Jak změnit váš region Netflix na jakoukoli zemi

Jak změnit váš region Netflix na jakoukoli zemi


Jedna z věcí, která mě nejvíce potýká s Netflixem, je to, jak drasticky odlišný obsah může záviset na tom, ve které části světa jsem.

Například, pokud bych chtěl sledovat pět filmů Terminator, které jsou v současné době k dispozici ve službě, musel bych cestovat do ne méně než tří různých zemí: Velké Británie, Japonska a Kanady..

Nebo bych to udělal?

Existuje samozřejmě mnohem jednodušší (nemluvě levnější) způsob, jak toho dosáhnout.

Pro přístup k jakékoli pořadu z jakékoli země stačí změnit oblast Netflix. Je to snadný proces, který zvládne každý. Jediná věc, kterou potřebujete, je virtuální privátní síť (VPN)..

Za tímto účelem je zde rychlý průvodce, jak změnit zemi na vašem účtu Netflix podle potřeby.

Jak změnit váš region Netflix – rychlý přehled

Je to jednoduchý, čtyřkrokový proces přepnutí vaší země na Netflix. I když se dotýkám všech těchto bodů mnohem podrobněji níže, zde je rychlý přehled:

 1. Vyberte poskytovatele VPN, který spolehlivě odblokuje Netflix. NordVPN a PureVPN jsou dva z nejlepších v oboru.
 2. Stáhněte si klientskou aplikaci VPN a nainstalujte ji do svého zařízení.
 3. Pomocí aplikace VPN se připojte k serveru v zemi, jejíž knihovnu Netflix chcete streamovat.
 4. Spusťte Netflix, vyberte si svou show, posaďte se a relaxujte.

Proč potřebujete VPN pro streamování Netflixu?

Největším důvodem, proč používat VPN ke sledování Netflixu, jsou geografická omezení, která na obsah ukládají.

Jinými slovy, výběr pořadů, které uvidíte na Netflix USA, se může výrazně lišit od pořadů, které uvidíte na Netflix v Kanadě, což se bude stále lišit od Netflix v Japonsku.

Nakonec Netflix udržuje 34 různých katalogů specifických pro danou oblast. Přestože se některý obsah překrývá z jedné země na druhou, pro nás diváky to obvykle převádí do mnohem odlišného streamingového prostředí na základě naší polohy..

Netflix určuje vaši aktuální polohu a ke kterému katalogu máte přístup na základě IP adresy vašeho zařízení.

Připojení k síti VPN skryje vaši skutečnou adresu IP a nahradí ji skutečným serverem VPN, který jste vybrali.

Pokud vyberete německý server, vaše zařízení bude mít nyní německou IP adresu a bude moci streamovat obsah z Netflix Německo.

NordVPN změnil region Netflix na Německo

Je to tak jednoduché. A to samozřejmě platí pro každou zemi.

Jak vybrat VPN pro Netflix

Až přijde čas na výběr poskytovatele VPN, s nímž chcete vyměnit váš region Netflix, je třeba mít na paměti několik věcí.

 1. Vyberte VPN, která funguje s Netflixem

  Kdykoli bylo možné odemknout jakoukoli knihovnu Netflixu s téměř jakoukoli službou VPN. Počátkem roku 2016 však tomu tak již není.

  V lednu téhož roku Netflix ve snaze udržet držitele licencí na obsah šťastný, zakázal sítě VPN a začal tvrdě zakazovat jejich používání.

  I když měli úspěch a mnoho sítí VPN již s Netflixem nefunguje, některé z nich dokáží zůstat o krok napřed. Jedním z těchto poskytovatelů je to, co potřebujete.

  Výše uvedené možnosti NordVPN a PureVPN jsou dobrou volbou. Existuje také několik dalších, včetně všech položek v mém nejlepším seznamu VPN pro Netflix.

 2. Servery VPN v zemích, které chcete odemknout

  Pokud vaše VPN nemá servery, nemůžete změnit svou oblast Netflix na konkrétní zemi.

  Jinými slovy, pokud chcete streamovat Netflix France, zkontrolujte, zda vybraná VPN má francouzské servery (zde je seznam nejlepších francouzských VPN v případě, že je skutečně hledáte).

  Všechny sítě VPN vám umožní připojení k oblíbeným zemím, jako jsou USA, Velká Británie, Kanada nebo Austrálie. Pokud však chcete například změnit regiony na Japonsko, udělají to pouze poskytovatelé kurzů s velkým seznamem serverů.

 3. Vynikající rychlosti stahování

  Pro dobrý zážitek ze streamování Netflix odkudkoli na světě budete potřebovat rychlou VPN – takovou, která dokáže udržovat rychlé a spolehlivé připojení.

  V opačném případě, i když můžete získat přístup z tržního obsahu Netflixu, pravděpodobně to bude pixelovaný nepořádek – ten často přerušovaný těmi obtěžujícími vyrovnávacími obrazovkami.

  A to není způsob, jak se dívat.

 4. Je povoleno více připojení

  Pokud nejste jediný člověk ve vašem domě, který chce sledovat pořady Netflixu z jiných zemí, budete potřebovat VPN, která umožní více připojení najednou.

  V současné době vám většina poskytovatelů poskytuje pět a více. Ale někteří vás stále omezí na dva. Takže je to určitě něco na paměti.

 5. Dobrá podpora zákazníků

  Jak jsem již zmínil, Netflix se těžce snaží zabránit změnám v oblasti VPN. A čas od času i ti nejlepší poskytovatelé zažijí dočasný výpadek.

  Když se to stane, dobré oddělení podpory stojí za svou váhu ve zlatě. Pomohou vám začít fungovat a vyřešit problém s připojením a nasměrují vás na správné servery VPN – ty, které stále fungují.

Jak sledovat Netflix z jiných zemí

Použití sítě VPN ke změně umístění Netflix je překvapivě snadné. Zde je jednoduchý průvodce krok za krokem.

 1. Vyberte si dobrou VPN

  Jak je uvedeno v části výše, prvním krokem pro streamování obsahu Netflix mimo trh je výběr sítě VPN, která je pro danou úlohu vhodná.

  Za předpokladu, že jste při výběru vašeho poskytovatele dodržovali pět bodů, které jsem stanovil, je dobré jít. Přihlaste se a vy jste o krok blíže k sledování všeho, co Netflix nabízí.

 2. Nainstalujte aplikaci VPN klienta do svých zařízení

  Po nastavení účtu VPN stáhněte klienta. Všichni poskytovatelé budou mít na svém webu sekci „VPN aplikace“, kde najdete vhodný software pro vaši platformu.

  Každá napůl slušná VPN bude mít software pro Windows, MacOS, iOS a Android.

  Pokud však chcete sledovat Netflix na méně běžně používaném zařízení – jako je Linux box nebo Smart TV – může to vyžadovat trochu manuální práce.

  Na webové stránce poskytovatele byste však měli být schopni najít podrobné pokyny k nastavení krok za krokem. A pokud narazíte na problémy, ta dobrá zákaznická podpora, kterou jsem zmínil, vám s radostí pomůže.

 3. Připojte se k VPN serveru v zemi, ve které chcete Netflix sledovat

  S nainstalovanou aplikací VPN jste nyní připraveni vstoupit do jiné oblasti Netflix. Otevřete klienta, vyberte zemi, ze které chcete streamovat obsah, a připojte se. Pokud například chcete získat Netflix USA v Austrálii, musíte se připojit k americkému serveru.

  Většina aplikací VPN má mapu nebo seznam, což usnadňuje připojení k určité zemi. Jak to vypadá s NordVPN.

  Změna země Netflix u klienta NordVPN

  Ostatní poskytovatelé mohou zahrnovat specializované servery Netflix. Pokud ano, použijte místo toho jednu z nich. PureVPN to dělá.

  Změna oblasti Netflix výběrem VPN serveru s PureVPN

 4. Sledujte Netflix z jiných regionů

  Připojte zařízení k síti VPN a spusťte Netflix. Obsah, který vidíte, bude nyní ve vybraném regionu.

  Zbývá už jen sedět a užívat si show.

Které země Netflixu mohu přistupovat pomocí VPN?

Krátká odpověď jsou všechny.

Dlouhou odpovědí je, že i když je Netflix k dispozici ve více než 190 zemích, má pouze 34 katalogů specifických pro jednotlivé země – s velkým množstvím překrývání mezi většinou z nich.

Takže v praxi, pokud máte přístup do těchto 34 zemí, můžete vidět vše, co streaming gigant může nabídnout (tabulka je rozdělena podle sloupce, pokud si to přejete).

34 oblastí Netflix je následující:

ArgentinaAustrálieBelgie
BrazílieKanadaČeská republika
FrancieNěmeckoŘecko
HongkongMaďarskoIsland
IndieIzraelItálie
JaponskoLitvaMexiko
HolandskoPolskoPortugalsko
RumunskoRuskoSingapur
SlovenskoJižní AfrikaSout Korea
ŠpanělskoŠvédskoŠvýcarsko
ThajskokrocanSpojené království
Spojené státy

Pro většinu z nás je nejdůležitější katalog pro přístup Netflix USA. Je to jeden z největších na hlavních trzích a co je ještě důležitější, má zdaleka největší vydání.

Zde je uvedeno, jak je celkový počet titulů, filmů a seriálů rozdělen do osmi nejčastěji přístupných zemí Netflixu.

CountryTotal TitlesMoviesSeries
Spojené státy582939221907
Spojené království595339482005
Austrálie555436431911
Kanada589640711825
Francie422326431580
Německo449529561539
Japonsko514133561785
Holandsko406626411425

Výše uvedená data pocházejí z neoficiálního webu Netflix online Global Search.

Mohu sledovat Netflix v zahraničí?

Pokud cestujete do jedné ze 190 plus zemí, kde je k dispozici, můžete použít Netflix v zahraničí. Ve výchozím nastavení však budete moci streamovat obsah pouze ze země, ve které se nacházíte.

Ale stejně jako můžete změnit svůj region Netflix pomocí VPN, když jste doma, můžete to samé udělat i na cestách. Jinými slovy, můžete pokračovat v přístupu k přesné knihovně, kterou vždy máte, připojením k serveru VPN umístěnému v místě vašeho bydliště.

Když Netflix udělá věci o krok dále, může být dokonce použit v různých zemích současně.

Pokud nepřesáhnete počet obrazovek, na které můžete současně sledovat svůj plán, můžete svůj účet Netflix sdílet přes mezinárodní hranice..

Takže když streamujete svou oblíbenou show na vaší příští dovolené, kdokoli s přístupem k vašemu Netflixu se může také dívat zpět domů.

Umožňuje Netflix použití VPN?

Oficiálně Netflix nechce, abychom se připojili k jejich službám pomocí VPN, kvůli jejich povinnosti vymáhat licenční smlouvy s producenty obsahu.

Z tohoto důvodu společnost v lednu 2016 zavedla jeden z nejmodernějších systémů detekce a blokování VPN jakéhokoli poskytovatele internetového obsahu..

V praxi však nedošlo k žádným veřejným zprávám o tom, že by Netflix penalizoval každého účastníka za poskakování země pomocí VPN – samozřejmě nás samozřejmě blokuje v streamování, když je připojen k jednomu.

To dává smysl. Netflix má nulovou motivaci, aby nás předplatitele příliš rozrušil na příkaz držitelů práv.

Úplně zakázat používání VPN je přesto velmi obtížným problémem a pokud se Netflix alespoň zdá, že se snaží, zdá se, že výrobci obsahu jsou spokojeni..

Pointa je, že pokud jste ochotni udělat to, co je potřeba pro změnu oblastí Netflixu pomocí VPN – což není všechno tak obtížné – nikdo vás za to nebude potrestat..

Mohu použít bezplatné VPN ke změně regionů Netflix?

I když je určitě možné použít bezplatnou síť VPN k úspěšné změně vaší země Netflix, je obvykle náročné. A často to může být dokonce špatný nápad vyzkoušet.

Drtivá většina bezplatných služeb VPN je již na seznamu blokovaných Netflixů. Nemohou se připojit a je nepravděpodobné, že by to kdy udělali – bezplatný poskytovatel nemá zdroje (nebo dokonce sklon), aby se neustále pokoušel obejít zákaz sítě Netflix VPN.

Většina bezplatných sítí VPN také přichází s datovými omezeními. I když můžete odblokovat pořad z jiné oblasti, můžete zasáhnout svůj datový limit, než jej budete moci sledovat od začátku do konce – dokonce i při nastavení nejnižší kvality Netflixu.

A co když se vám podaří najít bezplatného poskytovatele bez omezení dat? Šance jsou také ostatní. Pravděpodobně skončíte s přetíženými servery, nízkým výkonem a celkově nešťastným streamováním.

Pak samozřejmě existují pochybné postupy zabezpečení a ochrany soukromí mnoha bezplatných sítí VPN.

Můžete se ocitnout pod tlakem reklamy, sběru rušivých dat a v nejextrémnějších případech malwaru.

Když je měsíční cena některých nejlepších poskytovatelů VPN zlomkem nákladů na předplatné Netflixu, použití jednoho z nich je neomylný.

To znamená, že pokud jste stále v pokušení jít na bezplatnou trasu VPN, abyste uspokojili naše touhy po trhu Netflix, přinejmenším nezačněte slepě používat prvního poskytovatele, kterého najdete. Nejprve udělejte trochu výzkumu.

Změna závěru regionu Netflix

Streamování obsahu Netflixu z jakékoli země na světě není složité. Dokud budete mít správného poskytovatele VPN a budete postupovat podle několika jednoduchých kroků uvedených výše, budete moci změnit svůj region Netflix tak, jak budete chtít.

Nastavení vše trvá jen několik minut. Udělejte to a můžete sledovat jakoukoli show, kterou Netflix nabízí, bez ohledu na to, kde na světě jste.

Mohlo by se vám také líbit:
 • Nejlepší VPN pro Netflix
 • Funguje NordVPN s Netflixem?
 • Spolupracuje soukromý přístup k internetu s Netflixem?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me