Uzyskaj niemiecki adres IP w 5 łatwych krokach

Polecany obraz do niemieckiego artykułu o adresie IP


Jeśli jesteś obywatelem Niemiec mieszkającym lub podróżującym za granicę, masz kilka dobrych powodów, aby korzystać z Internetu z niemieckim adresem IP. W przeciwnym razie możesz poczuć się trochę tak, jakbyś żył na wygnaniu.

Dzięki zagranicznemu adresowi IP możesz nie mieć dostępu do usług bankowych w domu. Nie będziesz także w stanie nadążyć za swoimi ulubionymi programami w popularnych serwisach streamingowych, takich jak ZDF, Das Erste, ARD Mediathek, ProSieben Video, a nawet Netflix Germany.

Najbardziej skuteczną (i zdecydowanie najprostszą) metodą uzyskania niemieckiego adresu IP jest użycie wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Daje ci lokalny adres IP i umożliwia dostęp do Internetu, tak jakbyś był fizycznie zlokalizowany w Niemczech.

Uzyskaj niemiecki adres IP w 5 łatwych krokach

Skonfigurowanie sieci VPN w celu uzyskania adresu IP z Niemiec nie może być dużo łatwiejsze. Kroki są następujące.

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN, który ma serwery w Niemczech. Lubię CyberGhost, ale kilka innych również działa dobrze. Mam listę tych nieco dalej, aby pomóc ci zacząć.
 2. Pobierz aplikację wybranego dostawcy VPN i zainstaluj ją. Możesz to zrobić na wielu urządzeniach, jeśli chcesz. Wszyscy dostawcy będą mieli instrukcje krok po kroku dla każdego systemu operacyjnego i platformy.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu poświadczeń skonfigurowanych przez dostawcę.
 4. Wybierz serwer w Niemczech i połącz się z nim. Twoje urządzenie będzie miało teraz adres IP zlokalizowany w kraju. Jeśli chcesz to zrobić, możesz dwukrotnie to sprawdzić, odwiedzając https://www.iplocation.net/.
 5. Podnieś stopy i ciesz się dostęp do dowolnej niemieckiej usługi lub strony internetowej, która została wcześniej zablokowana.

To takie proste.

Jeśli nie potrzebujesz już niemieckiego adresu IP, po prostu odłącz się od serwera VPN i zamknij aplikację.

Nawiasem mówiąc, możesz również wykonać te dokładne kroki, aby uzyskać adres IP z dowolnego innego kraju na świecie, w którym dostawca VPN ma serwery.

Jak wybrać VPN, aby uzyskać niemiecki adres IP

Nie każdy dostawca VPN jest sobie równy i nie wszyscy nadają się do zapewnienia zarówno niemieckiego adresu IP, jak i usługi, z której będziesz zadowolony. Kiedy próbujesz wybrać VPN do tego celu, oto rzeczy, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

 • Wiele serwerów VPN w Niemczech

  Dostawca VPN nie może uzyskać adresu IP z siedzibą w Niemczech, jeśli nie prowadzi żadnych serwerów w tym kraju. To pierwsza rzecz do podwójnego sprawdzenia. Im więcej serwerów, tym lepiej.

  Jeśli wiele osób korzysta z jednego serwera, może on zostać przeciążony i znacznie spowolnić połączenie internetowe. Wiele opcji oznacza, że ​​zawsze powinieneś być w stanie znaleźć serwer, na którym problemy z wydajnością spowodowane przez zatory nie będą problemem.

 • Może odblokować treści i usługi z ograniczeniami geograficznymi

  To, że VPN daje niemiecki adres IP, nie oznacza, że ​​adres IP będzie działał z każdą niemiecką witryną lub usługą. Jest coś więcej do zrobienia niż tylko skonfigurowanie serwera w kraju, a niektórzy dostawcy po prostu nie dbają o to lub nie są w stanie przejść dodatkowej mili.

 • Dobre prędkości połączenia

  VPN zawsze nieco spowalnia twoje połączenie internetowe, ale lepsi dostawcy ograniczą wydajność do minimum. Jest to szczególnie ważne, jeśli zamierzasz przesyłać strumieniowo wysokiej jakości wideo z Niemiec. Tylko szybka sieć VPN będzie w stanie nadążyć za wymaganiami dotyczącymi przepustowości.

 • Obsługa wielu urządzeń

  Sprawdź dokładnie, czy wybrana sieć VPN obsługuje wszystkie urządzenia i systemy operacyjne, których zamierzasz z nią używać. Niektóre mogą na przykład nie działać na starszych wersjach systemu Windows lub MacOS.

  Dostawcy VPN zazwyczaj ograniczają także liczbę urządzeń, które można jednocześnie podłączyć do ich usług. Jeśli spodziewasz się, że pięciu członków Twojej rodziny będzie chciało jednocześnie uzyskiwać dostęp do różnych niemieckich usług przesyłania strumieniowego, upewnij się, że jest to dozwolone.

Jeśli wybierzesz dostawcę, który sprawdzi wszystkie te pola, uzyskasz usługę, dzięki której uzyskasz dostęp do ulubionych niemieckich witryn i usług bez względu na to, gdzie jesteś.

Najlepsze VPN do uzyskania niemieckiego adresu IP

Spośród wielu świetnych usług VPN, niektóre wyróżniają się spośród tłumu jako najlepsze opcje uzyskania niemieckiego adresu IP.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Do niedawna stosunkowo niewielki dostawca, CyberGhost jest obecnie bardzo ciężkim w branży i powszechnie uważany za jedną z najlepszych sieci VPN na świecie.

Z 684 serwerami rozmieszczonymi w trzech niemieckich miastach, żadna inna usługa nie oferuje więcej opcji połączeń w Niemczech. Mają też ogromną sieć na całym świecie. Wszystkie ich serwery, niezależnie od lokalizacji, oferują najwyższą wydajność.

CyberGhost, oparty na Rumunii, z surową polityką braku logowania i oferujący 256-bitowe szyfrowanie AES za pomocą OpenVPN, jest doskonałym dostawcą, którego można użyć, aby zmaksymalizować prywatność i anonimowość online.

CyberGhost reklamuje się jako VPN, który może ominąć blokowane geograficznie treści i rzeczywiście może. Dostęp do wszystkich niemieckich usług przesyłania strumieniowego online i biblioteki Netflix każdego kraju nie jest łatwiejszy ani bardziej spójny.

Plusy
 • Brak logowania dla maksymalnej prywatności
 • Doskonała dystrybucja serwerów dzięki ponad 7100 serwerom w 90 krajach
 • Bardzo duże prędkości połączenia
 • Współpracuje z US Netflix i BBC iPlayer
 • Umożliwia torrentowanie P2P
 • Długa 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Cons
 • Firma macierzysta o wątpliwej reputacji
 • Skręcona ręczna konfiguracja OpenVPN
 • Nie działa z Chin

Najlepsza sieć VPN dla niemieckiego adresu IP: CyberGhost oferuje nie tylko wszystko, co powinna mieć najlepsza sieć VPN, ale jest także jednym z najtańszych dostawców. Wsparta najlepszą w branży 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, żadna inna sieć VPN nie będzie lepiej serwować niemieckim użytkownikom.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN to usługa, która robi wszystko i robi to bardzo dobrze. Są VPN, z którymi inni są często porównywane jako standard porównawczy.

Wszystko zaczyna się od rozległej globalnej sieci serwerów, która obejmuje 5645 serwerów w 58 krajach. Spośród nich 309 znajduje się w Niemczech.

Wydajność serwera NordVPN jest doskonała, podobnie jak bezpieczeństwo połączenia dzięki zastosowaniu 256-bitowego szyfrowania AES i protokołu OpenVPN.

Oprócz lokalizacji firmy w przyjaznej dla prywatności jurysdykcji Panamy, NordVPN jest również VPN z zerowym logowaniem i oferuje wiele funkcji prywatności, takich jak podwójna funkcja VPN i przełącznik zabijania Internetu.

Dostęp do materiałów z ograniczeniami geograficznymi zawsze był bardzo spójny z NordVPN, a usługa działa z niemal każdym dostawcą treści na świecie, w tym każdym znaczącym w Niemczech.

Plusy
 • Doskonała prywatność przy zerowym logowaniu
 • Duża (i wciąż rosnąca) sieć serwerów
 • Dobra wydajność połączenia
 • Serwery specjalistyczne (w tym podwójne VPN, zaciemnione i Tor przez VPN)
 • Czysty, łatwy w obsłudze klient
 • Współpracuje z Netflix i większością innych usług przesyłania strumieniowego
 • Umożliwia torrentowanie i P2P
 • Oferuje dedykowane adresy IP
Cons
 • Brak funkcji dzielonego tunelowania
 • Trochę drogie w przypadku planów krótkoterminowych

Czy to wszystko: W przypadku VPN, który robi wszystko dobrze, NordVPN powinien znajdować się na górze listy. Zyskujesz wydajność, każdą możliwą funkcję VPN, łatwy w obsłudze klient, a wszystko to za bardzo przystępną cenę.

3. PureVPN

Logo PureVPN

Jeśli chcesz otworzyć adresy IP w innych częściach świata oprócz Niemiec, nie szukaj dalej niż PureVPN. Dzięki serwerom w 131 krajach ich sieć nie ma sobie równych. W Niemczech działają obecnie 201 serwerów w pięciu różnych miastach.

Wydajność jest również jedną z mocnych stron PureVPN. Połącz to z wyspecjalizowanymi serwerami dostawcy, aby ominąć blokowanie geograficzne, a otrzymasz raj dla streamerów wideo.

Aplikacja kliencka PureVPN obsługuje ponad 50 różnych platform i systemów operacyjnych. Jeśli możesz połączyć go z Internetem, istnieje prawdopodobieństwo, że uruchomi PureVPN.

Klient ma również wiele fajnych dodatków. Gdy korzystasz z VPN, oprócz szyfrowania i bezpieczeństwa na poziomie wojskowym, będziesz także chroniony przez wbudowane programy blokujące złośliwe oprogramowanie i reklamy.

Plusy
 • Doskonałe prędkości
 • Ogromna sieć serwerów (131 krajów)
 • Odblokowuje Netflix, iPlayer i ponad 70 innych serwisów streamingowych
 • Kompatybilny z ponad 50 urządzeniami i platformami
 • Niezależnie zweryfikowany dostawca VPN z zerowym logiem
 • Dedykowana opcja IP
 • Świetna cena
Cons
 • Aplikacje mogłyby użyć trochę więcej polskiego
 • Niektóre sporadyczne problemy z połączeniem

Najlepsza wartość dla Niemiec: Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści z Niemiec i niemal dowolnego innego kraju na świecie na każdym ze swoich urządzeń, PureVPN jest Twoją odpowiedzią. I czy wspomniałem o okazyjnej cenie usługi?

4. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN, jeden z najlepszych wszechstronnych dostawców VPN na rynku, to kolejny świetny wybór na niemiecki adres IP.

Z ponad 3000 silnych sieci serwerów, obejmujących łącznie 95 krajów, w ponad 100 zabrakło dwóch lokalizacji w Niemczech. Prędkości serwera są doskonałe i mogą z łatwością obsługiwać strumieniowanie wideo w wysokiej rozdzielczości.

ExpressVPN niezawodnie odblokowuje blokowane geograficznie treści w Niemczech i każdym innym kraju, w którym działają serwery. Mają łatwego w obsłudze klienta, wyjątkowe bezpieczeństwo i wykonują kopie zapasowe dzięki solidnej polityce braku logowania.

Jak wspomniałem w mojej recenzji, wadą ExpressVPN jest koszt. Ale mimo że są trochę droższe, jest to usługa, która jest warta każdego grosza.

A dzięki doskonałej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań nie ma ryzyka, że ​​spróbujesz.

Plusy
 • Bogaty w funkcje i intuicyjny klient
 • Silna technologia zaplecza
 • Wiele serwerów i lokalizacji serwerów
 • Szybkie i stałe prędkości połączeń
 • Współpracuje z US Netflix
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Cons
 • Niektóre zagregowane rejestrowanie
 • Nie najtańszy

Wielka reputacja: Jeśli szukasz szanowanego dostawcy VPN, który oferuje doskonałą prywatność i anonimowość, a także najlepszą obsługę klienta w branży, ExpressVPN to właśnie ona.

5. Surfshark

Logo Surfshark

Chociaż są dość nowym dostawcą VPN, Surfshark z pewnością robi wrażenie. Każdy, kto chce uzyskać dostęp do Niemiec za pomocą VPN, powinien je umieścić na krótkiej liście.

Na początek Surfshark obsługuje serwery w 63 krajach, w tym w wielu w Niemczech. Działają poza przyjazną dla prywatności jurysdykcją Brytyjskich Wysp Dziewiczych, nie logują się i oferują jedne z najlepszych opcji bezpieczeństwa w branży.

Dzięki szybkim połączeniom i możliwości poruszania się po treści blokowanej geograficznie Surfshark jest doskonałym wyborem do strumieniowego przesyłania niemieckich treści wideo.

Surfshark jest także jedynym dostawcą, który pozwala na nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. To zdecydowanie warte rozważenia, jeśli masz wiele urządzeń, na których chcesz korzystać z VPN.

Plusy
 • Doskonała prywatność i bezpieczeństwo bez logowania
 • Świetna wydajność serwera
 • Odblokowuje Netflix, BBC i wiele innych
 • Łatwy w użyciu klient
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Obsługa torrentów
 • Niedrogi
Cons
 • Niespójna prędkość w kilku lokalizacjach
 • Dość powolna obsługa klienta

Nieograniczone połączenia: Surfshark oferuje wszystkie funkcje, których może potrzebować każdy użytkownik VPN. Dzięki doskonałej prędkości serwera, doskonałej obsłudze 24/7 i bardzo niedrogiemu planowi wspartemu 30-dniową bezproblemową refundacją, są dostawcą, z którym nie możesz się pomylić.

Jakie są zalety uzyskania niemieckiego adresu IP?

Jako obywatel niemiecki mieszkający lub podróżujący za granicą możesz chcieć uzyskać adres IP z siedzibą w Niemczech, aby zachować nieograniczony dostęp do swoich rachunków bankowych i finansowych w instytucjach takich jak Deutsche Bank i Commerzbank.

Istnieje również mnóstwo mediów strumieniowych, które nie działają poza granicami Niemiec. Zawierają:

 • ARD Mediathek
 • Das Erste
 • DMAX.de
 • Netflix Niemcy
 • ProSieben
 • SAT 1.de
 • Sky Deutschland
 • ZDF

Jeśli chcesz mieć do nich dostęp za granicą, adres IP w Niemczech jest koniecznością.

Innym ważnym powodem korzystania z adresu IP z Niemiec jest to, że kraj ten nie ogranicza ani nie cenzuruje Internetu dla swoich obywateli (w przeciwieństwie do zaskakującej liczby innych rządów). Jeśli korzystasz z niemieckiego adresu IP, będziesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkiego online bez filtrów.

Dlaczego warto korzystać z niemieckiego serwera DNS?

Oprócz korzystania z niemieckiego adresu IP ważne jest również, aby używać niemieckiego serwera DNS.

Każdy dostawca VPN, który poleciłem powyżej, zajmie się tym za Ciebie, ale jeśli pracujesz z inną usługą, warto o tym wiedzieć.

DNS, który oznacza usługę nazw domen, jest jak książka telefoniczna w Internecie.

Zapamiętanie adresu IP należącego do każdej witryny, którą chcielibyśmy odwiedzić, byłoby niepraktyczne. Serwery DNS odwzorowują nazwy stron internetowych na adresy IP, więc jedyne, o czym musimy pamiętać.

Ale oprócz mapowania nazw domen i adresów IP witryn internetowych, serwer DNS może również dostarczać wskazówek co do Twojej lokalizacji.

Jeśli korzystasz z VPN z niemieckim serwerem, ale wyszukujesz DNS przeciwko serwerom we Francji, nadal możesz zostać zablokowany w niektórych witrynach. Wynika to z faktu, że strony internetowe mogą stwierdzić, o który DNS prosi się o informacje.

Używanie niemieckiego DNS obok niemieckiego adresu IP to rozwiązuje. Witryny i usługi stają się prawie niemożliwe, aby widzieć Twój ruch jako coś innego niż pochodzący z Niemiec.

Obie idą w parze. Upewnij się, że używasz obu.

Dlaczego darmowe VPN nie są świetne dla niemieckiego adresu IP??

Istnieje wiele usług VPN, które twierdzą, że działają bezpłatnie. Być może zastanawiasz się, czy warto zwrócić się do jednego z nich, aby uzyskać adres IP w Niemczech.

W przypadku bezpłatnych sieci VPN z pewnością obowiązuje stare powiedzenie „dostajesz to, za co płacisz”. Zwykle cierpią z powodu wielu problemów, w tym:

 • Słabe standardy szyfrowania
 • Brak prywatności użytkownika
 • Ograniczone serwery
 • Wolne prędkości
 • Rzadko działa z treściami blokowanymi geograficznie
 • Natrętna reklama
 • Drapieżne praktyki

Krótko mówiąc, bezpłatne usługi VPN są niczym innym jak. Podobnie jak płatne sieci VPN, muszą zarabiać pieniądze, aby działać. Jeśli mówią ci, że ich produkt jest bezpłatny, istnieje duża szansa, że ​​jesteś prawdziwym produktem.

Darmowe VPN często zarabiają na swoich ofertach, sprzedając dane użytkownika, wstrzykując reklamy do przeglądarek internetowych, a czasem nawet sprzedając przepustowość hakerom.

Bez względu na to, jak na to spojrzysz, uzyskanie niemieckiego adresu IP nie jest warte poświęcenia twojego bezpieczeństwa i prywatności, szczególnie jeśli ten adres IP może i tak nie robić tego, czego chcesz..

Inne sposoby uzyskania niemieckiego adresu IP

Istnieje kilka innych sposobów uzyskania niemieckiego adresu IP, które mogą być przydatne, jeśli masz bardzo napięty budżet lub potrzebujesz tylko sporadycznego dostępu. Żaden z nich nie będzie działał tak dobrze, jak VPN, ale w celu pełnego ujawnienia istnieją.

Przeglądarka Tor

Przeglądarka Tor korzysta z szyfrowanej sieci prowadzonej przez ochotników, zaprojektowanej do bezpiecznego, anonimowego przeglądania sieci. Jest używany codziennie przez ludzi na całym świecie, którzy chcą pokonać cenzurę, inwigilację i zwiększyć swoją prywatność w Internecie.

Można go użyć do uzyskania niemieckiego adresu IP, ale domyślnie tak się nie stanie. Konieczna jest drobna poprawka pod maską, jak opisano w tym przewodniku. Uruchomienie nie jest skomplikowane, ale może wymagać trochę cierpliwości.

Istnieje jednak kilka wad korzystania z Tora w celu uzyskania adresu IP z siedzibą w Niemczech.

 1. Może to znacznie spowolnić twoje połączenie internetowe, często do tego stopnia, że ​​nawet przeglądanie (nie mówiąc już o strumieniowaniu wideo) może być bolesne.
 2. Tor działa tylko w przeglądarce Tor, więc nie jest to rozwiązanie dla usług innych niż internetowe.
 3. Jak już wspomniano, potrzebuje trochę konfiguracji technicznej, aby konsekwentnie dawać niemiecki adres IP.

Usługa proxy

Innym popularnym sposobem uzyskania niemieckiego adresu IP jest skorzystanie z usługi proxy.

Podczas gdy serwer proxy działa w podobny sposób jak VPN, wadą jest to, że nie oferują prawie takiego samego bezpieczeństwa i prywatności.

Serwer proxy kieruje ruch internetowy przez serwer w publicznym Internecie. Jeśli ten serwer znajduje się w Niemczech, podobnie jak VPN, otrzymasz adres IP w powiecie.

Ponieważ jednak w większości przypadków serwery proxy są obsługiwane przez zwykłych ludzi, takich jak ty i ja, są dość niewiarygodne. Wydajność może być problemem, a każdy używany serwer proxy może zniknąć w dowolnym momencie (na przykład, gdy osoba go uruchomiona wyłączy swój komputer).

W przypadku serwera proxy musisz także upewnić się, że serwer DNS jest poprawnie skonfigurowany.

Jak wspomniano wcześniej, niemiecki adres IP może również nie być wystarczający, aby uzyskać dostęp do niektórych treści lub usług ograniczonych geograficznie. Serwer DNS, z którego korzysta Twoje urządzenie, może również wymagać siedziby w Niemczech.

Dolna linia

Posiadanie adresu IP z siedzibą w Niemczech pozwoli Ci korzystać z dowolnej usługi i strony internetowej zazwyczaj dostępnych tylko z kraju i umożliwi strumieniowe przesyłanie treści w języku niemieckim bez względu na to, gdzie jesteś. To będzie jak tam być.

VPN to bez wątpienia najlepsza opcja uzyskania niemieckiego adresu IP. Żadna inna metoda nie może się równać z jej zaletami, łatwością użycia, a przede wszystkim niezawodnością. A dzięki wielu świetnym ofertom oferowanym obecnie przez najlepszych dostawców VPN, są one również bardzo przystępne.

Może Ci się spodobać:
 • Najlepsze VPN dla Niemiec
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me