Огляд VPN приватного доступу до Інтернету (2020)

Приватний доступ до Інтернету завантажений функціями, а також є популярним постачальником VPN. Завдяки своїй доступній ціновій структурі це, безумовно, привабливий варіант на ринку.


приватний логотип доступу в Інтернет

Однак приватний доступ до Інтернету розташований у США. Ця країна є горезвісно поганим вибором, як домашня база для VPN-компанії. Не тільки в США є чимало законів, які вимагають провайдерів і VPN, щоб відстежувати та підтримувати записи даних, але також є частиною мережі “Five Eyes”.

Такі організації, як “П’ять очей”, “Дев’ять очей” та “14 очей”, спільними зусиллями працюють між країнами-членами для обміну чутливими даними. Деякі дані збираються за допомогою шпигунської діяльності, яка була б незаконною для урядів на власній землі без належної процедури. Однак якщо інформацію збирає інша нація, то нею можна легко і одночасно перебирати закон.

З таких причин, що США – не найкраще місце для обслуговування VPN. Набагато краще використовувати постачальника VPN, який розміщений поза мережею 14 Eyes.

Такі постачальники, як Surfshark та NordVPN, розташовані на Британських Віргінських островах і пропонують безпечні, надійні та доступні VPN-з’єднання. Якщо ви дуже чутливі до конфіденційності та шпигунства, рекомендується замість цього шукати одну з цих компаній.

Тим не менш, приватний доступ до Інтернету має деякі чудові функції. Ви можете підключити відразу п’ять пристроїв, торренти дозволені, а в сервісі є комутатор перемикання.

Їх мережа має понад 3000 серверів, що входить до числа найкращих VPN за цією метрикою. Однак ці сервери поширюються лише на 28 країн, що не так вражає, як мережі інших компаній, які легко тягнуться до 100 і більше країн.

Приватний огляд доступу до Інтернету

Особливості інформації
Корисність:Легко
Політика ведення журналів:Немає політики ведення журналів
Розмір сервера:3 300 ++ серверів
Розподіл сервера:33 країни
Підтримка:Чат
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Обмежений
Протокол VPN та шифрування:Проксі-сервери OpenVPN, SOCKS5, IPSec / L2TP та PPTP;
Штаб-квартира:США
Ціна:$ 3,33 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://www.privateinternetaccess.com

Безпека та шифрування

Приватний доступ до Інтернету здійснив досить вагомі кроки щодо захисту своїх клієнтів в Інтернеті. Налаштування за замовчуванням забезпечують 128-бітове шифрування даних, що здається менш бажаним, коли 256-бітове шифрування AES також доступне разом із сервісом.

Можливо, що користувачі, які призначають надбавку за швидкість над конфіденційністю, можуть віддавати перевагу 128-бітовому шифруванню даних, але приватний доступ до Інтернету пропонує хороші швидкості і з більш високим рівнем шифрування. Отже, навіщо ризикувати? Якщо ви вирішили перейти з приватним доступом до Інтернету, переключіть налаштування на 256-бітове шифрування AES, яке є типовим для більшості верхніх VPN.

налаштування шифрування pia

Користувачі можуть обрати один з найбільш рекомендованих протоколів VPN дня та кілька старих улюблених, які мають менш жорсткі налаштування безпеки. Найбільш рекомендованим є OpenVPN, але приватний доступ до Інтернету також робить доступними проксі-сервери SOCKS5, IPSec / L2TP та PPTP. У поєднанні з 256-бітним шифруванням AES можна з упевненістю сказати, що ваш веб-трафік залишатиметься безпечним під час підключення до приватного доступу до Інтернету.

Як і багато інших постачальників VPN, приватний доступ до Інтернету має перемикач захисту, який автоматично закінчує сеанс перегляду, коли служба VPN раптово і несподівано стає недоступною. Це чудовий сейф для виходу з ладу, але слід згадати, що багато клієнтів скаржилися на те, що комутатор не працює як рекламується.

Це викликає занепокоєння, оскільки це може призвести до вас, якщо служба приватного доступу до Інтернету буде перервана. Усі найбільш високо оцінені VPN-провайдери також мають функції комутації вбивств у своїй службі, і вони, здається, працюють стабільно.

Якщо одна з ваших головних проблем несподівано виявляється під час роботи в Інтернеті, можливо, було б розумно поговорити з іншою компанією VPN з більш надійним перемикачем на знищення.

Місцезнаходження сервера приватного доступу до Інтернету

В даний час приватний доступ до Інтернету перераховує 3125 серверів у своїй мережі. Це число, яке конкурує з кількістю серверів одних з найкращих VPN в бізнесі.

Однак вони розташовані лише в 33 країнах. Це не особливо вражає порівняно з конкурентами, які мають сервери, розташовані у понад 100 країнах. Ось чому приватний доступ до Інтернету може мати більше привабливості в деяких регіонах, але лише обмежене звернення в інших.

приватний глобус сервера доступу до Інтернету &# x1f1fa;&# x1f1f8; Один з регіонів, в яких приватний доступ до Інтернету, ймовірно, буде більш популярним, – Північна Америка. У США компанія має 1441 сервер лише у 15 місцях. &# x1f1e8;&# x1f1e6; Додаткові 236 серверів розташовані в трьох місцях Канади (досить непогано, насправді). &# x1f1f2;&# x1f1fd; У Мексиці є 33 сервери, розміщені в одному місці.

&# x1f1ec;&# x1f1e7; Абоненти Великобританії та Європи, ймовірно, виявлять, що приватний доступ до Інтернету має адекватні сервери для їх задоволення. Великобританія має майже 200 серверів, а Нідерланди – 548. Інші європейські серверні місця включають Швецію, Норвегію, Данію, Фінляндію, Швейцарію, Францію, Бельгію, Австрію, Чехію, Люксембург та інші.

&# x1f1e7;&# x1f1f7; Бразилія – ​​єдине представництво в Південній Америці з 20 серверами. Африка аналогічно недостатньо представлена. Приватний доступ до Інтернету має лише південна Африка з 10 серверами.

Покриття не так добре на Близькому Сході, де сервери розташовані лише в Ізраїлі та Об’єднаних Арабських Еміратах. Азіатські сервери включають місцеположення в Сінгапурі, Японії та Індії, що не особливо надійно охоплює цю частину світу. В Австралії та Новій Зеландії є близько 200 серверів.

Справді, це багато серверів. Той факт, що приватний доступ до Інтернету має понад 3000 серверів, означає, що він там займає багато великих гравців. Однак у них насправді немає різноманітності місцеположень, необхідних для отримання VPN з найкращим рейтингом.

Приватний доступ до Інтернету на своєму веб-сайті зазначає, що вони використовують лише голі металеві сервери, що гарантує кращу продуктивність. Крім того, в деяких місцях є проксі-сервери кальмарів, що може допомогти прискорити швидкість передачі даних.

Використання BitTorrent або P2P з приватним доступом до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету може бути прекрасним вибором із швидкістю та вседозволеною точкою на торрент. Виберіть улюбленого клієнта торрент.

Цілком ймовірно, що він сумісний із приватним доступом до Інтернету. На їхньому веб-сайті ви не знайдете нічого, що конкретно стосується торрент. Однак активність спільного використання файлів P2P повністю підтримується.

Це зручний аспект послуги приватного доступу до Інтернету, що діяльність торрентів не обмежується певними серверами. Ви можете просто увійти на обраний сервер.

приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету, схоже, має проблеми з потоковою передачею Netflix. Ця надзвичайно популярна потокова компанія останні кілька років наполегливо працювала, щоб не допустити доступу людей до їх послуг під час використання VPN. В основному, вони роблять це, тому що VPN може дозволити глядачеві отримати доступ до контенту, який обмежений регіонами різними контрактами.

Хоча деякі постачальники VPN все ще здаються не в змозі обійти обмеження Netflix, приватний доступ до Інтернету, схоже, не є одним із таких. Загалом, лише один сервер у Каліфорнії зміг підключитися до Netflix. Якщо ваша головна мета в Інтернеті – перегляд потокових служб, то це не VPN для вас.

Результати тестування швидкості приватного доступу до Інтернету

Це показник, де багато менших постачальників VPN спотикаються. Більшість людей розуміє, що використання будь-якого VPN скоротить швидкість передачі даних. Однак справді хороший високоякісний VPN сповільнює дані набагато менше, ніж той, який не має однакового рівня якості.

Приватний доступ до Інтернету може бути не найшвидшим VPN там, але він все ще працює добре. Підключення до сервера в Нью-Йорку дало результати тесту на швидкість 77,56 Мбіт / с для завантаження та 36,75 Мбіт / с для завантаження.

Продуктивність покращується лише при підключенні до європейського сервера в Амстердамі. Для цього тесту завантаження завантажено зі швидкістю 81,46 Мбіт / с, а завантаження – 40,30 Мбіт / с. Це не надто далеко від результатів тесту на швидкість, отриманих при використанні VPN.

результат тесту на швидкість доступу до Інтернету

У сервісі в Гонконзі все було не так швидко. Однак цифри, безумовно, були вражаючими, ніж ті, які були отримані з використанням нижчих постачальників VPN. Завантаження вимірювали 69,98 Мбіт / с, а завантаження надходило 13,04 Мбіт / с.

Вистава на сервері в Лондоні теж була вражаючою. Завантаження 75,67 Мбіт / с і завантаження 23,00 Мбіт / с є поважними, навіть якщо вони не такі швидкоплинні, як результати тесту на швидкість, досягнуті за допомогою VPN Express. Якщо вартість – це головне питання для вас, можливо, приватний доступ до Інтернету – це правильний вибір.

Ці позитивні результати тестування значною мірою обумовлені кількістю та якістю серверів у приватній мережі доступу до Інтернету.

Політика приватного доступу до Інтернету

Ваш постачальник послуг Інтернету, який може називатися вашим Інтернет-провайдером, веде вичерпні журнали щодо того, які веб-сайти ви відвідуєте, як довго ви залишаєтесь і чим займаєтесь, перебуваючи там. Вони мають доступ до додатків, якими ви користуєтесь, і вони можуть зберігати неймовірну кількість даних про вашу інтернет-діяльність. Коли ви думаєте про це, це непокірна практика.

немає користувальницького журналу векторОдна з головних цілей використання VPN – уникнути того, щоб хтось збирав усі ці дані про вас і вашу діяльність. Під час використання VPN ваш Інтернет-провайдер не може вести записи про веб-сайти, які ви відвідуєте, або про додатки, які ви використовуєте. В ідеалі ваш постачальник VPN теж не хоче збирати таку інформацію.

Така політика проти лісозаготівлі є критичною з численних причин. Це забороняє постачальнику VPN продавати або передавати ваші дані третім особам та афілійованим компаніям.

Крім того, це означає, що якщо ваша компанія VPN буде зламана, вони не матимуть багато інформації про крадіжки хакерів. Крім того, політика без реєстрації означає, що службу VPN не можна змушувати обмінюватися інформацією з правоохоронними органами, оскільки немає що розголошувати.

Багато VPN-провайдерів говорять про гарну гру, коли справа доходить до нульових журналів. Приватний доступ до Інтернету досить добре дотримується цього принципу. Вони заявляють, що вони не відстежують ваш веб-трафік або не мають журналів зв’язку. Однак вони зберігають важливі дані, такі як електронні адреси клієнтів та способи оплати.

Варіанти ціноутворення приватного доступу до Інтернету

Ціни цієї компанії можуть бути дуже привабливими для багатьох потенційних клієнтів. Це один з найбільш доступних варіантів там, і оскільки він пропонує досить хороші функції та продуктивність, багато людей вважають це гарною угодою.

Ціна на місяць становить всього 6,95 долара на місяць. За цю ціну ви отримуєте різноманітні протоколи VPN, необмежену кількість даних, підтримку P2P та все інше, що пропонує приватний доступ в Інтернет.

Якщо ви шукаєте угоду, то можете скористатися однорічною підпискою, яка дозволяє заощадити приблизно 52 відсотки. Це виходить лише до $ 3,33 на місяць. Ще більша економія доступна при купівлі дворічного плану. За ціною всього 2,91 долара на місяць, це угода, яка може бути привабливою для багатьох людей.

приватне ціноутворення в Інтернеті

Приватний доступ в Інтернет пропонує гарантію повернення грошей на семи днів. Це не особливо довге вікно, але якщо ви користуєтесь Інтернетом часто, ви повинні мати можливість вирішити протягом тижня, чи працює ця служба для вас.

Рекомендується приватний доступ до Інтернету?

Приватний доступ до Інтернету пропонує деякі чудові, справді бажані функції та доступні ціни. Додайте до цього той факт, що їх сервери досить швидкі, і це не погана VPN. Однак це не означає, що не існує недоліків у використанні цієї послуги.

приватний логотип доступу в Інтернет

Не забувайте, що приватний доступ до Інтернету розташований у США. Якщо одне державне агентство отримає ваші особисті дані з серверів VPN, ці дані незабаром будуть розміщені в базах даних багатьох інших державних установ. Більше того, хоча приватний доступ до Інтернету мав поважні результати тестів на швидкість, вони, безумовно, були не найкращими. Різноманітність їхніх серверів також відсутня.

Все, що говорити, приватний доступ до Інтернету – це нормальна послуга VPN. Якщо ви наближаєтесь до кінця списку, перш ніж приймати рішення, дозвольте нам порекомендувати ще 2, які будуть варті вашої перевірки. Перевірте наше порівняння ExpressVPN та NordVPN, якщо цих двох служб уже немає у вашому списку. Ми надаємо цим службам 2 VPN два пальці вгору.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map