Найкращі захищені програми обміну повідомленнями для Android та iOS


Епоха Інтернету та спілкування рухається своїми найшвидшими темпами, але з постійно зростаючими технологічними особливостями. Однак діяльність з нагляду значно збільшується у всьому світі із застосуванням законів про збереження даних. Це надзвичайно підвищило відстеження даних користувачів і викликало занепокоєння серед людей.

Тому, щоб подолати проблему, власники технологій здійснили революцію у своїх додатках, зробивши їх зашифрованими програмами для обміну повідомленнями для забезпечення зв’язку. Ці програми для обміну повідомленнями розроблені таким чином, що зв’язок між вами та іншою людиною залишається в безпеці від відстеження. Це можливо через функцію, відому як шифрування в кінці.

Рамки шифрування в кінці призначені для того, щоб придушити будь-які починання при розвідці чи зміні у світлі того факту, що жоден сторонній чоловік не може розчленувати інформацію, що передається чи виноситься. Наприклад, організації, які використовують шифрування від кінця до кінця, не можуть передавати власні повідомлення своїх клієнтів..

Додатки із зашифрованими програмами для зашифрованих повідомлень?

У рамках E2EE ключі шифрування повинні бути просто відомі сторонам, що передають. Для досягнення цієї мети рамки E2EE можуть кодувати інформацію, використовуючи заздалегідь організовану серію зображень, яку називають попередньо поділеною таємницею (PGP) або одноразовою таємницею, отриманою від такого загальнодоступного секрету (DUKPT). Вони також можуть влаштувати секретний ключ на місці, використовуючи діффі-хеллманську торгівлю (OTR).

Додаток для безпечного обміну повідомленнями ускладнює доступ до ваших особистих комунікацій кібер-гонам та пильним оком. Розмова між вами та людиною на іншому кінці стає невпізнанною для будь-якої іншої особи, і її майже неможливо розшифрувати.

Ця цільова функція шифрування захищає ваше спілкування від використання кібер-атакою та від незаконного використання. Однак у деяких додатках ви повинні увімкнути цю функцію, інакше вона автоматично вмикається.

Зберігаючи бесіду між цими двома, деякі з цих найкращих програм зашифрованого обміну повідомленнями з’ясовуються та обговорюються нижче.

WhatsApp

Найпопулярніший додаток для обміну повідомленнями нарешті реалізував шифрування в кінці. Щоб повністю реалізувати цю функцію, їм знадобилося близько 6 місяців. Цією дією виробників додатків стало повністю зрозуміло, наскільки важливим є шифрування.

Він стоїть на першому місці у списку найкращих програм зашифрованого обміну повідомленнями, які пропонують повне шифрування від кінця до кінця. Зараз кіберзлочинцям стало важко порушувати WhatsApp та розшифровувати вашу інформацію. WhatsApp не зберігає жодне з ваших повідомлень на своїх серверах. Більше того, це безкоштовне додаток і має понад 1 мільярд користувачів у всьому світі.

Недоліки:

Інженер з безпеки та колумніст Intercept Міхей Лі звернув увагу на те, що WhatsApp зашифровано, проте, як зазначено в повідомленні про захист, WhatsApp може (має) зберігати дані штампів дати та часу, пов’язані з ефективно переданими повідомленнями та номерами мобільних телефонів, пов’язаними з контент-торгівля.

Крім того, додаток для обміну повідомленнями також збиратиме “будь-які інші дані”, яких законно обмежено збирати. Незважаючи на те, що можна було очікувати, WhatsApp до цього гарантував, що жодна інформація щодо переговорів чи будь-які дані, ідентифіковані з цим, не буде розміщена на його серверах.

WhatsApp належить Facebook, а Facebook приховує мета-дані своїх користувачів. Він захищений, щоб прийняти, що це зробить так само і для WhatsApp; таким чином 100 з точки зору захисту кожної копійки неможливо досягти з точки зору клієнта.

Користувач Twitter під назвою YourAnonNews (невідомо, чи ототожнюється з анонімним) попередив клієнтів, щоб не отримували посилення для шифрування в кінці, оскільки його батьківською організацією є Facebook.

Не хвилюйтеся з приводу шифрування #WhatsApp, вони, ймовірно, мають задню панель, вони все ще належать #Facebook (урядовий підрядник)

– Анонімний (@YourAnonNews) 5 квітня 2016 року

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”цільовий =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/whatsapp- messenger / id310633997? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Viber

Viber – це також додаток для миттєвого зашифрованого обміну повідомленнями, яке представило цільове шифрування в останній версії 6.0. Вони також надали огляд їх шифрування, щоб ті, хто шукає розширену безпеку, могли це зрозуміти.

Вони згадали про виняток, який не захищав би це шифрування, – це вкладення через розширення для iOS.

Офіційна заява:

Додатки, надіслані за допомогою цього методу, все ще шифруються під час транзиту (за допомогою HTTPS), але не шифруються в кінці. Щоб ваші зображення та відео були повністю зашифровані, надсилайте їх зі своєї програми Viber безпосередньо, а не з бібліотеки зображень iOS. Це обмеження стосується лише iOS, і воно буде вирішено в майбутньому випуску.

Враховуючи це, ви повинні переконатися у використанні методу обміну, на який вказував Viber. Всі ваші дані будуть зашифровані з вашого кінця аж до одержувача. Viber – це безкоштовний додаток, який має приблизно 754 мільйони користувачів.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”ціль =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/viber- messenger-text-call / id382617920? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

ЛІНІЯ

Лінію побудували японські інженери. Винахід цього додатка має дивну історію. Він був побудований для комунікацій після великого землетрусу, який постраждав від Японії в 2011 році. Телекомунікаційна інфраструктура була зруйнована внаслідок катастрофи, отже, єдиний спосіб спілкування залишився через платформи, підключені до Інтернету..

Однак, коли він користувався громадськістю, користувачі різко зросли. У 2015 році користувачі перетнули 700 мільйонів, і в тому ж році рядки ввели цільове шифрування. Ця функція була названа печаткою листів, включіть цю функцію, і ви готові до роботи. Таким чином, Line також може розглядатися як безпечне зашифроване додаток для обміну повідомленнями.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.naver.line.android&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”ціль =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/line/ id443904275? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Telegram Messenger

Telegram – це також захищений додаток для обміну повідомленнями, орієнтований на швидкість та безпеку. Коли в Бразилії заборонили WhatsApp, люди почали використовувати телеграму як альтернативу, і це допомагає додатку збільшити силу свого користувача. Це безкоштовний додаток з більш ніж 100+ мільйонами користувачів.

Телеграма має цільове шифрування, яке вважається найбільш захищеною платформою обміну повідомленнями. Видалення повідомлень з вашої сторони призведе до видалення тих же повідомлень з іншого боку.

Він також пропонує функцію, яка викликає самознищення повідомлень, фотографій, відео та файлів після їх відкриття та перегляду одержувачем. Необхідні файли буде видалено за певний час. Це самознищення видалить повідомлення як з вашого пристрою, так і з вашого друга.

Секретні чати телеграми залежать від пристрою, але вони не є частиною хмари телеграм. Цей фактор очищає, що ви можете отримати доступ до повідомлень з оригінального пристрою, з якого вони були надіслані. Це означає, що ваші повідомлення надійні доти, доки ваш пристрій не буде з вами.

Крок увімкнення опції таємного чату?

  • Перейдіть до розширених налаштувань
  • Увімкніть “таємні чати”

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”цілі =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/telegram- messenger / id686449807? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

IMessage та FaceTime

Це ще одне зашифроване додаток для обміну повідомленнями, але лише для користувачів iPhone та Mac. Якщо ви спілкуєтесь за допомогою цієї програми, ваша інформація захищена на всіх пристроях. Він шифрує всі повідомлення на вашому пристрої таким чином, щоб отримати доступ лише за допомогою пароля.

Apple заявила, що немає способу розшифрувати ваші повідомлення, що надсилаються або отримуються через iMessages та FaceTime. Крім того, вони пояснили, наскільки безпечним є iMessage.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://itunes.apple.com/us/app/voxer-walkie-talkie-messenger/id377304531?mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Сигнал приватного месенджера

Цей захищений месенджер також зайняв своє місце в найбільш зашифрованих додатках для обміну повідомленнями і має довгу історію, яку ми спробуємо підсумувати для вас. Whisper Systems розробив сигнал як нащадка для двох окремих програм, присвячених шифрованому текстовому повідомленню та зашифрованому голосовому виклику.

Шифрування завжди було головною метою продуктів компанії. Коли Twitter оновився в 2011 році, метою було покращити безпеку політики мікробігу.

Компанія постійно докладала зусиль та запускала Open Whisper Systems, що є відкритим кодом та спільним проектом. Сигнал також був розроблений у тому ж контексті, і він також є відкритим кодом.

Видатні діячі кібербезпеки та конфіденційності, такі як Едвард Сноуден та Брюс Шнайер, використовують Signal. Єдина причина успіху цього додатка полягає в тому, що всі комунікації шифруються в кінці.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=org.thoughtcrime.securesms&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”цільовий =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/signal- private-messenger / id874139669? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Фоксер

Voxer (Android, iOS) приймає стратегію, упорядковану голосом, ніж тонна цих різних додатків, що дозволяє клієнтам надсилати голосові повідомлення, наприклад, гаджет у вікі-токі або в режимі push-to-talk. Клієнти можуть налаштовуватися на повідомлення, які перебувають у додатку, або відтворювати такі повідомлення, як голосові повідомлення згодом; вони також можуть надсилати та отримувати вміст, фотографії, записи та місцеві повідомлення.

Незважаючи на це, програма підтримує зібрання до 500 осіб та дискреційне зашифроване повідомлення в кінці, використовуючи протокол сигналу. Додаток безкоштовний, але найкраще членство відкриває найважливіші моменти, наприклад, безмежну історію повідомлень, адміністраторські керування для відвідування зборів та режим вільної такі без рук. Ви повинні вибрати для зашифрованого обміну повідомленнями в режимі приватного чату, на відміну від того, щоб увімкнути його як за замовчуванням.

Завантажити: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://itunes.apple.com/us/app/voxer-walkie-talkie-messenger/id377304531?mt = 8 ″] Android [/ кнопка] та [кнопка колір = “зелений” розмір = ”” тип = “квадрат” цільовий = ”” посилання = ”https://itunes.apple.com/us/app/voxer-walkie -talkie-messenger / id377304531? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Кібер-пил

Особливості цього додатка можуть змусити задуматися про Snapchat. Це дещо інше зашифроване додаток для обміну повідомленнями, яке пропонує шифрування в кінці як основну мету конфіденційності та безпеки.

Cyber ​​Dust дозволяє надсилати та отримувати текстові повідомлення, наклейки, посилання, зображення, відео та багато іншого. Це в основному дозволяє спілкуватися незалежно.

Ніхто не може зробити знімок екрана ваших повідомлень, також повідомлення зникає, коли ви читаєте, але якщо ви готові зберігати повідомлення, ви можете ввімкнути цю опцію.

Власне, Cyber ​​Dust – це платформа, яка підвищує вашу безпеку та конфіденційність. Business Insider, Financial Times, Forbes і Inc щодня використовують цей додаток.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radicalapps.cyberdust&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”цільовий =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/dust- a-більш безпечне місце до тексту / id690158616? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Трима

На початку винахідники назвали його “EEEMA”, що було скорочено як “Зашифроване повідомлення для шифрованих повідомлень”, але три “Es” виглядали обтяжливими, тому його змінили як “Threema”.

Він має повне шифрування не лише для повідомлень, але й медіа-файлів, групових чатів та оновлень статусу повністю захищені. Творці додатків також стверджують, що програма видаляє повідомлення зі своїх серверів, як тільки вони надсилаються та отримуються.

Винахідники належать до незалежної компанії у Швейцарії. Це платний додаток, який коштував 2,99 EUR, до 2015 року він мав 3,5 мільйона користувачів.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.threema.app&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадратний ”ціль =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/threema/ id578665578? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Приваті

Pryvate (Android, iOS) – ще одне зашифроване додаток для обміну повідомленнями, яке працює з урахуванням досвідчених та ділових клієнтів. У будь-якому випадку, програма все ще пропонує деяку корисну корисність навіть у своєму додатковому плані. Делегат Pryvate Now пропонує RSA 4096 зашифровані голосові та IM-можливості інформування, а крім того саморуйнуючі повідомлення.

Клієнти, які бажають отримати преміум-членство, отримують приватні голосові та відеодзвінки, захищені телефонні дзвінки, приватну електронну пошту, запаси документів та ворожі заходи щодо блокування з метою, що ви можете використовувати програму універсально. Ще одне ідеальне додаток для шифрування в кінці до кінця.

Завантажте: [кнопка color = “green” size = “” type = “square” target = “” link = “https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pryvate&hl = en ”] Android [/ кнопка] та [кнопка колір =“ зелений ”розмір =” ”тип =“ квадрат ”ціль =” ”посилання =” https://itunes.apple.com/us/app/pryvate- зараз-secure-comms-app / id914948581? mt = 8 ″] iOS [/ кнопка]

Висновок

З плином часу інновації в технології змінили динаміку безпеки та конфіденційності. Яскравий приклад – шифрування, на початку воно було обмежене кількома цілями, але тепер воно перетворилося на кожен окремий мережевий пристрій.

Ми зібрали найзахищеніші програми зашифрованого обміну повідомленнями, які використовуються відомими діячами галузі безпеки, а також багатьма видатними особистостями. Додаток зашифрованого обміну повідомленнями є найбільш релевантним вибором, якщо ви хочете покращити безпеку обміну повідомленнями.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me