ProtonVPN melnās piektdienas izpārdošana 2019. gadā: ietaupiet līdz 50%

Atjaunināt 2019. gada 30. novembrī: Tā kā ProtonVPN piedāvā atlaides tikai vienu reizi gadā, mēs esam nolēmuši pagarināt mūsu Melnās piektdienas akciju līdz 2019. gada 8. decembrī plkst. 23.59, Sanfrancisko. (Tas ir plkst. 2:59 9. decembrī Ņujorkā un plkst. 8:59 9. decembrī Ženēvā, Šveicē.) Šis pagarinājums ikvienam, kurš nespēja izmantot pagājušās nedēļas darījumu, varēs izmantot vienu papildu nedēļu, lai ietaupītu starp 33% un 50% uz ProtonMail Plus, ProtonVPN Plus vai abiem.


Tikai ierobežotu laiku, jauni lietotāji un lietotāji, kas izmanto mūsu bezmaksas plānu, var saņemt ProtonVPN Plus no 33% līdz 50% atlaidi ar vienu no mūsu īpašajiem Melnās piektdienas darījumiem. Varat arī noslēgt darījumu par ProtonMail / ProtonVPN paketi, palīdzot vēl vairāk datu saglabāt privātu.

Mūsu Melnās piektdienas akcija ilgs no šodienas līdz plkst Piektdien, 29. novembrī, pēc tam vairs nebūs iespējams saņemt ProtonVPN ar atlaidi. Reģistrējieties ProtonVPN vai piesakieties savā kontā, lai iegūtu darījumu tūlīt. (Atjauninājums: esam pagarinājuši savu Melnās piektdienas akciju līdz 2019. gada 8. decembrī plkst. 23.59 pēc Sanfrancisko laika. Plkst. 23.59.)

Jaunums Proton?

Jau ir konts?

(Jau esat apmaksāts lietotājs? Vai vēlaties pamata vai nodomu pilnus plānus? Tā vietā meklējat ProtonMail? Izlasiet tālāk, lai atrastu citas akcijas!)

Ideālais laiks bezmaksas plāna jaunināšanai

ProtonVPN ir izveidojuši tie paši zinātnieki un inženieri, kuri ir izveidojuši ProtonMail, un miljoniem lietotāju uzticējās tiem, lai aizsargātu viņu privātumu un atbloķētu saturu tiešsaistē. Melnā piektdiena ir labākais laiks, lai atbalstītu mūsu misiju, vienlaikus iegūstot piekļuvi tādām premium funkcijām kā spēja straumēt iecienītos šovus neatkarīgi no tā, kur atrodaties, un izmantot lielāku ātrumu 40 un vairāk valstīs.

Ja jums šobrīd ir ProtonVPN bezmaksas plāns, varat piekļūt Melnās piektdienas darījumam, piesakoties vietnē account.protonvpn.com.

ilustrācija, kā iegūt ProtonVPN melno piektdienu

ProtonVPN Plus plāns sniedz jums šīs ekskluzīvās priekšrocības:

 • Ātrāki savienojumi ar piekļuvi 560+ ProtonVPN serveriem 43 valstīs
 • Uzlabotā aizsardzība izmantojot Secure Core tīklu pret sarežģītu uzraudzību
 • Vairāk brīvības ar savienojumiem 5 ierīcēm, piekļuvi ar vienu klikšķi Tor un failu apmaiņas / BitTorrent atbalstu un Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney +, sporta pasākumu un daudz ko citu straumēšanu

Melnā piektdiena esošajiem maksas lietotājiem

Lielākajai daļai uzņēmumu nav Melnās piektdienas piedāvājumu esošajiem abonentiem, un mēs, iespējams, nākotnē to nedarīsim. Tomēr šogad mēs atgriežam 2 gadu plānus esošajiem maksas lietotājiem. Ja jūs jau esat maksājošs lietotājs, varat saņemt 33% atlaidi jebkuram abonementam ar 2 gadu plānu. Ja saņemat 2 gadu plānu, kurā ir gan ProtonVPN, gan ProtonMail, jūs varat saņemt papildu 20% atlaidi par kopējo summu gandrīz 50%.

Lai saņemtu paaugstinājumu, vispirms jāpiesakās savā ProtonVPN kontā. Jūsu iekšpusē Mērinstrumentu panelis, jums būs jāizvēlas 2 gadi (33% atlaide) nolaižamajā norēķinu cikla izvēlnē.

Varat izmantot 33% atlaidi, lai jauninātu jebkuru apmaksātu plānu. (Šī 33% atlaide ir pieejama arī pamata un vīziju abonementiem.)

Ar šo darījumu – apvienojumā ar papildu VPN savienojumu jauninājumiem, kurus esošie maksas lietotāji nesen saņēma bez maksas – mēs piedāvājam vēl lielāku vērtību tiem, kuri visilgāk atbalstījuši mūsu misiju.

Jūsu atbalsts veicina mūsu progresu

Mēs izveidojām ProtonVPN, lai paplašinātu tiešsaistes privātumu, sniegtu jums drošu internetu jebkur un atjaunotu piekļuvi bloķētam un cenzētam saturam. Diemžēl, kā mēs redzējām šogad, daudzi uzņēmumi un valdības uzskata, ka viņiem vajadzētu būt piekļuvei jūsu datiem un kontrolēt tos.

Tāpēc mēs divkāršojam savu pakalpojumu paplašināšanu un mūsu tīkla sacietēšanu pret moderniem uzbrukumiem un cenzūru. Ar jūsu atbalstu mēs pievienojam jaunas tehnoloģijas, kas lietotājiem ļaus piekļūt ProtonVPN pat valstīs, kurās ir bloķēti VPN. Mēs arī atklāti meklējam savas lietotnes, pievienojam reklāmu bloķēšanu un uzsākam atbalstu vēl vairākām video straumēšanas platformām (Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime utt. Jau tiek atbalstītas).

Melnās piektdienas piedāvājumi ProtonMail

Visiem ProtonVPN kontiem ir piekļuve ProtonMail, izmantojot tos pašus Proton pieteikšanās akreditācijas datus. Jūsu ProtonMail konts ir nodrošināts ar visaptverošu un nulles piekļuves šifrēšanu, kas nozīmē, ka neviens cits nevar piekļūt jūsu e-pastiem, pat ne mēs.

ProtonMail Plus sniedz jums jaudīgāku iesūtni ar piecām e-pasta adresēm, pielāgotajām mapēm un etiķetēm, pielāgotajiem filtriem un iespēju mitināt e-pastus pielāgotajam domēnam (piemēram, jūsu vā[email protected]ūsu domēns.com)..

Jūs varat saņemt Melnās piektdienas komplektu, ieskaitot ProtonVPN Plus un ProtonMail Plus, kopā par 50% zemāku par parasto cenu. Lūk, kā:

 • Jauni lietotāji (tie, kuriem vēl nav Protona konta) var piekļūt šai akcijai mūsu Melnās piektdienas lapā.
 • Esošie bezmaksas lietotāji (t.i., jums ir bezmaksas ProtonMail un / vai ProtonVPN konti) var piekļūt šai akcijai, piesakoties vietnē mail.protonmail.com un noklikšķinot uz pogas Melnā piektdiena..
 • Esošie maksas lietotāji var piekļūt šai akcijai vietnē mail.protonmail.com un doties uz sadaļu Iestatījumi -> Informācijas panelis, atlasot 2 gadu plānu un atlasot jebkuru apmaksātu ProtonMail plānu ar apmaksātu ProtonVPN plānu. Pie kases 33% 2 gadu atlaide tiks apvienota ar 20% paketes atlaidi, kas dod jums aptuveni 50% atlaidi.

Ja vēlaties saņemt ProtonMail Plus atsevišķi, varat saņemt atlaidi no 33% līdz 40%.

 • Jauni lietotāji (tie, kuriem nav Protonu kontu) var piekļūt šai akcijai mūsu Melnās piektdienas lapā.
 • Esošie bezmaksas lietotāji var piekļūt šai akcijai, piesakoties savā Proton kontā vietnē mail.protonmail.com un augšējā joslā noklikšķinot uz Melnās piektdienas ikonu.

Paldies, ka esat mūsu misijas sastāvdaļa!

Mums ir paveicies, ka mums ir līdzīgi domājoša un entuziasma pilna kopiena, bez kuras nebūtu ProtonVPN. Tas ir jūsu atbalsts, kas ļauj mums izstrādāt jaunus un aizraujošus produktus nākotnē.

Jaunums Proton?

Jau ir konts?

Jautājumi par Melno piektdienu? Skatiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem zemāk vai sazinieties ar mūsu atbalsta komandu.

Ar laba vēlējumiem,
ProtonVPN komanda

PS: Neaizmirstiet, izpārdošana beidzas plkst. 11:59 plkst. 29. novembrī pēc Sanfrancisko laika (plkst. 30.59 30. novembrī Ženēvā)! (Atjauninājums: esam pagarinājuši savu Melnās piektdienas akciju līdz 2019. gada 8. decembrī plkst. 23.59 pēc Sanfrancisko laika. Plkst. 23.59.)

Bieži uzdotie jautājumi

Kad beidzas Melnās piektdienas akcija?

(Atjauninājums: esam pagarinājuši savu Melnās piektdienas akciju līdz 2019. gada 8. decembrī plkst. 23.59 pēc Sanfrancisko laika. Plkst. 23.59.)

Proton Melnās piektdienas akcija beidzas plkst. 11:59 plkst. 2019. gada 29. novembrī pēc Sanfrancisko laika. Tas ir plkst. 2:59 30. novembrī Ņujorkā un plkst. 8:59 30. novembrī Ženēvā.

Vai veicināšana ir paredzēta gan jauniem, gan esošiem lietotājiem?

Jā, ir piedāvājumi gan jauniem, gan bezmaksas, gan pašreizējiem lietotājiem. Jauniem lietotājiem piedāvājumus varat atrast mūsu Melnās piektdienas lapā. Esošajiem bezmaksas lietotājiem varat pieteikties vietnē account.protonvpn.com un noklikšķināt uz pogas Melnā piektdiena. Esošajiem maksājošajiem lietotājiem jūs varat saņemt 33% atlaidi, pārejot uz 2 gadu norēķinu ciklu, dodoties uz sava konta iestatījumiem vietnē account.protonvpn.com un informācijas panelī izvēloties 2 gadu norēķinu ciklu. Atlaide palielinās līdz gandrīz 50% atlaide, ja jūs saņemat gan ProtonVPN, gan ProtonMail kopā ar 2 gadu abonementu..

Ko darīt, ja es arī vēlos saņemt ProtonMail?

Sīkāku informāciju skatiet augstāk esošajā emuāra ziņojumā.

Vai ir kāds Melnās piektdienas piedāvājums Vizionāriem plāniem??

Jā, ir iespējams saņemt 33% atlaidi Visionary, parakstoties uz 2 gadu plānu. Sīkāka informācija atrodama iepriekš sadaļā “Melnā piektdiena esošajiem apmaksātajiem lietotājiem”.

Kas notiek ar manu esošo maksas plānu?

Ja jūs jau esat ProtonMail vai ProtonVPN lietotājs, kas maksā un izmantojat šo akciju, jaunais jūsu izvēlētais plāns aizstās jūsu esošo. Tomēr, dodoties pārbaudīt, mēs automātiski ieskaitīsim jūsu esošā abonementa neizmantoto atlikumu, un tas tiks pievienots kā procentuālais kredīts. Tādējādi jūs nezaudējat naudu, ko samaksājāt par savu esošo plānu.

Vai es saglabāšu atlaidi, kad mans plāns beigsies? Par kādu cenu mans plāns tiks atjaunots plkst?

Abonēšanas perioda beigās (viens vai divi gadi, atkarībā no jūsu izvēlētā plāna) jūsu plāns tiks automātiski atjaunots ar šādām atlaidēm:

 • 1 gada plāns (atlaide 20%)
 • 2 gadu plāns (atlaide 33%)
 • 2 gadu plāns (ProtonMail + ProtonVPN pakete) (atlaide 47%)

Ko darīt, ja es agrāk saņēmu Melnās piektdienas darījumu, vai es varu saņemt šo darījumu??

Šis darījums jums nav jāsaņem, jo ​​jūs jau esat to dabūjis. Iepriekšējie Melnās piektdienas piedāvājumi bija paredzēti 2 gadu plāniem, kas automātiski tiks atjaunoti ar 33–47% atlaidi atkarībā no tā, kuru piedāvājumu iegādājāties iepriekš.

Vai es varu samaksāt par Melnās piektdienas darījumu, izmantojot Bitcoin?

Jūs varat norēķināties vietnē Bitcoin, lai iegūtu Melnās piektdienas darījumu, bet ne no galvenās lapas vai tieši no sava konta paneļa. Ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis mūsu pakalpojumu, jums ir jāpierakstās, dodieties uz Iestatījumi -> Informācijas panelis, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot kredītus”, kā maksājuma veidu izvēlieties Bitcoin, pievienojiet pietiekamu summu akcijai, kuru vēlaties saņemt, un iesniedziet to. Pēc tam, kad jūs izvēlaties paaugstināšanu, kredīti tiks automātiski piemēroti.

Ko darīt, ja savā informācijas panelī neredzu Melnās piektdienas darījumu?

Mēģiniet atsvaidzināt lapu. Ja jūs joprojām to neredzat, lūdzu, sazinieties ar atbalsta dienestu.

Kā tiek aprēķinātas atlaides??

Atlaižu procenti ir balstīti uz starpību starp mēneša atlaižu piedāvājuma cenu un katra plāna parasto mēneša cenu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map