Recenzia VPN so súkromným prístupom na internet (2020)

Súkromný prístup na internet je nabitý funkciami a je tiež populárnym poskytovateľom VPN. Vďaka cenovo dostupnej cenovej štruktúre je to určite atraktívna možnosť na trhu.


logo súkromného prístupu na internet

Súkromný prístup na internet má však sídlo v USA. Táto krajina je notoricky známa zlá voľba ako domovská základňa spoločnosti VPN. USA majú nielen veľa zákonov, ktoré od ISP a VPN vyžadujú sledovanie a údržbu dátových záznamov, ale je tiež súčasťou siete Five Eyes..

Organizácie ako Five Eyes, Nine Eyes a 14 Eyes sú spoločným úsilím členských štátov o zdieľanie citlivých údajov. Niektoré údaje sa zbierajú prostredníctvom špionážnych aktivít, ktoré by boli nezákonné pre vlády, ktoré by mohli viesť na svojej domácej pôde bez riadneho riadneho postupu. Ak však informácie zhromažďuje iný štát, potom ich možno ľahko zdieľať a zároveň obchádzať zákon.

Z týchto dôvodov nie je USA najlepším miestom na založenie služby VPN. Je oveľa lepšie použiť poskytovateľa VPN, ktorý je umiestnený mimo siete 14 očí.

Poskytovatelia ako Surfshark a NordVPN sa nachádzajú na Britských Panenských ostrovoch a ponúkajú bezpečné, spoľahlivé a cenovo dostupné pripojenia VPN. Ak ste skutočne citliví na súkromie a špionáž, odporúča sa namiesto toho vyhľadať niektorú z týchto spoločností.

Súkromný prístup na internet má však niekoľko vynikajúcich funkcií. Môžete pripojiť naraz až päť zariadení, sú povolené torrenty a služba má vypínač zabíjania.

Ich sieť sa môže pochváliť viac ako 3 000 servermi, čo ju zaraďuje medzi najlepšie VPN pre túto metriku. Tieto servery sa však rozširujú iba na 28 krajín, čo nie je také pôsobivé ako siete iných spoločností, ktoré sa ľahko rozširujú do 100 alebo viacerých krajín..

Prehľad VPN so súkromným prístupom na internet

FeaturesInformation
Použiteľnosť:jednoduchý
Pravidlá protokolovania:Žiadne zásady protokolovania
Veľkosť servera:3 300 ++ serverov
Distribúcia servera:33 krajín
Podpora:chat
torrenting:Povolený
Streaming:obmedzený
Protokol VPN a šifrovanie:OpenVPN, SOCKS5 proxy, IPSec / L2TP a PPTP;
centrála:USA
Cena:$ 3.33 / mesiac
Oficiálna web stránka:https://www.privateinternetaccess.com

Bezpečnosť a šifrovanie

Súkromný prístup na internet podnikol niekoľko solídnych krokov na ochranu svojich zákazníkov online. Predvolené nastavenia poskytujú 128-bitové šifrovanie údajov, čo sa zdá byť menej ako žiaduce, keď je so službou k dispozícii aj 256-bitové šifrovanie AES..

Je možné, že používatelia, ktorí kladú dôraz na rýchlosť pred súkromím, môžu uprednostniť 128-bitové šifrovanie údajov, ale súkromný prístup na internet ponúka dobré rýchlosti aj pri vyššej úrovni šifrovania. Tak prečo riskovať? Ak sa rozhodnete pre prístup k súkromnému internetu, prepnite nastavenie na 256-bitové šifrovanie AES, čo je predvolená hodnota pre väčšinu najlepších VPN.

Nastavenia šifrovania pia

Používatelia si môžu vybrať medzi najodporúčanejším protokolom VPN dňa a niekoľkými starými obľúbenými položkami, ktoré majú menej prísne bezpečnostné nastavenia. Najdôležitejšou voľbou je OpenVPN, ale súkromný prístup na internet tiež sprístupňuje proxy server SOCKS5, IPSec / L2TP a PPTP. V kombinácii s 256-bitovým šifrovaním AES je možné povedať, že váš webový prenos zostane zabezpečený, aj keď ste pripojení k súkromnému prístupu na internet..

Rovnako ako mnoho iných poskytovateľov VPN, aj súkromný prístup na internet obsahuje prepínač zabíjania, ktorý automaticky ukončí reláciu prehľadávania, keď sa služba VPN náhle a neočakávane stane nedostupnou. Je to vynikajúca ochrana pred zlyhaním, ale uvádza sa v nej, že mnoho zákazníkov sa sťažovalo na to, že prepínač zabíjania nefunguje tak, ako je inzerovaný.

Je to problém, pretože by vás mohol nechať vystavený v prípade prerušenia služby súkromného prístupu na internet. Všetci poskytovatelia VPN s najlepším hodnotením majú vo svojej službe aj funkcie prepínania zabíjania a zdá sa, že tieto služby pracujú konzistentne.

Ak je jeden z vašich hlavných problémov neočakávane odhalený, keď ste online, potom by bolo rozumné ísť s inou spoločnosťou VPN so spoľahlivejším spínačom zabíjania.

Umiestnenie servera súkromného prístupu na internet

V súčasnosti privátny prístup na Internet uvádza vo svojej sieti 3 125 serverov. Toto je číslo, ktoré súperi so serverom o niektoré z najlepších sietí VPN v odbore.

Nachádzajú sa však iba v 33 krajinách. To nie je zvlášť pôsobivé v porovnaní s konkurenciou, ktorá má servery umiestnené vo viac ako 100 krajinách. To je dôvod, prečo môže mať súkromný prístup na internet v niektorých regiónoch viac príťažlivosti, v iných iba obmedzený.

súkromný server s prístupom na internet &# X1f1fa;&# X1f1f8; Jedným z regiónov, v ktorých bude súkromný prístup na internet pravdepodobne obľúbenejší, je Severná Amerika. V USA má spoločnosť 1 441 serverov na iba 15 miestach. &# X1f1e8;&# X1f1e6; Ďalších 236 serverov je umiestnených na troch miestach v Kanade (v skutočnosti celkom dobré). &# X1f1f2;&# X1f1fd; Mexiko má 33 serverov umiestnených na jednom mieste.

&# X1f1ec;&# X1f1e7; Predplatitelia vo Veľkej Británii a Európe pravdepodobne zistia, že súkromný prístup na internet má primerané servery, ktoré ich uspokoja. Veľká Británia má takmer 200 serverov, zatiaľ čo Holandsko má 548. Medzi ďalšie európske servery patria Švédsko, Nórsko, Dánsko, Fínsko, Švajčiarsko, Francúzsko, Belgicko, Rakúsko, Česká republika, Luxembursko a ďalšie..

&# X1f1e7;&# X1f1f7; Brazília je jediným miestom zastúpeným v Južnej Amerike s 20 servermi. Afrika je rovnako nedostatočne zastúpená. Súkromný prístup na internet má zastúpenie iba v Južnej Afrike s 10 servermi.

Pokrytie nie je také dobré na Blízkom východe, kde sa servery nachádzajú iba v Izraeli a Spojených arabských emirátoch. Ázijské servery zahŕňajú miesta v Singapure, Japonsku a Indii, čo nie je nijako zvlášť silné pre túto časť sveta. Austrália a Nový Zéland sú domovom približne 200 serverov.

Je pravda, že je to veľa serverov. Skutočnosť, že súkromný prístup na internet má viac ako 3 000 serverov, znamená, že sa zaraďuje medzi mnohých veľkých hráčov. V skutočnosti však nemajú lokálnu diverzitu, ktorá musí byť VPN s najlepším hodnotením.

Súkromný prístup na internet na svojich webových stránkach poukazuje na to, že používajú iba servery s kovovým povrchom, čo zaručuje lepší výkon. Na niektorých miestach sú navyše k dispozícii proxy servery, ktoré môžu pomôcť zrýchliť rýchlosť prenosu údajov.

Používanie služby BitTorrent alebo P2P so súkromným prístupom na internet

Súkromný prístup na internet môže byť svojou rýchlosťou a priehľadným výhľadom na torrenting vynikajúcou voľbou. Vyberte si svojho obľúbeného torrentového klienta.

Je pravdepodobné, že je kompatibilný so súkromným prístupom na internet. Na svojich webových stránkach nenájdete nič, čo by konkrétne riešilo torrenting. Činnosť zdieľania súborov P2P je však plne podporovaná.

Pohodlným aspektom služby súkromného prístupu na internet je, že činnosti torrentingu nie sú obmedzené na určité servery. Môžete sa jednoducho prihlásiť na server podľa vášho výberu.

súkromné ​​funkcie prístupu na internet

Zdá sa, že súkromný prístup na internet má problémy so streamovaním Netflixu. Táto nesmierne populárna spoločnosť zaoberajúca sa streamovaním údajov strávila posledných pár rokov usilovnou prácou, aby zabránila ľuďom v prístupe k ich službám pri používaní siete VPN. Robia to hlavne preto, lebo sieť VPN môže divákovi umožniť prístup k obsahu, ktorý je obmedzený rôznymi zmluvami.

Zatiaľ čo sa zdá, že niektorí poskytovatelia sietí VPN stále dokážu obísť obmedzenia spoločnosti Netflix, zdá sa, že jedným z nich nie je súkromný prístup na internet. Celkovo sa k serveru Netflix mohol pripojiť iba jeden server v Kalifornii. Ak je vaším hlavným cieľom v online prístupe zobrazovanie streamovacích služieb, nejde o VPN.

Výsledky rýchleho testu súkromného prístupu na internet

Toto je metrika, v ktorej sa potkáva mnoho menších poskytovateľov VPN. Väčšina ľudí si uvedomuje, že používanie akejkoľvek siete VPN spomalí rýchlosť prenosu údajov. Skutočne dobrá, vysokokvalitná sieť VPN však spomaľuje údaje oveľa menej ako tá, ktorá nemá rovnakú úroveň kvality..

Súkromný prístup na internet nemusí byť tam najrýchlejší VPN, ale stále funguje dobre. Pripojenie k serveru v New Yorku prinieslo výsledky testov rýchlosti 77,56 Mbps pre sťahovanie a 36,75 Mbps pre upload.

Výkon sa zlepšil iba po pripojení k európskemu serveru v Amsterdame. Pre tento test boli stiahnuté súbory na 81,46 Mb / s a ​​nahraté súbory boli 40,30 Mb / s. To nie je príliš ďaleko od výsledkov testov rýchlosti, ktoré sa získali pri nepoužívaní VPN.

Výsledok testu rýchlosti súkromného prístupu na internet

So serverom v Hongkongu nebolo všetko také rýchle. Čísla však boli určite pôsobivejšie ako čísla vyvolané pomocou poskytovateľov služieb nižšej úrovne VPN. Počet stiahnutí bol 69,98 Mb / s, počet odovzdaných súborov bol 13,04 Mb / s.

Výkon na serveri v Londýne bol tiež dosť pôsobivý. Súbory na stiahnutie 75,67 Mb / s a ​​uploady 23,00 Mb / s sú úctyhodné, aj keď nie sú také rýchle ako výsledky testov rýchlosti, ktoré sa dosiahli pomocou Express VPN. Ak je pre vás primárnym problémom cena, možno je správna voľba súkromný prístup na internet.

Tieto pozitívne výsledky testov sú do značnej miery spôsobené počtom a kvalitou serverov v sieti súkromného prístupu na internet.

Pravidlá protokolovania súkromného prístupu na internet

Váš poskytovateľ internetových služieb, ktorý sa môže označovať ako poskytovateľ internetových služieb, vedie komplexné záznamy o tom, ktoré webové stránky navštevujete, ako dlho zostanete a čo robíte, keď ste tam. Majú prístup k aplikáciám, ktoré používate, a môžu ukladať neuveriteľné množstvo údajov o vašich online aktivitách. Keď o tom premýšľate, je to znepokojujúca prax.

žiadny užívateľský denník vektorJedným z hlavných cieľov používania siete VPN je zabrániť tomu, aby niekto zhromažďoval všetky údaje o vás a vašich aktivitách. Ak používate sieť VPN, poskytovateľ internetových služieb nemôže viesť záznamy o navštívených webových stránkach ani o aplikáciách, ktoré používate. Váš poskytovateľ VPN sa v ideálnom prípade zdržuje zhromažďovania tohto druhu informácií.

Takáto politika proti ťažbe je z mnohých dôvodov kritická. Zabráni poskytovateľovi VPN predávať alebo rozdávať vaše údaje tretím stranám a pridruženým spoločnostiam.

Okrem toho to znamená, že ak dôjde k napadnutiu vašej spoločnosti VPN, nebudú mať hackerom veľa informácií, ktoré by mohli ukradnúť. Okrem toho politika bez protokolovania znamená, že služba VPN nemôže byť nútená zdieľať informácie s orgánmi činnými v trestnom konaní, pretože nie je čo zverejňovať..

Mnoho poskytovateľov VPN hovorí o dobrej hre, pokiaľ ide o nulové protokoly. Súkromný prístup na internet dodržiava túto zásadu pomerne dobre. Uvádzajú, že nezaznamenávajú váš webový prenos ani nemajú protokoly o komunikácii. Ukladajú však dôležité údaje, ako sú e-mailové adresy zákazníkov a spôsoby platby.

Možnosti tvorby cien za súkromný prístup na internet

Ceny tejto spoločnosti môžu byť pre mnohých potenciálnych zákazníkov vážne atraktívne. Patrí medzi dostupnejšie možnosti a keďže ponúka niektoré veľmi dobré vlastnosti a výkon, veľa ľudí by to považovalo za dobrý obchod.

Cena za mesiac je len 6,95 dolárov mesačne. Za túto cenu získate množstvo protokolov VPN, neobmedzené množstvo údajov, podporu P2P a všetko, čo ponúka prístup na internet.

Ak hľadáte obchod, môžete ísť s jednoročným predplatným, ktoré ponúka úspory približne 52 percent. Vychádza to iba 3,33 dolárov mesačne. Pri kúpe dvojročného plánu sú k dispozícii ešte väčšie úspory. Cena je len 2,91 dolárov mesačne, jedná sa o zľavu, ktorá by mohla byť pre mnoho ľudí atraktívna.

ceny súkromného prístupu na internet

Súkromný prístup na internet ponúka sedemdňovú záruku vrátenia peňazí. Toto nie je príliš dlhá doba, ale ak často používate internet, mali by ste byť schopní do jedného týždňa rozhodnúť, či táto služba pre vás pracuje..

Je odporúčaný súkromný prístup na internet?

Súkromný prístup na internet ponúka niektoré skvelé, skutočne žiaduce funkcie a prijateľné ceny. Pridajte k tomu skutočnosť, že ich servery sú dosť rýchle a toto nie je zlá VPN. To však neznamená, že pri používaní tejto služby neexistujú žiadne nevýhody.

logo súkromného prístupu na internet

Nezabudnite, že súkromný prístup na internet má sídlo v USA. Ak jedna vládna agentúra získa údaje o vašich osobných údajoch zo serverov vašej siete VPN, tieto údaje sa čoskoro uložia do databáz mnohých ďalších vládnych agentúr. Okrem toho, hoci súkromný prístup na internet mal slušné výsledky testov rýchlosti, určite neboli najlepšie. Chýba tiež rozmanitosť ich umiestnení na serveri.

Súkromný prístup k internetu je všetko v poriadku, služba VPN. Ak sa blížite ku koncu svojho zoznamu pred tým, ako sa rozhodnete, povedzte nám, aby sme odporučili ďalšie 2, ktoré sa oplatia venovať vášmu času. Ak tieto dve služby ešte nie sú vo vašom zozname, pozrite si naše porovnanie ExpressVPN a NordVPN. Dáme týmto dvom službám VPN palec hore.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map