Тести швидкості серверів TunnelBear

TunnelBear – це одне з найкращих зручних для користувачів досвіду, які ви знайдете в VPN. У них може бути не найбільша серверна мережа чи найбільший список функцій. Але їхні сервери мають хорошу постійну швидкість, їх програмне забезпечення дуже просте у використанні, підтримка клієнтів є корисною, а їх політика без реєстрації – настільки чітка, наскільки це можливо. Особливо, якщо ви початківець VPN, не забувайте про TunnelBear.

Плюси
 • Послідовна швидкість роботи сервера
 • Сильне шифрування
 • Чітка незалежна аудиторська політика без реєстрації
 • Дуже зручне програмне забезпечення
 • Безкоштовна версія (обмежена до 500 Мб на місяць)
Мінуси
 • Мало розширених функцій
 • Не працює з Netflix або іншими потоковими службами
 • Дуже мала серверна мережа
 • Немає підтримки в чаті

Тести на швидкість

На відміну від майже всіх інших постачальників VPN, TunnelBear не висловлює жодних публічних претензій щодо хорошої роботи сервера. Хоча після останнього раунду тестів на швидкість, я впевнений, що вони могли.

Майже в кожному тестованому нами місці швидкості завантаження досить швидкі, щоб зробити задоволення майже про когось. Вони теж неймовірно послідовні. Це, на мій погляд, є належним керуванням мережею та врівноваженням завантаження сервера.

Єдиний результат, який стирчить як біль у великому пальці, – це Австралія. Незабаром я проведу ще один тест і оновлю цю статтю, якщо результати покращаться. Але наразі, якщо в Австралії є місце, де ви хотіли б з’єднатися, ви можете поглянути в іншому місці. Швидкісні випробування PureVPN дали найкращі результати в цій частині світу.

Йдучи в іншому напрямку, ефективність завантаження TunnelBear була так само послідовною, якщо не дуже надихаючої. Переважна більшість із нас піклується про завантаження, і, отже, це не є великою проблемою. Але, якщо ви часто схильні надсилати великі файли, в середньому NordVPN пропонує там найшвидші швидкості.

Одне, що потрібно зрозуміти за допомогою моїх тестів, – це те, що я використовую дуже швидке підключення до Інтернету. Це навмисно досить швидко, щоб жоден постачальник VPN не міг відповідати йому. Тестування таким чином дозволяє мені з’ясувати справжню максимальну швидкість кожного сервера.

Все, щоб сказати, цифри, які ви бачите, можуть бути не такими ж добрими, як ті, які я роблю. Якщо ви завантажуєте обмеження для завантаження з Інтернетом із швидкістю 30 Мбіт / с, то швидкості VPN просто не можна побачити в діапазоні 60 Мбіт / с. У такому випадку я б очікував цифри трохи південніше 25 Мбіт / с.

Ось тепер результати тестування швидкості TunnelBear для семи локацій, до яких найчастіше підключені користувачі VPN. Я також включив результати для того, що клієнтська програма вважала моїм найкращим сервером (тобто сервер, який теоретично повинен давати мені найкращі показники).

А якщо вам цікаво, як TunnelBear співпадає з іншими постачальниками, будь ласка, ознайомтесь із моїм порівнянням найшвидших VPN.

Кращий сервер
Кращі результати тестування швидкості сервера VPN TunnelBearЗ VPN Найкращі результати тесту на базову швидкість сервера TunnelBearНемає VPN
Сполучені Штати
Результати тестування швидкості VPN сервера TunnelBear Unites StatesЗ VPN TunnelBear Unites Штатні результати тесту на швидкістьНемає VPN
Об’єднане Королівство
Результати тестування швидкості сервера VPN сервера TunnelBearЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості для TunnelBear ВеликобританіяНемає VPN
Канада
Результати тестування швидкості сервера TunnelBear Canada VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості TunnelBear CanadaНемає VPN
Австралія
Результати тестування швидкості сервера TunnelBear Australia VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість швидкості TunnelBear AustraliaНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості сервера TunnelBear Netherlands VPNЗ VPN Результати випробувань на швидкість базової швидкості TunnelBear NetherlandsНемає VPN
Німеччина
Результати тестування швидкості на сервері TunnelBear Germany VPNЗ VPN Результати тесту на швидкість базової швидкості TunnelBear GermanyНемає VPN
Франція
Результати тестування швидкості на сервері TunnelBear France VPNЗ VPN Результати випробувань швидкості базової швидкості TunnelBear FranceНемає VPN

Про TunnelBear

Небагато VPN-компаній мають кращу розпізнаваність імен, ніж TunnelBear. Вони існують з 2011 року, що робить його одним із перших піонерів споживчих VPN-продуктів і довіреним ім’ям у цій галузі..

Компанія була заснована в Торонто, Канада, Даніелем Калдором та Раяном Дочуком, двома ветеранами галузі технологічної галузі. Обидва вступили в підприємство з багаторічним досвідом роботи в технологічному секторі, включаючи позиції в Microsoft та Research in Motion. У 2018 році TunnelBear об’єднав свої сили з McAffee, надавши ще більше позицій своєму імені.

Конфіденційність та безпека

Одне з речей, які більшість із нас споживачі VPN очікують від нашого постачальника – це гарантія конфіденційності. TunnelBear забезпечує саме це, дуже детально та зрозуміло. Вони конкретизують, які саме дані збирають, чому і для чого вони використовують.

У багатьох випадках TunnelBear навіть надає детальні пояснення того, як вони визначали, які дані збирати та що ви віддаєте в обмін (як-от не отримувати персоналізовані електронні листи в обмін на те, що не збираєте своє повне ім’я). Серед основних постачальників VPN рівень деталізації, знайдений в політиці конфіденційності TunnelBear, є другим.

Крім своєї загальної політики конфіденційності, Tunnel Bear також не зберігає журналів жодної діяльності користувачів під час підключення до послуги. Це означає, що вони не зберігають записів ваших IP-адрес, DNS-запитів або використовуваних сайтів та служб. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб хтось переглядав ваше плече.

Це також означає, що TunnelBear може пообіцяти, що вони ніколи з будь-якої причини не продаватимуть чи торгуватимуть вашою інформацією третім сторонам. Для початку вони не залишають жодного. Можливо, ця заява з їх політики конфіденційності найкраще підсумовує все це.

TunnelBear НЕ зберігає вихідні IP-адреси користувачів під час підключення до нашої служби, і тому не може ідентифікувати користувачів, коли надаються IP-адреси наших серверів. Крім того, ми не можемо розголошувати інформацію про додатки, послуги чи веб-сайти, які користуються нашими користувачами під час підключення до наших Сервісів; оскільки TunnelBear НЕ зберігає цю інформацію.

Складання заяв про конфіденційність та дотримання їх – це дві окремі речі. І багато постачальників VPN (на жаль) не люблять грати за своїми правилами. Не так з TunnelBear. Вони є лише декількома постачальниками, які проходять щорічний незалежний аудит безпеки, а потім публікують результати для всіх. Аудит Surfshark – єдиний інший відомий екземпляр постачальника VPN.

Крім хорошої конфіденційності, TunnelBear також пропонує сучасну безпеку. Ми говоримо про 256-бітове шифрування AES через протоколи OpenVPN або IPsec / IKEv2 (залежно від платформи, яку ви використовуєте).

Сила шифрування розумна, що робить TunnelBear максимально наближеним до куленепроникного за допомогою сучасної технології шифрування. Ви можете відчувати себе досить впевнено, ніхто більше не зможе зазирнути до ваших даних.

Але, навіщо там осідати. TunnelBear робить це ще на крок і пропонує функцію, відому як GhostBear. Її мета – маскувати VPN-трафік таким чином, що утрудняє його в першу чергу будь-який провайдер. Ця технологія піднімає вашу безпеку та конфіденційність на цілком інший рівень.

Особливості

Одне з претендентів на славу TunnelBear полягає в тому, що вони є одним з небагатьох великих постачальників VPN, які пропонують безкоштовний рівень обслуговування. Щомісяця вам дозволено до 500 МБ трафіку на один рахунок.

Це, звичайно, не так багато даних. А для будь-якого більш серйозного використання VPN (наприклад, трансляції чи завантаження відео) вам потрібно буде вкласти гроші в їх платний рівень. Однак, у крайньому випадку, 500 Мбайт достатньо, щоб захистити вас (наприклад, за допомогою загальнодоступного Wi-Fi).

Однак, на відміну від більшості безкоштовних VPN-рішень, TunnelBear не підтримує їх вільний рівень завдяки рекламі чи іншій дружній для користувача діяльності. Тож, як безкоштовний користувач, ви не змушені йти на компрометацію щодо конфіденційності. Ви навіть можете подвоїти ліміт трафіку, якщо хочете твітувати про свій досвід роботи з програмним забезпеченням.

Звичайно, існує безліч інших функцій, які отримують як безкоштовні, так і платні користувачі послуги.

 • Пильний режим

  Ім’я TunnelBear для перемикача на знищення, воно відключає весь трафік з вашого пристрою, якщо підключення VPN перестане. Якщо ви переймаєтесь випадковим вивільненням даних або витоків IP-адреси, ця функція допоможе запобігти їх.

 • Найближчий тунель

  Програмне забезпечення TunnelBear надає вам можливість керувати ним до місця підключення. На основі лише базових знань, про які він знає (наприклад, завантаження сервера та перевантаженість мережі), він вибере сервер, який забезпечить вам найкращу швидкість.

 • Підтримка багатоплатформ

  TunnelBear пропонує клієнтам для Windows, MacOS, iOS та Android, а також плагіни браузера для Chrome, Firefox та Opera. У всіх випадках їх програмне забезпечення працює швидко і є однією з найбільш зручних для мене користувачів.

 • Підтримка Torrent

  Хоча явно не рекламується, TunnelBear підтримує протоколи обміну файлами BitTorrent та інші файли P2P на всіх своїх серверах.

Обмеження

На прикладі того, що жодна новина не є хорошою новиною, TunnelBear не має багатьох обмежень. Вони не блокують рух трафіку і не перемикають швидкість мережі. Існує лише два межі, про які слід пам’ятати.

По-перше, TunnelBear дозволяє підключити до п’яти пристроїв одночасно. Але, для більшості з нас, це достатньо. Єдиний інший ліміт стосується користувачів вільного рівня. Як один, ви обмежуєтесь 500 Мб даних на місяць.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів TunnelBear реагує на провайдерів VPN. Вони гарантують відповідь свого відділу підтримки протягом 48 годин після подання питання. Насправді, однак, можна очікувати відповіді через дві години чи менше. Принаймні, це був мій досвід.

Живого чату немає, але це не повинно бути проблемою для більшості з нас. Представники ведмедя тунелю я розглядав усі відповіді на запитання електронною поштою дуже детально та з легкими вказівками. Вони також швидко вставляють калачиків, пов’язаних з ведмедиком, у будь-яку комунікацію з клієнтами. Це полегшує настрій, і мені це подобається. Але якщо ви швидко стомлюєтесь від таких речей, то це, безумовно, варто враховувати.

У розділі довідки веб-сайт TunnelBear пропонує пристойні розділи щодо початку роботи та усунення несправностей. Хоча коротко, і те, і інше може бути дуже корисним у вирішенні проблем із встановленням, підключенням або швидкістю.

Також варто зазначити, що в TunnelBear діє політика без повернення коштів. Вони будуть працювати з клієнтами в кожному конкретному випадку, якщо у вас є проблеми з їх платною послугою, але гарантій немає. Оскільки вони мають вільний рівень, важко розглянути цю політику як велику кількість обмежень. Більшість із нас уже взяли TunnelBear за спін задовго до оновлення до платного рахунку.

Розташування сервера

Що стосується мережевої інфраструктури, TunnelBear трохи з легкої сторони. Наразі вони працюють із серверами у 23 країнах. Оскільки всі звичні підозрювані є, цього для більшості з нас повинно вистачити. Але, наприклад, це далеко не з 131 країни, яку пропонує PureVPN.

TunnelBear також не вказує, скільки серверів у них у кожному місці. Це звичайно багато разів, оскільки я зазвичай отримую зовсім іншу IP-адресу після підключення (потужний індикатор, що використовується інший центр обробки даних). І хоча було б непогано знати точні цифри, можливо, це не велика справа. Мої тести на швидкість показують хороші показники, і, зрештою, це важливо.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map