Повний тест невидимого перегляду швидкостей сервера VPN

Служба VPN, яка дуже сподобається, ibVPN пропонує всі функції, які ви очікуєте від кращого постачальника послуг, включаючи подвійний VPN та Smart DNS, за ціною, нижчою за більшість конкурентів. Відмінна конфіденційність та хороший вибір серверів у поєднанні з великою продуктивністю роблять це простою рекомендацією.


Плюси
 • Сильні параметри шифрування та безпеки
 • Хороша продуктивність сервера
 • Оснащений багатим клієнтом з багатьма розширеними функціями
 • Підтримує P2P (з виділеними серверами)
 • Працює з Netflix та BBC iPlayer
 • Безкоштовний період випробовування
Мінуси
 • Складна програма клієнта
 • Заплутані цінові плани
 • Досить невелика серверна мережа

Тест на швидкість ibVPN

Веб-сайт невидимого перегляду VPN відважно стверджує, що їхню послугу в усьому світі хвалять за її швидкість та підтримку (я торкаюсь підтримки ще далі). Я не зовсім впевнений, скільки похвал вони отримують, але вони швидко зрозуміли частину швидкості. Мої тести показали, що їхні сервери можуть більше, ніж мати власні сили на ринку VPN, який пропонує безліч варіантів. Насправді я вийду на кінцівку і зателефоную до результатів тестування швидкості в Інтернеті ibVPN досить відмінно.

Для ще більшої продуктивності, якщо конфіденційність не викликає особливих проблем, ibVPN дозволяє підключатися через проксі до всіх їхніх серверів. Використання проксі-сервера означає, що ваше з’єднання не буде зашифровано, але не шифрування також може зробити його швидшим.

Як і у випадку з кожним провайдером VPN, який я оцінюю, я запускаю серію тестів на швидкість завантаження та завантаження з підключенням VPN і без нього до того, що має бути моїм найшвидшим сервером, а також сім найпопулярніших країн, до яких користувачі прагнуть підключитися..

Мій Інтернет – швидкий 500 Мбіт вниз і 100 Мбіт вгору. Ці швидкості дозволяють нам бачити, наскільки добре працюють сервери, не турбуючись про потрапляння будь-яких обмежень, встановлених моїм провайдером.

Якщо вам цікаво, як ibVPN порівнюється з деякими іншими популярними параметрами провайдера, перегляньте мою таблицю VPN з найшвидшими швидкостями, де я порівнюю всі найвищі послуги.

Кращий сервер
ibVPN кращі результати тестування швидкості сервера VPNЗ VPN ibVPN кращі результати тесту на базову швидкість сервераНемає VPN
Сполучені Штати
ibVPN Об’єднує результати тестування швидкості VPN-сервераЗ VPN ibVPN Об’єднує результати випробувань за базовою швидкістю штатівНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати тестування швидкості на сервері ibVPN Великобританії VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ibVPN ВеликобританіїНемає VPN
Канада
Результати тесту на швидкість роботи сервера ibVPN Canada VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ibVPN КанадиНемає VPN
Австралія
Результати тесту на швидкість роботи сервера ibVPN Australia VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість ibVPN АвстраліїНемає VPN
Нідерланди
Результати тесту на швидкість роботи сервера ibVPN НідерландиЗ VPN Результати випробувань на швидкість базової швидкості ibVPN НідерландиНемає VPN
Німеччина
ibVPN Німеччина Результати випробувань швидкості сервера VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ibVPN НімеччинаНемає VPN
Франція
Результати тестування швидкості на сервері ibVPN France VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ibVPN FranceНемає VPN

Про IBVPN

VPN для невидимого перегляду базується на Румунії і існує з 2010 року, хоча основна команда працювала разом ще сім років до цього на сервісі проксі-сервера. Маючи такий великий досвід роботи, ibVPN добре розуміє, що люди шукають у постачальника VPN. Не дивно, що зараз у них понад 500 000 користувачів у всьому світі, кількість яких постійно збільшується.

Конфіденційність та безпека

Що стосується конфіденційності, ibVPN настільки ж хороший, як він отримує. Вони не збирають і не реєструють жодної інформації про з’єднання чи трафік. Своїми словами:

Ми не можемо пов’язати якусь конкретну діяльність з будь-яким конкретним користувачем.

У політиці конфіденційності зазначено, що Invisible Browsing VPN відповідає юридичним повідомленням. Але оскільки вони фактично не мають жодних даних для передачі, користувачам немає про що турбуватися. Базуючись у Румунії, також немає побоювань щодо жодних державних законів, які потребують збереження даних. Такий закон колись існував, але був скасований після визнання неконституційним.

Для реєстрації в службі ibVPN потрібна лише дійсна електронна адреса. Ім’я та будь-яка інша особиста інформація не потрібна. Біткойн та кілька інших криптовалют доступні як варіанти оплати.

На передній панелі шифрування клієнт Invisible Browsing VPN пропонує шість пар протоколу / шифрування. Наскільки я можу сказати, ви не можете змішувати та співставляти, тобто ви не можете збільшити рівень шифрування за допомогою кращого протоколу, як вам подобається..

З шести пар в одному є 128-розрядне шифрування (що досить легко, і клієнт заявляє, що), 4 мають 256-бітове шифрування (хороший баланс між швидкістю завантаження та безпекою), а в одному є 2048-бітове шифрування. Останній використовує SSTP в якості свого протоколу. Якщо ви шукаєте сильного шифрування за допомогою іншого протоколу, це ibVPN не є тим, що зараз передбачено.

Особливості

ibVPN пропонує всі функції, які ви очікували б від вищого постачальника VPN, а також кілька додаткових послуг. Служба Smart DNS – одна з таких. Хоча це не дуже сприяє конфіденційності, ця послуга ідеально підходить для передачі геоблокованого вмісту. У моїх тестах під час користування було розблоковано як Netflix США, так і iPlayer BBC.

Ще одна особливість, яка виділяється, хоча я бачу все більше і більше провайдерів, які пропонують це, – це подвійний VPN. ibVPN не виходить із шляху просувати його, але він є. Існує шість подвійних варіантів підключення VPN за допомогою серверів у США, Нідерландах та Сінгапурі. Це означає, що ви можете підключитися до США через Нідерланди, до Нідерландів через США, до Сінгапуру через Нідерланди тощо..

Я виявив, що клієнтське програмне забезпечення є повнофункціональним і просте розібратися та використовувати, хоча іноді нестабільне в Windows (але далеко не автоматично). Програмне забезпечення доступне для всіх основних платформ. Існують навіть розширення / доповнення для Chrome, Firefox та Opera.

Клієнт робить те, що я вважав особливо приємним, що мало хто з інших сервісів, це показувати завантаження в режимі реального часу поруч із кожним варіантом сервера. Ця функція знімає всі здогадки, до якого сервера потрібно підключитися.

Обмеження

Як це робить більшість постачальників VPN, Invisible Browsing VPN обмежує максимальну кількість одночасних з’єднань. Вони встановлюють це число в три, якщо ви отримуєте Остаточний план, і під одне для рахунків нижчого рівня.

Зважаючи на те, що план Ultimate на 2 долари на місяць більше, ніж інші варіанти, і пропонує додаткові функції, такі як проксі, розширення веб-переглядача та дозволяє P2P, я вважаю, що це варто додаткові витрати. Навіть тоді це все-таки дешевше, ніж більшість конкурентів. Якщо цих номерів з’єднання недостатньо, можливо, доведеться вдатися до встановлення ibVPN на маршрутизаторі, який підтримується.

Крім цього, послуга ibVPN не обмежена. Немає обмежень щодо пропускної здатності, передачі даних, швидкості сервера або кількості перемикачів сервера.

Переглядаючи Загальні положення та умови, у мене вискочили дві додаткові речі, про які повинен знати кожен, хто використовує P2P:

 • Ви погоджуєтесь не використовувати робота, наприклад ReGet, GetRight, Go! Zilla, або будь-які подібні програми для постійного завантаження вмісту без нагляду або відвідування.
 • Ви погоджуєтесь використовувати Сервіс для однорангової передачі файлів або завантаження торентів лише на серверах, розташованих у Люксембурзі, Швеції, Нідерландах, Канаді, Росії, Литві та Гонконгу.

Підтримка клієнтів

ibVPN пропонує різні варіанти підтримки, включаючи чат в реальному часі, електронну пошту та систему квитків. Живий чат надається через їх веб-сайт, і, як кажуть, він працює цілодобово як з технічних питань, так і з питань продажу. Я виявив, що це точно. Кожен раз, коли я спробував, хтось був там, щоб відповісти на мої запитання.

Команда підтримки складається з десяти осіб. Усі відповіді, які я отримав, були повними, обізнаними і точно не відповідали заздалегідь визначеному сценарію. Веб-сайт невидимого перегляду VPN також включає досить великі розділи бази знань та поширені запитання, які вирішують більш поширені проблеми. Також існує форум громади.

Усі підписки мають 15-денну повну гарантію повернення грошей. Я переглянув усі правила, і до відшкодування не з’явилося жодних рядків, таких як максимальна сума завантаження або максимальна кількість з’єднань. Ця відсутність обмежень означає, що ви можете витратити перші 15 днів, перекидаючи все, що ви отримали в сервісі, щоб переконатися, що воно повністю відповідає вашим потребам.

Ви також можете протестувати ibVPN протягом 24 годин абсолютно безкоштовно, перш ніж робити будь-яку оплату. Безкоштовна пробна версія – це те, що мало хто з провайдерів робить, і варто того скористатися. Якщо ви хочете, ви можете отримати доступ до сторінки реєстрації безпосередньо на ньому, натиснувши тут.

Ви також можете протестувати ibVPN на 6 годин абсолютно безкоштовно, перш ніж робити будь-яку оплату.

Країни розташування сервера

В даний час Invisible Browsing VPN надає 173 сервери в 97 місцях в 47 країнах. Це дуже поважні номери, які повинні бути більш ніж достатніми для більшості користувачів. Якщо ви хочете копати глибше, це найновіший список серверів ibVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me