Чому слід довіряти ProtonVPN? Ось детальніше розглянемо деякі ключові відмінності

Промисловість VPN відома для недобросовісних чи навіть зловмисних гравців, тому доцільно запитати, чому ProtonVPN можна довіряти. Ось деякі якості, які відрізняють нас від інших постачальників VPN.


У 2017 році ProtonMail увійшов до простору VPN із запуском ProtonVPN. Ми вирішили запустити безкоштовну послугу VPN, оскільки ProtonMail захищає журналістів та активістів у всьому світі, і в результаті нашої діяльності в цій галузі ProtonMail ризикує бути заблокованим у різних країнах. Цей теоретичний ризик став реальністю в останні роки, оскільки ProtonMail тимчасово заблокований у Туреччині та Росії. VPN часто є найкращим способом обійти такі блоки.

Багато VPN-сервісів уже існують, але ми запустили ProtonVPN, тому що хотіли створити VPN, і знали, що можемо довіряти. Багато VPN, як відомо, погані – багато з них містять зловмисне програмне забезпечення, а інші свідомо порушують конфіденційність, яку вони хочуть захистити. Наприклад, «Щит точки доступу» був предметом скарги FTC від Центру демократії та технологій щодо обміну даними та перенаправлення трафіку..

Недобросовісні компанії VPN також беруть участь у багатьох неетичних ділових практиках. Дивовижна кількість сайтів для огляду VPN або є таємними власниками (або фінансуються) самими компаніями VPN, тому огляди не є ні незалежними, ні чесними. Ще одна поширена практика – розміщувати підроблені огляди інших VPN-сервісів (наприклад, ProtonVPN), щоб залучати клієнтів до їх власних послуг. Інші тактики, які ми бачили, включають використання анонімних веб-сайтів та сотень ботів Twitter, щоб розповсюджувати фальшиві новини чи надсилати анонімні «підказки» журналістам з оманливою інформацією.

Ось список 500 потенційних бот-акаунтів, які або активно використовуються в кампанії розмазування @ProtonVPN, або, ймовірно, будуть найближчим часом. Це ще не все, що там. Мені просто потрібно спати, перш ніж перераховувати решту … ��https: //t.co/OKr1y70LHx

– Галлахер (@DanielGallagher) 2 вересня 2018 року

Ці маневри, як правило, не дуже ефективні, особливо проти ProtonVPN, оскільки ми прозора компанія. Однак вони мають сукупний ефект зменшення довіри користувачів до галузі VPN в цілому, виявляючи недобросовісний характер багатьох постачальників VPN. У цьому контексті ми хочемо навести деякі факти, які демонструють, наскільки ProtonVPN відрізняється, коли йдеться про надійність.

Чому ProtonVPN заслуговує на довіру

У галузі VPN можна непросто розібратися у всіх підроблених оглядах та інформації. Однак існує декілька факторів, які відрізняють ProtonVPN, і всі вони добре зафіксовані.

Бізнес-модель

Proton Technologies AG, швейцарська компанія, яка є батьком як ProtonMail, так і ProtonVPN, має один і єдиний бізнес: конфіденційність. Користувачі, які платять за ProtonMail або ProtonVPN (щоб отримати доступ до платних функцій), роблять це, оскільки хочуть зберігати свої особисті дані приватними. Наші користувачі – наше єдине джерело доходу. Навіть якщо ви ігноруєте всі інші причини, які змушують нас робити те, що ми робимо, з чистої точки зору власних інтересів, нас стимулюють дотримуватися довіри наших користувачів. Використовуючи бізнес-модель підписки, наші інтереси та інтереси нашої спільноти – конфіденційність в Інтернеті – повністю узгоджені.

Прозорість

Як компанія, ми прозоро ставимося до того, хто ми є. Ми не ховаємось за межами офшорних компаній-оболонок. Там, де ми базуємось, адреса нашої штаб-квартири, статут нашої компанії та навіть наші директори – все це є загальнодоступним та доступним для ознайомлення у Швейцарському комерційному реєстрі. Імена та передумови нашої лідерської команди оприлюднені. Як і місце розташування всіх наших офісів, наші джерела фінансування та навіть повний облік усіх отриманих нами правоохоронних запитів. Ми також чітко викладаємо модель загроз для послуг, які ми пропонуємо (тобто, що вони можуть, а що не можуть захистити від вас) та надаємо політику конфіденційності, сумісну з GDPR.

Іншими словами, ви знаєте, хто керує компанією, звідки ми її управляємо, які дані маємо, як ми взаємодіємо з правоохоронними органами та багато іншого, і ми це робимо з рівнем прозорості, який не має собі рівних у галузі.

З відкритим кодом та аудитом

Ми вважаємо, що не менш важливо, щоб і наш код був прозорим. Ось чому ми були першою службою VPN, яка отримала додатки з відкритим кодом для Android, iOS, macOS та Windows, на додаток до нашого інструменту командного рядка з відкритим кодом у Linux. Усі наші програми також пройшли незалежний аудит безпеки. Ця прозорість підвищує нашу безпеку за рахунок використання всього спільноти ІТ-безпеки для того, щоб уважно вивчити наш код та допомогти знайти та виправити будь-які потенційні недоліки.

Таким чином, ви не тільки маєте прозорість щодо того, хто складає команду в ProtonVPN, ви також можете побачити код, який складається з усіх наших додатків.

Доведене походження

ProtonMail та ProtonVPN вже від самого початку знаходяться під увагою громадської уваги. Наше походження та історія є предметом суспільного відома. Про створення ProtonMail вченими, які зустрілися в CERN (Європейській організації ядерних досліджень), добре зафіксовано на веб-сайті CERN. Наукове підґрунтя нашої лідерської команди також є предметом суспільного відома – від академічної кар’єри до наших наукових публікацій.

Початкове фінансування ProtonMail шляхом краудфандингу також публічно задокументоване, а також особи багатьох наших початкових фінансових коштів. Наші давні зв’язки з Женевою та Швейцарією також добре відомі: швейцарське громадське телебачення, швейцарське громадське радіо і навіть офіційні швейцарські урядові видання мають функції на ProtonMail. Існує велика кількість публічної документації, яка засвідчує, хто ми є, і нашу історію, яку ви не знайдете жодної іншої компанії VPN.

Юридичні гарантії

“Протон Технолоджиз” не ховається за оболонковою компанією, що базується в офшорах, у підозрілій юрисдикції. Ми не тільки зареєстровані у Швейцарії, але і тут розташовані зі штаб-квартирою, і основна частина нашої інженерної команди живе і працює тут. Швейцарія – це не лише країна з сильними правами на конфіденційність, але й країна з сильною верховенством закону та є частиною Єдиного європейського ринку. Це означає, що на відміну від інших VPN-компаній, ми насправді можемо нести юридичну відповідальність за порушення конфіденційності користувачів або помилкову рекламу. Відповідно до Загального регламенту ЄС про захист даних (якого ми зобов’язані дотримуватись), порушення конфіденційності користувачів може призвести до штрафу до 20 млн. Євро. Несанкціоноване обмін даними користувачів із третіми особами, як-от іноземні спецслужби, також є кримінальним злочином, передбаченим статтею 271 Кримінального кодексу Швейцарії.

Підвищена відповідальність, яку ми маємо як швейцарська компанія, юридично зобов’язує нас дотримуватись конфіденційності користувачів та суворо дотримуватися рекламованої політики щодо нереєстрованих журналів ProtonVPN..

Проверений довіреними третіми сторонами

Хоча прозорість та юридичні гарантії є міцною основою довіри, вам не потрібно приймати на це наше слово. ProtonVPN також ретельно перевірили Mozilla, некомерційну основу веб-браузера Firefox, з якою ми співпрацювали, щоб вивести технологію VPN для широкої аудиторії. Крім того, як одержувач грантів на інновації від уряду Швейцарії, а також Європейського Союзу, Proton Technologies також була вичерпно перевірена та перевірена Європейською Комісією. (Зауважте, що ці гранти не надають ніякого контролю грантовим агенціям, ані зобов’язують нас жодним чином. Докладніше тут. ми живемо своїм словом.

Залучення громад

Як компанія, ми дбаємо про свою громаду та робимо світ кращим. Для нас конфіденційність та безпека – це глибоко переконані основні переконання. Це сприяє нашій взаємодії з нашою громадою. Приклади включають наші навчальні заняття з Другої азіатської конференції з розслідувальної журналістики, нашу роботу у спільноті з відкритим кодом, що сприяє розвитку OpenPGP.js (однієї з найбільш широко використовуваних у світі бібліотек шифрування Javascript), проект GopenPGP та технічні переговори, які ми маємо дані про побудову конфіденційності.

Іноді наше залучення відбувається ближче до дому, як, наприклад, коли ми допомогли загальнонаціональним референдумом щодо законів про нагляд за Швейцарією (навіть якщо ProtonMail не впливає на наше шифрування). Ми також займаємось більш широко, як, наприклад, коли ми проводили TED Talk, який охопив мільйони людей у ​​всьому світі, або коли ми говорили на конференції Організації Об’єднаних Націй про боротьбу з тероризмом, захищаючи права людини в Інтернеті. Нещодавно ми працювали з “Репортерами без кордонів” в Берліні, щоб спонсорувати стипендіальну програму для журналістів, а також надали фінансування для найбільшого незалежного випуску новин у Білорусі.

Наша часта участь у громаді означає, що багато людей у ​​різних сферах мали можливість познайомитися з нашою командою, познайомитися з нами та підтвердити, що ми є тими, кого ми претендуємо на свою діяльність.

Наша прихильність

Ми прагнемо зробити конфіденційність та безпеку доступними для всіх громадян світу і надалі будемо виконувати нашу місію максимально ефективно. Ми вдячні за понад 10 мільйонів людей, які приєдналися до нашої громади та підтримали нас на цьому шляху. Ми знаємо, що довіру заслуговують, а не дають. Завдяки наполегливій відданості принципам конфіденційності та прозорості ми намагаємось бути гідними цього.

З повагою,
Команда ProtonVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me