Тести швидкості серверів NordVPN

NordVPN – провайдер, який, здається, робить все правильно. Це справжні сервіси без реєстрації, має велику кількість швидких серверів із великим глобальним покриттям та пропонує багато тонких розширених функцій. І все це теж дуже надійно та інтуїтивно зрозуміло. NordVPN – це одна послуга, з якою ви не можете помилитися.


Плюси
  • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
  • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
  • Хороша продуктивність з’єднання
  • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
  • Чистий, простий у користуванні клієнт
  • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
  • Дозволяє торрент і P2P
  • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
  • Немає функції розділеного тунелювання
  • Трохи дорогий на короткострокові плани

Тести на швидкість

Під час перегляду веб-сайту NordVPN ви прочитаєте такі заяви, як “Блискавка” та “Супершвидкі сервери скрізь”. Зрозуміло, що NordVPN любить вірити, що вони найкращі.

Як виявляється, вони абсолютно праві.

Перш ніж перейти до деталей, є одне, що нам потрібно зрозуміти. Я тестую, що швидкість Інтернету набагато вище, ніж будь-яка VPN може відповідати (500 Мбіт / с, 100 Мбіт / с). Це робиться для того, щоб результати не були обмежені ефективністю мого власного з’єднання.

Якщо ваш звичайний Інтернет повільніше, ніж номери NordVPN, ви можете очікувати цих повільних швидкостей. Якщо це не виходить, повернемось до результатів!

Швидкість завантаження NordVPN швидка та послідовна у всіх плат.

Австралія – ​​це одне місце, яке може трохи покращити. Але навіть у випадку, коли все стоїть, швидкість понад 30 Мбіт / с є на що скаржитися і більш ніж достатня для переважної більшості з нас.

Швидкість завантаження теж відмінна, а також дуже послідовна.

Насправді, ефективність NordVPN тут – найкраще, що я бачив. Як правило, більшість із нас дбає більше про завантаження через завантаження. Але, якщо ви потрапляєте до останньої групи, це, безумовно, провайдер VPN.

Ще одне, що слід зазначити, я вважав, що вибір мого найкращого сервера клієнтським програмним забезпеченням трохи не вдається. Це робить розумну роботу, але я виявив, що вибір сервера з найнижчим навантаженням у моїй області зазвичай давав мені трохи кращі швидкості.

Різниця була не величезна Але якщо ви намагаєтеся витіснити кожен останній шматочок продуктивності зі свого VPN, кращим вибором тут здається ручний вибір сервера..

Якщо вам цікаво, як NordVPN зберігається в порівнянні з іншими службами, перегляньте мою найшвидшу сторінку порівняння VPN. І якщо вам цікаво, на цій самій сторінці я також детальніше розповідаю, як саме проходять мої тести.

Кращий сервер
Найкращі результати тесту на швидкість сервера VPN від NordVPNЗ VPN Найкращі результати тесту на швидкість базової швидкості сервера NordVPNНемає VPN
Сполучені Штати
NordVPN Об'єднує результати тестування швидкості VPN-сервераЗ VPN NordVPN об'єднує штатні результати тесту на базову швидкістьНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати тестування швидкості на сервері NordVPN Великобританії VPNЗ VPN Результати випробувань на швидкість базової швидкості NordVPN, ВеликобританіяНемає VPN
Канада
Результати тесту на швидкість роботи сервера NordVPN Canada VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості NordVPN CanadaНемає VPN
Австралія
Результати тестування швидкості на сервері NordVPN Australia VPNЗ VPN Результати випробувань на базовій швидкості NordVPN AustraliaНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості на сервері NordVPN НідерландиЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості NordVPN НідерландиНемає VPN
Німеччина
Результати тестування швидкості на сервері NordVPN Germany VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість випробування NordVPN GermanyНемає VPN
Франція
Результати тестування швидкості на сервері NordVPN France VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість випробування NordVPN FranceНемає VPN

Про NordVPN

NordVPN базується в Панамі.

Компанія була створена в 2012 році, і, хоча вона є досить новою, не дозволяйте цьому обманювати вас. NordVPN робить все правильно.

Вони забезпечують відмінне, багатофункціональне обслуговування, уникаючи багатьох помилок, які роблять деякі його конкуренти.

За їх інформацією про сторінку, NordVPN надихається ідеалами інноваційної технології та свободою, довірою та впевненістю клієнтів. І це показує.

Ось чому, незважаючи на порівняно молодий вік, послугу рекомендували подібні PCMag, Wired, Yahoo! Tech, CNet, Forbes і TechRadar.

Конфіденційність та безпека

Що стосується конфіденційності, ніхто не робить це краще, ніж NordVPN.

Для початку вони розташовані в Панамі, країні, у якій немає законів про збереження даних, з нульовим наглядом уряду та повністю без цензури в Інтернеті. Панама знаходиться далеко за межами американських АНБ та британських організацій GCHQ.

NordVPN також є лише декількома постачальниками, які справді не здійснюють ведення журналів, як чітко зазначено в Умовах надання послуг:

NordVPN не контролює, не зберігає і не записує журнали для жодного користувача VPN. Ми не зберігаємо позначки часу з’єднання, використовували пропускну здатність, журнали трафіку, IP-адреси.

І саме так має бути.

Навіть незважаючи на те, що анонімні позначки часу та використана пропускна здатність здаються речами, які неможливо використати для однозначної ідентифікації вас, це, на жаль, не так. Якщо у вас є потрібні ресурси (а-ля уряд), ви здивуєтеся, що ви можете зробити з цими даними.

Не зберігаючи цих статистичних даних, найкраще NordVPN може зробити, коли його попросять перевернути – знизати плечима (ігноруючи той факт, що дістатися до цієї точки в Панамі було б важко для початку).

Єдина особиста інформація, яку вимагає NordVPN, – це адреса електронної пошти. Оплата може бути здійснена повністю анонімно за допомогою Bitcoin.

Що стосується безпеки, NordVPN використовує шифрування військового рівня.

За замовчуванням для клієнтів Windows, macOS та Android – це протокол OpenVPN через UDP з шифруванням AES-256-CBC та 2048-розрядним клавішею Diffie-Hellmann. Клієнт iOS використовує IKEv2 / IPsec з алгоритмом шифрування AES-256-GCM та 3072-бітними ключами Diffie-Hellmann.

Якщо ці абревіатури та цифри для вас мало означають, все, що вам потрібно знати, – це ваші дані абсолютно безпечні.

Для зацікавлених людей ви також раді почути, що мій тест NordVPN не виявив витоків IPv4, IPv6 або WebRTC.

Якщо рівень захисту за замовчуванням просто не зменшить її, NordVPN також пропонує дві додаткові функції, якими ви можете бути зацікавлені.

Перший називається подвійним VPN. NordVPN – один з небагатьох провайдерів, яких я знаю, що це підтримує.

У двох словах, подвійний VPN дозволяє ланцюг двох VPN-серверів. Дані залишають ваш пристрій зашифрованим, як зазвичай, і переміщуються на перший VPN-сервер. Потрапивши туди, замість того, щоб перейти до Інтернету, ваші дані вдруге шифруються та передаються на другий сервер VPN. Лише один раз на другому сервері він матиме доступ до Інтернету.

Друга особливість – Onion over VPN – також часто називається Tor over VPN – схожа, але замість ланцюга на другому VPN-сервері він надсилає ваші дані через мережу Tor. Весь ваш зв’язок закінчується доступом до Інтернету через реле Tor.

Зауважте, що використання подвійного VPN або Onion через VPN уповільнить ваше з’єднання. Але, якщо безпека та конфіденційність є надзвичайно важливими, використання будь-якої з цих функцій може бути вартим.

Однією з останніх функцій безпеки, яку варто згадати, яку підтримує NordVPN, є функція перемикання kill. Якщо з якої-небудь причини ваше VPN-з’єднання повинно було раптово перестати, перемикач kill вимкне будь-який сайт або програмне забезпечення, яке ви попередньо налаштували з ним достроково..

Таким чином, ви можете бути впевнені, що жодних конфіденційних даних не буде випадково виявлено.

Особливості

NordVPN сумісний практично з кожною платформою під сонцем. Усі великі імена, які ви очікуєте, як Windows, macOS, iOS та Android, є, але так само Windows Home, Chrome OS, Linux, RaspberryPi та величезна кількість маршрутизаторів.

Клієнтське програмне забезпечення витончене та інтуїтивне у використанні.

Ви можете підключитися або з карти світу, або з списку серверів. Підключення з карти дозволить вибрати найкращий доступний сервер у країні, імовірно, виходячи з навантаження та відстані до вашого місцезнаходження.

Підключення зі списку серверів дає вам набагато більше контролю. У списку відображаються поточні навантаження сервера та їх відстані до вас. З цього меню ви також можете вибрати певний цільовий сервер для, скажімо, однорангового або подвійного VPN.

Для тих, хто звик обирати сервери за назвою міста, це не те, що підтримує клієнт NordVPN. Зрештою, це зовсім не має значення, оскільки ви можете вибрати на основі справжньої важливої ​​метрики, відстані.

Я думаю, що це просто виділялось, і я спочатку вважав це трохи дивно, тому що я звик так з’єднуватися.

Я помітив декілька відмінностей між версіями Windows та macOS. Останній не відчував себе настільки повною, хоча все ще дуже корисною.

Наприклад, відсутня можливість сортування серверів у списку серверів за завантаженням або відстані. Не шоу-пробка будь-яким способом, а особливість, яку було б непогано мати. Я думаю, оскільки він реалізований у версії Windows, з часом він також пройде до інших платформ.

Функція Kill Switch, Onion over VPN та Double VPN доступна разом із NordVPN. Перегляньте розділ конфіденційності та безпеки вище, щоб отримати докладнішу інформацію про всі три функції.

Smart DNS, який в даному випадку називається Smart Play, також присутній і враховується.

Ця функція працює, вирішуючи запити DNS у певних місцях, дозволяючи переглядати геоблокований вміст. Дійсно, NordVPN працює з Netflix та iPlayer BBC краще, ніж більшість інших постачальників послуг.

Вам не потрібно нічого робити, щоб досягти розумного DNS. Він автоматично визначає, коли це потрібно, і відповідно спрямовує ваші пошукові записи.

Для отримання більш детальної інформації про всі ці функції, будь ласка, перейдіть до мого огляду NordVPN.

Обмеження

Одне обмеження, яке має кожен постачальник VPN, – це кількість одночасних підключень. Для NordVPN він встановлений у 6. Це високий рівень в галузі, який не може відповідати інший постачальник.

Якщо у вас є багато пристроїв (або багато членів сім’ї), які одночасно будуть підключені до VPN, обов’язково тримайте NordVPN на своєму радарі.

Немає інших обмежень, про які потрібно турбуватися з NordVPN.

Підтримка клієнтів

Цілодобова підтримка у NordVPN надається у формі прямого чату (мій вподобаний спосіб), системи продажу квитків або електронної пошти. Facebook та Twitter також є життєздатними варіантами для менш чутливих питань.

Відповідь швидка і здається обізнаною.

Два рази я звертався до служби підтримки чату, щоб перевірити їх швидкість та знання, я розмовляв із ким-небудь за дві хвилини. Люди, з якими я розмовляв, схоже, знають, про що говорять, і я не відчував, що мені читають із сценарію.

Для підтримки самообслуговування веб-сайт NordVPN також пропонує широкі поширені запитання та інструкції з налаштування для кожної операційної системи, пристрою та маршрутизатора, які можна уявити.

До недавнього часу NordVPN пропонував 7-денну безкоштовну пробну версію. Це вже не так. Однак у них є великі знижки, які підтримуються їх великою 30-денною політикою повернення коштів, якщо ви не задоволені повністю послугою..

Одне застереження полягає в тому, що якщо вимагати повернення коштів через технічну проблему (не те, що я зіткнувся з будь-яким), NordVPN спробує її усунути спочатку.

Розташування сервера

NordVPN має досить вражаючу мережу серверів. Наразі кількість нараховує 5645 машин у 58 країнах.

Загальна кількість серверів поступається лише приватному доступу до Інтернету. Хоча за допомогою NordVPN ви можете вибрати, до якого сервера підключитися. Не можна з PIA.

Кількість країн також не найбільша (ця честь належить HideMyAss! Та PureVPN), але я б добре, що це буде більш ніж 99% користувачів. Я не міг би подумати про одну країну, до якої я можу захотіти, щоб вона не була в списку серверів NordVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me