонують функцію комутатора знищення. Якщо це можливо, я також включив скріншот, де можна знайти налаштування.

NordVPN

NordVPN логотип

Дуже багато людей вважають NordVPN однією з найпопулярніших, якщо не найкращих, послуг на ринку. І бачачи, як я ними користуюся майже щодня, я цілком погоджуюся.

Від чистого та інтуїтивного клієнта до багатьох технологічно розвинених функцій (включаючи, звичайно, перемикача), це VPN, який, здається, робить все правильно.

Перемикач на знищення NordVPN має два смаки. Перший варіант – класичний. Це повністю блокує доступ до Інтернету, якщо виявлено падіння VPN.

Другий варіант дозволяє вказати точні програми, які ви хотіли б відключити, якщо з’єднання VPN зіткнеться з проблемами. Таким чином, ви можете, наприклад, забити вашого клієнта BitTorrent, але продовжувати насолоджуватися безперебійним досвідом роботи у вашому браузері (якщо, звичайно, вам не байдуже, що ваш веб-перегляд більше не є приватним).

Спереду та в центрі меню налаштувань NordVPN, перемикачі перемикачів вручну дуже легко знайти.

Розташування перемикача вбивств через Інтернет у клієнтській програмі NordVPN

NordVPN базується в Панамі (де цензура чи спостереження в Інтернеті немає в чиємусь словниковому словнику) і робить абсолютно нульовий журнал. Отже, повна конфіденційність забезпечена.

Вони також мають вражаючу і постійно зростаючу кількість серверів у 58 країнах. Ці сервери можуть застосовувати будь-яку форму покарання, яку ви на них нападаєте (про що свідчать мої тести на швидкість NordVPN).

Підсумок, репутація Норда як провідного постачальника VPN заслужено заслуговує.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

PureVPN

PureVPN логотип

Один із моїх порад, простий у користуванні клієнт PureVPN, оснащений багатьма передовими технологіями. Окрім перемикача на знищення, він також включає блокування реклами та антивірус на рівні сервера.

Окрім того, що вимкнути Інтернет, PureVPN надає вам декілька додаткових налаштувань, за допомогою яких можна налаштувати перемикач на знищення. Після перерви в з’єднанні клієнт може спробувати автоматично повторно підключитися до VPN, а не робити це вручну. Мені здається, я часто включаю цю функцію. Чим менше няні я повинен робити, тим краще.

Інший варіант дозволяє запускати перемикач убивства, навіть якщо ви від’єднаєтесь від VPN вручну. Це теж може бути досить корисним. Це в основному заважає вам випадково вимкнути VPN, продовжуючи робити щось важливе.

Ви можете легко переключити всі перераховані вище налаштування у клієнта PureVPN.

Розташування перемикача вбивств через Інтернет у клієнтському додатку PureVPN

PureVPN має сервери в 131 країні по всьому світу. Це робить їх найкращими з найкращих за географічним різноманіттям. Продуктивність цих серверів також там, завдяки недавньому циклу оновлення. Отож, чи любите ви транслювати 4K відео чи завантажувач, ви чудово працюєте.

PureVPN – одна з найстаріших і найпопулярніших VPN. Вони постачаються на всіх фронтах і є постачальником, з яким просто не можна помилитися.

Плюси
 • Відмінна швидкість
 • Величезна серверна мережа (131 країна)
 • Розблокує Netflix, iPlayer та понад 70 інших потокових служб
 • Сумісний з більш ніж 50 пристроями та платформами
 • Незалежно підтверджений протокол VPN з нульовим журналом
 • Виділений варіант IP
 • Велика цінність
Мінуси
 • Програми можуть використовувати трохи більше полірувань
 • Деякі проблеми з переривчастим з’єднанням

CyberGhost

CyberGhost логотип

Що стосується конфіденційності, мало хто з інших сервісів робить щось краще, ніж CyberGhost. Вони мають сильне шифрування, сувору політику без реєстрації даних та працюють поза межами приватної країни. Тоді має сенс лише те, що перемикач на знищення доступний як резервний варіант на всякий випадок для всіх великих функцій анонімності.

Перемикач на знищення, включений у програмне забезпечення CyberGhost, завжди увімкнений (отже, не існує скріншоту, де його знайти). Для переважної більшості користувачів це добре. Функція працює, і вона працює добре.

Якщо ж ви більше користувач мережі VPN, можуть виникнути ситуації, коли ви хочете, щоб це було вимкнено. У такому випадку вам потрібно буде подивитися на одного з інших постачальників.

CyberGhost постачає і на всіх інших фронтах. У них є безліч серверів, які ви можете вибрати з поширення по всьому світу. Цей VPN також пропонує чудові швидкості завантаження, і він має підтримку клієнтів, і багато інших повинні розглядати як приклад того, як робити все правильно.

Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

Зауважте, що вищевказаний короткий список, звичайно, жодним чином не є виключним. Вони просто мої особисті улюблені постачальники, які реалізують цю функціональність. Також багато інших VPN. Наприклад, ExpressVPN також має перемикач на знищення. Так само роблять приватний доступ до Інтернету та VyprVPN.

Увімкнення моніторингу підключення

Після того, як ви зареєструєтесь через комутатор VPN через Інтернет, наступним кроком є ​​переконайтеся, що функція включена. Спосіб цього буде залежати від програмного забезпечення вашого постачальника VPN.

Здебільшого активація або деактивація вимикача буде просто доступна в меню налаштувань програмного забезпечення VPN. Кожен постачальник, який коштує своєї солі, матиме конкретні інструкції, як її знайти.

Також важливо знайти налаштування перед тим, як використовувати VPN вперше. Не всі провайдери включають цю функцію за замовчуванням.

Як перевірити вимикач VPN

У звичайних умовах перевірити вимикач Інтернету може бути важко. Дійсно, найкращий спосіб – використовувати VPN і чекати перерви. Однак, є кілька простих способів, за допомогою яких можна спробувати змусити функцію спрацьовувати.

Обидва способи передбачають потокове відео.

Підключіться до VPN та перейдіть до Netflix, YouTube чи будь-якої іншої основної потокової служби на ваш вибір. Потрапивши туди, почніть передавати відео у найвищій доступній якості.

Далі на мить відключіть свій Wi-Fi або дротовий зв’язок. Оскільки швидкість є сутнісною, останній є кращим вибором.

Коротка перерва повинна призвести до відключення VPN та спроби відновити себе. Після відключення відео, яке ви відтворюєте, слід або призупинити, або спробувати створити буфер. Її не слід відновити, поки ви не побачите, що VPN відновився.

Окрім того, деякі постачальники VPN дозволяють комутаторам їх введення працювати в режимі програми. Іншими словами, коли ця функція спрацьовує, вона закриває програми, які використовують Інтернет, а не блокує ваше з’єднання на всій системі..

У цьому випадку після повторення відео інструкцій, наведених вище, веб-браузер, який ви використовуєте для передачі, повинен закрити момент, коли VPN-з’єднання перестане. Якщо це станеться, ваш кільцевик працює. Якщо це не так, щось не зовсім правильно.

Провідні причини відключення VPN

Хоча комутатор захисту допоможе зберегти вашу конфіденційність у випадку виникнення проблем з VPN, найкраще зробити – мінімізувати потребу в першу чергу.

Коли ви зрозумієте, що може спричинити випадання VPN, ви зможете максимально пом’якшити ці фактори. Три найпоширеніші причини відключення VPN наступні.

Умови мережі

Найчастіше проблеми зі стабільністю VPN відносяться до проблем, що зачіпають базове з’єднання з Інтернетом. Такі речі, як низька потужність сигналу Wi-Fi, призводять до падіння пакетів даних, що в кінцевому рахунку призводить до відключення VPN.

Рішення просте. Або підключіться ближче до джерела Wi-Fi, або перейдіть на дротове з’єднання.

Крім локальної мережі, перевантаженість та втрата пакетів в Інтернеті між вашим домом та сервером VPN можуть також спричинити проблеми. На жаль, подібні питання повністю перебувають під вашим контролем.

У цьому другому випадку є єдиний варіант, який ви маєте спробувати змінити шлях, який проходять ваші дані. Це можна зробити, підключившись до іншого VPN-сервера.

Налаштування шифрування

Більшість постачальників VPN пропонують різні рівні шифрування, які ви можете вибрати. Чим вище і безпечніше шифрування, тим більша потужність обробки потрібна.

З’єднання VPN можуть стати нестабільними через відсутність потужності для обробки, необхідної для обробки шифрування. Або сервер, або ваш пристрій (або обидва) можуть мати проблеми з накладними накладними витратами, необхідними для вищих рівнів.

Якщо ви підозрюєте, що це так, просто відключіть шифрування на нижчі налаштування (що все одно буде більш ніж добре для щоденного використання). Якщо краплі VPN зупиняються, ви знайшли свого винуватця.

Вибір протоколу VPN

Часто постачальники VPN також дозволяють перемикатися між протоколом з’єднання UDP або TCP (особливо з OpenVPN). Для наших цілей єдине, що вам потрібно зрозуміти щодо цих двох налаштувань, – це те, що TCP-з’єднання більш стабільні, ніж з’єднання UDP.

Отже, лише перехід з UDP (який, як правило, є типовим) на TCP, може виправити краплі VPN. Зауважте, однак, що TCP-з’єднання, як правило, трохи повільніше (саме тому UDP зазвичай є типовим).

Налаштування маршрутизатора, брандмауера та антивірусу

У деяких випадках налаштування маршрутизатора, брандмауері та антивірусне програмне забезпечення можуть перешкоджати підключенню VPN і спричиняти його розшарування..

Найпростіший спосіб перевірити, чи це так, – тимчасово відключити всі брандмауери та антивірусні програми. Якщо стабільність VPN покращиться, почніть повторно вмикати їх по черзі.

Використовуючи процес усунення, ви зможете з’ясувати, де криється проблема.

Постачальник VPN також може вам повідомити, які конкретні настройки перевірити. Не соромтеся звертатися в службу підтримки та просите про допомогу.

Інші способи захисту від крапель VPN

Що трапляється в ситуації, коли ви вважаєте, що переключити VPN-комунікатор – це чудова ідея (так), але постачальник VPN, який ви з радістю використовуєте роками, не має? Є кілька сторонніх додатків, які можуть допомогти.

VPNetMon

VPNetMon – безкоштовне рішення, яке забезпечує моніторинг IP-адреси та поряд з цим функціонал вимикання Інтернету.

Знімок екрана інструмента контролю VPNetMon

Щоб його використовувати, ви починаєте, вказуючи IP-адресу, призначену вашому пристрою після підключення до VPN. Ви можете зайти на веб-сайт на зразок http://www.whatsmyip.org/, щоб дізнатися, що це таке.

За допомогою вказаного IP-адреси відкрийте все програмне забезпечення, підключене до Інтернету (наприклад, ваш браузер або клієнт P2P) через інтерфейс VPNetMon.

Якщо в будь-який момент VPN-з’єднання перестане, VPNetMon виявить зміну IP-адреси. Це запустить перемикач на знищення та закриє все програмне забезпечення, яке ви відкрили раніше через його інтерфейс.

VPN Watcher

Доступний у безкоштовних та платних версіях, VPN Watcher працює майже так само, як VPNNetMon.

Знімок екрана інструмента моніторингу VPN Watcher

Однак платна версія дозволяє більш часто перевіряти з’єднання. Це зменшує шанси на значну витік даних при падінні VPN-з’єднання.

VPN Watcher також може контролювати необмежену кількість програм, підключених до Інтернету, і має можливість призупиняти, а не закривати програми, коли виявляється проблема з VPN..

Суть

VPN сьогодні є досить надійними, і постійні перепади з’єднань, як правило, минулі часи. Однак, вони все ще трапляються зрідка.

Якщо анонімність є однією з ваших проблем і збереження приватної активності в будь-який час є важливою, перемикач вимкнення VPN є обов’язковим..

Віртуальні мережі з порівнянням Internet Kill Switch

ProviderKill SwitchFeaturesCost

Огляд | Тест на швидкість | Список серверів
Так
Країни:58
Сервери:5645
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:6
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Панама
1 місячний план:$ 11,95 / місяць
Річний план:$ 3,49 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:30 днів
Оплата:Кредитні картки (Visa, MC, Amex, Discovery), криптовалюта (Bitcoin, Etherum, Ripple), Amazon Pay, Alipay, UnionPay, інше

Тест на швидкість | Список серверів
Так
Країни:131
Сервери:2070 рік
Протоколи:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, маршрутизатори
З’єднання:5
Ведення журналу:Дата з’єднання, використана загальна пропускна здатність
Розташування:Гонконг
1 місячний план:$ 10,95 / місяць
Річний план:$ 3,33 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Ні
Повернення грошей:31 день
Оплата:Кредитна картка, PayPal, BitCoin, Alipay, основні подарункові картки, CashU, інші криптовалюти, Paymetwall

Тест на швидкість | Список серверів
Так
Країни:90
Сервери:7159
Протоколи:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
Платформи:Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Kodi, маршрутизатори
З’єднання:7
Ведення журналу:Відсутня реєстрація
Розташування:Румунія
1 місячний план:$ 12,99 / місяць
Річний план:$ 2,75 / місяць
Безкоштовний період випробовування:Так
Повернення грошей:45 днів
Оплата:Кредитна картка, PayPal, Bitcoin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map