Тест на швидкість ProtonVPN

Про ProtonVPN дуже багато подобається. Це сервіс, орієнтований на безпеку та конфіденційність, з швидкими серверами, чудовим програмним забезпеченням та пропонуванням декількох зручних функцій, які інші постачальники не намагаються реалізувати. Так, вони на дорогому боці, але якщо залишатися анонімним в Інтернеті – ваша мета, декілька VPN краще зробити це..

Плюси
 • Відмінні функції конфіденційності та безпеки
 • Подвійна VPN, яка пропонується в кожній підтримуваній країні
 • Без журналів
 • Простий у користуванні клієнт
 • Хороша продуктивність сервера
 • Торрентінг та P2P дружні
 • Пропонує безкоштовну версію
Мінуси
 • Дорогий
 • Немає підтримки в прямому чаті
 • P2P-сервери лише у чотирьох країнах

ProtonVPN відомий своєю сильною позицією щодо безпеки та конфіденційності. Але яка корисна безпечна VPN, коли вона настільки повільна, ви хочете виривати волосся кожного разу, коли користуєтесь нею.

На щастя, це не так з ProtonVPN. Навіть близько не.

Вони пред’являють кілька стандартних заявок VPN на «Високу швидкість» на своєму веб-сайті, але, на відміну від багатьох інших провайдерів, насправді надають ці претензії.

І хоча це не найшвидший VPN навколо, результати тестування швидкості ProtonVPN ставлять їх міцно у верхній рівень усіх постачальників.

Швидкість завантаження є суцільною. Сполучені Штати були трохи повільнішими, ніж я міг би очікувати, виходячи з того, що роблять інші місця. Але, загалом, хороші цифри.

Навіть під час підключення через Secure Core, відмінна подвійна реалізація VPN ProtonVPN, все виглядало добре. Я побачив досить послідовне падіння швидкості на 1/3 через звичайне з’єднання, що для подвійного VPN є чудовим.

Що стосується завантаження, результати були трохи гіршими, але все-таки респектабельними. Окрім менших, ніж очікувалося, швидкості від американських серверів, я також побачив продуктивність нижчої номінальної потужності з Канади та Австралії.

Однак, оскільки для більшості з нас ефективність завантаження набагато важливіша швидкості завантаження, я не думаю, що це велика проблема.

Зважаючи на це, я швидко перевіряю VPN і регулярно оновлюю результати, розміщені тут, якщо є якісь значні зміни (в будь-якому напрямку).

Кращий сервер
Найкращі результати тесту на швидкість сервера VPN ProtonVPNЗ VPN Найвищі результати тесту на швидкість базової швидкості сервера ProtonVPNНемає VPN
Сполучені Штати
ProtonVPN Об'єднує результати тестування швидкості VPN-сервераЗ VPN ProtonVPN Об’єднує результати випробувань за базовою швидкістю штатівНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати випробувань швидкості сервера VPN для ProtonVPN ВеликобританіїЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ProtonVPN, ВеликобританіяНемає VPN
Канада
Результати тесту на швидкість роботи сервера ProtonVPN Canada VPNЗ VPN Результати випробувань на швидкість базової швидкості ProtonVPN CanadaНемає VPN
Австралія
Результати тесту на швидкість роботи сервера ProtonVPN Australia VPNЗ VPN Результати випробувань на базовій швидкості ProtonVPN AustraliaНемає VPN
Нідерланди
Результати тесту на швидкість роботи сервера ProtonVPN НідерландиЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ProtonVPN НідерландиНемає VPN
Німеччина
Результати тесту на швидкість сервера VPN ProtonVPN НімеччинаЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості ProtonVPN НімеччинаНемає VPN
Франція
Результати тестування швидкості на сервері ProtonVPN France VPNЗ VPN Результати випробувань на базовій швидкості ProtonVPN FranceНемає VPN

Варто вказати, чому розбіжність настільки великий між моїми тестами на базову швидкість без VPN та тими, що виконуються через VPN.

Я навмисно запускаю швидке підключення до Інтернету – 500 Мбіт / с, 100 Мбіт / с. Вони мають швидкість набагато більше, ніж пропонують на даний момент VPN-сервери для споживачів.

Використання такого швидкого з’єднання має перевагу виявити нам реальну максимальну продуктивність VPN – без обмежень провайдера, які перекосують результати.

Якби, наприклад, я пропустив лише 50 Мбіт / с, а VPN-сервер здатний до 75 Мбіт / с, ми ніколи не дізнаємося.

Про ProtonVPN

ProtonVPN – це добре переглянута VPN, яка, як і її материнська компанія ProtonMail, розташована у Швейцарії. Це означає, що дуже чітка юрисдикція.

Він також є суворим постачальником незареєстрованих журналів і зараз проходить аудит безпеки, який, як очікується, буде опублікований незабаром.

Для усвідомлення конфіденційності – це все, що повинно заслужити певну увагу.

Варто також зазначити, що материнська організація ProtonVPN добре відома в колах конфіденційності в Інтернеті. Він відповідає за бібліотеки шифрування з відкритим кодом OpenPGPjs та GopenPGP і є активним учасником цифрового співтовариства.

Це надає ProtonVPN деяку добросовісність, яку жоден конкурент не може сподіватися.

Конфіденційність та безпека

Як ви вже здогадалися, ProtonVPN відмінне як в безпеці, так і в конфіденційності. Це вся причина, що служба існує в першу чергу.

З цією метою ProtonVPN розгортає найсучасніші технології та набір функцій, розроблених для того, щоб поставити безпеку даних у центр всього, що вони роблять.

Однак, як ми бачили, вони роблять це без шкоди для швидкості з’єднання.

Для початку ProtonVPN використовує лише шифрування та протоколи без відомих уразливостей. Це означає, що ви не знайдете доступ до PPTP, навіть як опція резервного сумісності.

Натомість усі з’єднання використовують 256-бітове шифрування AES, обмін ключами 4096-бітного RSA та HMAC-SHA384 для аутентифікації повідомлень.

Коротше кажучи, всі фази передачі даних користуються найвищими доступними рівнями шифрування. Це негативно впливає на продуктивність і, ймовірно, тому результати тестування на швидкість не настільки високі, як для інших постачальників.

На комп’ютерах та Linux машинах пропуск з’єднання через протокол OpenVPN. Це діючий стандарт консенсусу в галузі, і ProtonVPN дотримується цього.

На пристроях macOS, iOS та Android IKEv2 / IPSec – це протокол вибору.

Крім того, система використовує обертові ключі шифрування та ідеальну таємницю вперед для запобігання зловмисникам дешифрування даних за допомогою компрометованих ключів.

Як я вже згадував, ProtonVPN також є суворим постачальником без журналів. Це означає, що вони зберігають нульовий облік всього, що ви робите під час підключення до служби.

ProtonVPN поважає конфіденційність своїх користувачів та застосовує політику No Logs. Це означає, що ваші VPN-з’єднання залишаються приватними, і ми не зберігаємо інформацію про ваші з’єднання або веб-сайти, які ви відвідуєте.

З метою захисту вашого облікового запису та переконання, що саме ви входили в систему, ми зберігаємо єдину часову позначку ваших облікових записів останнього входу. Знову ж таки, ми не зберігаємо жодної інформації про те, звідки ви ввійшли в систему або як довго ви входили в систему.

ProtonVPN також використовує лише спеціалізовані сервери для своїх VPN-серверів і запускає приватні сервери DNS, щоб запобігти потрапляння будь-якої активності користувача в інші руки..

Якщо мова йде про захист користувачів від захищених від очей поглядів, це один постачальник VPN, який охоплює всі основи. І станом на січень 2020 року вони навіть мають звіт третьої сторони аудиту безпеки, щоб довести це.

Особливості ProtonVPN

Конфіденційність та безпека – це не єдині міркування при виборі VPN. Тут також не важливо, які функції доступні.

Якщо служба VPN не має правильного набору функцій, незалежно від того, наскільки швидкою вона є, вона може бути поганою, залежно від того, що ви намагаєтеся зробити з нею..

 • Kill Switch

  ProtonVPN пропонує перемикач на знищення своїх клієнтів Windows та macOS.

  Перемикач kill блокує весь інтернет-трафік на вашому пристрої у разі відключення від VPN. Це гарантує, що дані не просочуються через незашифроване Інтернет-з’єднання, яке зазвичай надає ваш Інтернет-пристрій.

 • Захист від витоку DNS

  Інший спосіб, яким ваша конфіденційність може бути порушена в Інтернеті, – це записи, що зберігаються на серверах DNS, якими ви користуєтесь. Сервер DNS може виявити кожен сайт і обслуговувати ваші відвідування, а також вашу IP-адресу, надану провайдером.

  ProtonVPN працює з власними серверами DNS і примушує їх використовувати будь-коли, коли ви підключені до служби.

  Їх DNS, як і їх VPN, не зберігає журналів, забезпечуючи максимальну конфіденційність.

 • Безпечний ядро

  ProtonVPN також пропонує подвійну конфігурацію VPN, яку вони називають Secure Core.

  Secure Core підвищує безпеку та конфіденційність шляхом маршрутизації з’єднань через другий VPN-сервер. Усі ці сервери розташовані в захищених об’єктах у безпечних для конфіденційності країнах.

  Цей механізм гарантує, що ваші дані є безпечними, навіть якщо вони врешті проходять через країну, яка бере участь у угодах про спостереження або веде облік Інтернет-трафіку в межах своїх кордонів.

  Подвійні VPN трохи сповільнить ваше з’єднання, і реалізація Secure Core ProtonVPN не відрізняється. Очікуйте приблизно 1/3 зниження швидкості при використанні цих серверів.

 • Підтримка Tor

  Для деяких із нас жодної суми гарантованої конфіденційності недостатньо. Ось чому ProtonVPN дозволяє підключатися до мережі конфіденційності Tor через свою VPN-службу.

  Це забезпечує другий рівень захисту для тих, хто глибоко стурбований анонімністю. Сюди входять журналісти, політичні дисиденти та винуватці, для яких викриття може становити небезпеку в реальному житті.

  Закидання Tor у суміш негативно вплине на швидкість завантаження та завантаження. Оскільки мережу Tor управляють волонтери, очікуйте, що продуктивність знизиться більше, ніж при використанні Secure Core.

 • Підтримка потокової служби

 • Хоча ProtonVPN не надає гарантій, вони є однією з небагатьох сервісів VPN, які все ще можуть підключити користувачів до Netflix – принаймні в США.

  Те саме стосується Hulu, ITV та All 4.

  У користувачів iPlayer BBC або Amazon Prime Video не пощастить. Але це стає все більш поширеним фактом життя користувачів VPN.

  На фронті виступу немає ніяких занепокоєнь. Серверна мережа ProtonVPN є більш ніж швидкою для навіть 4К потокового перегляду відео.

 • Підтримка BitTorrent і P2P

  ProtonVPN також дозволяє здійснювати обмін файлами BitTorrent та інших P2P через певну підмножину своїх серверів.

  Оскільки вони не постачальники послуг без реєстрації, ви можете бути впевнені, що коли ви користуєтеся такими послугами, це буде вільно від справжньої загрози авторських тролів.

 • Підтримка декількох пристроїв

  Як користувач ProtonVPN, ви можете підключити до сервісу декілька пристроїв за допомогою однієї підписки.

  Якщо ви підписалися на базовий план, ви можете підключити до двох пристроїв – при плані Plus ця кількість підскочить до п’яти.

  Якщо ви ведете на план Visionary – і це не дешево – ви можете використовувати до десяти пристроїв одночасно. Як хороший бонус, ви також отримаєте рахунок ProtonMail.

Обмеження

ProtonVPN не докладає особливих зусиль у вигляді обмежень щодо своїх користувачів. Звичайно немає обмежень пропускної здатності або швидкості.

Хоча використання служб P2P для порушення авторських прав або для інших сумнівних цілей заборонено їх умовами надання послуг, їх політика без реєстрації робить цю заборону неприйнятною.

Однак існують особливі відмінності між доступними планами обслуговування, які справді можна інтерпретувати як обмеження.

Наприклад, базові користувачі можуть використовувати P2P на зазначених серверах, але обмежуються значно меншою їх кількістю. Базовий також означає відсутність захищеного ядра, відсутність підтримки Tor і немає потокової підтримки.

Крім того, користувачі планують отримати все те, що є значним оновленням.

Єдиною перевагою плану візіонерів є додавання облікового запису ProtonMail. Ви також отримуєте задоволення від усвідомлення того, що ви субсидуєте безкоштовний рівень для людей у ​​країнах, для яких це буквальний життєвий шлях.

Підтримка клієнтів

Користувачам, які потребують допомоги в сервісі, ProtonVPN пропонує пряму підтримку електронною поштою, середній час відгуку – менше 24 годин. Однак у більшості випадків ви не будете чекати майже так довго.

Їхні представники знають і дають повні відповіді на запитання.

Щоб розширити службу підтримки людей, у розділі підтримки веб-сайту ProtonVPN є вичерпний розділ самодопомоги, який охоплює всі найпоширеніші проблеми, з якими ви можете зіткнутися..

Поки немає прямого спілкування в чаті або телефону, загальний рівень обслуговування клієнтів повинен бути досить хорошим, щоб задовольнити середнього користувача.

Крім того, ProtonVPN має репутацію того, що не залишає користувачів повішеними – вони будуть триматися з вами, поки ваша проблема не буде вирішена. У моїх книгах це, безумовно, компенсує будь-які виявлені недоліки підтримки.

Розташування сервера ProtonVPN

Серверна мережа ProtonVPN – одна з менших, з якими ви зіткнетеся. Він включає 44 країни і складається з 698 окремих серверів на момент написання цього документа.

Оскільки деякі його конкуренти пропонують мережі багато разів такого розміру – як NordVPN та 58 країн, 5645 сильна серверна мережа – ProtonVPN дещо бракує тут.

Те, що їм не вистачає в розмірах, проте вони компенсують за якістю.

Мережа ProtonVPN є зрілою та стабільною, що означає, що вони не зазнають багатьох відключень послуг. Як показують результати тесту на швидкість, продуктивність також велика.

Покинути те, що сервери Secure Core розташовані в таких місцях, як 1000-метровий притулок колишнього швейцарської армії, а недоліки мережі ProtonVPN легше помітити.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map