Labiausiai saugūs el. Pašto paslaugų teikėjai (2020 m.)

Per pastaruosius kelerius metus kilo daugybė privatumo skandalų, kuriuose dalyvavo dideli el. Pašto paslaugų teikėjai. Tai paskatino daugelį žmonių ieškoti geriausių saugių el. Laiškų, kurie leistų laisvai bendrauti su kitais ir tuo pačiu apsaugoti jų, kaip vartotojo, privatumą.


Kodėl jums reikia užšifruotų el

Jūs galite paklausti, ar tikrai man reikia šifruoti savo el? O gal tai daug niekuo dėti dalykus? Pažvelkite į tai, kas nutiko per pastaruosius porą metų, ir spręskite patys.

šifruotas el. pašto piktogramaNeseniai „Gmail“ buvo sugautas, suteikiant trečiosioms šalims visišką ir visišką prieigą prie savo vartotojo el. Laiškų. Tai reiškia, kad jei tuo metu, kai kilo šis skandalas, naudojote „Gmail“, el. Laiškai, kurie, jūsų manymu, buvo privatūs, galėjo patekti į asmenų, norinčių jais naudotis dėl savo priežasčių, rankas. Jei jums tai tinka, tada galbūt nereikia šifruoti savo el.

Išslaptinti dokumentai parodė, kad „Yahoo“, AOL, „Google“, „Microsoft“ ir „Apple“ visi leido JAV stebėjimo agentūroms galimybę stebėti tiesioginį ryšį ir kaupti informaciją savo serveriuose.

Taigi, mes turime „Yahoo“, AOL, „Apple“, „Google“ ir „Microsoft“ – visus didžiuosius žaidėjus el. Paštu, noriai dalijasi savo asmenine informacija su reklamuotojais, rinkodaros specialistais ir vyriausybe. Štai kodėl, jei norite el. Laiškus laikyti privačius, el. Laiškai turi būti užšifruoti. Atminkite, kad kai naudojatės „nemokamais“ el. Pašto paslaugų teikėjais, tikėtina, kad esate tai, kas parduodama kitiems.

Laimei, yra paprastas sprendimas. Naudokite apsaugotą el. Pašto paslaugų teikėją. Pažvelkime į keletą galimų variantų, kurie padės išsirinkti sau tinkamiausią.

1. „ProtonMail“ – labiausiai žinomas el. Pašto paslaugų teikėjas

„protonmail“ logotipas

„ProtonMail“ įkūrė dr. Andy Yen. Prieš įkūrdamas šią įmonę, jis dirbo CERN tyrėju. „ProtonMail“ remiasi idėja sukurti internetą, saugantį vartotojo privatumą, pirmiausia pradedant el. Paštu.

Inžinieriai ir mokslininkai, dirbantys šioje Šveicarijoje įsikūrusioje įmonėje, turi išskirtinę viziją gindami žmonių pilietines laisves prisijungę. Dėl šios priežasties jie sukūrė lengvai naudojamą el. Pašto paslaugą, kurioje integruotas el. Pašto adresų šifravimas.

„ProtonMail“ įsipareigojimas dėl privatumo pastebimas iškart, kai tik nustatote savo sąskaitą. Jūsų neprašoma pateikti asmeninės informacijos. Jums tiesiog reikia pasirinkti vartotojo vardą ir slaptažodį.

Tai nemokama el. Pašto paskyra, todėl joje nėra daug funkcijų, kurias galite gauti naudodamiesi kitomis el. Pašto paslaugomis.

„protonmail“ pašto dėžutė

Pririšimo limitas yra 25 MB. Vaizdus prisegti lengva ir greita. Kai siunčiate ar gaunate el. Laiškus, „ProtonMail“ automatiškai išsaugo kontaktinę informaciją jūsų adresų aplanke. Galite įkelti kontaktus iš kitų programų. Tačiau nėra tiesioginio būdo, kaip susieti kontaktus su socialine žiniasklaida ar kitomis el. Pašto paskyromis. Turėsite sukurti .CSV arba.VFC failą ir įkelti juos į savo sąskaitą.

Jei pamiršite slaptažodį ir turite iš naujo nustatyti savo sąskaitą, galite tai padaryti. Tačiau el. Laiškų, kurie jau buvo jūsų gautuosiuose arba išsaugotuose aplankuose prieš nustatant slaptažodį išnyko. Yra jokiu būdu niekada negalėsite jų susigrąžinti.

Argumentai už:

 • Lengvai siųskite užšifruotus el. Laiškus
 • Greitai įkelkite iki 25 MB priedus
 • Laisvas

Minusai:

 • Jei pamiršite slaptažodį, turėsite iš naujo nustatyti savo sąskaitą. Visi anksčiau saugoti ar gauti el. Laiškai bus užrakinti. Nebegalėsite jų pasiekti.

2. „Mailfence“ – šifravimas nuo galo iki galo + skaitmeniniai parašai

pašto tvora-logotipas

„Mailfence“ yra Belgijoje įsikūrusi įmonė, įsteigta 1999 m. Jų tikslas yra padėti vartotojams susigrąžinti saugų el. Pašto privatumą. Norėdami pasiekti šį tikslą, jie rado SSL sertifikatus, kurie neturėjo Amerikos sertifikavimo institucijos. Jie sukūrė unikalų, sąveikiai tinkantį elektroninio pašto šifravimo sprendimą. Šis sprendimas apima skaitmeninius parašus.

„Mailfence“ stengiasi išsiskirti iš minios siūlydama visą el. Pašto rinkinį, įskaitant „Mailfence“ kalendorius, „Mailfence“ dokumentus ir „Mailfence“ grupes. „Mailfence“ veikia kartu su kitomis su „Open PGP“ suderinamomis el. Pašto paslaugomis.

„Mailfence“ save vadina „tikru elektroninio pašto šifravimo sprendimu“, nes visos šifravimo operacijos vyksta naršyklėje. Jų integruota raktų parduotuvė suteikia vartotojams visiška raktų valdymo kontrolė taip pat išplėstines parinktis.

kaip veikia pašto tvora

„Mailfence“ didžiuojasi siūlo visišką grįžtamumą. Tai reiškia, kad vartotojai gali palikti platformą su savo užšifruotais raktų poromis, taip pat su užšifruotais duomenų galais..

Būdami Belgijoje, jų serveriai yra šalyje, kurioje galioja privatumą ginantys įstatymai. Kadangi „Mailfence“ neturi patronuojančios įmonės iš užsienio, jos nėra verčiamos vykdyti duomenų užklausas iš šalies ar užsienio valdžios institucijų.

„Mailfence“ turi nemokamą planą, kurį sudaro 500 MB el. Pašto adresai, 500 MB dokumentai, dviejų veiksnių autentifikavimas, šifravimas ir palaikymas. Kitas lygis yra maždaug 2,50 USD per mėnesį planas. Jų verslo planas leidžia vartotojams išplėsti planą pagal jo poreikius. Plano kainos skiriasi priklausomai nuo to, ką vartotojas prideda prie jo.

pašto tvoros kainodara

Argumentai už:

 • Puikus saugumas ir privatumas
 • Atidarykite PGP šifravimą
 • Įsikūręs Belgijoje
 • Skaitmeniniai parašai
 • Trečiosios šalys neturi prieigos prie jūsų duomenų

Minusai:

  • Pritaikomos temos nėra teikiamos
  • Neturi tinkamos slapyvardžio valdymo sistemos

3. „Hushmail“ – seniausia saugaus el. Pašto paslauga

„Hushmail“ sukurta taip, kad būtų panaši į nemokamą el. Pašto paslaugą, kuria šiuo metu naudojatės. Galite naudoti tai savo išmaniajame telefone, internete ar išmaniajame įrenginyje. Skirtumas tas, kad jie pridėjo papildomų saugumo funkcijų, kad jūsų duomenys būtų saugūs.

„Hush Communications“ prasidėjo 1998 m. Po metų buvo pristatytas „Hushmail“. Vankuveryje, Kanadoje įsikūrusi ši įmonė yra augančios technologijų pramonės širdyje.

„Hushmail“ filosofija yra ta, kad sukurti geriausius saugius el. Laiškus nereikia nei sudėtinga, nei bauginanti. Jų idėja buvo ta, kad siekiant apriboti kibernetinio saugumo riziką, naudojamos priemonės turi būti veiksmingos, prieinamos ir žmonėms reikia jausti, kad jos iš tikrųjų gali jomis naudotis..

Benas Cutleris eina bendrovės generalinio direktoriaus pareigas nuo 2001 m., O Brianas Smithas yra vyriausiasis bendrovės technologijų pareigūnas. Brianas buvo viena iš kūrybinių jėgų, skatinančių „Hushmail“ valdančią technologiją.

„hushmail“ pašto dėžutės

Hushmailas tuo tiki saugumas yra pati svarbiausia el. pašto paslaugos savybė. Nemokamoje paslaugos pusėje nėra daug funkcijų ar funkcijų, kurias siūlo kiti el. Pašto klientai.

„Hushmail“ nuskaito gaunamus el. Laiškus ir tikrina, ar nėra virusų. Tai suteikia jums galimybę domenų vardus ir atskirus el. Pašto adresus įtraukti į juodąjį sąrašą.

„Hushmail“ gautuosiuose nėra skelbimų. Tai suteikia prieigą prie POP3, tai reiškia, kad jūsų el. Paštas pasiekiamas iš trečiųjų šalių paslaugų. Tai reiškia, kad „Hushmail“ galite pasiekti naudodamiesi savo išmaniojo telefono el. Pašto programa. „Hushmail“ siūlo tik paprasto teksto pranešimų kompozitorių.

Jei naudojate el. Pašto adresą kiekvieną dieną, jums tai gali netrukdyti, tačiau „Hushmail“ reikalauja, kad prisijungtumėte bent kartą per tris savaites, kad jūsų paskyra išliktų aktyvi. Jei ne, „Hushmail“ automatiškai išjungs jūsų sąskaitą. Tai gali greitai erzinti.

Argumentai už:

 • Gautuosiuose skelbimų nerodote
 • POP3 prieiga
 • Nemokama versija

Minusai:

 • Jei jūsų sąskaita neaktyvi tris savaites, ji bus išjungta
 • Jokio rašybos tikrinimo

Baigiamosios mintys

El. Paštas yra patikima komunikacijos forma. Čia jūs dalijatės privačia informacija su tais, kuriais pasitikite. Štai kodėl el. Paštas yra teisėtas įsilaužėlių taikinys. Nemokamos el. Pašto paskyros šifruoja jūsų pranešimus.

Daugelis jų gerai atlieka filtravimo šlamštą. Vis dėlto nemanome, kad nemokami el. Pašto klientai yra saugiausias būdas bendrauti.

STARTTLS yra įprasta el. Pašto šifravimo forma. Jei ir siuntėjas, ir gavėjas naudoja programas, palaikančias tokio tipo šifravimo el. Laiškus, galima siųsti.

El. Pašto šifravimo raktas yra viešojo rakto infrastruktūra arba PKI. Būtent tai leidžia naudoti tokias technologijas kaip skaitmeniniai parašai ir šifravimas. Tai ne tik naudojama el. Laiškuose, bet ir yra elektroninės komercijos pagrindas ir turės daugiau vaidmens daiktų internete..

El. Pašto ir kitų kibernetinio saugumo programinės įrangos, pvz., VPN, poreikis išliks tol, kol bus piktybinių asmenų, kurie naudoja tokius dalykus kaip „ZeroAccess“ ir kitas kenkėjiškų programų formas, kad užkrėstų operacines sistemas ir padarytų žalą nekaltoms aukoms..

Nepamirškite, kad nors užšifruotas el. Paštas suteikia papildomą jūsų asmeninių duomenų apsaugą, jūsų interneto srautas vis dar nėra užšifruotas. Siūlome peržiūrėti ir palyginti geriausius VPN, kuriuos galite sau leisti, ir apsaugoti save ir savo namus nuo galimų užpuolikų.

El. Paštas yra atakos vektorius, bet taip pat ir jūsų naršymo duomenys. Visada stebėkite lankomas svetaines, gaukite užšifruotą el. Pašto paslaugą ir gaukite gerą VPN „NordVPN“ arba „Surfshark“. Ateityje sutaupysite daug skausmo.

DUK

Kl .: Ar „Gmail“ yra saugus el. Paštas?

A: „Gmail“ naudojasi daugiau nei milijardas vartotojų visame pasaulyje. Tai yra vienas populiariausių el. Pašto paslaugų teikėjų planetoje. Suprantama, kad nerimaujama dėl saugumo. „Gmail“ leidžia prisijungti iš bet kurios vietos ir naudoti bet kurį norimą įrenginį.

Tai suteikia galimybę prisijungti prie nešifruotų tinklų ir atskleisti savo asmeninius duomenis bei privatumą. „Gmail“ numatytieji nustatymai suteikia gana patikimą apsaugą. Tačiau sužinoję apie sudėtingesnes saugos parinktis, įskaitant SMTP per TLS (STARTTLS), galėsite padaryti „Gmail“ saugesnę..

Kl .: Ar galiu siųsti el. Laišką naudodamas „Gmail“?

A: Taip. „Gmail“ palaiko S / MIME. Tai galima naudojant mokamą „Gmail“ paskyrą. Tai negalima, jei naudojate nemokamą sąskaitą. „S / MIME“ veiks tik tuo atveju, jei ir siuntėjas, ir gavėjas naudojasi jį palaikančia paslauga.

„Gmail“ užsiminė, kad jie yra suinteresuoti visomis savo el. Pašto paslaugomis visišką šifravimą. Tai dar neįvyko, ir kadangi jie tai žada nuo 2014 m., Mes nesulaikome kvėpavimo.

Kl .: Kaip aš galiu apsaugoti „Gmail“ priedą slaptažodžiu?

A: Norėdami pradėti naują el. Laišką, spustelėkite Sukurti. Apatiniame dešiniajame lango kampe spustelėkite Įjungti konfidencialų režimą. Ten galite nustatyti galiojimo datą ir slaptažodį.

Kl .: Ar el. Laišką galima nulaužti?

A: Taip. Pavyzdžiui, mokslininkai Europoje aptiko saugumo trūkumų, leidžiančių įsilaužti el. Laiškus, jei naudojamas šifravimas yra PGP ir S / MIME.

Kl .: Kaip sužinoti, ar mano el. Paštas buvo nulaužtas?

A: Pirmasis jūsų užuomina paprastai bus tas, kad jūsų kontaktai jus informuos, kad iš jūsų gavo keistų el. Laiškų. Gali būti, kad paprašysite jų neskelbtinos informacijos ir pan., Liepkite jiems atsiųsti jos nuotrauką. Jei nepasiuntėte, tikėtina, kad buvote nulaužtas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map