Ako si kúpiť VPN s bitcoínom (a 5 najlepších VPN, ktoré ho akceptujú)

Ako si kúpiť VPN s bitcoinmi a 5 najlepších VPN, ktoré ho akceptujú


Ak hľadáte upgrade svojho súkromia a používanie internetu anonymne, VPN je spôsob, ako ísť. Ak však poskytovateľ VPN, ktorého ste si vybrali, o vás vie príliš veľa, nemôžete byť skutočne anonymný.

Boli by ste prekvapení, koľko ľudí sa zaregistruje v sieti VPN pomocou kreditnej karty alebo služby PayPal, zanechávajúc do očí bijúcej papierovej stopy a odhaľujú všetky druhy osobných informácií..

Je pravda, že tí z nás, ktorí sa zaoberajú ochranou súkromia online, radšej kupujú sieť VPN s bitcoinmi alebo inou kryptoměnou. Stále to nie je dokonalá metóda, ale nekonečne lepšia ako používanie kreditnej karty. A čoskoro uvidíme, proces je rovnako jednoduchý ako pri použití akéhokoľvek iného spôsobu platby.

Pretože nie všetky siete VPN akceptujú kryptomeny, zostavil som aj zoznam tých najlepších, ktoré sú k dispozícii. V prípade, že ešte nemáte v Bitcoine na mysli konkrétneho poskytovateľa alebo sieť VPN s výberom balíkov, nájdete tento zoznam o niečo ďalej v článku.

Ako si kúpiť VPN s bitcoinmi?

Aby ste si mohli kúpiť VPN s Bitcoinom, potrebujete dve veci: peňaženku a e-mailovú adresu.

Ak takú ešte nemáte, výber bitcoínovej peňaženky a jej nastavenie je jednoduché. Navrhujem ísť s mobilnou peňaženkou – zvyčajne ponúkajú najlepšiu rovnováhu medzi pohodlím a anonymitou.

Väčšina poskytovateľov VPN požaduje pri registrácii aj e-mailovú adresu. Ak ste v poriadku s opustením malej chodníka, môžete použiť svoju vlastnú. Radšej používam anonymnú e-mailovú službu, pričom ProtonMail je moja zbraň výberu (aj keď existuje mnoho ďalších možností).

A ak si chcete zachovať anonymitu vecí, budete chcieť dokončiť aj registráciu do siete VPN z adresy IP, ktorú vám nemožno priradiť. V ideálnom prípade použite sieť Tor. Každý verejný hotspot Wi-Fi by však mal robiť pekne.

Nižšie uvedené položky sú zoradené podľa pokynov na zakúpenie siete VPN s bitcoínmi.

 1. Vyberte službu VPN, ktorá umožňuje platby pomocou kryptomeny. CyberGhost používam tieto dni, ale ktorákoľvek z najlepších VPN uvedených nižšie bude tiež fungovať veľmi dobre (nezabudnite, že mnohé z nich ponúkajú zľavy).
 2. Na vybranom webe VPN začnite proces registrácie výberom plánu prihlásenia. Keď sa dostanete do sekcie platby, vyhľadajte a vyberte možnosť platby bitcoinmi alebo kryptomenami. Takto vyzerá produkt CyberGhost.

  Výber bitcoínu na zaplatenie za VPN

 3. Zadajte svoju e-mailovú adresu (ktorá je takmer vždy potrebná na aktiváciu účtu VPN) a pokračujte. V prípade servera CyberGhost sa dostanete na portál BitPay. Iní poskytovatelia môžu používať iné kryptografické platobné spoločnosti, ale tento proces je veľmi podobný.

  Kúpte si VPN s bitcoínmi

 4. Môže sa od vás vyžadovať, aby ste si vybrali, ktorú peňaženku použijete, a v závislosti od vašej peňaženky, s ktorou kryptomenitou by ste chceli ísť. Platby bitcoínov by mali byť vždy jednou z možností, keďže sú tak populárne, aké sú.

  Výber kryptometovej peňaženky, ktorá sa má použiť
  Rôzne možnosti platby kryptomeny VPN

 5. Ďalej sa zobrazí QR kód alebo platobná webová adresa. Vyberte si, ktorý spôsob vám najviac vyhovuje (ak používate mobilnú peňaženku, stačí naskenovať QR kód) a transakciu potvrdiť v peňaženke. Možno bude potrebné počkať niekoľko minút, kým sa transakcia spracuje.

  Dokončenie transakcie VPN Bitcoin

 6. Po dokončení transakcie ste všetci zaregistrovaní. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu VPN do svojho zariadenia a užite si svoje nové nájdené súkromie a slobodu online.

Ako som už spomenul, nie všetky siete VPN akceptujú kryptomeny vrátane niekoľkých poskytovateľov veľkých mien. Napríklad, aj keď ste boli schopní, už nemôžete platiť za IPVanish bitcoinmi.

To znamená, že stále existuje veľa vynikajúcich možností. Ak máte otvorené návrhy, pozrite si nižšie päť mojich obľúbených položiek.

Najlepšie VPN, ktoré prijímajú bitcoíny

Aby bol môj zoznam najlepších sietí VPN, ktoré si môžete kúpiť s bitcoinmi, poskytovateľ v prvom rade povinný akceptovať bitcoiny (samozrejme). Okrem toho musí VPN:

 • Majte prísnu politiku bez protokolov
 • Používajte prísne štandardy šifrovania a disponujte robustnými funkciami ochrany proti úniku
 • Na maximalizáciu anonymity použite IP adresy zdieľaného dynamického servera
 • Majú vynikajúci a konzistentný výkon

Teraz, bez ďalších okolkov, tu je mojich päť najlepších možností.

1. CyberGhost

Logo CyberGhost

Kryptomeny akceptované CyberGhostom: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP

Poskytovateľ platobných služieb: BitPay

Veľkým dôvodom, prečo sa CyberGhost ocitol na prvom mieste tohto zoznamu, je to, aké ľahké je používať ho. Dokonca aj tí z nás, ktorí majú skúsenosti s VPN, sa môžu okamžite rozbehnúť.

Jednoduché použitie samozrejme nie je jediným dôvodom. CyberGhost je tiež vybavený obrovskou, geograficky rozmanitou sieťou serverov VPN so 7159 servermi v 90 krajinách..

Každý z týchto serverov uverejňuje vynikajúce výsledky testov rýchlosti, podporuje šifrovanie a protokoly špičkovej kvality a je 100% bez prihlásenia (ako to potvrdzujú výročné správy o transparentnosti spoločnosti CyberGhost)..

Podporuje sa P2P a existujú dokonca aj servery určené na streamovanie konkrétnych služieb (napríklad BBC iPlayer alebo US Netflix). Takto nikdy nebudete musieť hádať, kde sa pripojiť, aby ste dosiahli čo najlepší zážitok.

O službe CyberGhost je veľa vecí, ale neberú za to len moje slovo. So 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí v podnikaní budete mať veľa času na vyskúšanie tejto vynikajúcej služby VPN pre seba.

Pros
 • Nulové protokolovanie pre maximálne súkromie
 • Vynikajúca distribúcia serverov s viac ako 7100 servermi v 90 krajinách
 • Veľmi rýchle rýchlosti pripojenia
 • Pracuje s US Netflix a BBC iPlayer
 • Umožňuje torrentovanie P2P
 • Dlhá 45-dňová záruka vrátenia peňazí
Zápory
 • Materská spoločnosť so spornou povesťou
 • Vykonané manuálne nastavenie OpenVPN
 • Nepracuje z Číny

2. Súkromný prístup na internet

Logo súkromného prístupu na internet

Kryptomeny akceptované PIA: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Zcash

Poskytovateľ platobných služieb: BitPay

PIA bola jednou z prvých služieb VPN, ktorá akceptovala bitcoiny, a tak to robí dodnes. So zoznamom serverov, ktorý zahŕňa 3235 serverov na 50 miestach, Private Internet Access kombinuje jednoduché použitie s špičkovými funkciami pre jedno vynikajúce všestranné riešenie VPN..

Majú prísne zásady bez protokolovania (a sú jedinou špičkovou službou VPN, ktorá to dokazuje na súde), najmodernejšie šifrovanie a rýchlosti, ktoré vám umožňujú vykonávať online aktivity s najvyššou šírkou pásma..

A ak hľadáte najvyššiu anonymitu platieb, ktorú hľadáte – dokonca aj nad rámec toho, čo môžu kryptomeny poskytnúť – PIA je jednou z mála sietí VPN, ktoré prijímajú darčekové karty zakúpené v obchode, za ktoré môžete zaplatiť v hotovosti.

Súkromný prístup na internet má bezpodmienečnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. A refundáciu môžete získať aj v prípade, že ste ju predtým zrušili, za predpokladu, že odvtedy prešli najmenej tri mesiace. Vyskúšajte PIA a ak nie ste celkom spokojní, môžete počkať tri mesiace a skúste to znova. Nie je čo stratiť.

Pros
 • Nepreukázaný poskytovateľ protokolov
 • Špičkové šifrovanie a bezpečnosť
 • Veľmi cenovo dostupné
 • Dobrá rýchlosť servera
 • Vynikajúce novo prepracované aplikácie
 • Umožňuje torrentovanie a P2P
Zápory
 • Nachádza sa v USA – nie je ideálne na ochranu súkromia
 • Slabá podpora Netflix a BBC iPlayer

3. NordVPN

Logo NordVPN

Šifrovacie meny akceptované spoločnosťou NordVPN: Bitcoín, bitcoínová hotovosť, BTT, pomlčka, éter, Litecoin, Monero, TRON, XRP, Zcash

Platobný systém: CoinPayments

Ako je zrejme najznámejšie meno vo svete VPN, nemalo by byť prekvapením, že NordVPN urobil tento zoznam.

Robustná globálna sieť s viac ako 5600 servermi v 58 krajinách vám poskytuje veľa možností pripojenia. Pretože sa služba spolieha na nerozbitné šifrovanie AES-256, sú tiež vynikajúcou voľbou pre zabezpečenie.

NordVPN ponúka veľa funkcií. Od dvojitej konfigurácie VPN a zabíjania prepínačov na TOR cez VPN a SmartPlay DNS pre bezproblémový medzinárodný prístup k streamovaniu, všetko je tam. Inými slovami, nič, čo vám NordVPN nedovolí.

S najdlhším zoznamom akceptovaných kryptomien všetkých poskytovateľov na tomto zozname, vynikajúcou zákazníckou podporou a dlhou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, je to VPN, s ktorou bude niekto spokojný.

Pros
 • Vynikajúce súkromie s nulovou ťažbou dreva
 • Veľká (a stále rastúca) sieť serverov
 • Dobrý výkon pripojenia
 • Špeciálne servery (vrátane dvojitej VPN, zahmlenej a Tor cez VPN)
 • Čistý a ľahko použiteľný klient
 • Spolupracuje s Netflixom a väčšinou ďalších streamingových služieb
 • Umožňuje Torrenting a P2P
 • Ponúka vyhradené adresy IP
Zápory
 • Žiadne rozdelené tunelovanie
 • Trochu drahý na krátkodobé plány

4. Surfshark

Logo Surfshark

Možnosti šifrovania: Beam, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Nano, TRON, XRP

Poskytovateľ platobných služieb: CoinGate, CoinPlatby

Surfshark, relatívny nováčik, sa veľmi rýchlo stal jedným z najlepších poskytovateľov VPN. Napriek tomu, že ste mladá spoločnosť, máte stále toľko – ak nie viac – ako so zavedenou konkurenciou. Zoberte ich pôsobivo rýchlu a rozsiahlu sieť serverov, ktorá pokrýva napríklad nie menej ako 63 krajín.

Surfshark je tiež jedinou službou VPN, ktorá nemá obmedzenia súčasného pripojenia – môžete ju používať na ľubovoľnom počte zariadení naraz. A každé zariadenie bude mať úžitok z bezpečného 256-bitového šifrovania, politiky nulového protokolovania a jedného z najlepších skúseností so streamovaním a torrentovaním v okolí.

Či už platíte bitcoínom, éterom alebo zvlnením, môžete získať vrátenie platby až na 30 dní. A spomenul som, že Surfshark je v tomto zozname najlacnejšia VPN? Žiadny iný poskytovateľ vám to nedáva tak málo.

Pros
 • Vynikajúce súkromie a bezpečnosť bez protokolovania
 • Skvelý výkon servera
 • Odblokuje Netflix, BBC a mnoho ďalších
 • Ľahko použiteľný klient
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Torrenting podpora
 • lacný
Zápory
 • Nejednotná rýchlosť na niekoľkých miestach
 • Pomerne pomalá podpora zákazníkov

5. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Kryptomeny akceptované ExpressVPN: Bitcoin

Spracovateľ platby: BitPay

V neposlednom rade je to ExpressVPN. So sieťou, ktorá sa môže pochváliť viac ako 3000 servermi na neuveriteľných 151 miestach rozmiestnených v 95 krajinách, nie je ExpressVPN takmer na žiadnom rohu. Ich servery sú známe aj pre vynikajúce rýchlosti.

ExpressVPN obsahuje politiku bez protokolovania, podporuje torrenting a ponúka prepínač zabíjania a ochranu pred únikom DNS vo všetkých verziách ich vynikajúcej aplikácie. Ich vlastné servery DNS uľahčujú streamovanie vašich obľúbených služieb na pripojenej televízii alebo set-top boxe bez nepríjemných regionálnych obmedzení.

Jednou nevýhodou je, že ExpressVPN akceptuje iba platby za bitcoíny (samozrejme, okrem tradičných metód). Vzhľadom na popularitu bitcoinov to nie je veľká dohoda, ale aj tak by boli iné možnosti šifrovania pekné.

Ale aj keď to vezmeme do úvahy, berúc do úvahy kvalitu služieb ExpressVPN, ich vynikajúcu zákaznícku podporu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktoré nie sú kladené otázky, sú viac ako hodné miesta na tomto najlepšom zozname VPN..

Pros
 • Bohatý a intuitívny klient
 • Silná back-end technológia
 • Veľa serverov a umiestnení serverov
 • Rýchle a konzistentné rýchlosti pripojenia
 • Spolupracuje s US Netflix
 • Špičková podpora zákazníkov
Zápory
 • Niektoré agregované protokolovanie
 • Nie najlacnejšie

Prečo si kúpiť VPN s kryptomenami

Najväčším dôvodom na vykonanie krypto nákupu VPN je zlepšenie anonymity v porovnaní s väčšinou ostatných spôsobov platby. Ak platíte bitcoínom alebo ktorýmkoľvek z jeho bratov, neprenášajú sa žiadne informácie umožňujúce identifikáciu osôb.

Aj keď to nezaručuje úplnú anonymitu, je lepšie ako slepo dôverovať spoločnosti, o ktorej viete len veľmi málo informácií o svojej kreditnej karte a osobných údajoch..

Platby bitcoínov prinajmenšom ponúkajú ďalšiu úroveň zabezpečenia, vďaka ktorej je pre vás oveľa ťažšie pripojiť sa k vášmu účtu VPN a v konečnom dôsledku je oveľa ťažšie pripojiť sa k akejkoľvek online aktivite..

Sú kryptomeny úplne anonymné?

Krátka odpoveď znie nie, kryptomeny nie sú úplne anonymné. Ústredne sú oveľa viac pod mikroskopom ako predtým. Ak chcete pokračovať v prevádzke, väčšina musí zhromažďovať a vykazovať rôzne typy informácií o svojich používateľoch (predovšetkým na účely vymáhania daní)..

Mnoho globálnych špionážnych agentúr a orgánov činných v trestnom konaní, vrátane NSA, tiež radi udržiavajú prehľad o burzách a na čo sa používajú..

To znamená, že aj keď niekto potenciálne neustále sleduje, pokiaľ sa nezúčastňujete na praní špinavých peňazí alebo iných podobne útržkovitých aktivitách, nemusíte sa obávať..

Použitie bitcoínu ako spôsobu platby v rámci predplatného VPN vám v konečnom dôsledku poskytuje vynikajúcu úroveň ochrany osobných údajov a anonymity. Nie, nie je to dokonalé, ale podľa môjho výberu to stále stojí za to.

Ak platíte za sieť VPN s kryptomenami?

Po tom všetkom, mali by ste si kúpiť VPN s bitcoinmi? Závisí to od toho, čo robíte a ako sa obávate o svoje súkromie.

Pre priemerného človeka, ktorý používa sieť VPN, aby zabránil obmedzeniu sťahovania poskytovateľov internetových služieb alebo aby streamoval obsah blokovaný pomocou geodetov, pravdepodobne nie je odpoveď. Aj keď používate BitTorrent, pokiaľ používate osvedčenú bez protokolovanú sieť VPN, odpoveď zrejme stále nie je.

Ak však už máte bitcoinovú peňaženku a nejaké mince po ruke, nie je nevýhodou ich použitia pri platení za sieť VPN. Zvážil by som to aj v prípade, ak ste mŕtvi, že nezdieľate svoje osobné údaje s nikým, kto ich naozaj nepotrebuje.

Z toho vyplýva, že pre väčšinu z nás je to spodný riadok – ak je to vhodné, používajte kryptomeny, ale ak sa tak nestane, príliš ho nepotíte..

záver

Aj keď to nie je nepriestrelná možnosť anonymity, mnohí z nás si myslia, že je to, keď si kúpite VPN s bitcoínmi, získate silnú ďalšiu vrstvu ochrany súkromia, ktorú inak nezískate. Ale absolútna nevyhnutnosť to tak nie je.

Získanie obdobia služby VPN sa však oplatí. Vďaka mnohým výhodám, ktoré prináša používanie jednej platby bitcoinom alebo nie, budete radi, že ste to urobili.

Tiež sa ti môže páčiť:
 • Najlepšie VPN bez protokolu v roku 2020
 • Ako zabrániť tomu, aby vás poskytovateľ internetových služieb sledoval
 • 4 jednoduché spôsoby, ako skryť svoju IP
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me