Privātā interneta piekļuves VPN pārskats (2020)

Privātajā interneta piekļuvē ir daudz funkciju, un tā ir arī populāra VPN nodrošinātāja. Ar pieejamo cenu struktūru tā noteikti ir pievilcīga iespēja tirgū.


privāta interneta piekļuves logotips

Tomēr privātā interneta piekļuves galvenā mītne atrodas ASV. Šī valsts ir bēdīgi slikta izvēle kā VPN uzņēmuma mājas bāze. ASV ir ne tikai daudz likumu, kas pieprasa ISP un VPN izsekot un uzturēt datu ierakstus, bet arī ir daļa no Five Eyes tīkla..

Organizācijas, piemēram, Piecas acis, Deviņas acis un 14 Acis, ir sadarbības centieni starp dalībvalstīm, lai dalītos ar sensitīviem datiem. Daļa datu tiek savākti ar spiegošanas veida darbībām, kuras valdībām būtu nelikumīgi veikt savās mājās, bez pienācīgas procedūras. Tomēr, ja informāciju vāc cita tauta, tad ar to var viegli dalīties, vienlaikus ievērojot likumu.

Tādu iemeslu dēļ kā ASV nav labākā vieta, kur bāzēt VPN pakalpojumu. Daudz labāk ir izmantot VPN pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas ārpus 14 Eyes tīkla.

Tādi pakalpojumu sniedzēji kā Surfshark un NordVPN atrodas Britu Virdžīnu salās un piedāvā drošus, uzticamus un pieejamus VPN savienojumus. Ja esat ļoti jutīgs pret privātumu un spiegošanu, ieteicams tā vietā meklēt kādu no šiem uzņēmumiem.

Tomēr privātajai piekļuvei internetam ir dažas lieliskas iespējas. Jūs varat vienlaikus savienot ne vairāk kā piecas ierīces, straumēm ir atļauta pieeja, un pakalpojumam ir nogalināšanas slēdzis.

Viņu tīkls lepojas ar vairāk nekā 3000 serveriem, kas to ierindo starp labākajiem šīs metrikas VPN. Tomēr šie serveri darbojas tikai 28 valstīs, un tas nav tik iespaidīgi kā citu uzņēmumu tīkli, kas viegli sasniedz 100 vai vairāk valstis.

Privātā interneta piekļuves VPN pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība: Vienkārši
Mežizstrādes politika: Nav reģistrēšanas politikas
Servera lielums: 3 300 ++ serveri
Serveru izplatīšana: 33 valstis
Atbalsts: Čats
Kārdinošs: Atļauts
Straumēšana: Ierobežots
VPN protokols un šifrēšana: OpenVPN, SOCKS5 starpniekserveris, IPSec / L2TP un PPTP;
Galvenā mītne: ASV
Cena: USD 3,33 mēnesī
Oficiālā mājas lapa: https://www.privateinternetaccess.com

Drošība un šifrēšana

Privātā interneta piekļuve ir veikusi dažus diezgan pamatīgus pasākumus, lai aizsargātu savus klientus tiešsaistē. Noklusējuma iestatījumi nodrošina 128 bitu datu šifrēšanu, kas šķiet mazāk nekā vēlams, ja ar pakalpojumu ir pieejama arī AES 256 bitu šifrēšana..

Iespējams, ka lietotāji, kuri par privāto tālruni pieprasa lielāku ātrumu, var dot priekšroku 128 bitu datu šifrēšanai, taču privātā interneta piekļuve nodrošina labu ātrumu arī ar augstāku šifrēšanas līmeni. Kāpēc gan riskēt? Ja jūs nolemjat izvēlēties privāto piekļuvi internetam, pārslēdziet iestatījumus uz AES 256 bitu šifrēšanu, kas ir noklusējums lielākajai daļai labāko VPN..

pia šifrēšanas iestatījumi

Lietotāji var izvēlēties no dienas visvairāk ieteiktā VPN protokola un vairākiem veciem favorītiem, kuriem ir mazāk stingri drošības iestatījumi. Ieteicamākais ir OpenVPN, taču privātā interneta piekļuve padara pieejamu arī starpniekserveri SOCKS5, IPSec / L2TP un PPTP. Apvienojumā ar AES 256 bitu šifrēšanu var droši apgalvot, ka jūsu tīmekļa trafiks saglabāsies drošs, kamēr būsit izveidojis savienojumu ar privāto piekļuvi internetam..

Tāpat kā daudziem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, arī privātajā interneta piekļuvē ir noklusējuma slēdzis, kas automātiski beidz pārlūkošanas sesiju, kad pēkšņi un negaidīti VPN pakalpojums kļūst nepieejams. Tas ir brīnišķīgs drošs kļūmes gadījums, taču jāpiemin, ka daudzi klienti ir sūdzējušies par to, ka slepkavības slēdzis nedarbojas, kā reklamēts.

Tas rada bažas, jo, ja tiek pārtraukta privātā interneta piekļuves pakalpojums, jūs varat atstāt pakļautu. Visiem visaugstāk novērtētajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir arī sava pakalpojuma iznīcināšanas funkcijas, un šie šķietami darbojas konsekventi.

Ja, atrodoties tiešsaistē, kāds no jūsu galvenajiem jautājumiem tiek negaidīti atklāts, tad var būt prātīgi vērsties pie cita VPN uzņēmuma ar uzticamāku nogalināšanas slēdzi..

Privātā interneta piekļuves servera atrašanās vietas

Pašlaik privātajā piekļuvē tīklā ir uzskaitīti 3 125 serveri. Tas ir skaitlis, kas konkurē ar labākajiem biznesa VPN serveriem.

Tomēr tie atrodas tikai 33 valstīs. Tas nav īpaši iespaidīgi, salīdzinot ar konkurentiem, kuru serveri atrodas vairāk nekā 100 valstīs. Tāpēc privātajam interneta piekļuvei dažos reģionos var būt lielāka pievilcība, bet citos – tikai ierobežota.

privāta interneta piekļuves servera globuss &# x1f1fa;&# x1f1f8; Viens no reģioniem, kurā privātā interneta pieeja, visticamāk, būs populārāka, ir Ziemeļamerika. ASV uzņēmumam ir 1 441 serveris tikai 15 vietās. &# x1f1e8;&# x1f1e6; Papildus 236 serveri atrodas trīs vietās Kanādā (patiesībā diezgan labi). &# x1f1f2;&# x1f1fd; Meksikā ir 33 serveri, kas izvietoti vienā vietā.

&# x1f1ec;&# x1f1e7; Apvienotās Karalistes un Eiropas abonenti, iespējams, pamanīs, ka privātajam interneta piekļuvei ir atbilstoši serveri, lai tos apmierinātu. Lielbritānijā ir gandrīz 200 serveru, savukārt Nīderlandē – 548. Citas Eiropas serveru atrašanās vietas ir Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Somija, Šveice, Francija, Beļģija, Austrija, Čehija, Luksemburga un citas..

&# x1f1e7;&# x1f1f7; Brazīlija ir vienīgā Dienvidamerikā pārstāvētā vieta ar 20 serveriem. Āfrika tāpat nav pietiekami pārstāvēta. Privātai piekļuvei internetam Dienvidāfrikā ir tikai 10 serveri.

Pārklājums nav tik labs Tuvajos Austrumos, kur serveri atrodas tikai Izraēlā un Apvienotajos Arābu Emirātos. Āzijas serveros ietilpst atrašanās vietas Singapūrā, Japānā un Indijā, kas šajā pasaules daļā nav īpaši precīzs. Austrālijā un Jaunzēlandē ir izvietoti aptuveni 200 serveri.

Jāatzīst, ka tas ir daudz serveru. Fakts, ka privātajai interneta piekļuvei ir vairāk nekā 3000 serveru, nozīmē, ka tā tur ierindojas kopā ar daudziem lielajiem spēlētājiem. Tomēr viņiem nav vietas dažādības, kas nepieciešama, lai VPN būtu visaugstāk novērtētais.

Privātā interneta piekļuve savā tīmekļa vietnē norāda, ka viņi izmanto tikai tukšas metāla serverus, kas garantē labāku veiktspēju. Turklāt dažās vietās ir kalmāru starpniekserveri, kas var palīdzēt paātrināt datu pārsūtīšanas ātrumu.

Izmantojot BitTorrent vai P2P ar privātu piekļuvi internetam

Ar savu ātrumu un pieļaujamo skatu uz straumēšanu privātā interneta piekļuve var būt lieliska izvēle. Izvēlieties savu iecienīto klientu.

Ir lielas iespējas, ka tas ir savietojams ar privāto piekļuvi internetam. Viņu vietnē neatradīsit neko tādu, kas īpaši vērsts pret mocībām. Tomēr P2P failu apmaiņas darbība tiek pilnībā atbalstīta.

Tas ir ērts privātā interneta piekļuves pakalpojuma aspekts, ka vilinošās darbības nav ierobežotas tikai ar noteiktiem serveriem. Jūs varat vienkārši pieteikties uz jūsu izvēlēta servera.

privātas piekļuves internetam iespējas

Šķiet, ka privātajai piekļuvei internetam ir problēmas ar Netflix straumēšanu. Šis ārkārtīgi populārais straumēšanas uzņēmums pēdējos gadus ir pavadījis smagi strādājot, lai neļautu cilvēkiem piekļūt viņu pakalpojumiem, izmantojot VPN. Galvenokārt viņi to dara tāpēc, ka VPN var ļaut skatītājam piekļūt saturam, kura reģionu ierobežo dažādi līgumi.

Kaut arī šķiet, ka daži VPN pakalpojumu sniedzēji joprojām var izvairīties no Netflix ierobežojumiem, privātais interneta piekļuves pakalpojums, šķiet, nav viens no šiem. Kopumā tikai vienam serverim Kalifornijā bija iespēja izveidot savienojumu ar Netflix. Ja jūsu galvenais mērķis tiešsaistē ir skatīties straumēšanas pakalpojumus, tas nav jums VPN.

Privātās interneta piekļuves ātruma testa rezultāti

Šī ir metrika, kurā klīst daudzi mazāk VPN pakalpojumu sniedzēji. Lielākā daļa cilvēku saprot, ka jebkura VPN izmantošana palēninās viņu datu pārsūtīšanas ātrumu. Tomēr patiešām labs, augstas kvalitātes VPN palēnina datu pieejamību daudz mazāk nekā tāds, kura kvalitātes līmenis nav vienāds..

Privātā interneta piekļuve, iespējams, nav visātrākais VPN, taču tā joprojām darbojas labi. Pieslēdzoties serverim Ņujorkā, ātruma testa rezultāti bija 77,56 Mbps lejupielādēm un 36,75 Mbps augšupielādēm..

Veiktspēja uzlabojās tikai tad, kad savienojums ar Eiropas serveri bija Amsterdamā. Šajā testā lejupielādes tika reģistrētas ar ātrumu 81,46 Mb / s, bet augšupielāde bija 40,30 Mb / s. Tas ir pārāk tālu no ātruma testa rezultātiem, kas iegūti, neizmantojot nevienu VPN.

privāta interneta piekļuves ātruma testa rezultāts

Honkongas serverī viss nebija tik ātri. Tomēr šie skaitļi noteikti bija iespaidīgāki nekā tie, kas tika izsaukti, izmantojot zemāka līmeņa VPN pakalpojumu sniedzējus. Lejupielādes bija 69,98 Mb / s, un augšupielāde bija 13,04 Mb / s.

Arī Londonas serverī veiktspēja bija diezgan iespaidīga. Lejupielādes ar ātrumu 75.67 Mbps un augšupielādes ar ātrumu 23.00 Mbps ir respektablas, pat ja tās nav tik uzkrītošas ​​kā ātruma testa rezultāti, kas tika sasniegti ar Express VPN. Ja izmaksas galvenokārt sagādā rūpes par jums, iespējams, privātā interneta pieeja ir pareizā izvēle.

Šie pozitīvie testa rezultāti lielā mērā ir saistīti ar privātā interneta piekļuves tīkla serveru skaitu un kvalitāti.

Privātās interneta piekļuves reģistrēšanas politika

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, kuru var dēvēt par jūsu ISP, glabā visaptverošus žurnālus par to, kuras vietnes apmeklējat, cik ilgi jūs uzturaties un ko jūs darāt, kamēr atrodaties tur. Viņiem ir piekļuve jūsu izmantotajām lietotnēm, un viņi, iespējams, glabā neticami daudz datu par jūsu tiešsaistes darbībām. Kad jūs domājat par to, tā ir satraucoša prakse.

neviens lietotājs reģistrē vektoruViens no galvenajiem VPN izmantošanas mērķiem ir izvairīties no tā, ka kāds apkopotu visus šos datus par jums un jūsu darbībām. Kad jūs izmantojat VPN, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar saglabāt apmeklēto vietņu vai jūsu izmantoto lietotņu ierakstus. Ideālā gadījumā jūsu VPN sniedzējs atturas arī no šāda veida informācijas vākšanas.

Šāda politika pret mežizstrādi ir kritiska dažādu iemeslu dēļ. Tas neļauj VPN pakalpojumu sniedzējam pārdot vai nodot jūsu datus trešajām personām un saistītajiem uzņēmumiem.

Turklāt tas nozīmē, ka gadījumā, ja jūsu VPN uzņēmums tiek uzlauzts, viņiem nebūs daudz informācijas, lai hakeri varētu nozagt. Turklāt politika, kas neveic reģistrēšanu, nozīmē, ka VPN pakalpojumu nevar piespiest dalīties ar informāciju ar tiesībaizsardzības aģentūrām, jo ​​nav ko atklāt.

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji runā par labu spēli, kad ir nulle žurnālu. Privātā interneta piekļuve diezgan labi ievēro šo principu. Viņi paziņo, ka viņi neizseko jūsu tīmekļa trafiku vai viņiem nav nekādu sakaru žurnālu. Tomēr tajos tiek glabāti svarīgi dati, piemēram, klientu e-pasta adreses un maksājuma metodes.

Cenu noteikšanas iespējas privātam piekļuvei internetam

Šī uzņēmuma cenas var būt nopietni pievilcīgas daudziem potenciālajiem klientiem. Tā ir viena no pieejamākajām iespējām, un, tā kā tā piedāvā dažas diezgan labas funkcijas un veiktspēju, daudzi cilvēki to uzskatītu par labu darījumu.

Mēneša cena ir tikai 6,95 USD mēnesī. Par šo cenu jūs saņemat dažādus VPN protokolus, neierobežotus datus, P2P atbalstu un visu pārējo, ko piedāvā privātā interneta piekļuve..

Ja jūs meklējat darījumu, iespējams, jums būs viena gada abonements, kas ļauj ietaupīt aptuveni 52 procentus. Tas ir tikai USD 3,33 mēnesī. Iegādājoties divu gadu plānu, ir pieejami vēl lielāki ietaupījumi. Cena ir tikai USD 2,91 mēnesī. Šis ir darījums, kas varētu būt pievilcīgs daudziem cilvēkiem.

privātā interneta piekļuves cenu noteikšana

Privāta piekļuve internetam piedāvā naudas atdošanas garantiju septiņām dienām. Tas nav īpaši garš logs, bet, ja jūs bieži izmantojat internetu, jums nedēļas laikā vajadzētu izlemt, vai šis pakalpojums darbojas jūsu labā.

Ir ieteicama privāta piekļuve internetam?

Privāta piekļuve internetam piedāvā dažas lieliskas, patiesi vēlamas funkcijas un pieejamu cenu noteikšanu. Pievienojiet tam faktu, ka viņu serveri ir diezgan ātri, un tas nav slikts VPN. Tomēr tas nenozīmē, ka šī pakalpojuma izmantošanai nav trūkumu.

privāta interneta piekļuves logotips

Neaizmirstiet, ka privātā interneta piekļuves galvenā mītne atrodas ASV. Ja viena valdības aģentūra iegūs jūsu personas datus no jūsu VPN serveriem, šie dati drīz tiks izvietoti daudzu citu valdības aģentūru datu bāzēs. Turklāt, kaut arī privātajai piekļuvei internetam bija cienījami ātruma testa rezultāti, tie noteikti nebija labākie. Trūkst arī viņu serveru atrašanās vietu daudzveidības.

Neskatoties uz to, privātā piekļuve internetam ir piemērots VPN pakalpojums. Ja jūs jau esat tuvu saraksta beigām, pirms pieņemat lēmumu, ļaujiet mums ieteikt vēl 2, kas būs jūsu laika vērtas pārbaudes iespējas. Iepazīstieties ar mūsu ExpressVPN un NordVPN salīdzinājumu, ja šie divi pakalpojumi vēl nav jūsu sarakstā. Mēs šiem diviem VPN pakalpojumiem sniedzam divas īkšķus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me