Jak se zbavit Omegle


Omegle jeden z nejlepších světových komunitních chatovacích webů, který uživatelům umožňuje zahájit konverzaci s kýmkoli po celém světě. Především je to zdarma.

V této příručce se podíváme na to, jak se můžete od Omegle zrušit, pokud jste náhodou vykopli web. Každý má samozřejmě nepředvídatelnou stránku, ale je třeba dbát na to, abyste nedělali nic, co by vás na webu zakázalo..

V této poznámce bychom rádi upozornili na to, že administrátoři Omegle jsou známí tím, že náhodně vylučují uživatele z platformy. Možná nebudete znát důvod, proč jste byli zakázáni.

Co byste měli dělat, když zjistíte, že vás Omegle zakázal? Podle našich zkušeností je nejlepším způsobem, jak se odcizit od Omegle (a všech jejích chatovacích místností) využití VPN nebo virtuální privátní sítě.

omegle obrázek

Máte-li tuto část dolů, jste všichni připraveni se učit, jak se odlepit od Omeagle.

Jde o to, že Omegle zakazuje lidem, že potřebují své IP adresy. Bez sledování vaší IP adresy nemá Omegle žádnou možnost vědět, kdo jste.

Pokud pomocí služby VPN změníte svou IP adresu, nemohou vás odebrat.

Proto je nejjednodušším a nejlepším způsobem, jak se odcizit od Omegle, použít VPN a změnit IP adresu vašeho počítače. Pokud nevíte, jak to udělat, nebojte se – máme mnoho podrobností o tom, jak zablokovat přístup k vaší IP adrese.

Prozatím byste měli vědět, že virtuální privátní síť je služba, která se stará o vše, co musíte udělat pro změnu vaší IP adresy..

Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se do služby VPN, stáhnout / nainstalovat aplikaci VPN, spustit ji a poté se připojit k VPN serveru podle vašeho výběru.

Většina dobrých poskytovatelů služeb VPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz.

Tímto způsobem nemusíte při registraci do sítě VPN podstoupit žádná rizika, protože služba vám peníze vrátí, pokud se vám to nelíbí..

Proč Omegle zakazuje uživatelům

O společnosti Omegle je známo, že pravidelně blokuje uživatele ze seznamu. To jsou důvody, proč jsou lidé v Omegle zakázáni:

Porušili jste jednu nebo více smluvních podmínek společnosti Omegle

To, že Omegle je bezplatná online chatová služba, neznamená, že můžete dělat, co chcete. Za Omeglem stojí tým, který udržuje věci pod kontrolou. Trochu to rozbalíme.

Obecně lze bez problémů používat službu jako Omegle. Některé akce však mohou Omegle donutit, aby vás ze seznamu zakázaly. Některé z těchto akcí zneužívají jiné uživatele, spamují různé chatovací místnosti a zveřejňují obsah nevhodný pro děti.

Uživatelé Omegle také nemohou ve svých videích přehrávat hudbu chráněnou autorskými právy.

Omegle administrátoři mohou a dělají lidi z platformy na základě toho, co o nich říkají ostatní uživatelé.

zakázané logo

Pokud si lidé začnou stěžovat na konkrétního uživatele Omegle, může být tomuto uživateli zakázán. Omegle sama o sobě vás nemusí chytit za porušení podmínek a podmínek platformy.

I když vás jiný uživatel chytí a nahlásí jej moderátorům webu, můžete zákaz zakázat. To samozřejmě znamená, že hodně bude záviset na úsudku moderátora, k němuž váš případ jde.

Druhou věcí, kterou byste měli mít na paměti, je to, že nemůžete zahájit konverzaci s tematikou pro dospělé s kýmkoli na platformě.

Pokud to chcete udělat, Omegle má na svých webových stránkách zvláštní sekci. Pokud administrátoři zjistí, že nedodržujete pravidlo 18+ jejich platformy, rozhodně vás zakážou.

Někdo vás hlásí z jiných důvodů

Kromě smluvních podmínek, pokud vidíte něco, co jiný uživatel považuje za urážlivé a uživatel vás nahlásí, pak má administrace Omegle právo zapojit se a zakázat vás.

Takové zprávy vedou k velmi rychlému zákazu, takže buďte na stráži, abyste se vyhnuli tomu, co řekne cokoli, co vám v kteroukoli chvíli přijde do hlavy.

Je známo, že moderátoři na této platformě tráví spoustu času prohlížením přehledů a ověřováním špatného chování uživatelů webu.

Někteří se samozřejmě domnívají, že moderátoři Omegle jsou příliš velkorysí, pokud jde o zákaz lidí na webu.

Četli jsme o případech, které administrace dostatečně nezkoumala před zákazem daného uživatele.

Ale nezáleží na tom, o čem mluvíte.

Pokud osoba, se kterou mluvíte, chápe, že jste řekla něco, co jim má ublížit, a oni vás nahlásí, Omegle vás může zakázat, i když jste se nikdy nepřibližovali k porušování jakýchkoli podmínek a podmínek platformy.

O jakých nevhodných věcech byste se tedy neměli bavit na Omegle?

Už jsme se zmínili o tom, že byste si měli přečíst stránku smluvních podmínek a zjistit oficiální postavení platformy ohledně typu obsahu, který na webu obecně umožňuje..

Většinu času zjistíte, že cokoli, co správci považují za nevhodné, je subjektivní. Co byste tedy měli dělat? Nejlepší postup je zajistit, abyste respektovali všechny na této platformě.

Uživatelé Omegle s vámi nechtějí mluvit

Čím více uživatelů Omegle vás opustí ze svých obrazovek, tím více Omegle si toho všimne. Pokud moderátoři řeknou, že příliš mnoho uživatelů Omegle zrušilo chat s vámi, vezme to jako znamení, že možná nepatříte do sítě. Zjistili jsme také, že nemusíte být hodně upuštěni, abyste byli zakázáni.

Nakonec se jedná o moderátory přítomné v daném okamžiku, ale pokud je počet lidí, kteří vás upouštějí, větší než počet lidí, kteří přijímají vaše připojení, pak je to problém.

Moderátoři nejsou jediní, kteří loví uživatele Omegle, kteří se pokoušejí vytvářet potíže na platformě. Některé algoritmy byly vyškoleny, aby zjistily, který uživatel může způsobit problémy. Pokud jste troll, algoritmy vás chytí a pak vás na černou listinu.

Poznámka:

Pro ty, kteří nevědí, co je troll: Jednoduše řečeno, „troll“ je uživatel, jehož jediným motivem je obtěžovat ostatní lidi na dané platformě..

Není pochyb o tom, že moderátoři webu mají obtížný úkol se pokusit zajistit, aby Omegle zůstal bezpečnou platformou pro lidi, kteří chtějí zahájit konverzaci s cizími lidmi z celého světa..

Nejsme si jistí, zda by se to mělo řídit, protože neexistuje způsob, jak zaručit, že uživatelé Omegle nebudou na platformě vystaveni neslušnému materiálu. Ale možná na tom nezáleží.

Omegle je online sociální platforma, a pokud nejste zběhlí v socializaci na internetu, možná byste raději nepoužívali platformy sociálních médií, jako je Omegle..

V této poznámce bychom zde také měli zmínit, že pravidlo „příliš mnoho kapek“ funguje také opačně. Pokud moderátoři a algoritmy platformy zjistí, že příliš často a příliš rychle upouštíte příliš mnoho uživatelů, pochopí, že nechcete platformu komunikovat ani předávat platformě..

Taková akce také vyvolává Omegle dojem, že jste právě tam, abyste špehovali lidi, kteří skutečně chtějí mluvit s cizími lidmi.

Omegle Bans: Jak dlouho vydrží?

klávesnice zakázánaNeexistuje pevné období. Většina z toho závisí na tom, proč moderátoři cítili potřebu vás zakázat. Obecně lze říci, že zákazy se mohou lišit od jednoho týdne do čtvrt roku.

Není ani jasné, kolik dní nemusíte na web jít, abyste zákaz odstranili. Nejdůležitější věcí, kterou můžete v takovém případě udělat, je věnovat pozornost typu chování, které web výslovně odradí. Nepoužívejte spam, nepoužívejte rasistické štíty a nezveřejňujte obsah NSFW.

Varování:

Pokud se nebudete chovat od těchto typů chování, Omegle vás může trvale zakázat.

Ale dost o tom, co Omegle může udělat pro vaše online chatování. Pojďme mluvit o řešeních, která můžete použít hned k odstranění vašeho Omegle zákazu.

Nejlepší způsoby, jak odstranit zákaz z Omegle

Jen to počkej

Ačkoli to může být nepohodlné a frustrující, někdy stačí jen udělat počkejte pár dní abyste viděli, že váš zákaz bude zrušen.

Doba trvání zákazu může záviset na závažnosti vašeho přestupku. Někdy se automaticky rozepnete během týdne, zatímco jindy budete možná muset počkat šest měsíců nebo navždy.

Nejjednodušší je udělat stále kontrolujte web Omegle.

Pokud máte přístup na web vůbec, mohl být váš zákaz zrušen. Pokud ne, pokračujte ve čtení.

Existuje několik věcí, které mohou výrazně prodloužit trvání vašeho zákazu. Za prvé, pokud moderátoři Omegle zjistí, že vás zakázali více než jednou, nebo vás zakázali pro něco, co platforma shledá naprosto urážlivým, mohou prodloužit dobu zákazu Omegle (na potenciálně neomezené množství času).

Někdy zjistíte, že vám byl Omegle zakázán bez zjevného důvodu.

Toto je důležité:

Jak je uvedeno výše, vždy je vhodné zkontrolovat část smluvních podmínek na webu společnosti Omegle, abyste se ujistili, že nedopatřením nedopustíte nic proti pravidlům platformy..

Přejděte na oficiální webovou stránku www.omegle.com a poté přejděte dolů na konec stránky. Zde si budete moci přečíst další informace o podmínkách služby.

Zkuste změnit síť

Někdy, pokud prostě změníte síť, můžete svůj zákaz zbavit. Omegle s největší pravděpodobností zakáže lidem zákazem IP adresy jejich domácích WiFi sítí, takže vše, co musíte udělat, abyste se zbavili, je připojit se k jiné síti WiFi a pomocí nové IP adresy přistupují k Omegle.

To samozřejmě není možné, pokud v dosahu nemáte žádnou jinou síť WiFi.

telefon s řetězy

Vždy se můžete pokusit přesunout počítač blíže k jinému připojení Wi-Fi. Mezi praktické příklady patří návštěva knihovny, domu přátel nebo dokonce místní kavárny (za přístup k WiFi budete možná muset zaplatit za kávu). V závislosti na tom, kde žijete, můžete mít dokonce přístup k herním kavárnám, které nabízejí bezplatné připojení k WiFi síti.

S ohledem na to vám doporučujeme, abyste se zdrželi videochatu, když jste na veřejném místě.

Vždy je lepší přístup, že když přistupujete k Omegle z jiné sítě, ujistěte se, že jste v soukromé oblasti nebo alespoň ujistěte se, že nikdo jiný na vaši obrazovku nemůže nahlédnout. Navíc byste se měli vyhnout používání veřejných sítí WiFi, protože mnoho z nich není řádně zabezpečeno.

Změňte svou IP adresu

Možná máte kabelový modem nebo připojení DSL. Váš poskytovatel internetových služeb s největší pravděpodobností automaticky přiřadí dynamickou IP adresu.

To znamená, že IP adresa vašeho modemu se automaticky změní po uplynutí určitého času. To je to, co ISP volají osvěžující (uživatelům je přidělena nová IP adresa).

Tato akce vás někdy může osvobodit od Omegle. Můžeš restartujte modem několikrát urychlit proces změny.

Dalším způsobem, jak změnit svou IP adresu, je použití VPN – podrobněji to vysvětlíme později v této příručce.

Vypadněte Omegle: Najděte další online chatovací platformu

Vždy můžete zkuste jinou chatovací službu pokud vám bylo zakázáno Omegle. Některé z nejznámějších alternativ Omegle jsou:

  1. Tinychat
  2. Chatrandom
  3. Chatroulette

Použijte službu Proxy

Existuje mnoho bezplatných proxy služeb, které vám mohou poskytnout přístup k Omegle. Hledejte pouze jeden online.

Nezapomeňte však, že většina serverů proxy by již Omegle zakázala. Před registrací na prémiovou službu vyzkoušejte bezplatnou proxy službu.

Zde je několik možností:

  1. Megaproxy
  2. FilterBypass
  3. VPNbook

# 1 Způsob, jak být unbanned na Omegle: Použijte VPN

Ale nejen VPN (Virtual Private Network). Chceme, abyste se zaregistrovali do služby VPN, která je spolehlivá (nevystavuje vaše data) a rychle (při chatování nechcete být neustále odpojováni a ukládat do vyrovnávací paměti).

Služby VPN dělají skvělou práci s maskováním IP adresy uživatele.

Dělají to přesměrováním internetového provozu uživatele prostřednictvím vlastního serveru VPN, který se nachází v zemi, kterou si uživatel vybere. Po připojení k serveru VPN vás Omegle uvidí pouze jako zákazníka z nové země.

Neměli by vědět, že používáte stejnou domácí síť jako dříve.

Jedním z důvodů, proč vám doporučujeme zaregistrovat se do rychlé služby VPN, je to, že většina sítí VPN zpomaluje vaše připojení kvůli způsobu jejich fungování. Pokud se tedy zaregistrujete pro pomalou VPN, můžete být frustrovaní, když váš videochat nefunguje.

NordVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů služeb VPN na současném trhu. K dispozici jsou také některé další dobré VPN, například ExpressVPN a CyberGhost.

Premium VPN služby vám budou účtovat malou částku peněz měsíčně nebo ročně.

Službu můžete vždy zdarma vyzkoušet a zjistit, zda se vám líbí. Společnosti NordVPN, ExpressVPN a CyberGhost nabízejí nové zkušební období pro nové zákazníky. Pokud se zaregistrujete se službou VPN dostatečně dlouho, můžete skutečně získat také slušné slevy.

Poznámka:

V den, kdy se do služby Omegle zaregistrujete, vyzkoušejte službu virtuální soukromé sítě. Pokud vaše VPN nefunguje s Omegle, využijte záruku vrácení peněz a požádejte o vrácení peněz.

Podrobný průvodce: Jak používat VPN k odblokování Omegle

  1. Zaregistrujte se pro dobrou VPN. Kliknutím sem zobrazíte seznam nejlepších služeb VPN.
  2. Nainstalujte aplikaci VPN z webu VPN, do které jste se zaregistrovali, a spusťte aplikaci.
  3. Připojte se ke vzdálenému serveru VPN a změňte svou IP adresu na novou IP adresu.
  4. Vstupte na omegle.com s novou IP adresou.

FAQs

Jak dlouho trvá, než se z Omegle dostaneme?

Kdekoli od pár dní až navždy. Nebo použijte VPN, abyste se okamžitě rozbili.

Jak dlouho vydrží Omegle zákazy?

V závislosti na závažnosti vašich přestupků, týden až šest měsíců. To je to, co víme od roku 2020.

Jak se odcizím od OmeTV?

Pomocí služby VPN nebo proxy změňte vaši IP adresu na novou IP adresu.

Podává Omegle zprávu policii?

Pokud uděláte něco nezákonného, ​​pak ano. Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů společnosti Omegle zde.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me