Огляд VPN щита точки доступу (2020)

Над 600 мільйонів людей довіряють Hotspot Shield своєю приватністю в Інтернеті. Вони використовують цей VPN для участі у фінансових операціях, пошуку в Інтернеті, спілкування з друзями по електронній пошті та соціальних медіа, а також безлічі інших чутливих та приватних комунікацій.


Чи є VPN Hotspot Shield справді одним із доступних VPN верхніх рівнів чи ні? Ми відповімо на це, ознайомившись зі швидкістю їх сервера, політикою конфіденційності та реєстрації даних, їхньою безпекою, цінами та обслуговуванням клієнтів..

Огляд

логотип щита гарячої точки

AnchorFree – компанія, що стоїть за Hotspot Shield. Ця послуга VPN пропонує акаунт без підписки, а також платну послугу. Одне з перших, що ви помітите при використанні цієї програми – це простий і привабливий дизайн.

Немає інтерактивних карт або детальних налаштувань. Все, що ви бачите, – велика кнопка живлення в центрі вікна. Якщо натиснути кнопку живлення, щит Hotspot підключиться до Сполучених Штатів за замовчуванням або до останнього вибору.

Як тільки ви підключитесь, кнопка живлення зникає і запускається таймер, який показує вам тривалість часу підключення. У нижній половині екрана ви побачите передачу даних для свого комп’ютера, IP-адресу VPN, яку ви зараз маєте, та просту, але чітку карту, яка показує, до якої країни ви підключаєтесь.. Цей невмілий і чіткий дизайн є відображенням того, як Hotspot Shield працює над цим сервісом.

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Немає політики ведення журналів
Розмір сервера:2500+ серверів
Розподіл сервера:27 країн
Підтримка:Білетна система
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дуже обмежений
Протокол VPN та шифрування:Катапультова гідра; 128-бітове AES та 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:США
Ціна:7,99 € / місяць
Офіційний веб-сайт:https://hotspotshield.com
Позитивні точки щита:
 • Більш низька ціна, ніж інші VPN тієї ж якості
 • Семиденний проб без ризику
 • Швидка швидкість завантаження
Нижня частина щита гарячої точки
 • Кілька місцеположень сервера
 • Обмежені параметри конфігурації
 • Виявлено гео-обмежуючими потоковими службами, такими як Netflix
Особливості:
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • IPv6 та веб-спілкування в режимі реального часу
 • Підключіть п’ять пристроїв з однією підпискою
 • Сервери в 25 країнах
 • Дозволено з’єднання P2P
 • Доступно на декількох мовах
 • Необмежена кількість даних і пропускна здатність з підпискою на Elite

Де розташовані сервери

місця розташування сервера екрана

Щит гарячої точки поблизу 3000 серверів розповсюджені в 27 різних країнах. Це дозволяє їм надавати надійну послугу, яка швидка і гнучка. Користувачі можуть підключатися до різноманітних добре зашифрованих IP-адрес. Кількість серверів та кількість країн, де розташовані сервери, дозволяють Hotspot Shield робити гарну роботу при шифруванні інформації, що передається.

Щось засмучує, коли дивишся на щит Hotspot вони не говорять вам, до якого міста ви приєднуєтесь. З позитивного боку отримують тих, хто підписався на Hotspot Shield Elite необмежена пропускна здатність і необмежену кількість даних.

соціальні медіа заблоковані в КитаїЯк ти бачиш, Hotspot Shield має VPN в Китаї. Іронія цього полягає в тому, що на даний момент веб-сайт «Щит Хотспот» у Китаї заблокований.

Для того, щоб відвідати веб-сайт Hotspot Shield, якщо ви перебуваєте в Китаї, вам потрібно буде скористатися іншою VPN або проксі-сервісом. Це означає, що після встановлення Hotspot Shield Elite на комп’ютер ви зможете використовувати VPN в Китаї, не потребуючи додаткових проксі-сервісів..

VPN Hotspot Shield Elite має ряд власних протоколів VPN, а також алгоритми підключення. Вони, поєднуючись з високим рівнем затухання, роблять це важче для країн, таких як Китай, блокувати використання своїх VPN.

Можна задатися питанням, чому VPN Hotspot Shield матиме сервер у Китаї. Очевидно, що Китай не є хорошим сервером, якщо ви хочете розблокувати веб-сайти з Китаю. Однак це може бути дуже корисним для людей, які хочуть отримати китайську IP-адресу, коли вони не перебувають у Китаї.

Яка їхня лісозаготівельна політика?

Компанія AnchorFree, головна компанія Hotspot Shield, базується в Каліфорнії. Кожен, хто має чітке розуміння законодавства про конфіденційність та безпеку в Інтернеті, знає, що це Сполучені Штати – це не вдале місце для компанії VPN розташовуватися.

Чинне законодавство США дає змогу уряду подавати ордери та звертатися до замовлень на пробіжки у компаніях VPN. США – учасник розвідувального альянсу “П’ять очей”. Інші країни, які беруть участь у цьому, є Австралія, то Об’єднані Царство, Нові Зеландія, і Канада.

Альянс з п’ятьма очимаЦе означає, що уряд США може доручити VPN Hotspot Shield надати їм свої особисті дані. Вони навіть можуть перешкодити щитові точки Hotspot сказати вам, що вони це зробили.

Єдиний спосіб цього можна уникнути, якщо компанія має фірма не проводить політики лісозаготівлі. Таким чином, якщо уряд вимагає інформації, вони просто не мають інформації для надання. Багато VPN обіцяють це зробити. Однак більшість не виконує цієї обіцянки.

Чому компанія VPN, яка базується в США, стає ще страшнішою – це той факт, що зібрання Intel в США можуть ділитися на міжнародному рівні з іншими країнами в альянсі розвідки «П’ять очей»..

З огляду на це, давайте перейдемо до політики реєстрації журналу Hotspot Shield. Вони збирають два типи інформації від усіх своїх клієнтів. І це нервує нас, особливо коли ви дивитесь на затемнене визначення, яке ця компанія використовує для опису IP-адреси. Якщо ви подивитесь на їх політику конфіденційності, неможливо сказати, чи вони розглядають вашу IP-адресу як особисті дані чи ні.

Політика захисту точки доступу

Як ви бачите тут, Hotspot Shield займає позицію, що прямого зв’язку між вашою IP-адресою та даними, які ви їм надаєте, не можна встановити, наприклад, ваші особисті дані облікового запису, електронна пошта та форма платежу. Нам дуже важко повірити.

Вони також кажуть, що, хоча вони автоматично збирають інформацію щоразу, коли ви запускаєте Hotspot Shield, вони видаляють її, як тільки ваш сеанс закінчується. Окрім збереження вашої IP-адреси, вони збирають інформацію про мову, якою ви користуєтесь, вашу операційну систему, мобільну чи бездротову мережу, яку ви використовуєте, браузер, який ви використовуєте, додатки, які ви використовуєте, та веб-сайти, які ви відвідуєте. Для всіх, хто щиро стурбований своєю конфіденційністю та безпекою в Інтернеті, вищезгадані факти повинні підняти червоні прапори.

Наскільки швидка служба?

Проведено незалежне дослідження, що визначає безпеку, швидкість та продуктивність ряду VPN, включаючи Hotspot Shield Elite. Дослідження зосереджувалося на таких речах, як затримка ряду постачальників VPN.

Затримка описує кількість часу, необхідного пакету даних, щоб дістатися до сервера. Зрозуміло, що якщо сервер знаходиться далеко від користувача, буде затримка невеликої затримки. Більш низькі затримки означають швидше з’єднання або, принаймні, швидше сприймається з’єднання.

vpns затримка діаграми

На цьому графіку ми можемо бачити затримку на тиждень для декількох VPN. Були протестовані як зашифровані SSL, так і не-SSL з’єднання. Однак тест не показав величезної різниці у затримці, тому середні значення були об’єднані та представлені у наведеному графіку як загальний результат.

Метою було тестування всіх продуктів. В результаті сервери VPN були вибрані вручну, щоб вони були однаковими для всіх серверів. Тож коли тест проводили у США, було обрано Західне узбережжя. Коли тести робляться в ЄС, було обрано Великобританію.

Щоб отримати справедливий і точний тест, різні змінні були кинуті в суміш. Наприклад, вони мали би користувача ЄС підключитися до іншого користувача в ЄС через VPN у Сполучених Штатах. Це означало, що для з’єднання доведеться проїхати через Атлантику два рази.

Переглядаючи наведений графік, ви бачите це Hotspot Shield Elite зайняв друге місце серед усіх випробуваних VPN. Це означає, що воно є безсумнівно, одна з найшвидших VPN-послуг на ринку.

Ця сама незалежна контрольна дошка оцінювала швидкість потоку, швидкість потоку, швидкість низхідній лінії зв’язку та швидкість висхідної лінії Hotspot Shield Elite. Знову і знову, ця послуга входила до першої трійки всіх тестованих VPN. Цікаво, що ExpressVPN часто займає номер один в цих тестах.

Наскільки добре це працює з Netflix?

Ми знаємо, що не всі використовують VPN для перегляду своїх улюблених телепередач, заснованих у США чи Великобританії. Однак є досить багато людей, які це роблять.

Ці особи не обов’язково турбуються про конфіденційність або захист їх особистої інформації. Все, що їм важливо, – це можливість увімкнути Netflix і подивитися їх улюблене шоу. Ці особи буде сильно розчарований якщо вони придбають Hotspot Shield.

Ми кілька разів намагалися підключитися до Netflix з Центральної Америки за допомогою Hotspot Shield. Щоразу нас вітали з жахливим екраном помилок проксі Netflix.

повідомлення про помилку netflix

Це означає, що Netflix міг сказати, що ми використовуємо VPN і заблокував нас від використання їх сервісу. Ми чули звіти від інших, які могли періодично підключатися до Netflix за допомогою цієї VPN. Але ви повинні запитати себе, якщо ваша єдина причина для придбання VPN – це використання потокового сервісу, ви були б раді, якби ви могли час від часу лише підключатися?

Яке ціноутворення на екрані точки доступу?

Hotspot Shield пропонує своїм клієнтам кілька варіантів ціноутворення. Ви можете платити за послугу місяць за місяцем, і це обійдеться вам у 12,99 дол. Або ви могли заплатити за три роки вперед, і щомісячна вартість знизиться до $ 3,49 на місяць.

Це означає, що якщо ви виберете послугу щомісяця, ви будете платити більше, ніж ви заплатите за деякі найкращі VPN там, наприклад NordVPN та Surfshark.

Одне з речей, які ми цінували в ціновому плані Hotspot Shield, – це те, що єдине, що змінюється при різних підписах, – це тривалість часу користування послугою. Усі клієнти, які платять, незалежно від того, як довго вони підписуються, мають доступ до всіх функцій екрану Hotspot Shield. Ви можете побачити краще уявлення про їх ціноутворення.

Ціноутворення на щит точки доступу

Ціноутворення чітке. Ви не збираєтесь потрапляти ні на які приховані комісії, і зможете використовувати VPN лише через кілька секунд після того, як ви заплатите за нього. Оскільки всі їхні клієнти отримують повний доступ до всіх своїх послуг, немає спроби здійснити продаж.

Семиденний пробний термін означає, що ви можете спробувати послугу безкоштовно та скасувати її, якщо вона вам не сподобається. Якщо ви підписалися на послугу і не задоволені нею протягом перших 45 днів, ви можете отримати повне повернення своїх грошей. Вони не задають жодних питань і не переслідують вас. Вони полегшують отримання повернення грошей для своїх клієнтів.

Однією з причин, чому щит Hotspot може коштувати грошей, є той факт, що у них є підтримка в прямому чаті. Ми мали змогу спілкуватися з ними, задавати ряд питань та отримувати швидкі відповіді на наші запитання. Вони були чесними і до речі.

Чи рекомендуємо ми послугу?

логотип щита гарячої точки

Hotspot Shield – хороший запис у поточному врожаї VPN. Як ви бачите в нашому огляді, є ряд хороших моментів щодо послуги. Однак є кілька речей, які ви хочете пам’ятати. По-перше, є безкоштовна версія і платна версія. Безкоштовної версії якраз достатньо для того, щоб ви відчули, що може зробити послуга Обмеження даних на 500 МБ.

Платний план пропонує необмежену пропускну здатність та необмежену кількість даних. А якщо вам це не подобається, ви можете користуватися продуктом протягом 45 днів, а потім повернути гроші. Клієнт є дуже простий у використанні та може працювати вас за кілька секунд після завантаження програми.

Попри це, у нас є сумніви щодо компанії, що стоїть за Hotspot Shield. Їх назва пов’язана з низкою етично сумнівних заходів, включаючи деякі твердження CDT.

Точка захисту Hotspot приховає ваш IP-адресу. Але це не найкращий варіант для VPN. Ми розглянули багато VPN-сервісів і пропонуємо конфіденційність, безпеку та швидкість, що вище, ніж те, що ви отримаєте від Hotspot Shield.

Surfshark і NordVPN обидва мають зоряний запис, коли справа стосується їх політики ведення журналів. Отже, справді – навіщо погоджуватися на що-небудь менше?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map