Získejte německou IP adresu v 5 jednoduchých krocích

Hlavní obrázek pro německý článek o IP adrese


Pokud jste německý občan žijící nebo cestující do zahraničí, máte několik dobrých důvodů, proč používat internet s německou IP adresou. Pokud tak neučiníte, můžete se cítit trochu jako byste žili v exilu.

S cizí IP adresou zjistíte, že nemáte přístup k bankovním službám doma. Nebudete také moci držet krok s vašimi oblíbenými pořady o populárních streamovacích službách, jako jsou ZDF, Das Erste, ARD Mediathek, ProSieben Video, nebo dokonce Netflix Německo.

Nejúčinnější (a zdaleka nejjednodušší) metoda získání německé IP adresy je použití virtuální privátní sítě (VPN). Poskytne vám místní IP adresu a umožní vám přístup k internetu, jako byste byli fyzicky umístěni v Německu.

Získejte německou IP adresu v 5 jednoduchých krocích

Nastavení s VPN pro získání IP z Německa nemůže být mnohem snazší. Kroky jsou následující.

 1. Zaregistrujte se u poskytovatele VPN, který má servery v Německu. Líbí se mi CyberGhost, ale i několik dalších funguje dobře. Mám seznam těch o něco níže, abych vám pomohl začít.
 2. Stáhněte si aplikaci vybraného poskytovatele VPN a nainstalujte ji. Pokud to chcete, můžete to provést na více zařízeních. Všichni poskytovatelé budou mít podrobné pokyny pro všechny operační systémy a platformy.
 3. Spusťte aplikaci VPN a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste nastavili u poskytovatele.
 4. Vyberte server v Německu a připojte se k němu. Vaše zařízení bude nyní mít IP adresu umístěnou v dané zemi. Chcete-li tak učinit, můžete to dvakrát zkontrolovat na adrese https://www.iplocation.net/.
 5. Nakopněte nohy a užívejte si přístup k jakékoli německé službě nebo webové stránce, která byla dříve zablokována.

Je to tak jednoduché.

Pokud již nepotřebujete německou IP, odpojte se od VPN serveru a ukončete aplikaci.

A mimochodem, můžete také použít tyto přesné kroky k získání IP z jakékoli jiné země na světě, ve které má váš poskytovatel VPN servery.

Jak vybrat VPN pro získání německé IP adresy

Ne každý poskytovatel VPN je vytvořen rovnocenný a ne všichni jsou dobře způsobilí poskytnout vám německou IP adresu a službu, se kterou budete spokojeni. Když se pokoušíte vybrat VPN pro tento účel, měli byste věnovat zvláštní pozornost těmto věcem.

 • Více serverů VPN v Německu

  Poskytovatel VPN vám nemůže získat IP adresu v Německu, pokud v dané zemi nespouští žádné servery. To je první věc, která se má zkontrolovat dvakrát. A čím více serveru, tím lepší.

  Pokud mnoho lidí používá jediný server, může se to přetížit a vážně zpomalit vaše připojení k internetu. Mnoho možností znamená, že byste vždy měli najít server, kde problémy s výkonem způsobené přetížením nebudou problémem.

 • Může odblokovat obsah a služby s omezeným přístupem

  To, že vám VPN poskytne německou IP, neznamená, že IP bude fungovat s každým německým webem nebo službou. Je tu ještě něco, co by mělo fungovat, než jen zřízení serveru v zemi, a někteří poskytovatelé se prostě nestarají o tuto míli navíc nebo se jí nemohou ujít.

 • Dobré rychlosti připojení

  VPN bude vždy trochu zpomalit vaše připojení k internetu, ale lepší poskytovatelé budou udržovat výkon hit na minimum. To je zvláště důležité, pokud máte v úmyslu streamovat vysoce kvalitní video z Německa. Pouze rychlá VPN bude schopna držet krok s požadavky na šířku pásma.

 • Podpora více zařízení

  Znovu zkontrolujte, zda VPN, kterou jste vybrali, podporuje všechna zařízení a operační systém, který s nimi chcete používat. Některé například nemusí fungovat na starších verzích Windows nebo MacOS.

  Poskytovatelé VPN také obvykle omezují počet zařízení, která můžete připojit k jejich službám současně. Pokud očekáváte, že pět členů vaší rodiny bude chtít současně přistupovat k různým německým streamovacím službám, ujistěte se, že je to povoleno.

Pokud vyberete poskytovatele, který zaškrtne všechna tato políčka, skončí vás služba, která vám může trvale poskytnout přístup k vašim oblíbeným německým webům a službě bez ohledu na to, kde na světě jste.

Nejlepší VPN pro získání německé IP

Z mnoha skvělých služeb VPN několik vyniká nad davem jako nejlepší možnosti, jak získat německou IP adresu.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Až do nedávné doby je CyberGhost relativně malým poskytovatelem a nyní je v odvětví těžkou váhou a obecně se považuje za jednu z nejlepších sítí VPN v okolí.

Díky 684 serverům rozloženým ve třech německých městech vám žádná jiná služba neposkytuje další možnosti připojení v Německu. Mají také obrovskou síť po celém světě. Všechny jejich servery, bez ohledu na umístění, nabízejí špičkový výkon.

CyberGhost, založený na Rumunsku s přísnou politikou bez protokolování a nabízí 256bitové šifrování AES pomocí OpenVPN, je vynikajícím poskytovatelem, který lze použít k maximalizaci vašeho online soukromí a anonymity.

CyberGhost se inzeruje jako VPN, která vás může přiblížit k geoblokovanému obsahu a skutečně to dokáže. Přístup ke všem německým online streamingovým službám a knihovně Netflix v každé zemi není jednodušší ani konzistentnější.

Klady
 • Nulové protokolování pro maximální soukromí
 • Vynikající distribuce serverů s více než 7100 servery v 90 zemích
 • Velmi rychlé rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentování P2P
 • Dlouhá 45denní záruka vrácení peněz
Nevýhody
 • Mateřská společnost s pochybnou pověstí
 • Představuje ruční nastavení OpenVPN
 • Nefunguje z Číny

Nejlepší VPN pro německou IP: CyberGhost nabízí nejen vše, co by měla VPN nejvyšší úrovně, ale jsou také jedním z nejméně drahých poskytovatelů v okolí. S podporou nejlepší 45denní záruky vrácení peněz v oboru nebude žádná další VPN serverem německých uživatelů lépe.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN je služba, která dělá vše a dělá to velmi dobře. Jsou to VPN, které jsou často srovnávány jako standard.

Všechno to začíná rozsáhlou globální serverovou sítí, která zahrnuje 5645 serverů v 58 zemích. Z toho 309 se nachází v Německu.

Výkon serveru NordVPN je vynikající, stejně jako zabezpečení připojení pomocí 256bitového šifrování AES a protokolu OpenVPN.

Kromě umístění společnosti v jurisdikci Panama, která je šetrná k soukromí, je NordVPN také VPN s nulovými protokoly a nabízí mnoho funkcí ochrany soukromí, jako je dvojitá funkce VPN a přepínač zabíjení internetu.

Přístup k zeměpisně omezenému materiálu byl vždy velmi konzistentní se společností NordVPN a služba pracuje s téměř jakýmkoli poskytovatelem obsahu na světě, včetně každého významného v Německu..

Klady
 • Vynikající soukromí s nulovým záznamem
 • Velká (a stále rostoucí) síť serverů
 • Dobrý výkon připojení
 • Speciální servery (včetně dvojité VPN, zmatené a Tor přes VPN)
 • Čistý a snadno použitelný klient
 • Pracuje s Netflixem a většinou ostatních streamingových služeb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Nabízí vyhrazené IP adresy
Nevýhody
 • Žádná funkce rozdělení tunelů
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

Má to všechno: Pro VPN, která dělá všechno dobře, by NordVPN měla být na začátku seznamu. Získáte výkon, každou představitelnou funkci VPN, snadno použitelného klienta a to vše za velmi dostupnou cenu.

3. PureVPN

Logo PureVPN

Pokud chcete kromě Německa otevřít IP adresy i jinde na světě, nehledejte nic jiného než PureVPN. Se servery ve 131 zemích je jejich síť na špičkové úrovni. V Německu v současné době provozují 201 serverů v pěti různých městech.

Výkon je také jednou ze silných stránek PureVPN. Zkombinujte to se specializovanými servery poskytovatele pro obcházení geografického blokování a máte ráj streamerů videa.

Klientská aplikace PureVPN podporuje více než 50 různých platforem a operačních systémů. Pokud se vám podaří připojit k internetu, je pravděpodobné, že se spustí PureVPN.

Klient také přichází s mnoha pěknými doplňky. Pokud používáte VPN, budete kromě šifrování a zabezpečení na vojenské úrovni chráněni také vestavěné blokátory malwaru a blokování reklam.

Klady
 • Vynikající rychlosti
 • Obrovská síť serverů (131 zemí)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a více než 70 dalších streamovacích služeb
 • Kompatibilní s více než 50 zařízeními a platformami
 • Nezávisle ověřený poskytovatel VPN s nulovým protokolem
 • Možnost vyhrazené adresy IP
 • Skvělá hodnota
Nevýhody
 • Aplikace by mohly použít trochu více polské
 • Některé problémy s přerušovaným připojením

Nejlepší hodnota pro Německo: Pokud chcete streamovat obsah z Německa a téměř z jakékoli jiné země na světě na každém z vašich zařízení, PureVPN je vaše odpověď. A zmínil jsem se o výhodné ceně služby?

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN, jeden z nejlepších poskytovatelů všestranných VPN na trhu, je další skvělou volbou pro získání německé IP adresy.

Z jejich 3000+ silné serverové sítě, která pokrývá celkem 95 zemí, více než 100 vyčerpá dvě místa v Německu. Rychlosti serveru jsou vynikající a snadno zvládnou streamování videa ve vysokém rozlišení.

ExpressVPN spolehlivě odemkne geoblokovaný obsah v Německu a ve všech ostatních zemích, ve kterých provozují servery. Mají snadno použitelného klienta, vynikající zabezpečení a vše zálohují pomocí robustní zásady bez protokolování..

Jak jsem zmínil ve své recenzi, jedna nevýhoda ExpressVPN jsou náklady. Ale i když jsou o něco dražší, jedná se o službu, která stojí za každý cent.

A s vynikajícími žádnými dotazy na 30denní záruku vrácení peněz nehrozí žádné riziko.

Klady
 • Bohatý a intuitivní klient
 • Silná technologie back-end
 • Spousta serverů a umístění serverů
 • Rychlé a konzistentní rychlosti připojení
 • Pracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníků
Nevýhody
 • Některé agregované protokolování
 • Ne nejlevnější

Skvělá pověst: Když jste po respektovaném poskytovateli VPN, který nabízí vynikající soukromí a anonymitu a nejlepší zákaznickou podporu v oboru, ExpressVPN je to.

5. Surfshark

Logo surfshark

Přestože jsou docela novým poskytovatelem VPN, Surfshark určitě udělá dojem. Každý, kdo chce přistupovat k Německu pomocí VPN, by si je měl ponechat na svém užším seznamu.

Pro začátek Surfshark provozuje servery v 63 zemích včetně velkého množství v Německu. Pracují mimo jurisdikci Britských Panenských ostrovů v oblasti soukromí, nepřihlašují se a nabízejí některé z nejlepších bezpečnostních možností v podnikání.

Surfshark je díky svému rychlému připojení a schopnosti obejít geo blokovaný obsah vynikající volbou pro streamování německého video obsahu..

Surfshark je také jediný poskytovatel, který umožňuje neomezené simultánní připojení. To rozhodně stojí za zvážení, pokud máte mnoho zařízení, na kterých chcete používat VPN.

Klady
 • Vynikající soukromí a bezpečnost bez protokolování
 • Skvělý výkon serveru
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho dalších
 • Snadno použitelný klient
 • Neomezené současné připojení
 • Torrenting podpora
 • Levný
Nevýhody
 • Nekonzistentní rychlost na několika místech
 • Poměrně pomalá podpora zákazníků

Neomezené připojení: Surfshark nabízí všechny funkce, které by mohl chtít uživatel VPN. Díky vynikající rychlosti serveru, skvělé podpoře 24/7 a velmi levnému plánu podporovanému 30denní zárukou bezproblémového vrácení peněz jsou poskytovateli, s nimiž se nemůžete pokazit.

Jaké jsou výhody získání německé IP adresy?

Jako německý občan, který žije nebo cestuje do zahraničí, možná budete chtít získat IP se sídlem v Německu, abyste si zachovali neomezený přístup ke svým bankovním a finančním účtům u institucí, jako jsou Deutsche Bank a Commerzbank..

Existuje také spousta streamovaných mediálních služeb, které nebudou fungovat mimo Německo. Obsahují:

 • ARD Mediathek
 • Das Erste
 • DMAX.de
 • Netflix Německo
 • ProSieben
 • SAT 1.de
 • Sky Deutschland
 • ZDF

Pokud k nim chcete mít přístup v zahraničí, je IP adresa v Německu nutností.

Dalším hlavním důvodem pro použití IP adresy z Německa je to, že země neomezuje nebo cenzuruje internet pro své občany (na rozdíl od překvapivého počtu dalších vlád). Pokud používáte německou IP, budete mít neomezený přístup ke všemu online bez filtrů.

Proč používat německý server DNS?

Kromě použití německé adresy IP je také důležité zajistit, abyste používali německý server DNS.

Každý poskytovatel VPN, který jsem doporučil výše, se o to postará, ale v případě, že pracujete s jinou službou, musíte si být vědomi.

DNS, což je služba doménových jmen, je jako telefonní seznam na internetu.

Bylo by pro nás docela nepraktické zapamatovat si IP adresu všech webových stránek, které rádi navštěvujeme. Servery DNS mapují názvy webových stránek na adresy IP, takže první je jediná věc, kterou si musíme pamatovat.

Kromě mapování názvů domén webových stránek a adres IP však server DNS může také poskytnout vodítka ohledně vaší polohy.

Pokud používáte VPN s německým serverem, ale provádíte vyhledávání DNS proti serverům ve Francii, můžete být z některých webů stále blokováni. Důvodem je, že weby mohou zjistit, na které DNS požadujete informace.

Použití německého DNS spolu s německou IP adresou to opraví. Webové stránky a služby vidí svůj provoz jako všechno jiné než pocházející z Německa.

Oba jdou ruku v ruce. Ujistěte se, že používáte oba.

Proč bezplatné VPN nejsou skvělé pro německou IP adresu?

Existuje mnoho služeb VPN, které tvrdí, že fungují zdarma. Možná vás zajímá, zda stojí za to obrátit se na jednoho z nich pro IP adresu v Německu.

V případě bezplatných sítí VPN platí jistě staré pořekadlo „dostanete, za co zaplatíte“. Mají sklon trpět mnoha problémy, včetně:

 • Slabé šifrovací standardy
 • Nedostatek soukromí uživatelů
 • Omezené servery
 • Pomalé rychlosti
 • Zřídka pracovat s geoblokovaným obsahem
 • Rušivá reklama
 • Dravé praktiky

Jednoduše řečeno, bezplatné služby VPN jsou nic jiného než. Stejně jako platit VPN potřebují, aby na provoz vydělali peníze. Pokud vám říkají, že jejich produkt je zdarma, existuje velká šance, že jste skutečný produkt.

Bezplatné sítě VPN často zpeněžují své nabídky prodejem uživatelských dat, vkládáním reklam do webových prohlížečů a někdy dokonce prodejem šířky pásma hackerům.

Ať už se na to díváte jakýmkoli způsobem, získání německé IP nestojí za to obětovat vaši bezpečnost a soukromí, zejména pokud tato IP nemusí stejně dělat to, co chcete..

Další způsoby, jak získat německou IP adresu

Existuje několik dalších způsobů, jak získat německou IP, což může být užitečné, pokud máte velmi omezený rozpočet nebo potřebujete jen velmi sporadický přístup. Žádný z nich nebude fungovat stejně jako VPN, ale v zájmu úplného odhalení existují.

Prohlížeč Tor

Prohlížeč Tor používá dobrovolně provozovanou šifrovanou síť, která je navržena pro bezpečné a anonymní prohlížení webu. Používají ho každý den lidé po celém světě, kteří chtějí porazit cenzuru, dohled a zvýšit své soukromí online.

Lze jej použít k získání německé adresy IP, ale ve výchozím nastavení to nebude možné. Je nutné malé vylepšení pod kapotou, jak je uvedeno v této příručce. Není složité se dostat do provozu, ale může vyžadovat trochu trpělivosti.

Existuje však několik nevýhod používání Tor k získání německé IP adresy.

 1. Může výrazně zpomalit vaše připojení k internetu, často do té míry, že i procházení (natož jakékoli streamování videa) může být bolestivé.
 2. Tor funguje pouze v prohlížeči Tor, takže nejde o řešení jakýchkoli jiných než webových služeb.
 3. Jak již bylo zmíněno, potřebuje trochu technické nastavení, aby bylo možné trvale poskytovat německou IP adresu.

Proxy služba

Dalším populárním způsobem, jak získat německou IP adresu, je použití proxy služby.

Zatímco proxy pracuje podobně jako VPN, nevýhodou je, že nenabízí téměř stejné zabezpečení a soukromí.

Server proxy směruje váš webový provoz přes server na veřejném internetu. Pokud je tento server umístěn v Německu, stejně jako u sítě VPN, skončí s vaší IP adresou v kraji.

Ale protože ve většině případů proxy řídí běžní lidé, jako jste ty a já, jsou docela nespolehliví. Výkon může být problém a jakýkoli proxy, který používáte, může kdykoli zmizet (například když osoba, která jej provozuje, vypne počítač).

U serveru proxy musíte také zajistit, aby byl váš server DNS správně nastaven.

Jak již bylo zmíněno, německá IP také nemusí stačit k získání přístupu k některému obsahu nebo službám s omezeným zeměpisným působením. Server DNS, který vaše zařízení používá, bude možná také muset být založen v Německu.

Sečteno a podtrženo

Mít německou IP vám umožní používat jakoukoli službu a web obvykle přístupný pouze zevnitř země a umožní vám streamovat německý obsah bez ohledu na to, kde na světě jste. Bude to jako být tam.

VPN je bezpochyby nejlepší volbou pro získání německé IP adresy. Žádný jiný způsob nemůže odpovídat jeho výhodám, snadnému použití a především spolehlivosti. A s mnoha skvělými nabídkami, které v současné době nabízejí někteří z nejlepších poskytovatelů VPN, jsou také velmi cenově dostupní.

Mohlo by se vám také líbit:
 • Nejlepší VPN pro Německo
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map