Тести швидкості серверів CyberGhost

CyberGhost пропонує чудову конфіденційність в Інтернеті, тисячі серверів з чудовим міжнародним покриттям та багатофункціональним програмним забезпеченням – все за ціною, яку важко перемогти. З високою швидкістю з’єднання для резервного копіювання всіх, хто шукає високопоставленого постачальника VPN, не потрібно більше шукати.


Плюси
 • Нульовий журнал для максимальної конфіденційності
 • Відмінна дистрибуція серверів із понад 7100 серверами в 90 країнах
 • Дуже великі швидкості з’єднання
 • Працює з американськими Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє P2P торрент
 • Тривала 45-денна гарантія повернення грошей
Мінуси
 • Батьківська компанія з сумнівною репутацією
 • Складне ручне налаштування OpenVPN
 • Не працює з Китаю

Тести на швидкість

Я ніколи не впевнений, якої продуктивності очікувати від CyberGhost. На відміну від майже всіх інших VPN-служб, вони ніколи не мали великого значення щодо того, щоб зробити найшвидші вимоги постачальника.

Чи може це бути тихим вступним виступом – це не їхній сильний позов? Не зовсім.

За винятком Австралії, мої тести на швидкість CyberGhost показують, що їхні сервери можуть більше ніж утримувати власні. Насправді вони зараз є найшвидшим VPN-сервісом.

Це не завжди було так.

CyberGhost колись мав репутацію за те, що він був дещо лозунгом. Але з нещодавним випуском версії 7 свого програмного забезпечення та деякими істотними оновленнями мережі зараз це один постачальник VPN, з яким слід враховувати.

Перш ніж говорити про особливості, пам’ятайте, що я навмисно перевіряю Інтернет-з’єднання, яке набагато швидше, ніж будь-який VPN-провайдер може відповідати – отже, велика розбіжність у швидкості між VPN та відсутністю тестів VPN. Я роблю це, щоб отримати найкращі можливі номери для кожного сервера – ті, які не обмежені обмеженнями швидкості мого власного Інтернету.

Іншими словами, швидкість, яку ви бачите, – це максимум, який ви можете очікувати. Ваші фактичні результати можуть бути обмежені вашим власним з’єднанням.

Отже, якщо мій тест показує швидкість 100 Мбіт / с, а ваш Інтернет може робити лише 60 Мбіт / с, десь в діапазоні 50 Мбіт / с ви, ймовірно, отримаєте.

Результати роботи

За винятком вищезазначеного Австралії, швидкість завантаження CyberGhost постійно перевищує 80 Мбіт / с і часто перевищує 90 Мбіт / с. Для споживчого VPN це дуже швидко.

І хоча австралійський результат далеко не реєструє рекордів, ефективність, безумовно, є достатньо хорошою навіть для потокової якості HD.

Завантажує вартість проїзду трохи гірше. Але здебільшого вони все ще палають.

Австралія знову досить повільна, як і Північна Америка – і США, і Канада. Отже, якщо ефективність завантаження в цих регіонах для вас дуже важлива, можливо, буде інший постачальник (я знову відсилаю вас до мого найшвидшого списку VPN).

У всіх інших випадках CyberGhost доставляє і потім деякі.

Кращий сервер
Найкращі результати тесту на швидкість сервера VPN CyberGhostЗ VPN Найкращі результати тесту на швидкість базової швидкості сервера CyberGhostНемає VPN
Сполучені Штати
CyberGhost Об'єднує результати тестування швидкості VPN-сервераЗ VPN Результати тесту на швидкість випробувань CyberGhost Unites ШтатівНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати тесту на швидкість роботи сервера VPN для CyberGhost, ВеликобританіяЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості CyberGhost, ВеликобританіяНемає VPN
Канада
Результати тестування швидкості роботи сервера CyberGhost Canada VPNЗ VPN Результати тесту на базові швидкості CyberGhost CanadaНемає VPN
Австралія
Результати тестування швидкості на сервері CyberGhost Australia VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість CyberGhost AustraliaНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості на сервері CyberGhost НідерландиЗ VPN Результати тесту на швидкість випробувань CyberGhost НідерландиНемає VPN
Німеччина
Результати тесту на швидкість сервера VPN CyberGhost GermanyЗ VPN Результати тесту на швидкість випробувань CyberGhost GermanyНемає VPN
Франція
Результати тестування швидкості сервера VPN CyberGhost FranceЗ VPN Результати тесту на швидкість випробувань CyberGhost France у ФранціїНемає VPN

Про CyberGhost VPN

CyberGhost існує з 2011 року, що робить їх одним з більш утверджених VPN-провайдерів.

Базуючись на Румунії, вони пишаються тим, що є великими прихильниками нецензурованої інтернет-культури та свободи – заява, яку вони підтримують своєю чудовою політикою нульового ведення журналів..

З більш ніж 20 мільйонами користувачів по всьому світу CyberGhost очевидно робить багато речей правильно.

Конфіденційність та безпека

Дуже мало постачальників VPN займаються конфіденційністю, а також CyberGhost. Хоча їх Політика конфіденційності не є найдоступнішим документом – інші VPN роблять набагато кращу роботу – після того, як ви будете боротися з ним, ви виявите, що CyberGhost зобов’язався не збирати жодної інформації, поки ви користуєтесь їх послугою. Цитую:

 • Ми ніколи не знаємо, який користувач коли-небудь звертався до певного веб-сайту чи послуги
 • Ми НЕ знаємо, який користувач був підключений до нашої служби CyberGhost VPN в будь-який момент часу або який IP-сервер CyberGhost VPN вони використовували
 • Ми не знаємо набір оригінальних IP-адрес комп’ютера користувача

На відміну від багатьох інших провайдерів, які заявляють нульовий журнал, CyberGhost навіть не реєструє жодних анонімних даних. Ми говоримо про такі речі, як часові позначки часу та тривалість або використання пропускної здатності, які зазвичай зберігаються та використовуються для обслуговування мережі.

Як вже було сказано, CyberGhost називає Румунію додому. Оскільки країна широко вважається дуже доброзичливою конфіденційністю, це добре.

Незважаючи на те, що перебуває в ЄС, Румунія не є частиною спільної співпраці розвідувальних служб, таких як “П’ять очей”, “Дев’ять очей” або “Чотирнадцять очей”. Ця відсутність співпраці означає, що CyberGhost знаходиться поза досяжністю ФБР, НСА, GCHQ та будь-якого іншого західного спецслужби, про яке ви можете подумати (не те, що вони збирають дані, які вони можуть передати в першу чергу).

Під час процедури реєстрації потрібна лише особиста інформація – адреса електронної пошти (і ви можете легко використовувати для цієї мети фіктивний рахунок). Послуга оплачується анонімно, використовуючи Bitcoin (хоча, звичайно, також приймаються кредитні картки та PayPal).

Шифрування та протоколи

Стандарти шифрування, які використовує CyberGhost, настільки ж сильні, як і їхні.

За замовчуванням клієнт використовує OpenVPN з шифром AES-256-CBC та аутентифікацією хешів SHA256 для каналу даних, шифром AES-256, шифруванням ключа RSA-4096 і аутентифікацією хеш-аутентифікації SHA384 для каналу управління та обміном ключами ECDH-4096 для секретності вперед.

Якщо ви не впевнені, що означає це, суть полягає в тому, що ви можете бути впевнені, що ніхто не розшифрує ваші дані – ми говоримо тут про рівні шифрування військового рівня.

OpenVPN також є добрим вибором за замовчуванням через те, наскільки це швидко.

Інші підтримувані протоколи включають L2TP / IPsec та PPTP.

Мої тести також не показали витоків DNS, IP або WebRTC. Здається, що це ефективно запобігає клієнт.

Особливості

Усі основні платформи підтримують клієнтське програмне забезпечення CyberGhost, включаючи Windows, macOS, iOS та Android. Хоча для них не існує конкретного програмного забезпечення, CyberGhost також легко налаштувати на Kodi, Linux та багатьох маршрутизаторах.

Особливо важливо, все, що ви очікували б там бути, від функції перемикання убиття до можливості перекриття серверів DNS.

Інші помітні функції включають можливість виключення конкретного веб-сайту із використання VPN, вибір випадкових портів, незахищений захист Wi-Fi та розділене тунелювання. Останнє може бути дуже корисним, якщо ви хочете вичавити ще більшу продуктивність із вже швидкої серверної мережі CyberGhost.

CyberGhost також виходить за межі сфери чистої функціональності VPN, пропонуючи блокувальник реклами, шкідливий захист веб-сайту та стиснення даних. Я не впевнений, наскільки це добре працює на практиці, але теоретично, остання, можливо, зможе трохи знизити витрати на використання мобільних даних.

Усі ці функції за замовчуванням вимкнено, але вони можуть перемикатися з клієнтом одним натисканням кнопки.

Мій єдиний вихованець із CyberGhost – і це не єдиний постачальник VPN, який це робить – настільки різко відрізняються клієнти Windows та macOS. Клієнт macOS також не має декількох функцій, серед яких розділений тунель та захист Wi-Fi.

Принаймні, в моїй книзі це не є порушником угод, але це щось, про що слід знати. З іншого боку, я дійсно вважаю програмне забезпечення Mac трохи менш нав’язливим і більш інтуїтивним у використанні.

Обмеження

Послуга CyberGhost надає до семи одночасних з’єднань. Кожен постачальник VPN має такий тип обмежень (в основному для захисту своєї інфраструктури від зловживань), а ліміт, встановлений CyberGhost, є одним із найкращих.

Якщо ви збираєтесь використовувати кілька пристроїв одночасно, це, безумовно, щось, що слід враховувати.

P2P дозволено, але тільки на конкретних серверах – чітко позначених у клієнті – і немає обмежень пропускної здатності або швидкості будь-якого типу.

Підтримка клієнтів

Хоча я чув неоднозначні відгуки про службу підтримки CyberGhost, у мене з ними не виникало жодних проблем.

Підтримку можна отримати 24/7 за допомогою чату в реальному часі і швидко відповісти. Для більш поглиблених питань також існує система електронної пошти / квитків. Чат в прямому ефірі доступний навіть німецькою та французькою мовами, хоча лише у вибраний час доби.

CyberGhost VPN пропонує велику Інтернет-базу знань. Він включає в себе посібники з установки та використання для всіх основних платформ. Також є кілька розділів щодо усунення несправностей, а також поширені запитання.

Якщо ви думаєте скористатися послугою для тест-драйву спочатку, CyberGhost пропонує 45-денну гарантію повернення грошей, що веде в галузі. Це повинно дати вам достатньо часу, щоб оцінити та вирішити, чи підходить ця VPN.

Також не забудьте використовувати один із кодів купонів CyberGhost при реєстрації. Якщо ви вирішите зберегти послугу, ви платите за місяць значно менше.

Розташування сервера

Кількість серверів, якими працює постачальник VPN, часто є хорошим показником надійності послуги. Для багатьох користувачів це також може бути вирішальним фактором.

У серверному відділі CyberGhost не розчаровує. На момент написання цього документа вони пропонують 7159 серверів у 90 країнах.

Лише кілька постачальників мають більше серверів, і 90 підтримуваних країн міцно потрапляють у верхній кінець діапазону. Для більшості з нас список серверів CyberGhost VPN містить все, що нам коли-небудь знадобиться, особливо якщо врахувати, наскільки вони швидкі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me