Ako sa pozerať na britskú televíziu v zahraničí

Ako sa pozerať na britskú televíziu v zahraničí


Na britskej televízii je vždy čo sledovať. Medzi spoločnosťami BBC, ITV, Channel 4, Sky a mnohými ďalšími sme pre skvelé programovanie nikdy neskoro. A pretože každý kanál ponúka streamingovú aplikáciu (napríklad BBC iPlayer, ITV Hub alebo Sky Go), udržiavanie kontaktu s vašimi obľúbenými reláciami je tak jednoduché.

Ľahké, kým sa nachádzate vo Veľkej Británii.

Pokúsiť sa streamovať obsah zo zahraničia a je pravdepodobné, že vás uvíta správa v týchto riadkoch:

BBC iPlayer funguje iba vo Veľkej Británii. Ľutujeme, je to kvôli problémom s právami.

Ale nebojte sa. Cez vzhľad, sledovanie televízie vo Veľkej Británii v zahraničí je jednoduché. Či už podnikáte v USA, na dovolenke na Cypre alebo na Malte a anglofile v Austrálii alebo Kanade, alebo trávite zimu v Španielsku, Portugalsku alebo vo Francúzsku, stále môžete kedykoľvek spoľahlivo sledovať britskú televíziu.

A to samozrejme platí pre živé prenosy, ako aj pre predtým zobrazené programovanie na požiadanie.

Aký je trik? Čítajte ďalej a zistite to.

Ako sa pozerať na televíziu vo Veľkej Británii: rýchly začiatok

najjednoduchšie riešenie ako sa obísť a sledovať svoje obľúbené britské televízne programy odkiaľkoľvek na svete dobrá VPN.

Keď sieť VPN skryjete svoju skutočnú adresu IP a nahradíte ju z Veľkej Británie, privedie spoločnosť BBC, Channel 4 alebo akúkoľvek inú službu k tomu, ako keby sa vaše zariadenie nachádzalo v krajine, aj keď nie je..

Inými slovami, sieť VPN vám umožní streamovať akýkoľvek predtým zobrazený a živý televízny obsah v krátkom čase.

A je to také ľahké nastavenie. Tu je a rýchly sprievodca krok za krokom (vaše najobľúbenejšie televízne relácie predsa len koniec koncov čakajú).

 1. Vyberte sieť VPN. Momentálne používam CyberGhost, ale každý poskytovateľ uvedený na tejto stránke alebo môj zoznam VPN v Spojenom kráľovstve by mal fungovať dobre.
 2. Prihláste sa na odber služby a nainštalujte aplikáciu do svojho zariadenia alebo počítača.
 3. Prihláste sa do aplikácie VPN.
 4. Vyberte server VPN vo Veľkej Británii a pripojte sa k nemu.
 5. Prejdite na webovú stránku televízneho kanála, ktorý chcete sledovať. Fungovať bude aj používanie televíznych aplikácií v kanáli.
 6. Nakopnite nohy a užívajte si show!

Vyššie uvedené kroky pracovať pre akúkoľvek streamingovú službu vo Veľkej Británii, vrátane aplikácie BBC iPlayer, ITV Hub, Channel Four All 4, Sky Go a ďalších. Ľahké, správne?

Prečo používať sieť VPN na pozeranie britskej televízie v zahraničí?

Úprimne povedané, na sledovanie televízie UK mimo krajiny potrebujete sieť VPN, pretože bez jedného to nemôžete urobiť.

Britskí prevádzkovatelia vysielania nie sú vždy držiteľmi medzinárodných práv na každý film alebo sériu, ktorú uvedú. Preto, aby uspokojili vlastníkov obsahu, blokujú prístup ku všetkým zariadeniam s cudzou adresou IP.

To znamená, že pre každého, kto sa fyzicky nachádza mimo Spojeného kráľovstva, dokonca aj pre platcov licenčných poplatkov za televízne vysielanie, je to frustrácia a časté chyby, ako sú chyby uvedené nižšie..

Nemožno pozerať televíziu UK v USA alebo Kanade

VPN je perfektný nástroj za obchádzanie týchto typov geografických obmedzení. Môže zmiasť streamingovú službu, aby si myslela, že vaše zariadenie je vo Veľkej Británii, aj keď je v zahraničí. Dokáže to tiež oveľa spoľahlivejšie ako ktorýkoľvek z týchto tienistých živých televíznych webových stránok – a rozdiel v kvalite obrazu môže byť ako noc a deň.

Ako pekný bonus tiež VPN zvýšte svoje súkromie a bezpečnosť kedykoľvek ich tiež použijete.

Akonáhle ste nastavený s VPN, môžete ho použiť streamovanie programov z ľubovoľného počtu služieb mimo Veľkej Británie. Je to napríklad jeden z najlepších spôsobov, ako sledovať Netflix z iných krajín.

Ako vybrať sieť VPN, ktorá bude vysielať vo Veľkej Británii

Tu sú veci trochu komplikovanejšie, aj keď nie také komplikované. Z niekoľkých dôvodov, niektoré služby VPN nefungujú takmer rovnako ako iné osoby na odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Aplikácia VPN, ktorá detekuje BBC iPlayer, je napríklad známym problémom mnohých poskytovateľov – aj keď je to prekvapivo jednoduché riešenie..

Ako viete, ktorá sieť VPN vám môže spoľahlivo streamovať britskú televíziu mimo Veľkej Británie? Tu sú štyri veľké veci byť na pozore.

 1. Viaceré servery vo Veľkej Británii

  Čím viac serverov má VPN vo Veľkej Británii, tým lepšie.

  Poskytovatelia obsahu dobre poznajú, ako ľahko sa dá VPN použiť na obídenie svojich blokov. Snažia sa preto, aby zakázali IP adresy Spojeného kráľovstva, ktoré používajú VPN, a zaobchádzali s nimi tak, akoby boli cudzí.

  Neexistuje žiadny spôsob, ako to obísť.

  Lepšie služby VPN sú však veľmi dobré pri výmene IP adries na čiernej listine s tými, ktoré fungujú. Nevýhodou je, že tento proces môže nejaký čas trvať – ​​od niekoľkých hodín do niekoľkých dní, v závislosti od poskytovateľa.

  Použitím siete VPN, ktorá má stovky britských serverov, si môžete vybrať z veľkého množstva adries IP a bez problémov nájsť tú, ktorá vám umožní sledovať televíziu UK v zahraničí.

 2. Vynikajúca rýchlosť servera

  Aký má zmysel streamovať videozáznamy z Veľkej Británie, keď vidíte iba pixelovaný neporiadok – alebo čo je horšie, ste prerušení nepríjemnými indikátormi ukladania do vyrovnávacej pamäte každých 10 sekúnd.

  Pre zážitok zo sledovania bez frustrácie – zvlášť dôležitý, ak chcete sledovať televízne vysielanie naživo – vaša VPN musí byť rýchla a ľahko zvládnuť aj tie činnosti s veľkou šírkou pásma. Všetci poskytovatelia na mojej najrýchlejšej stránke VPN sa hodia k tomuto účtu, rovnako ako všetci poskytovatelia uvedení nižšie.

 3. Správne funkcie VPN

  Funkcia nazývaná ochrana proti úniku je sieť VPN, ktorá umožňuje bezproblémové sledovanie. Bez neho môžu všetky televízne streamy zistiť, že ste mimo Veľkej Británie – aj keď vaša IP adresa hovorí inak.

  Ďalšou užitočnou funkciou, ktorú niektorí poskytovatelia, ako napríklad CyberGhost a PureVPN, ponúkajú, sú servery určené pre konkrétne televízne streamy. Obaja majú napríklad špeciálny server BBC iPlayer, ktorý je podľa môjho názoru jedným z najspoľahlivejších spôsobov prístupu k službe zo zahraničia..

 4. Veľká zákaznícka podpora

  To môže byť zrejmé, ale skvelý zákaznícky servis je nevyhnutnosťou pre každého poskytovateľa VPN. Softvér je softvér a problémy sa môžu objaviť kedykoľvek. Mať live chat možnosť môže byť obzvlášť užitočné.

  Okrem riešenia akýchkoľvek technických problémov vás dobrá podpora môže viesť aj k serveru, ktorý pracuje s vašimi obľúbenými kanálmi vo Veľkej Británii, ak sa vyskytnú problémy s pripojením..

Áno, nájdenie dobrej VPN na sledovanie televízie vo Veľkej Británii v zahraničí môže vyžadovať trochu práce. Je však nevyhnutné zlo, aby sa neskôr nesklamalo. A úprimne povedané, je to pravdepodobne jednoduchšie, ako to znie – zvlášť keď môžete použiť moje najlepšie tipy (uvedené nižšie) ako východiskový bod.

Najlepšie VPN pre sledovanie televízie vo Veľkej Británii v zahraničí

Nižšie je uvedený zoznam toho, čo sú podľa môjho názoru najlepšie siete VPN na pozeranie britskej televízie mimo Veľkej Británie. Od BBC a ITV po Channel Four a dokonca aj Netflix UK vám títo poskytovatelia umožnia zostať v obraze vašich obľúbených televíznych relácií bez ohľadu na to, kde na svete ste.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost je môj aktuálny výber ako najlepšia VPN na prístup k britskej televízii v zahraničí. So 480 britskými servermi na troch rôznych miestach nikdy nebudete na výber. VPN funguje dobre so všetkými hlavnými kanálmi a dokonca ponúka servery výslovne určené na streamovanie BBC iPlayer a Netflix UK..

Výkon sa netýka vynikajúcich výsledkov testov rýchlosti v Spojenom kráľovstve a dokonca takmer kdekoľvek inde na svete.

A keď už hovoríme o zvyšku sveta, sieť serverov CyberGhost pokrýva celkom 90 krajín. To znamená, že sa budete môcť pripojiť takmer kdekoľvek, ak budete chcieť streamovať obsah z iných krajín ako z Veľkej Británie.

CyberGhost ponúka najdlhšiu záruku vrátenia peňazí od všetkých poskytovateľov VPN – získate 45 dní na vyskúšanie služby úplne bez rizika. A so súčasnou propagáciou je to jedna z veľmi cenovo dostupných služieb.

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

2. NordVPN

Logo NordVPN

S 610 servermi vo Veľkej Británii a viac ako 5600 na 80 miestach po celom svete je NordVPN ďalšou vynikajúcou voľbou pre všetky vaše potreby televízneho vysielania. Je známe, že majú záhadnú schopnosť odblokovať takmer akýkoľvek geograficky obmedzený obsah, a to v Spojenom kráľovstve aj mimo neho..

Výkon servera je prvotriedny, takže sledovanie online televízie aj pri nastavení najvyššej kvality videa nie je problém.

Klient NordVPN je čistý a neuveriteľne jednoduchý na používanie. Podporuje Windows PC a tablety, MacOS, iOS (iPhone a iPad), Android (telefón a tablet), Android TV a Linux. K dispozícii sú aj rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox.

Aj keď je pravdepodobnosť, že ich nebudete potrebovať, priateľská podpora chatu dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. A so žiadnymi otázkami spoločnosti NordVPN, ktoré nepožiadajú o 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, máte dostatok času na otestovanie služby, ktorá sa neustále posudzuje ako jedna z najlepších sietí VPN na trhu..

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

3. Surfshark

Logo Surfshark

Ďalšou službou VPN, ktorú by ste mali zvážiť pri pozeraní televízie vo Veľkej Británii v zahraničí, je Surfshark. Jednoducho povedané, robia prúdenie obsahu z BBC, ITV, Channel Four a Netflix UK hračkou. Dokonca aj niekedy ťažké ísť Sky Go funguje dobre.

Sieť spoločnosti Surfshark pozostáva z viac ako 1040 serverov v 63 krajinách a zahŕňa viac miest vo Veľkej Británii. Podľa očakávania je výkon vynikajúci.

Od ochrany pred únikom a vypínania po dvojité pripojenie VPN a maskovací režim prichádza Surfshark s funkciami ochrany osobných údajov a zabezpečenia. Sú tiež overeným poskytovateľom zásad bez protokolov, ktorý je založený na britských Panenských ostrovoch priateľských k súkromiu.

Surfshark ponúka nepretržitú podporu chatu a všetky plány majú 30-dňovú záruku.

Tam, kde tento poskytovateľ skutočne svieti, je však hodnota. Najlacnejšia položka v tomto zozname, žiadna iná špičková sieť VPN neponúka toľko, ako Surfshark za tak málo.

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

4. PureVPN

Logo PureVPN

Vyhlásenie spoločnosti PureVPN je ich silným zoznamom serverov do roku 2070, ktorý pokrýva obrovských 131 krajín. Z týchto serverov je 168 v Spojenom kráľovstve rozmiestnených na štyroch miestach.

Keďže PureVPN sa vždy uvádzalo na trh ako najlepšia voľba pre streamovanie, nesklame. Ich rýchlosti serverov sú najlepšie vo svojej triede a desiatky serverov nakonfigurovaných tak, aby pracovali konkrétne s vybranými kanálmi (vrátane BBC, ITV a Channel Five) znamenajú, že môžete sledovať, čo chcete, kdekoľvek a odkiaľkoľvek..

Klient podporuje viac ako 50 rôznych operačných systémov a zariadení a je vybavený množstvom pokročilých funkcií. Streamovanie must-haves a nice-to-haves, ako je ochrana pred únikom, rozdelené tunelovanie a prepínanie na internete, to všetko robí zoznam..

Ak uvažujete o získaní predplatného (ktoré, mimochodom, má záruku na vrátenie 31 dní), nezabudnite využiť akékoľvek súčasné zľavy na PureVPN – neplatíte plnú cenu.

Pros
 • Vynikajúce rýchlosti
 • Obrovská sieť serverov (131 krajín)
 • Odblokuje Netflix, iPlayer a viac ako 70 ďalších streamingových služieb
 • Kompatibilné s viac ako 50 zariadeniami a platformami
 • Nezávisle overený poskytovateľ VPN s nulovým protokolom
 • Vyhradená možnosť IP
 • Veľká hodnota
Zápory
 • Aplikácie by mohli použiť trochu viac poľskej verzie
 • Niektoré problémy s prerušovaným pripojením

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Pravdepodobne najuznávanejší poskytovateľ VPN v odbore, ExpressVPN poskytuje všetky výhody, vrátane prístupu k obsahu Spojeného kráľovstva online zo zahraničia.

S viac ako sto vysokorýchlostnými servermi v štyroch lokalitách vo Veľkej Británii môžete očakávať vynikajúci zážitok zo streamovania, aj keď sa kvalita videa zvýši až na doraz.

Klient ExpressVPN je dobre premyslený a vyzretý. Pre začiatočníkov VPN je veľmi ľahké začať. Stále však obsahuje množstvo pokročilých funkcií pre výkonných používateľov medzi nami.

Zákaznícka podpora je všeobecne považovaná za najlepšiu v odbore. Ak narazíte na nejaké problémy s hraním obľúbeného obsahu, okamžite vás vyriešia.

ExpressVPN je, žiaľ, jedným z drahších poskytovateľov v okolí. To znamená, že dostanete čistú kvalitu. A zvyčajne existuje zľava, ktorú môžete využiť plus nulové otázky, na ktoré ste požiadali 31-dňovú záruku vrátenia peňazí, na ktorú sa môžete vrátiť.

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

Ktoré televízne služby vo Veľkej Británii môžem sledovať v zahraničí?

Ak používate sieť VPN, mali by ste byť schopní odblokovať ktorýkoľvek z nasledujúcich televíznych kanálov vo Veľkej Británii a streamovať živé televízne programy, sledovať programy na požiadanie alebo sťahovať relácie na neskoršie prezeranie (za predpokladu, že táto funkcia existuje).

 • BBC iPlayer (vrátane BBC One, BBC, Two, BBC Three, BBC Four, ako aj všetky špeciálne kanály)
 • Hub ITV (a.k.a. ITV Player)
 • Kanál 4, všetky 4 (a.k.a. 4oD)
 • Kanál 5 My5
 • Sky Go a Sky Sports
 • BT Sport
 • Teraz TV
 • Amazon Prime Video UK
 • Netflix UK

Môžem pozerať televíziu vo Veľkej Británii pomocou siete VPN zadarmo?

Teoreticky áno, bezplatná sieť VPN môže odblokovať britskú televíziu v zahraničí. V praxi, takmer vždy sa s nimi však stretnete sklamanie.

Ako už bolo spomenuté, britské streamingové služby vedia všetko o VPN a snažia sa ich zastaviť. Robia to tak, že IP adresy servera, ktoré VPN následne nahradí, vypíše čierna listina a obídeme ich.

Výmena IP nie je lacná a stojí zdroje, ktoré poskytovatelia bezplatne často nemajú. V prípade sietí VPN bez predplatného, ​​akonáhle IP prestane fungovať, je to zvyčajne.

Inými slovami, môže byť ťažké nájsť server, ktorý odblokuje čokoľvek.

Ak nájdete funkčný server, ktorý je síce možný, poskytovatelia bezplatne spravidla ukladajú obmedzenia rýchlosti a obmedzenia údajov. Výsledkom je čiastková kvalita videa, časté ukladanie do vyrovnávacej pamäte a nedokončené relácie, keď v priebehu sledovania jednej spálite limit šírky pásma..

Nehovorí ani o často útržkovitých spôsoboch, akými bezplatné siete VPN zarábajú peniaze – čokoľvek od vstrekovania reklám po zhromažďovanie a predaj vašich údajov je férová hra. A vedeli ste, že z mnohých bezplatných aplikácií VPN v obchode Google Play obsahovalo ohromujúcich 38% malware?

To všetko znamená, že ak chcete sledovať britskú televíziu v zahraničí s čo najmenšou frustráciou, bezplatné siete VPN nie sú odpoveďou.

Záverečné myšlienky: Pozerajte televíziu UK odkiaľkoľvek

Určite má zmysel, prečo používatelia BBC iPlayer a ITV Hub umiestnili geobloky na svoje miesto. To však neznamená, že je menej frustrujúce, keď sa snažíte pozerať televíziu UK v zahraničí.

Dobrá VPN je ľahké a spoľahlivé riešenie k problému, na ktorý sa mnohí z nás už roky spoliehajú a bude to robiť aj naďalej. A teraz, keď ste tiež v tajnosti, radi sa pozeráte!

Tiež sa ti môže páčiť:
 • Čo robiť, ak nefunguje sieť VPN VPN BBC iPlayer
 • Získajte adresu Spojeného kráľovstva v 5 jednoduchých krokoch
 • Sú VPN vo Veľkej Británii legálne
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map