Przegląd ExpressVPN

Przegląd ExpressVPN

Logo ExpressVPNWynik:
9,0 / 10


Jeden z najbardziej znanych dostawców VPN, ExpressVPN oferuje wysoką wydajność, świetny projekt oprogramowania klienckiego i jedne z najsilniejszych funkcji bezpieczeństwa, jakie znajdziesz. Zarówno początkujący mogą z łatwością podnosić i biegać, jak i posiadać więcej niż wystarczającą moc dla każdego zaawansowanego użytkownika.

Plusy
 • Bogaty w funkcje i intuicyjny klient
 • Silna technologia zaplecza
 • Wiele serwerów i lokalizacji serwerów
 • Szybkie i stałe prędkości połączeń
 • Współpracuje z US Netflix
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Cons
 • Niektóre zagregowane rejestrowanie
 • Nie najtańszy

Gdybym musiał wybrać dostawcę VPN, który mógłbym polecić każdemu, ExpressVPN znalazłby się na samym szczycie mojej listy.

Wszystko zaczyna się od wyrafinowanego klienta, który jest tak prosty, że każdy może z niego korzystać, ale oferuje wystarczającą liczbę funkcji nawet najbardziej zaawansowanym użytkownikom.

Opcje bezpieczeństwa są hermetyczne. I oczywiście istnieje świetny zasięg globalnej sieci i wydajność serwera.

Tak, może nie być najtańszym dostawcą VPN w okolicy – choć tylko o kilka dolarów. Ale, jak wyjaśnię w tej recenzji ExpressVPN, usługa jest warta każdego grosza.

funkcje

Będąc bardziej ugruntowanym dostawcą VPN, można oczekiwać, że ExpressVPN będzie realizował każdą funkcję VPN głównego nurtu. I z pewnością mają się tam bardzo dobrze.

Split Tunneling

ExpressVPN ma opcję dzielonego tunelowania dostępną na klientach Windows i MacOS. Chociaż z niektórych powodów w systemie macOS nosi nazwę Connection Per App.

W jednym zdaniu podzielone tunelowanie pozwala wysyłać dane z niektórych aplikacji przez zaszyfrowany tunel VPN, jednocześnie umożliwiając innym aplikacjom korzystanie ze zwykłego połączenia internetowego.

Funkcję tę można przełączać w sekcji ustawień ogólnych oprogramowania klienckiego. Trzy dostępne opcje to:

 • Spraw, aby wszystkie aplikacje korzystały z VPN (odpowiednik wyłączenia dzielonego tunelowania)
 • Określ, które aplikacje chcesz korzystać z VPN (domyślnie wszystkie inne aplikacje będą miały zwykłe połączenie internetowe)
 • Określ aplikacje, których nie chcesz używać VPN (domyślnie wszystkie inne aplikacje będą korzystać z VPN)

Opcje konfiguracji podzielonego tunelowania ExpressVPN

Przetestowałem tę funkcję na dwóch systemach operacyjnych, w których jest ona dostępna, aw obu przypadkach działała dokładnie tak, jak w reklamie.

A co zrobić, jeśli chcesz korzystać z tunelowania podzielonego, powiedzmy na urządzeniu z Androidem? W takim razie niestety musisz udać się do innego dostawcy. IPVanish i ProtonVPN, oba dobrze sprawdzone sieci VPN, oferują to w swoich klientach z Androidem.

BitTorrent i P2P

Na żadnej stronie głównej ExpressVPN nie ma żadnej wzmianki o torrentowaniu lub P2P. Na pierwszy rzut oka rzeczy nie wyglądają świetnie. Na szczęście w tym przypadku żadna wiadomość nie jest dobrą wiadomością.

Gdy zagłębisz się trochę, znajdziesz całą stronę poświęconą obsłudze BitTorrenta. Pomagają nawet w uruchomieniu z uTorrent.

Tak, absolutnie możesz używać ExpressVPN do torrentowania. A jeśli się zastanawiasz, możesz to zrobić na dowolnym serwerze.

Czy Expressvpn jest bezpieczny dla torrentów?

To, że VPN pozwala na torrenty, nie oznacza, że ​​jest to bezpieczne. Jednak dzięki ExpressVPN nie ma się czym martwić.

Ponieważ omówię nieco w dalszej części tej recenzji, ExpressVPN nie tylko korzysta z bardzo bezpiecznych protokołów i szyfrowania kuloodpornego, ale działa również poza jurysdykcją przyjazną prywatności i ma doskonałe zasady zerowego logowania.

Innymi słowy, kiedy używasz ExpressVPN do torrenta, nie ma szans, że aktywność może być powiązana z tobą. Jesteś bezpieczny.

ExpressVPN i Netflix

Znalezienie VPN niezablokowanego przez Netflix – zwłaszcza w wersji amerykańskiej – nie było łatwym zadaniem, ponieważ firma wprowadziła zakaz VPN na początku 2016 r..

Jednak ExpressVPN wydaje się być jednym z niewielu wyjątków i działa dobrze (przynajmniej tak, jak to piszę).

ExpressVPN współpracuje z Netflix

Nie każdy serwer w USA dostaje przepustkę. Około połowa z nich została odrzucona z przerażającym błędem „Wygląda na to, że używasz odblokowania lub proxy”. Ale znalezienie takiego, które działa, powinno najwyżej podjąć kilka prób ponownego połączenia.

Gdzie indziej ExpressVPN radził sobie lepiej z Netflix. Na przykład nie miałem problemów z dostępem do kanadyjskiej lub brytyjskiej wersji usługi.

Dane, przepustowość i limity połączeń

ExpressVPN nie ustawia żadnych limitów danych ani przepustowości, nie spodziewałbym się, że będą. Obecnie żaden szanujący się dostawca VPN nie robi tego.

Istnieje jednak ograniczenie liczby jednoczesnych połączeń.

Ilu użytkowników może korzystać z ExpressVPN?

Dzięki jednej subskrypcji ExpressVPN możesz łączyć pięciu użytkowników lub urządzeń jednocześnie.

Możesz zainstalować klienta na dowolnej liczbie urządzeń. Nie możesz jednocześnie połączyć więcej niż pięciu z VPN.

Pięć to mniej więcej standard branżowy, a w praktyce rzadko trzeba uruchamiać więcej połączeń jednocześnie. W rzeczywistości dla mnie trzy to rozciągają.

To powiedziawszy, jeśli zbyt często widzisz komunikat „Osiągnięto limit połączenia”, ExpressVPN działa na routerach. Przy takiej konfiguracji tylko router liczy się jako aktywne połączenie, a potencjalnie dziesiątki urządzeń za nim nie.

Ewentualnie, jeśli limit połączeń stanie się problemem, możesz również zbadać innych dobrze sprawdzonych dostawców, takich jak Surfshark, którzy w ogóle nie ograniczają równoczesnych połączeń.

Inne funkcje

Istnieje kilka innych ważnych funkcji ExpressVPN.

Jednym z nich jest testowanie prędkości VPN w kliencie. Pozwala przetestować bieżące opóźnienia i prędkości pobierania każdego serwera ExpressVPN (możesz podzielić rzeczy według regionu).

Wyniki opóźnień wydawały się wystarczająco dokładne. Wyniki prędkości pobierania były jednak dalekie, ponieważ znacznie wolniejsze niż w rzeczywistości.

Na przykład moje własne testy prędkości lokalizacji w Amsterdamie pokazują wydajność pobierania w górę o 50 Mb / s.

Przegląd ExpressVPN prędkości połączeń

Najlepsze, co udało mi się uzyskać za pomocą narzędzia klienta, to marne 11,79 Mb / s.

Wyniki testu szybkości ExpressVPN w kliencie

Widzę, że ta funkcja jest przydatna do wybierania najszybszego bieżącego serwera (i może właśnie do tego jest przeznaczona). Ale wydaje się, że nie zwraca liczb wskazujących na rzeczywistą wydajność, o których powiem nieco później.

Bardziej przydatna funkcja, ExpressVPN oferuje również przełącznik zabijania. Do tego też przejdę wkrótce, w sekcji prywatności i bezpieczeństwa poniżej.

Prywatność i ochrona

Gdy dostawca VPN działa poza krajem przyjaznym dla prywatności, ma jasno zdefiniowaną zasadę braku rejestrowania i używa jednych z najbardziej niezawodnych dostępnych opcji szyfrowania, wiesz, że jesteś (i twoje dane) w dobrych rękach.

Dzięki Express VPN masz dokładnie to.

Jurysdykcja

ExpressVPN działa na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (np. BVI). To dobra wiadomość dla prywatności.

Po pierwsze, BVI nie posiada żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Po drugie, nie są częścią żadnych paktów dzielenia się inteligencją (5 oczu, 9 oczu lub 14 oczu świata).

Po trzecie, BVI jest znany jako raj podatkowy. Jeśli kiedykolwiek chodziło o zachowanie prywatności, poważnie wątpię, by tak było.

Zasady rejestrowania

Mimo że ExpressVPN jest bardzo blisko posiadania absolutnej zasady braku rejestrowania, są one nieco krótkie.

Nie przechowują żadnych istotnych danych, które mogłyby zostać użyte do identyfikacji, takich jak adres IP, zapytania DNS lub miejsce docelowe ruchu (jak widać na zrzucie ekranu z ich strony poniżej).

Instrukcja ExpressVPN na ich zasadach braku rejestrowania

Rejestrują jednak kilka szczegółów w celu zapewnienia satysfakcji użytkowników. Są one zarysowane w polityce prywatności ExpressVPN i obejmują:

 • Z jakiej wersji aplikacji korzystasz
 • Daty, w których łączysz się z serwerem VPN (choć nie godziny)
 • Z jakiego kraju lub dostawcy usług internetowych się łączysz (ale nie twój adres IP… to ważne)
 • Z którą lokalizacją VPN się łączysz (ale nie wychodzący adres IP… to równie ważne)
 • Całkowita dzienna ilość transferów danych

Żadne z powyższych, nawet w połączeniu z logami twojego dostawcy usług internetowych i dowolnej strony internetowej lub usługi, którą odwiedzasz, nie są wystarczające, aby Cię zidentyfikować.

Tak więc, chociaż wolę dostawców z zerowym logowaniem (po co ryzykować), ExpressVPN jest dość blisko i na pewno wystarczająco blisko, abyś był całkowicie anonimowy.

Można śledzić ExpressVPN?

Jak właśnie widzieliśmy, ExpressVPN nie rejestruje żadnego ruchu internetowego. Twój adres IP, adres IP serwera współdzielonego lub dokładny czas korzystania z usługi nigdy nie są przechowywane.

Oznacza to, że dopóki jesteś podłączony do sieci VPN, żadna z Twoich aktywności online nie jest dla Ciebie identyfikowalna.

Prywatność przy rejestracji

Podczas pierwszej rejestracji w ExpressVPN musisz podać im swój adres e-mail. Wybrana forma płatności określa, jakie inne dane osobowe należy podać.

Opcją płatności wymagającą najmniejszej ilości informacji jest Bitcoin (tak na marginesie, jedyna akceptowana kryptowaluta). Jeśli więc nie chcesz się rozstać z żadnymi danymi osobowymi poza pocztą e-mail, powinieneś z nich skorzystać.

Podczas rejestracji witryna ExpressVPN będzie oczywiście przechowywać twoje adresy IP i pliki cookie w przeglądarce. Dla niektórych z nas może to dotyczyć również prywatności.

Łatwym sposobem na obejście tego jest zarejestrowanie się w lokalnej kawiarni przy użyciu prywatnego okna przeglądarki. A jeśli już posuwasz się tak daleko, możesz równie dobrze utworzyć niepotrzebny adres e-mail i przekazać go ExpressVPN. W ten sposób nikt nie otrzyma twojego prawdziwego adresu IP.

Czy ExpressVPN ma przełącznik Kill?

Podobnie jak wszyscy dostawcy premium VPN, ExpressVPN jest wyposażony w przełącznik zabijania Internetu. I, podobnie jak wielu dostawców VPN, również postanowili nadać mu własną nazwę. Jeśli go szukasz, nazywa się Blokada sieci.

Okno opcji ogólnych aplikacji ExpressVPN ma przełącznik zabijania

Blokada sieci jest domyślnie włączona i ustawiona tak, aby zatrzymać cały ruch internetowy – ale tylko ruch internetowy – kiedy / jeśli VPN nagle spadnie. Sieć lokalna będzie nadal dozwolona. Dla mnie to ma sens.

Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu chcesz całkowicie zabić swoje połączenie sieciowe podczas nieoczekiwanego rozłączenia VPN, ta opcja jest również dostępna.

Należy pamiętać, że funkcja wyłączania zabójstwa jest dostępna tylko na klientach Windows i Mac. W tej chwili żadna inna platforma nie obsługuje tego.

Serwery specjalnego przeznaczenia

Być może jednym z obszarów, w których ExpressVPN jest nieco za krótki, jest brak oferowania specjalnych funkcji serwera, takich jak podwójne VPN, TOR przez VPN lub zaciemnianie serwera. Kiedy prywatność i anonimowość mają ogromne znaczenie, są to funkcje (w połączeniu z przełącznikiem „zabicia”), których chcesz używać.

Zgadzam się, że niewielu z nas musi posunąć się tak daleko. Prawdopodobnie dlatego ExpressVPN nie zainwestował tam swojego czasu i pieniędzy.

Ale warto wspomnieć. A jeśli taka funkcjonalność jest dla Ciebie ważna, inny dostawca, taki jak NordVPN, może być lepiej dostosowany do twoich potrzeb.

Protokoły i szyfrowanie

Twój wybór protokołów z ExpressVPN jest prawie gotowy.

Dostępne opcje to OpenVPN przez UDP lub TCP, SSTP (tylko w systemie Windows), L2TP / IPsec i PPTP. IKEv2 jest dziwnym człowiekiem i obecnie nie jest obsługiwany.

Przegląd opcji protokołu połączenia ExpressVPN

Domyślnie oprogramowanie klienckie na wszystkich platformach ma ustawiony protokół na automatyczny. Spowoduje to wybranie najbardziej odpowiedniego dla bieżących warunków sieci.

Na urządzeniach mobilnych dostępny jest tylko OpenVPN przez UDP i TCP. Jednak w zdecydowanej większości przypadków tego właśnie chcesz. Tak więc ograniczona liczba opcji niekoniecznie stanowi problem.

Do szyfrowania ExpressVPN wykorzystuje szyfr AES-256-CBC z uwierzytelnianiem danych SHA-256 HMAC.

Jeśli te standardy niewiele dla ciebie znaczą, na wynos jest to, że Twoje dane są bardzo, bardzo bezpieczne. Jest to poziom szyfrowania, którego agencje rządowe i banki używają do zabezpieczenia swoich danych.

Testy szczelności

Wszystkie funkcje prywatności i anonimowości niewiele znaczą, jeśli dostawca VPN wycieka z twojego adresu DNS lub IP. Na szczęście dzięki ExpressVPN nie ma żadnych obaw.

Przeprowadziłem standardowe testy i nie znaleziono wycieków. Wszystkie IPv4, IPv6 i DNS przeszły w żywych kolorach, w tym przez WebRTC.

Zrzut ekranu wyników testu szczelności ExpressVPN

ExpressVPN ma własne testy szczelności DNS i WebRTC dostępne na swojej stronie internetowej. Skróty do tych są dostępne w Pomocy & Podmenu wsparcia klienta. Choć wydają się wystarczająco dokładne, z zasady wolę korzystać ze stron internetowych osób trzecich.

Aplikacje i klienci

Już kilka razy grałem w klienta ExpressVPN. Czas się zagłębić i przekonać, jak naprawdę jest naprawdę.

Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zauważysz, jest to, jak wygląda czysto. To wcale nie przytłacza.

Aplikacja ExpressVPN została odłączona od usługi

Wszystko jest logicznie ułożone, a bardziej zaawansowane funkcje są ładnie ukryte w menu ustawień. Więc nie będą zakłócać twojego doświadczenia, chyba że tego chcesz.

Przycisk Inteligentna lokalizacja wybiera najlepszy aktualnie dostępny serwer i ustawia go w wybranej lokalizacji. Takie wybory zwykle następują na podstawie odległości, opóźnienia i obciążenia serwera.

Jeśli chcesz połączyć się z określonym miejscem, możesz także wybrać lokalizację za pomocą przycisku Wybierz lokalizację.

Wybór lokalizacji w aplikacji ExpressVPN

Po ustawieniu wybranej lokalizacji, idź, naciskając gigantyczny przycisk zasilania na środku. Rozłączasz się, klikając ponownie ten sam przycisk.

Jest to prosty i intuicyjny proces.

Jeśli chodzi o ręczny wybór serwera, jest to jedna funkcja, która na początku może być nieco myląca (ale przyzwyczai się do niej po raz drugi lub trzeci).

W oknie, które pojawia się po kliknięciu przycisku Wybierz lokalizację, znajdują się na nim trzy zakładki, w tym te o nazwach Polecane i Wszystkie. Serwery wymienione jako zalecane są tylko niewielkim podzbiorem wszystkich dostępnych serwerów. Nie każda lokalizacja tam jest.

Na przykład jeśli chcesz połączyć się z serwerem Kent w Wielkiej Brytanii, nie możesz skorzystać z listy polecanych. A ponieważ wymieniono tam kilka innych brytyjskich serwerów, możesz pomyśleć, że UK Kent nawet nie istnieje. Tak, tuż pod zakładką Wszystkie.

Gdy zdasz sobie sprawę, co się dzieje, jest to dość proste. Ale tak jak powiedziałem. Początkowo może cię zrzucić.

Obsługiwane platformy

Czy nie chcesz puścić swojego telefonu Blackberry? Jeśli tak, ExpressVPN może nie być dla Ciebie. Ale na każdą inną możliwą platformę, którą można sobie wyobrazić.

Zaczekaj. Blackberry jest również obsługiwany.

Lista urządzeń obsługiwanych przez ExpressVPN

ExpressVPN ma również rozszerzenia przeglądarki do Chrome, Firefox i Safari.

Jeśli się zastanawiasz, oto obszerna lista uprawnień, o które prosiło mnie rozszerzenie Firefox:

 • Dostęp do twoich danych dla wszystkich stron internetowych
 • Wymieniaj wiadomości z programami innymi niż Firefox
 • Wyświetlaj powiadomienia
 • Przeczytaj i zmodyfikuj ustawienia prywatności
 • Kontrola ustawień proxy przeglądarki
 • Dostęp do kart przeglądarki
 • Przechowuj nieograniczoną ilość danych po stronie klienta
 • Uzyskaj dostęp do aktywności przeglądarki podczas nawigacji

Z punktu widzenia prywatności to po prostu OK. Gdyby nie była to recenzja Express VPN, ale jakiś inny dostawca, byłbym bardziej zaniepokojony. Ale ufam ExpressVPN na tyle, aby wiedzieć, że nie będą próbować pobierać niczego szkicowego.

Wszechstronny, niezależnie od tego, czy jest to samodzielne, mobilne czy rozszerzenie przeglądarki, wszyscy klienci mają ten sam układ logiczny. Skakanie między różnymi wersjami to pestka.

Przegląd klientów ExpressVPN na różnych platformach

Oprócz klientów i rozszerzeń do pobrania masz również szczegółowe instrukcje konfiguracji dla prawie każdego innego urządzenia, na którym chcesz mieć VPN. Od routerów i konsol do gier po inteligentne telewizory i różne urządzenia do przesyłania strumieniowego – wszystkie są dostępne.

Lokalizacje serwerów

Nawet najbardziej bogaty w funkcje, intuicyjny i bezpieczny dostawca VPN jest w większości bezużyteczny, jeśli nie możesz połączyć się z potrzebną lokalizacją. Dzięki ExpressVPN jestem gotów postawić dobre pieniądze, które nigdy nie będą stanowić problemu.

Dzięki serwerom w 95 krajach i 151 lokalizacjom ExpressVPN ma jedną z największych dostępnych sieci. Ameryka Północna i Europa oczywiście otrzymują większość pokrycia. Ale to nie znaczy, że inne regiony świata są zaniedbywane. Możesz zobaczyć pełną listę serwerów tutaj.

Obraz wszystkich lokalizacji kraju obsługiwanych przez ExpressVPN

Jeśli przypadkiem ExpressVPN nie ma pożądanej lokalizacji, najpierw chciałbym się dowiedzieć, co to za lokalizacja (jestem naprawdę ciekawy). Następnie możesz zbadać kilku innych dostawców, którzy mają jeszcze większy zasięg serwerów, w tym PureVPN i HideMyAss !. Jak już powiedziałem, wątpię, żeby do tego doszło.

Wszystkie serwery ExpressVPN obsługują ruch P2P.

Szybkość i wydajność

ExpressVPN ma wiele mocnych stron, a wydajność to kolejne piórko w ich czapce. Ich serwery są szybkie i konsekwentne, dzięki czemu łatwo stają się jednym z najszybszych dostawców VPN na rynku.

Podobnie jak w przypadku wszystkich usług, które oceniam, przeprowadziłem pełny zestaw kontroli wydajności w ośmiu najpopularniejszych lokalizacjach na całym świecie. Oto kilka próbek pobranych z wyników testów pełnej prędkości.

Najlepszy serwer
Najlepsze wyniki testu prędkości serwera ExpressVPNZ VPN Najlepsze bazowe wyniki testu prędkości serwera ExpressVPNBrak VPN
Stany Zjednoczone
Wyniki testu prędkości serwera ExpressVPN USZ VPN Wyniki testu podstawowego prędkości serwera ExpressVPN w USABrak VPN
Holandia
Wyniki testu prędkości serwera ExpressVPN HolandiaZ VPN Wyniki testu prędkości serwera ExpressVPN NiderlandyBrak VPN

Powyżej podałem mój najlepszy serwer, określony przez klienta ExpressVPN (teoretycznie powinno to być najszybsze połączenie), jeden serwer w Ameryce Północnej i jeden serwer w Europie.

Wyniki są imponujące. Są również wystarczająco dobre, aby wykonywać nawet najbardziej wymagające czynności związane z przepustowością, takie jak duże pliki do pobrania i przesyłanie strumieniowe filmów 4K.

Innymi słowy, wydajność nie jest czymś, o co musisz się martwić dzięki ExpressVPN.

Czy ExpressVPN spowalnia prędkość Internetu?

Tak, użycie ExpressVPN – lub jakiejkolwiek innej usługi VPN w tym zakresie – spowolni Twój Internet. Od tego zależy szybkość połączenia.

W moim przypadku, ponieważ mój Internet jest znacznie szybszy niż prędkości, które mogą osiągnąć serwery ExpressVPN, spowolnienie jest znaczne – przynajmniej pod względem procentowym. Jednak pod względem liczbowym połączenie jest nadal bardzo szybkie i pozwala mi robić wszystko, co chcę online.

Jeśli jednak twój Internet jest wolniejszy niż serwer VPN, z którym się łączysz, możesz zarządzać, nie powinieneś patrzeć na spadek wydajności większy niż 10% do 15%.

Obsługa klienta

Branża VPN nie zawsze jest znana z doskonałej obsługi klienta. Również tutaj ExpressVPN stoi ponad tłumem.

Na początek oferują czat na żywo przez całą dobę, 365 dni w roku. I to nie tylko wsparcie czatu. Wiedza i pomocna obsługa czatu.

E-mail jest również oczywiście opcją, jeśli wolisz robić rzeczy nieco bardziej oldschoolowe.

Możesz również przesłać zgłoszenie do obsługi klienta bezpośrednio od klienta. Lubię to. Nie tylko każdy napotkany problem wciąż jest świeży (dlatego możesz go opisać bardziej szczegółowo), ale klient może również opcjonalnie dołączyć szczegółowe informacje o znalezionych błędach.

Ta kombinacja znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że problem zostanie rozwiązany szybko i zgodnie z twoją satysfakcją.

Portal wsparcia ExpressVPN

A jeśli jesteś bardziej zrób to sam, skorzystaj z bazy wiedzy ExpressVPN. Jest tam wszystko, od konfiguracji po różne przewodniki rozwiązywania problemów. Dostęp do bazy wiedzy można również uzyskać bezpośrednio z klienta.

Cena i wartość

Jeśli przeczytałeś wszystko do tego momentu, powinno być jasne, że ExpressVPN jest dostawcą premium. I z tym niestety przychodzą ceny premium.

Ile kosztuje ExpressVPN?

ExpressVPN ma trzy plany subskrypcji: 1 miesiąc, 6 miesięcy i 12 miesięcy. Obecne ceny są następujące:

 • 1 miesiąc: 12,95 USD miesięcznie
 • 6 miesięcy: 9,99 USD miesięcznie
 • 1 rok: 6,67 USD na miesiąc

Aktualne ceny subskrypcji ExpressVPN

Mimo że 12-miesięczny plan (plus trzy miesiące za darmo) za 6,67 USD miesięcznie jest najlepszą dostępną zniżką ExpressVPN, jest on na wyższym końcu skali.

Mimo stosunkowo wysokich kosztów nadal jest to cena, którą warto zapłacić.

Jak kupujesz ExpressVPN?

Aby kupić subskrypcję ExpressVPN, wykonaj następujące kroki:

 1. Kliknij tutaj, aby przejść do ukrytej strony zniżek ExpressVPN i upewnić się, że uzyskasz najlepszą możliwą cenę.
 2. Na stronie rabatu kliknij jeden z czerwonych przycisków. Spowoduje to aktywację sprzedaży i przeniesienie na inną stronę, która pokazuje powiązane plany ExpressVPN i ich ceny.
 3. Wybierz plan, który chcesz.
 4. Podaj swój adres e-mail (potrzebny do przesłania klucza subskrypcji przez ExpressVPN) i przejdź do kasy.

Metody Płatności

Gdy przychodzi czas na opłacenie abonamentu, ExpressVPN ułatwia. Każda główna forma płatności jest akceptowana.

Lista dostępnych metod płatności ExpressVPN

Jedynym obszarem, w którym może być trochę za mało, są kryptowaluty. Dostępny jest tylko Bitcoin. Ale jeśli jesteś wystarczająco zręczny w kryptografii, aby pójść tą drogą, posiadanie tylko jednej opcji nie będzie problemem.

Bezpłatna wersja próbna i zwroty ExpressVPN

Nie ma bezpłatnego okresu próbnego z ExpressVPN. Mają jednak doskonałą politykę zwrotów.

Kupując subskrypcję, zyskujesz hojną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W przeciwieństwie do innych dostawców, nie ma też pytań.

Problemy techniczne? To nie ma znaczenia. Po prostu zmieniłeś zdanie? To nie ma znaczenia. Bez konieczności wyjaśniania, zwrot pieniędzy w banku.

Pamiętaj, że jest to 30-dniowa gwarancja, a nie pełny miesiąc. Unikaj rozczarowania.

Zamykanie myśli

Ogólnie rzecz biorąc, ExpressVPN jest doskonałym dostawcą, z którym nikt, kto szuka prywatności, anonimowości lub bezpieczeństwa online, nie może się nie udać.

Od ogromnej globalnej puli wydajnych serwerów i niezawodnych funkcji bezpieczeństwa po jeden z najlepszych działów obsługi klienta, z którymi się zetknąłem – nie tylko możesz zarobić swoje pieniądze.

Moje doświadczenia z ExpressVPN zawsze były pozytywne, zarówno podczas tego procesu recenzji, jak i podczas wielokrotnego korzystania z nich wcześniej. To jest powód, dla którego tak łatwo mogę je polecić.

Logo ExpressVPNWynik:
9,0 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map