Pełny test niewidzialnego przeglądania prędkości serwera VPN

Usługa VPN z wieloma polubieniami, ibVPN oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać od najlepszego dostawcy – w tym podwójne VPN i Smart DNS – za cenę niższą niż u większości konkurentów. Doskonała prywatność i duży wybór serwerów w połączeniu z doskonałą wydajnością sprawiają, że jest to prosta rekomendacja.


Plusy
 • Silne opcje szyfrowania i bezpieczeństwa
 • Dobra wydajność serwera
 • Bogaty w funkcje klient z wieloma zaawansowanymi funkcjami
 • Obsługuje P2P (z dedykowanymi serwerami)
 • Współpracuje z Netflix i BBC iPlayer
 • Bezpłatny okres próbny
Cons
 • Skomplikowana aplikacja kliencka
 • Mylące plany cenowe
 • Dość mała sieć serwerów

Test prędkości ibVPN

Niewidzialne przeglądanie strony internetowej VPN śmiało twierdzi, że ich usługa jest chwalona na całym świecie za szybkość i wsparcie (dotykam wsparcia w dalszej części). Nie jestem do końca pewien, jak wiele pochwał, ale dostali część prędkości we właściwy sposób. Moje testy wykazały, że ich serwery mogą więcej niż mieć własne na rynku VPN, który oferuje wiele możliwości. Tak naprawdę, wychodzę na całość i nazywam wyniki testu prędkości Internetu ibVPN raczej znakomitymi.

Aby uzyskać jeszcze wyższą wydajność, jeśli prywatność nie stanowi wielkiego problemu, ibVPN umożliwia połączenie przez serwer proxy ze wszystkimi lokalizacjami ich serwerów. Korzystanie z serwera proxy oznacza, że ​​twoje połączenie nie będzie szyfrowane, ale brak szyfrowania może również przyspieszyć.

Tak jak w przypadku każdego dostawcy VPN, który oceniam, przeprowadzam serię testów prędkości wysyłania i pobierania z połączeniem VPN i bez niego, co powinno być moim najszybszym serwerem, a także z siedmioma najpopularniejszymi krajami, z którymi użytkownicy się łączą.

Moje połączenie internetowe jest szybkie 500 Mbit w dół i 100 Mbit w górę. Te prędkości pozwalają nam zobaczyć, jak dobrze działają serwery, bez konieczności martwienia się o przekroczenie limitów narzuconych przez mojego dostawcę usług internetowych.

Jeśli jesteś ciekawy, jak ibVPN wypada w porównaniu z innymi popularnymi opcjami dostawcy, zapoznaj się z moją tabelą VPN z najszybszymi prędkościami, w której porównuję wszystkie najlepsze usługi.

Najlepszy serwer
ibVPN najlepsze wyniki testu prędkości serwera VPNZ VPN Najlepsze wyniki testu prędkości podstawowej serwera ibVPNBrak VPN
Stany Zjednoczone
ibVPN Jednoczy wyniki testu szybkości serwera VPN dla stanówZ VPN ibVPN jednoczy wyniki testu prędkości linii podstawowych stanówBrak VPN
Zjednoczone Królestwo
ibVPN Wielka Brytania Wyniki testu szybkości serwera VPNZ VPN ibVPN Zjednoczone Królestwo wyniki testu prędkości podstawowejBrak VPN
Kanada
Wyniki testu szybkości serwera ibVPN Canada VPNZ VPN ibVPN Kanada wyniki testu prędkości podstawowejBrak VPN
Australia
Wyniki testu szybkości serwera ibVPN Australia VPNZ VPN ibVPN Australia podstawowe wyniki testu prędkościBrak VPN
Holandia
ibVPN Holandia wyniki testu prędkości serwera VPNZ VPN ibVPN Holandia wyniki testu prędkości podstawowejBrak VPN
Niemcy
Wyniki testu szybkości serwera ibVPN Niemcy VPNZ VPN ibVPN Niemcy wyniki testu prędkości podstawowejBrak VPN
Francja
Wyniki testu szybkości serwera ibVPN France VPNZ VPN ibVPN Francja wyniki testu prędkości podstawowejBrak VPN

O IBVPN

Invisible Browsing VPN ma siedzibę w Rumunii i działa już od 2010 roku, chociaż główny zespół współpracował jeszcze przez siedem lat, zanim powstała usługa proxy. Dzięki tylu doświadczeniom ibVPN dobrze rozumie, czego ludzie szukają u dostawcy VPN. Nic dziwnego, że obecnie ma ponad 500 000 użytkowników na całym świecie, a liczba ta stale rośnie.

Prywatność i ochrona

Jeśli chodzi o prywatność, ibVPN jest tak dobry, jak to tylko możliwe. Nie zbierają ani nie rejestrują żadnych informacji o połączeniu ani ruchu. Innymi słowy:

Nie możemy powiązać żadnej konkretnej działalności z żadnym konkretnym użytkownikiem.

Polityka prywatności stwierdza, że ​​Invisible Browsing VPN jest zgodny z informacjami prawnymi. Ponieważ jednak nie mają żadnych danych do przekazania, użytkownicy nie mają się czym martwić. Mając siedzibę w Rumunii, nie ma też obaw o żadne prawa stanowe wymagające przechowywania danych. Takie prawo kiedyś istniało, ale zostało zniesione po tym, jak zostało uznane za niekonstytucyjne.

Aby zarejestrować się w usłudze ibVPN, wymagany jest tylko prawidłowy adres e-mail. Żadne nazwisko ani żadne inne dane osobowe nie są potrzebne. BitCoin i kilka innych kryptowalut są dostępne jako opcje płatności.

Po stronie szyfrowania klient Invisible Browsing VPN oferuje sześć par protokołu / szyfrowania. O ile mi wiadomo, nie można mieszać i dopasowywać, co oznacza, że ​​nie można zwiększyć poziomu szyfrowania za pomocą preferowanego protokołu, jak chcesz.

Spośród sześciu par jedno ma 128-bitowe szyfrowanie (co jest dość lekkie, a klient tak twierdzi), 4 mają 256-bitowe szyfrowanie (dobra równowaga między szybkością pobierania a bezpieczeństwem), a jedno ma szyfrowanie 2048-bitowe. Ten ostatni używa SSTP jako protokołu. Jeśli szukasz silnego szyfrowania za pomocą innego protokołu, nie jest to obecnie coś, co zapewnia ibVPN.

funkcje

ibVPN oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać od najlepszego dostawcy VPN, a także kilka dodatków. Jedną z nich jest usługa Smart DNS. Ta usługa nie ma większego wpływu na prywatność, ale jest idealna do przesyłania strumieniowego treści blokowanych geograficznie. W moich testach zarówno US Netflix, jak i iPlayer BBC zostały odblokowane podczas korzystania z niego.

Kolejną wyróżniającą się funkcją, choć coraz więcej dostawców tego oferuje, jest podwójna sieć VPN. ibVPN nie stara się go promować, ale już istnieje. Istnieje sześć opcji podwójnego połączenia VPN przy użyciu serwerów w USA, Holandii i Singapurze. Oznacza to, że możesz połączyć się ze Stanami Zjednoczonymi przez Holandię, z Holandią przez Stany Zjednoczone, z Singapurem przez Holandię itp..

Okazało się, że oprogramowanie klienckie jest w pełni funkcjonalne i łatwe do zrozumienia i używania, choć czasami niestabilne w systemie Windows (ale dalekie od przełomu). Oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich głównych platform. Istnieją nawet rozszerzenia / dodatki dla Chrome, Firefox i Opera.

Coś, co robi klient, co moim zdaniem było szczególnie miłe, co robi kilka innych usług, polega na pokazywaniu obciążenia w czasie rzeczywistym przy każdej opcji serwera. Ta funkcja eliminuje zgadywanie, z którym serwerem się połączyć.

Ograniczenia

Podobnie jak większość dostawców VPN, Invisible Browsing VPN ogranicza maksymalną liczbę jednoczesnych połączeń. Ustawiają tę liczbę na trzy, jeśli otrzymasz plan Ultimate, i na jedną dla kont niższego poziomu.

Biorąc pod uwagę, że plan Ultimate kosztuje tylko 2 USD miesięcznie więcej niż inne opcje i oferuje dodatkowe funkcje, takie jak serwery proxy, rozszerzenia przeglądarki i zezwala na P2P, uważam, że jest to warte dodatkowych kosztów. Nawet wtedy jest jeszcze tańszy niż większość konkurentów. Jeśli te numery połączeń są niewystarczające, konieczne może być zainstalowanie ibVPN na routerze, który jest obsługiwany.

Poza tym usługa ibVPN jest nieograniczona. Nie ma ograniczeń dotyczących przepustowości, transferu danych lub prędkości serwera ani liczby przełączników serwera.

Przeglądając Warunki korzystania z usługi, wyskoczyły na mnie dwie dodatkowe rzeczy, o których każdy korzystający z P2P powinien wiedzieć:

 • Zgadzasz się nie używać robota, takiego jak ReGet, GetRight, Go! Zilla lub innych podobnych programów, do ciągłego pobierania treści bez nadzoru lub obecności.
 • Zgadzasz się korzystać z Usługi do przesyłania plików peer-to-peer lub pobierania torrentów tylko na serwerach zlokalizowanych w Luksemburgu, Szwecji, Holandii, Kanadzie, Rosji, Litwie i Hongkongu.

Obsługa klienta

ibVPN oferuje różnorodne opcje pomocy technicznej, w tym czat na żywo, e-mail i system biletów. Czat na żywo jest dostępny za pośrednictwem ich strony internetowej i mówi się, że jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu zarówno w kwestiach technicznych, jak i sprzedażowych. Stwierdziłem, że jest to dokładne. Za każdym razem, gdy próbowałem, ktoś był tam, aby odpowiedzieć na moje pytania.

Zespół wsparcia składa się z dziesięciu osób. Wszystkie odpowiedzi, które otrzymałem, były kompletne, kompetentne i zdecydowanie nie były zgodne z wcześniej ustalonym scenariuszem. Niewidzialne przeglądanie Witryna VPN zawiera również dość dużą sekcję Bazy wiedzy i FAQ, które dotyczą bardziej typowych problemów. Istnieje również forum społeczności.

Wszystkie subskrypcje są objęte 15-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Przeszukałem wszystkie zasady i wydaje się, że nie ma żadnych ciągów związanych ze zwrotami, takich jak maksymalna kwota pobrania lub maksymalna liczba połączeń. Ten brak ograniczeń oznacza, że ​​możesz spędzić pierwsze 15 dni, rzucając wszystko, co masz w serwisie, aby upewnić się, że w pełni spełnia twoje potrzeby.

Możesz także przetestować ibVPN przez 24 godziny całkowicie za darmo przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności. Bezpłatny okres próbny jest czymś, co robi niewielu dostawców i z którego warto skorzystać. Jeśli chcesz, możesz przejść bezpośrednio do strony rejestracji, klikając tutaj.

Możesz także przetestować ibVPN przez 6 godzin całkowicie za darmo przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności.

Kraje lokalizacji serwerów

Niewidzialne przeglądanie VPN zapewnia obecnie 173 serwery w 97 lokalizacjach w 47 krajach. Są to bardzo szanowane liczby, które powinny być więcej niż wystarczające dla większości użytkowników. Jeśli chcesz kopać głębiej, jest to najbardziej aktualna lista serwerów ibVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me