Geriausi skelbimų blokatoriai 2020 m

erzinantis skelbimas naršyklėjeAtrodo, kad pop-up langai, reklamjuostės ir automatinės vaizdo reklamos šiais laikais bombarduoja žmones.


Iš tikrųjų taip yra praktiškai neįmanoma naršyti internete, nuolat nesiskundžiant skelbimais.

Prieš žiūrėdami vaizdo įrašą, kurį iš tikrųjų norite pamatyti „YouTube“, gali tekti žiūrėti vaizdo įrašo reklamą.

Atrodo, kad iššokantys reklamos seka jus visur, kur einate, o reklamjuostės gali būti nepaprastai erzinančios, nes jos gali apimti turinį, kurį bandote peržiūrėti. Faktiškai:

Žmonės internetinius skelbimus erzina dėl daugelio priežasčiųus skaitmeninių skelbimų apklausa

Tai gali būti pakankamai varginantis, kad priversti amžinai atsisakyti interneto. Kadangi tai nėra ypač realus sprendimas, reikia rasti protingesnį kompromisą. Tas kompromisas yra skelbimų blokatorius.

Kai kuriose naršyklėse dabar yra skelbimų blokavimo priemonė, tačiau jos ne visada yra pakankamai tvirtos, kad pašalintų daugumą internetinių skelbimų. Tai reiškia, kad turite rasti papildinį ar kitą programa, kuri gali atlikti darbą už jus. Geriausi skelbimų blokatoriai skirsis atsižvelgiant į dažniausiai naudojamą internetinę aplinką. Pavyzdžiui, kai kurie skelbimų blokatoriai yra veiksmingesni „YouTube“ nei „Facebook“.

Todėl būtina nustatyti geriausius „Google“ skelbimų blokatorius jus neramina scenarijai taip pat geriausius „YouTube“ skelbimų blokatorius, kad galėtumėte ramiai žiūrėti mėgstamus vaizdo įrašus.

Pažvelkime atidžiau į tai, kas yra skelbimų blokatoriai ir kaip jie veikia.

Kas yra skelbimų blokatoriai?

skelbimų blokatorių vektoriusKaip ir gerbiamas VPN, geriausi skelbimų blokatoriai yra skirti jums padėti išsaugoti anonimiškumą internete. Skelbimų blokatorius iš esmės yra programinė įranga, neleidžianti reklaminiams skelbimams pasirodyti ar automatiškai paleisti jūsų naršyklėje. Kai kurie skelbimų blokatoriai yra nepriklausomos programos, o kiti – naršyklės ar operacinės sistemos plėtinys.

Visi skelbimų blokatoriai yra skirti apriboti reklamų, atitraukiančių jus internete, skaičių. Tačiau kai kuriems tai sekasi labiau nei kitiems. Panašiai gali būti naudinga žinoti, kad kai kuri skelbimų blokavimo programinė įranga prieinama tik tam tikrose operacinėse sistemose. „Windows“ tinkantys skelbimų blokatoriai nebūtinai suderinami su „Mac“, tą patį galima pasakyti ir apie „iOS“ bei „Android“. Tai reiškia, kad privalote atidžiai pasirinkite skelbimų blokatorių.

Kaip veikia skelbimų blokatoriai?

Panašiai, kaip geras VPT gali išfiltruoti jūsų IP adresą taip, kad jo nematytų smalsūs žmonės, skelbimų blokatorius pašalina tam tikrą svetainių turinį, remdamasis konkrečiomis filtravimo taisyklėmis. Dalis šios skelbimų blokavimo programinės įrangos leidžia vartotojams susikurti savo taisykles, kad būtų galima filtruoti kai kuriuos skelbimus, o kitiems leisti. Pvz., Vartotojams gali būti suteikta galimybė į sąrašą įtraukti tam tikrus skelbimus arba reklamuotojus.

kaip veikia skelbimų blokavimas

Paprastai skelbimų blokatoriai filtruoja dviejų rūšių turinį. Ryšio blokavimas draudžia bendrauti su skelbimų serveriais. Pateikus HTTP užklausą, ji suderinama su skelbimų blokų filtrų sąrašu. Jei užklausos elementas atitinka filtrų sąrašą, jis užblokuojamas.

Skelbimų blokavimo programinė įranga taip pat gali naudoti elementų slėpimą, kai tam tikras turinys nematomas, nors jis galėjo būti įkeltas su likusiu turiniu.

Dabar, kai vis daugiau kanadiečių gauna informaciją apie savo privatumo teises, vis daugiau geriausių VPT naudojasi savo privatumui internete apsaugoti. Atėjo laikas padaryti šią internetinę patirtį mažiau užgriozdintą ir atitraukiančią. Prieš sekdami kitą maratono naršymo ar transliacijos seansą, šiek tiek laiko suraskite geriausius populiarių svetainių skelbimų blokatorius..

Geriausi „YouTube“ skelbimų blokatoriai

„Google“ dukterinė įmonė „YouTube“ yra labai populiari plačiam gyventojų spektrui. Apskaičiuota, kad maždaug 1,8 milijardo žmonių kiekvieną mėnesį naudojasi „YouTube“.

Daugelis žmonių ieško „YouTube“ norėdami rasti mokomųjų vaizdo įrašų, apžvalgų ar pramogų. Čia galima rasti ištisus televizijos laidų epizodus. Žmonės gali susikurti savo „YouTube“ kanalą, kad parodytų savo talentus ir požiūrį..

Vyrai daugiausia naudokite „YouTube“ kartu su žaidimais, kaip parodyta šioje diagramoje:

„youtube“ kategorijos vyrai

Moterys, kita vertus, labiau domisi sveikata ir grožiu, muzika ir šunimis:

moterų dominuojamos „youtube“ kategorijos

Neigiama „YouTube“ naudojimo pusė yra reklamos. Jums gali nereikėti žiūrėti reklamos prieš kiekvieną vaizdo įrašą, bet atrodo gana perteklinis. Laimei, geriausi „YouTube“ skelbimų blokatoriai suteikia galimybę valandų valandas žiūrėti vaizdo įrašus su nary reklama, kad sulėtinčiau jūsų veiklą.

„AdBlock“

„adblock“ logotipas

„AdBlock“ yra naršyklės plėtinys, pastaraisiais metais tikrai garsinantis savo vardą. Suderinamas su „Chrome“, „Firefox“, „Opera“ ir „Safari“, „AdBlock“ lengvai konfigūruojamas ir jame yra iš anksto nustatyti filtrų sąrašai. Šie sąrašai leidžia nepaprastai lengva blokuoti daugumą internetinių skelbimų.

Vartotojai taip pat įvertins patogumą socialinės žiniasklaidos mygtukai ir kenkėjiškų programų filtras. Be to, turite galimybę įtraukti kai kuriuos tinklalapius arba reklamuotojus į baltąjį sąrašą, kad jie galėtų pelningai vykdyti savo veiklą.

„AdBlock“ yra vienas iš nedaugelio blokuojančių plėtinių, galinčių sėkmingai blokuoti skelbimus „YouTube“, taip pat įvairias srautinio perdavimo paslaugas. Jei jums patinka žiūrėti turinį internete, tai gali būti idealus sprendimas jums. Įrašams aš asmeniškai turiu „AdBlock“.

„AdLock“

„adlock“ logotipas

„AdLock“ skiriasi nuo „AdBlock“ tuo, kad tai nėra naršyklės plėtinys. Vietoj to yra nepriklausoma programinė įranga, skirta įdiegti į atskirus įrenginius. Tai reiškia, kad „AdLock“ ne tik neleidžia reklamai jus varginti „YouTube“ ir kitose svetainėse, bet ir saugo skelbimus visose jūsų naudojamose programose, kurios jungiasi prie interneto.

Atitinkamai galite atsisveikinti su „Skype“, „BitTorrent“, daugybe internetinių žaidimų ir daugybės kitų programų mobiliesiems reklamomis. „AdLock“ kainuoja šiek tiek daugiau nei 20 USD per metus, o 14 dienų nemokamas bandymas leidžia išsiaiškinti, ar jis jums tinka.

Geriausi „Facebook“ skelbimų blokatoriai

Kalifornijoje įsikūręs „Facebook“ yra socialinės žiniasklaidos milžinas. Žmonės visoje planetoje naudojasi šia socialinio tinklo svetaine norėdami susisiekti su šeima, draugais, bendradarbiais ir visiškai nepažįstamais žmonėmis. Dauguma žmonių bent jau yra girdėję apie „Facebook“ ir nuo „Facebook“ reguliariai juo naudojasi vienas milijardas žmonių.

Iš tikrųjų „Pew Research“ nustatė, kad daugelis žmonių kasdien naudojasi „Facebook“ kelis kartus:

„Facebook“ naudojimas

Kai tiek daug vartotojų nuolat naudojasi „Facebook“, jis toks nenuostabu, kad verslas nori ten reklamuotis. Tai gali tapti neįtikėtinas nepatogumas nuolatiniams vartotojams, todėl būtina rasti geriausius „Facebook“ skelbimų blokatorius.

Vaiduoklis

vaiduoklio logotipas

Priedas naršyklėms, tokioms kaip „Opera“, „Safari“, „Chrome“ ir „Firefox“, „Ghostery“ blokuojamas reklamų ir socialinės žiniasklaidos sekėjų. Žinoma, yra daug plėtinių ir papildinių, kurie tai padarys, tačiau „Ghostery“ sugeba išsiskirti iš konkurencijos dėl savo ypač tvirta duomenų bazė.

Be to, „Ghostery“ susieja vartotojus su atskirų svetainių privatumo politika ir nurodo galimas atsisakymo galimybes. Tai leidžia vartotojams dar lengviau įsitikinti, kad jie niekada nesijaudina dėl skelbimų, kurių nenori matyti.

Viena iš naujausių „Ghostery“ naujovių yra mobiliesiems pritaikyta „Ghostery“ privatumo naršyklė. Jis galimas „Android“ ir „iOS“ įrenginiams, kad žmonėms nereikėtų trukdyti socialinės žiniasklaidos stebėjimo priemonėms nesvarbu, kokį įrenginį jie naudoja.

„StopAd“

„stopad“ logotipas

„StopAd“ yra vienas iš geriausių „Facebook“ skelbimų blokatorių, nes jis yra sistemos lygio programa, kuri apsaugo nuo galvos iki kojų visose svetainėse ir programose. Ši programinė įranga nėra naršyklės plėtinys. Atitinkamai, jis suderinamas su visomis naršyklėmis ir sistemomis, įskaitant „Linux“. „StopAd“ iš tikrųjų yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie tiesiog nori blokuoti visus skelbimus, Visą laiką.

Iš karto vartotojai įsitikins, kad jų sistemai neleidžiama naudoti nieko nereikalingo, įskaitant automatinio vaizdo reklamas, vaizdo įrašų skelbimus, iššokančius langus ir reklamjuostes. „StopAd“ taip pat pateikiamas patikimas internetinio saugumo ir apsaugos variantų meniu, o tai ypač svarbu visiems vaikams, praleidžiantiems laiką internete.

Šios apsaugos apima kenkėjiškų programų blokavimą ir duomenų sekimo sustabdymo priemones. Jūs taip pat gaunate apsauga nuo kriptokamerų ir kriptovaliutų. Turėdamas visą parą veikiančią klientų palaikymo tarnybą, tai puikus saugumo paketas, kuris taip pat blokuoja skelbimus.

Geriausi „Google“ skelbimų blokatoriai

Įsikūręs Mountain View mieste, Kalifornijoje, XXI amžiuje yra nedaug žmonių, kurie nežino „Google“. Žinoma, tai greičiausiai yra labiausiai žinomas paieškos variklis planetoje, tačiau taip pat yra technologijų įmonė, kuri pirštu į daugelį pyragų.

google imperija

Nuo el. Pašto iki navigacijos „Google“ yra visur paplitusi šiuolaikiniame gyvenime. Žinoma, visas populiarumas reiškia dideles pajamas iš skelbimų. Geros naujienos yra tai, kad geriausi „Google“ skelbimų blokatoriai suteikia galimybę naudotis visomis šios technologijos milžino paslaugomis ir jų nereikia erzinti dėl nuolatinių skelbimų.

Stendas „Fair AdBlocker“

Stendas „Fair AdBlocker“ logotipas

Pagaminta bendrovės, vadinamos „Stands“, „Fair AdBlocker“ yra ribota tuo, kad ją galima naudoti tik „Chrome“. Atsižvelgiant į tai, kiek žmonių šiais laikais naudoja „Chrome“, tai neturėtų būti pernelyg griežti apribojimai.

„Fair AdBlocker“ kūrėjai neketina visą laiką blokuoti visų skelbimų, nors jūs galite jį sukonfigūruoti. Jie mano, kad turėtų būti leidžiami tam tikri skelbimai, tačiau tik tie, kuriuos nurodo atskiras vartotojas.

stendų nustatymas

Kaip matote, naudodamiesi „Fair AdBlocker“ ir „Facebook“ skelbimais galite pašalinti paieškos skelbimus iš savo internetinės patirties, jei nuspręsite tai padaryti. Be to, „Fair AdBlocker“ yra geras pasirinkimas, nes jis apsaugo jūsų naršyklę nuo kenkėjiškų programų, be to, kelios saugumo ir privatumo grėsmės. Tai įgalina spartesnį srautinį perdavimą, kai naudojamas VPN – tai užtikrinsite saugiai.

„Ad Muncher“

„Ad Muncher“ logotipas

Nesvarbu, ar naudojate „Chrome“, „Firefox“, „Explorer“, „Safari“ ar „Opera“, „Ad Muncher“ gali padėti jums mėgautis internetinėmis galimybėmis be skelbimų. Ši programa yra vienas seniausių rinkoje, pirmą kartą paleidę atsisiųsti 1999 metai. Galite apsaugoti visas savo naršykles vienu paprastu atsisiuntimu, sėkmingai blokuodami skelbimus ir iššokančius langus „Google“ ir kitur.

„Ad Muncher“ ne taip gerai veikia „YouTube“. Atitinkamai, tai rekomenduojama tik tuo atveju, jei nesate šios platformos gerbėjas ar įprastas vartotojas. Jei „Google“ yra pagrindinis jūsų rūpestis, tada šis atsisiuntimas bus atliekamas kaip champ. Jei esate technologiškai taupus, tikriausiai galėtumėte koreguoti savo nustatymus, kol „Ad Muncher“ taip pat veiks „YouTube“.

Tiesą sakant, „Ad Muncher“ yra gana solidus pasirinkimas patyrusiems specialistams, mėgstantiems daugybę pritaikymo galimybių. Rasite prevencijos mygtukus, kai norite iš naujo įkelti tinklalapį. Šeimos gali įvertinti programos galimybę cenzūruoti suaugusiesiems skirtą turinį..

admuncher konfigūracija

„Ad Muncher“ taip pat gali efektyviai įsikišti reklaminę ir kenkėjišką programinę įrangą, todėl tai yra protingas pasirinkimas visapusiškam privatumui ir saugumui bei vienas geriausių skelbimų blokatorių..

Jums tinkamo skelbimų blokavimo priemonės pasirinkimas

Visi čia paminėti skelbimų blokatoriai yra veiksmingi ir gerbiami. Kaip pažymėta, kai kurios iš jų geriau veikia su tam tikromis platformomis nei su kitomis.

Vis tiek, Daugelis iš jų yra solidūs, visur esantys atlikėjai kurie gerai veikia įvairias programas. Jie ne tik neleidžia iššokančiojo skelbimo jus erzinti, bet ir juos suteikti patikimą apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir įvairios grėsmės saugumui ir privatumui.

Kai dauguma žmonių apsvarsto galimybę gauti skelbimų blokatorių, jie tai daro dėl patogumo. Tačiau geriausi skelbimų blokatoriai pasižymi daugybe patikimų apsaugos priemonių.

Jie gali neleisti socialinės žiniasklaidos platformoms sekti jūsų kiekvieno judėjimo internete ar apsaugoti jus nuo ketinančių kenkėjiškų programų pakenkti jūsų sistemai ar pavogti duomenis. Pažvelgus į tai, tampa aišku, kad geriausi reklamos blokatoriai yra beveik tiek pat būtini, kiek gerai vertinamas VPN, kaip „Surfshark“ arba „NordVPN“.

Kai reikia užtikrinti jūsų šeimos internetinį saugumą, būtinas skelbimų blokavimo būdas. Pasirinkite vieną iš aukščiau pateiktų parinkčių, kad apsaugotumėte save ir savo duomenis.

DUK

Ar skelbimų blokatoriai yra nelegalūs?

Skelbimų blokatoriai nėra nelegalūs, taip pat nėra neteisėta ieškoti būdų blokuoti skelbimus. Įstatymas nustato, kad kompiuteris priklauso asmeniui ir šis asmuo turi teisę apriboti, kokie scenarijai ar kitas turinys rodomas, ir turėti prieigą prie sistemos.

Ar skelbimų blokatoriai sulėtina naršykles??

Kai kurie žmonės, kurie naudojasi skelbimų blokatoriais, pastebi šiek tiek sulėtėjusį naršyklės greitį. Taip yra daugiausia todėl, kad programinė įranga turi palyginti HTTP užklausas su užblokuotų sąrašu, kuriam reikia šiek tiek atminties.

Vis dėlto patys patikimiausi ir veiksmingiausi skelbimų blokatoriai nelabai sulėtins sistemos. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad greičio problemas sistema gali išlyginti, nes nereikia laiko sukrauti nerūpestingų, juostos plotį trikdančių skelbimų..

Ar „AdRemover“ yra teisėtas?

2018 m. Žiniasklaidoje pasklido pagrindinė istorija apie daugybę apgaulingų skelbimų blokavimo programinės įrangos programų, kurios tapo prieinamos per „Google Chrome“. Galite perskaityti problemos apžvalgą „Newsweek“ tinklalapyje.

„AdRemover“ yra neabejotinai viena iš šių įtartinų programų, kuri gali padaryti daugiau žalos nei naudos skleidžiant jūsų asmeninę informaciją. Venkite „AdRemover“, jei norite apsisaugoti. Jei jūsų sistemoje jau yra „AdRemover“, nedelsdami ją ištrinkite ir suraskite kitą skelbimų blokavimo programinę įrangą.

Ar yra „Android“ skirtas blokas?

„Android“ vartotojai turi kelias galimybes blokuoti skelbimus. Tai apima „Ghostery“, „AdBlock Plus“, „AdAway“ ir „AdGuard“.

Kaip veikia skelbimų blokatoriai?

Skelbimų blokatoriai veikia filtruodami konkretų turinį pagal pačios programos arba vartotojo nustatytas taisykles. Kaip pavyzdžius gali būti nurodyta, kad programinė įranga neleidžia įkelti jokios „Flash“ animacijos, arba jai gali būti pavesta blokuoti garso ir vaizdo failus iš „Microsoft Word“. Kai kurie skelbimų blokavimo plėtiniai yra įtraukti į numatytuosius naršyklės paketus, tačiau taip pat yra atskira programinė įranga.

Daugelyje moderniausių skelbimų blokavimo programinės įrangos versijų šiandien yra juodieji blokuojamų daiktų sąrašai ir leidžiami elementų sąrašai. Be to, jie gali turėti įprastų išraiškų filtrus, kurie blokuoja viską, kas vadinama „skelbimu“. Tai reiškia, kad iššokantieji langai, reklamjuostės ir automatinio grojimo skelbimai nebus matomi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map