Private VPN Access VPN Review (2020)

Prywatny dostęp do Internetu jest pełen funkcji, a także jest popularnym dostawcą VPN. Dzięki przystępnej strukturze cenowej jest z pewnością atrakcyjną opcją na rynku.


logo prywatnego dostępu do Internetu

Jednak prywatny dostęp do Internetu ma siedzibę w USA. Ten kraj jest wyjątkowo kiepskim wyborem jako baza dla firmy VPN. W Stanach Zjednoczonych istnieje nie tylko wiele przepisów wymagających od dostawców usług internetowych i sieci VPN śledzenia i przechowywania danych, ale także część sieci Five Eyes.

Organizacje takie jak Pięć Oczu, Dziewięć Oczu i 14 Oczu to wspólne wysiłki między narodami członkowskimi w celu wymiany poufnych danych. Niektóre dane są gromadzone w ramach działań szpiegowskich, które byłyby niezgodne z prawem dla rządów, aby prowadzić działalność na własnej ziemi bez odpowiedniego procesu. Jeśli jednak informacje są zbierane przez inny naród, można je łatwo udostępnić i omijając prawo.

Z takich powodów Stany Zjednoczone nie są najlepszym miejscem do oparcia usługi VPN. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z dostawcy VPN, który znajduje się poza siecią 14 oczu.

Dostawcy, tacy jak Surfshark i NordVPN, znajdują się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i oferują bezpieczne, niezawodne i niedrogie połączenia VPN. Jeśli jesteś naprawdę wrażliwy na prywatność i szpiegostwo, zalecamy poszukiwanie jednej z tych firm.

Niemniej jednak prywatny dostęp do Internetu ma kilka wspaniałych funkcji. Możesz podłączyć do pięciu urządzeń jednocześnie, torrenty są dozwolone, a usługa ma przełącznik zabijania.

Ich sieć ma ponad 3000 serwerów, co plasuje ją wśród najlepszych sieci VPN dla tej metryki. Jednak serwery te obejmują tylko 28 krajów, co nie jest tak imponujące, jak sieci innych firm, które łatwo rozciągają się na 100 lub więcej krajów.

Omówienie VPN prywatnego dostępu do Internetu

Funkcje Informacje
Użyteczność:Łatwy
Zasady rejestrowania:Brak zasad rejestrowania
Rozmiar serwera:3300 ++ serwerów
Dystrybucja serwerów:33 kraje
Wsparcie:Czat
Torrenting:Dozwolony
Streaming:Ograniczony
Protokół VPN i szyfrowanie:OpenVPN, SOCKS5 proxy, IPSec / L2TP i PPTP;
Kwatera główna:USA
Cena £:3,33 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa:https://www.privateinternetaccess.com

Bezpieczeństwo i szyfrowanie

Private Internet Access podjął pewne solidne kroki w kierunku ochrony swoich klientów online. Domyślne ustawienia zapewniają 128-bitowe szyfrowanie danych, co wydaje się mniej niż pożądane, gdy 256-bitowe szyfrowanie AES jest również dostępne z usługą.

Możliwe, że użytkownicy, którzy cenią sobie szybkość zamiast prywatności, mogą preferować 128-bitowe szyfrowanie danych, ale prywatny dostęp do Internetu oferuje dobre prędkości przy wyższym poziomie szyfrowania. Dlaczego więc ryzykować? Jeśli zdecydujesz się na prywatny dostęp do Internetu, zmień ustawienia na 256-bitowe szyfrowanie AES, które jest domyślne dla większości najpopularniejszych sieci VPN.

ustawienia szyfrowania pia

Użytkownicy mogą wybierać spośród najbardziej zalecanych protokołów VPN w ciągu dnia i kilku starych ulubionych, które zawierają mniej rygorystyczne ustawienia zabezpieczeń. Najbardziej zalecany jest OpenVPN, ale prywatny dostęp do Internetu udostępnia również proxy SOCKS5, IPSec / L2TP i PPTP. W połączeniu z 256-bitowym szyfrowaniem AES można śmiało powiedzieć, że ruch internetowy pozostanie bezpieczny podczas połączenia z prywatnym dostępem do Internetu.

Podobnie jak wielu innych dostawców VPN, prywatny dostęp do Internetu jest wyposażony w przełącznik zabijania, który automatycznie kończy sesję przeglądania, gdy usługa VPN nagle i niespodziewanie staje się niedostępna. Jest to cudowne, bezpieczne w razie awarii, ale należy wspomnieć, że wielu klientów skarżyło się, że przełącznik zabójstwa nie działa zgodnie z reklamą.

Jest to problem, ponieważ może narazić Cię na niebezpieczeństwo w przypadku przerwania usługi Private Internet Access. Wszyscy najwyżej oceniani dostawcy VPN również mają w swoich usługach funkcje wyłącznika awaryjnego i wydają się one działać konsekwentnie.

Jeśli jedna z twoich głównych obaw zostanie nieoczekiwanie ujawniona, gdy jesteś online, być może rozsądnie jest pójść z inną firmą VPN z bardziej niezawodnym przełącznikiem zabijania.

Lokalizacje serwerów prywatnego dostępu do Internetu

Obecnie prywatny dostęp do Internetu zawiera 3125 serwerów w swojej sieci. Jest to liczba, która konkuruje z liczbą serwerów najlepszych VPN w branży.

Są one jednak zlokalizowane tylko w 33 krajach. Nie jest to szczególnie imponujące w porównaniu z rywalami, którzy mają serwery zlokalizowane w ponad 100 krajach. Właśnie dlatego prywatny dostęp do Internetu może być bardziej atrakcyjny w niektórych regionach, ale w innych tylko ograniczony.

prywatny globalny serwer dostępu do Internetu &# x1f1fa;&# x1f1f8; Jednym z regionów, w których prywatny dostęp do Internetu będzie prawdopodobnie bardziej popularny, jest Ameryka Północna. W Stanach Zjednoczonych firma ma 1441 serwerów w zaledwie 15 lokalizacjach. &# x1f1e8;&# x1f1e6; Dodatkowe 236 serwerów znajduje się w trzech lokalizacjach w Kanadzie (właściwie całkiem nieźle). &# x1f1f2;&# x1f1fd; Meksyk ma 33 serwery umieszczone w jednym miejscu.

&# x1f1ec;&# x1f1e7; Abonenci w Wielkiej Brytanii i Europie prawdopodobnie przekonają się, że prywatny dostęp do Internetu ma odpowiednie serwery, aby je zaspokoić. Wielka Brytania ma prawie 200 serwerów, podczas gdy Holandia ma 548. Inne europejskie lokalizacje serwerów to Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Szwajcaria, Francja, Belgia, Austria, Czechy, Luksemburg i inne.

&# x1f1e7;&# x1f1f7; Brazylia jest jedyną lokalizacją reprezentowaną w Ameryce Południowej z 20 serwerami. Podobnie Afryka jest niedostatecznie reprezentowana. Prywatny dostęp do Internetu jest obecny tylko w Południowej Afryce z 10 serwerami.

Zasięg nie jest tak dobry na Bliskim Wschodzie, gdzie serwery znajdują się tylko w Izraelu i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Serwery azjatyckie obejmują lokalizacje w Singapurze, Japonii i Indiach, co nie jest szczególnie solidnym zasięgiem dla tej części świata. Australia i Nowa Zelandia są domem dla około 200 serwerów.

Trzeba przyznać, że to dużo serwerów. Fakt, że prywatny dostęp do Internetu ma ponad 3000 serwerów, oznacza, że ​​plasuje się tam wśród wielu dużych graczy. Jednak tak naprawdę nie mają różnorodności lokalizacji, która jest wymagana, aby być najwyżej ocenianą siecią VPN.

Private Internet Access zwraca uwagę na swojej stronie internetowej, że używają tylko serwerów typu bare-metal, co gwarantuje lepszą wydajność. Ponadto niektóre lokalizacje mają serwery proxy squid, co może pomóc w przyspieszeniu transferu danych.

Korzystanie z BitTorrent lub P2P z prywatnym dostępem do Internetu

Dzięki szybkości i liberalnemu podejściu do torrentów prywatny dostęp do Internetu może być doskonałym wyborem. Wybierz swojego ulubionego klienta torrentowego.

Są duże szanse, że jest on zgodny z prywatnym dostępem do Internetu. Na ich stronie nie znajdziesz niczego, co konkretnie dotyczy torrentów. Jednak udostępnianie plików P2P jest w pełni obsługiwane.

Wygodnym aspektem usługi Private Internet Access jest to, że działania torrentowe nie są ograniczone do niektórych serwerów. Możesz po prostu zalogować się na wybranym serwerze.

funkcje prywatnego dostępu do Internetu

Wygląda na to, że prywatny dostęp do Internetu ma problemy z przesyłaniem strumieniowym Netflix. Ta niezwykle popularna firma zajmująca się transmisją strumieniową przez ostatnie kilka lat ciężko pracowała, aby uniemożliwić ludziom dostęp do ich usług podczas korzystania z VPN. Robią to głównie, ponieważ VPN może pozwolić widzowi na dostęp do treści, która jest ograniczona regionem na podstawie różnych umów.

Chociaż niektórzy dostawcy VPN nadal wydają się być w stanie obejść ograniczenia Netflix, prywatny dostęp do Internetu nie wydaje się być jednym z nich. Ogólnie tylko jeden serwer w Kalifornii był w stanie połączyć się z Netflix. Jeśli głównym celem przejścia do trybu online jest przeglądanie usług przesyłania strumieniowego, nie jest to dla Ciebie sieć VPN.

Wyniki testu prędkości prywatnego dostępu do Internetu

W tej metodzie potknie się wielu mniejszych dostawców VPN. Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że korzystanie z dowolnej sieci VPN spowoduje spowolnienie transferu danych. Jednak naprawdę dobra, wysokiej jakości sieć VPN spowalnia dane znacznie mniej niż ta, która nie ma tego samego poziomu jakości.

Prywatny dostęp do Internetu może nie być najszybszą siecią VPN, ale nadal działa dobrze. Połączenie z serwerem w Nowym Jorku dało wyniki testu prędkości 77,56 Mb / s dla pobierania i 36,75 Mb / s dla przesyłania.

Wydajność poprawiła się tylko po podłączeniu do europejskiego serwera w Amsterdamie. W tym teście pobrano taktowanie z szybkością 81,46 Mb / s, a przesyłanie wyniosło 40,30 Mb / s. To nie jest zbyt daleko od wyników testu prędkości, które zostały uzyskane, gdy nie korzystamy z VPN.

wynik testu prędkości prywatnego dostępu do Internetu

Z serwerem w Hongkongu nie było tak szybko. Jednak liczby z pewnością były bardziej imponujące niż te, które uzyskano przy użyciu gorszych dostawców VPN. Pobrane pliki mierzy 69,98 Mb / s, a przesyłanie – 13,04 Mb / s.

Wydajność na serwerze w Londynie była również imponująca. Pobrania 75,67 Mbps i uploady 23,00 Mbps są godne szacunku, nawet jeśli nie są tak szybkie jak wyniki testu prędkości, które zostały osiągnięte dzięki Express VPN. Jeśli głównym problemem są koszty, być może prywatny dostęp do Internetu jest właściwym wyborem.

Te pozytywne wyniki testów wynikają głównie z liczby i jakości serwerów w sieci Private Internet Access.

Zasady rejestrowania prywatnego dostępu do Internetu

Twój dostawca usług internetowych, który może być nazywany twoim dostawcą usług internetowych, prowadzi kompleksowe dzienniki dotyczące odwiedzanych witryn, czasu pobytu i czynności wykonywanych podczas pobytu. Mają dostęp do aplikacji, z których korzystasz, i mogą przechowywać niewiarygodne ilości danych o twoich działaniach online. Kiedy się nad tym zastanowić, jest to niepokojąca praktyka.

wektor nie jest rejestrowany przez użytkownikaJednym z głównych celów korzystania z VPN jest unikanie gromadzenia wszystkich danych o tobie i twoich działaniach. Gdy korzystasz z VPN, twój dostawca usług internetowych nie może przechowywać rejestrów na odwiedzanych stronach internetowych lub aplikacjach, z których korzystasz. Najlepiej byłoby, gdyby Twój dostawca VPN również nie gromadził tego rodzaju informacji.

Taka polityka przeciw logowaniu jest krytyczna z wielu powodów. Zapobiega to sprzedaży przez VPN dostawcy lub udostępnianiu jego danych stronom trzecim i firmom powiązanym.

Ponadto oznacza to, że jeśli Twoja firma VPN zostanie zhakowana, nie będzie miała wielu informacji do wykradzenia przez hakerów. Ponadto zasada braku rejestrowania oznacza, że ​​usługi VPN nie można zmuszać do udostępniania informacji organom ścigania, ponieważ nie ma nic do ujawnienia.

Wielu dostawców VPN mówi dobrą grę, jeśli chodzi o zerowe dzienniki. Prywatny dostęp do Internetu przestrzega tej zasady dość dobrze. Oświadczają, że nie śledzą ruchu w sieci ani nie mają dzienników komunikacji. Przechowują jednak niezbędne dane, takie jak adresy e-mail klientów i metody płatności.

Opcje cenowe za prywatny dostęp do Internetu

Ceny tej firmy mogą być bardzo atrakcyjne dla wielu potencjalnych klientów. Jest to jedna z bardziej przystępnych opcji, a ponieważ oferuje całkiem dobre funkcje i wydajność, wiele osób uznałoby to za dobrą ofertę.

Cena za miesiąc wynosi tylko 6,95 USD miesięcznie. W tej cenie otrzymasz różnorodne protokoły VPN, nieograniczoną ilość danych, wsparcie P2P i wszystko inne, co oferuje prywatny dostęp do Internetu.

Jeśli szukasz oferty, możesz skorzystać z rocznej subskrypcji, która oferuje oszczędności w wysokości około 52 procent. To kosztuje tylko 3,33 USD miesięcznie. Jeszcze większe oszczędności są dostępne przy zakupie planu dwuletniego. W cenie zaledwie 2,91 USD miesięcznie jest to okazja, która może być atrakcyjna dla wielu osób.

ceny prywatnego dostępu do Internetu

Prywatny dostęp do Internetu oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Nie jest to szczególnie długie okno, ale jeśli często korzystasz z Internetu, w ciągu tygodnia powinieneś być w stanie zdecydować, czy ta usługa działa dla Ciebie, czy nie..

Zalecany jest prywatny dostęp do Internetu?

Prywatny dostęp do Internetu oferuje wspaniałe, naprawdę pożądane funkcje i przystępne ceny. Dodaj do tego fakt, że ich serwery są dość szybkie i to nie jest zły VPN. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z tej usługi nie ma wad.

logo prywatnego dostępu do Internetu

Nie zapominaj, że prywatny dostęp do Internetu ma siedzibę w USA. Jeśli jedna agencja rządowa dostanie twoje dane osobowe z serwerów VPN, dane te wkrótce zostaną umieszczone w bazach danych wielu innych agencji rządowych. Co więcej, chociaż prywatny dostęp do Internetu miał przyzwoite wyniki testu prędkości, z pewnością nie były najlepsze. Brakuje również różnorodności lokalizacji serwerów.

To powiedziawszy, prywatny dostęp do Internetu to dobra usługa VPN. Jeśli zbliżasz się do końca listy, zanim podejmiesz decyzję, pozwól nam zarekomendować jeszcze 2, które warto poświęcić na sprawdzenie. Sprawdź nasze porównanie ExpressVPN i NordVPN, jeśli te dwie usługi nie są jeszcze na twojej liście. Dajemy tym dwóm usługom VPN dwa kciuki do góry.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map