Мої тести на швидкість випрВПН

ВипрВПН у Швейцарії – це добре відомий постачальник VPN, який завжди вкладав значні кошти у свою технологію. Від перевіреної політики нульового ведення журналу та доброзичливого, багатофункціонального клієнта, багатого платформи до сотень швидких серверів із самокерованим керуванням та підтримки багатьох популярних потокових сервісів, VyprVPN забезпечує майже кожен фронт.

Плюси
 • Підтверджено відсутність реєстрації для повної конфіденційності
 • Відмінний вибір протоколів та параметрів шифрування
 • Сотні серверів з великою різноманітністю розташування
 • Інтуїтивний, простий у користуванні мультиплатформенний клієнт
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer та інші
 • Дозволяє P2P та поточний трафік
 • Хостинг власних серверів (немає сторонніх)
Мінуси
 • Не можна платити анонімно
 • Обфускація VPN недоступна в базовому плані

Тест на швидкість

Як і майже всі інші постачальники, VyprVPN стверджує, що є найшвидшим VPN у світі. Звичайно, може бути лише одна найшвидша послуга, і, на жаль, для VyprVPN це не так. Принаймні за моїми тестами.

Хороша новина полягає в тому, що те, що бути номером один, автоматично не робить тебе поганим. І такий випадок з ВипрВПН. Їх швидкість не може торкнутися конкурентів, таких як PureVPN або CyberGhost, але для більшості користувачів буде більш ніж достатньо.

ВипрВПН також має для них щось, чого немає у багатьох інших постачальників, і це послідовність. За кількома винятками (які, враховуючи значно більшу географічну відстань до цих місць, не так вже й далеко), кожен сервер, до якого я підключився, давав мені стабільні завантаження 50+ Мбіт / с та завантаження 40+ Мбіт / с..

Для мене така продуктивність є ознакою правильного балансування навантаження. І, враховуючи, що компанія VyprVPN вирішує розвивати всю свою інфраструктуру, я не здивований, коли бачу це.

Завантаження 50 Мбіт / с може бути не найшвидшим, але є більш ніж швидким для перегляду та трансляції відео високої чіткості (де 5-8 Мбіт / с – це все, що потрібно).

Навіть якщо ви активний торент-користувач (що дозволяє ВипрВПН) або плануєте завантажувати великі файли, ці швидкості прослужать вам досить непогано. Насправді, виходячи із середніх світових показників, середній користувач VPN навіть не зможе досягти 50 Мбіт / с, оскільки їх власне підключення до Інтернету в першу чергу обмежить їх.

Що стосується вашого власного Інтернету, що обмежує швидкість VPN, будь ласка, зауважте, що я налагоджую досить швидке з’єднання (набагато швидше, ніж те, що може зробити будь-який VPN-сервер) навмисно.

Будучи швидшим, ми бачимо фактичну максимальну ефективність, яку може запропонувати кожен провайдер замість обмеження швидкості мого власного провайдера мінус деякий відсоток, щоб врахувати накладні шифрування та додаткову відстань, яку мають пройти мої дані, щоб досягти сервера.

І якщо вам цікаво, наскільки добре (чи ні) зробив ВипрВПН щодо інших провайдерів, будь ласка, загляньте до мого списку найкращих VPN-послуг.

Кращий сервер
Найвищі результати тестування швидкості сервера VPN на VyprVPNЗ VPN Найвищі результати тесту на швидкість базової швидкості сервера VyprVPNНемає VPN
Сполучені Штати
VyprVPN Об’єднує результати тестування швидкості сервера VPN-сервераЗ VPN VyprVPN Об'єднує результати випробувань за базовою швидкістю штатівНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати тестування швидкості сервера VPN на сервері VyprVPN ВеликобританіїЗ VPN Результати випробувань на швидкість базової швидкості для випрВПН ВеликобританіїНемає VPN
Канада
Результати тестування швидкості роботи сервера VyprVPN Canada VPNЗ VPN Результати випробувань на швидкість базової швидкості для випрВПН КанадиНемає VPN
Австралія
Результати тестування швидкості роботи сервера VyprVPN Australia VPNЗ VPN Результати випробувань за базовою швидкістю для виправної швидкості для випрВПН АвстраліїНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості сервера VPN на сервері VyprVPN НідерландиЗ VPN Результати випробувань за швидкістю базової швидкості у ВипрВПН НідерландиНемає VPN
Німеччина
Результати тестування швидкості сервера VPN на сервері VyprVPN НімеччинаЗ VPN Результати випробувань на швидкість випробування за базовою швидкістю VyprVPN GermanyНемає VPN
Франція
Результати випробувань швидкості сервера VPN на сервері VyprVPN FranceЗ VPN Результати випробувань за швидкістю випробування за базовою швидкістю у ФранціїНемає VPN

Про ВипрВПН

Найкращі рейтинги VyprVPN належить Golden Frog, швейцарській компанії, яка існує з 1994 року. Golden Frog також надає декілька інших онлайн-сервісів і була створена з метою створення інструментів, які допоможуть зберегти конфіденційність користувачів в Інтернеті та забезпечити безпечний Інтернет досвід. ВипрВПН підходить прямо.

В кінці до кінця, VyprVPN завжди має та продовжує використовувати власні внутрішні технології. Це, звичайно, не найпростіший шлях на початку, але він має великі виплати в довгостроковій перспективі. Тепер, коли ця технологія визріла, VyprVPN може ефективно підтримувати повний контроль над своїм сервісом та відповідати потребам своїх користувачів на кожному кроці. Ця гнучкість – це те, що можуть запропонувати деякі інші VPN.

Конфіденційність та безпека

Як було сказано вище, компанія VyprVPN знаходиться у Швейцарії. Це добре.

Швейцарія – країна, яка має багаторічну історію поваги до особистого конфіденційності та має потужну правову базу для цього. Що ще краще, Швейцарія також має угоди зі США, ЄС та багатьма іншими країнами, що розширює захист конфіденційності поза її межами.

Ведення правил щодо ведення журналів, також добре виглядає. Відповідно до Політики конфіденційності VyprVPN, вони не мають жодного журналу. Ні IP-адреси, ні часові позначки підключення, ні деталі трафіку, нічого. Якщо справжня конфіденційність в Інтернеті важлива для вас, це один постачальник послуг.

Що стосується безпеки, VyprVPN реалізує всі необхідні вам протоколи підключення: OpenVPN L2TP / IPsec та PPTP. Вони також пропонують фірмовий протокол під назвою Хамелеон (який доступний лише у більш дорогому плані).

Хамелеон має дві переваги перед усіма альтернативами: він блокує глибоку перевірку пакетів і маскує трафік VPN, щоб його не можна було ідентифікувати як такий. І це дуже приємно мати функції в країнах, де уряд менше прагне дозволити використання VPN.

Ви можете вибрати будь-який із чотирьох доступних протоколів, залежно від рівня шифрування та швидкості з’єднання. Особисто я рекомендую або OpenVPN, або хамелеон. Обидва є швидшими, ніж інші варіанти, і обидва пропонують набагато неможливо зламати 256-бітове шифрування AES. Хамелеон і OpenVPN також дозволяють налаштувати користувацький порт.

Особливості

Клієнт VyprVPN інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Він також сумісний практично з усіма пристроями та платформами, про які я можу придумати (навіть включаючи Blackphone, орієнтований на конфіденційність).

Особливості, які очікуються від високопоставлених постачальників VPN, є. До них відносяться перемикач на знищення та можливість вказувати користувальницькі послуги DNS (якщо з будь-якої причини є одна, яку ви віддаєте перевагу над версією VyprVPN).

Клієнтське програмне забезпечення дозволяє добре контролювати, коли трафік повинен переходити через VPN і коли він не повинен, що може бути налаштовано на основі програми. Ви навіть можете вимагати від програми використовувати VPN-з’єднання. Ця акуратна маленька функція не дозволить вам ненавмисно запустити певне програмне забезпечення, коли VPN відключено. VyprVPN також може бути налаштований для автоматичного підключення, коли ваш пристрій використовує ненадійний wifi, захищаючи вашу форму випадково піддаючи свій пристрій та дані під загрозою.

Унікальним для VyprVPN є їх протокол Chameleon, який запобігає глибокій інспекції пакетів та маскує трафік, щоб він не міг бути ідентифікований як трафік VPN. Це може бути дуже корисною функцією в країнах, де уряд обмежує використання VPN. Однак зауважте, що для отримання доступу до Хамелеона вам знадобиться пакет вищого кінця.

Єдиним недоліком, який вискочив у мене, є неможливість вибрати, до якого сервера ви хочете підключитися. Ви можете вказати лише країну, а найкращий сервер вибирається автоматично, імовірно, виходячи з комбінації факторів, таких як поточне навантаження та фізична відстань.

Особисто я вважаю, що я можу сам прийняти це рішення. Підключення до сервера на півдорозі по всій країні лише тому, що його навантаження низька, не є ідеальним для продуктивності. Цікаво, чи не тому швидкість ВипрВПН така, якою вона є.

Обмеження

Послуга VyprVPN досить обмежена. Як і всі інші постачальники VPN, вони обмежують кількість одночасних з’єднань. Залежно від того, який план передплати ви вибрали, це число дорівнює 3 або 5. Також варто відзначити, що хмара VyprVPN та протокол Хамелеона доступні лише на більш дорогому плані.

Торрент та P2P використання дозволено. Окрім звичайного списку поганих речей, які можна зробити в Інтернеті, але не слід (як зазначено в Загальних положеннях та послугах VyprVPN), ви можете безкоштовно використовувати підписку на VPN як і коли ласка.

Підтримка клієнтів

Служба підтримки в VyprVPN працює цілодобово, 365 днів на рік. Вони доступні через чат, електронну пошту або онлайн-контактну форму. Для тих, хто вважає за краще, є також форум спільноти VyprVPN, який сповнений корисних членів, серед яких багато співробітників «Золотої жаби».

Загалом, підтримка здається обізнаною та чуйною, хоча іноді я не могла похитнути почуття, що розмовляю з роботом. Тим не менше, перевіривши час відповіді та компетентність, я отримав відповіді, які повністю відповіли на мої запитання протягом декількох хвилин. Тож манежі ліжка вбік, вони отримують роботу.

На веб-сайті VyprVPN також створена корисна сторінка поширених запитань та усунення несправностей. Хоча вони надають інструкції з налаштування вручну, я виявив їх не настільки детальними, як ті, які пропонують деякі конкуренти. Тож якщо у вас є більш незрозумілий пристрій і виникають проблеми, ви можете опинитися на форумі спільноти або поговорити з одним із співробітників служби підтримки.

Перший раз, коли ви підпишитеся на VyprVPN, ви отримаєте право на триденну безкоштовну пробну версію. Не забудьте добре скористатися цим часом і оцініть, чи відповідає послуга вашим потребам, оскільки, на відміну від майже будь-якого іншого постачальника, ВипрВПН не відшкодовує кошти.

Розташування сервера

Сервери VyprVPN охоплюють дуже вражаючі 64 країни. Загалом, це 700+ апаратних засобів у 73 місцях. Весь цей апарат повністю належить і управляється ВипрВПН. Не беруть участь треті сторони. Зберігання всього власного будинку допомагає забезпечити як конфіденційність, так і продуктивність.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map