Kompletní test rychlosti neviditelného procházení VPN serveru

Služba VPN s mnoha podobnými vlastnostmi, ibVPN nabízí všechny funkce, které od top poskytovatele očekáváte – včetně dvojité VPN a inteligentního DNS – za cenu, která je nižší než u většiny konkurentů. Vynikající soukromí a dobrý výběr serverů v kombinaci se skvělým výkonem z něj činí snadné doporučení.


Klady
 • Silné možnosti šifrování a zabezpečení
 • Dobrý výkon serveru
 • Bohatý klient s mnoha pokročilými funkcemi
 • Podporuje P2P (s vyhrazenými servery)
 • Pracuje s Netflixem a BBC iPlayerem
 • Zkušební verze zdarma
Nevýhody
 • Složitá klientská aplikace
 • Matoucí cenové plány
 • Poměrně malá síť serverů

Test rychlosti ibVPN

Internetové stránky neviditelného prohlížení VPN odvážně tvrdí, že jejich služba je po celém světě chválena pro svou rychlost a podporu (dotykem na podporu dále dolů). Nejsem si úplně jistý, jak velkou chválu dostanou, ale dostali část rychlosti. Moje testy ukázaly, že jejich servery se mohou více než držet své vlastní na trhu VPN, který nabízí mnoho možností. Ve skutečnosti půjdu na končetinu a výsledky testu rychlosti internetu ibVPN nazývám spíše vynikající.

Pro ještě větší výkon, pokud soukromí není velkým problémem, vám ibVPN umožňuje připojení přes proxy ke všem jejich serverovým umístěním. Použití proxy znamená, že vaše připojení nebude šifrováno, ale bez šifrování by to mohlo také zrychlit.

Stejně jako v případě každého poskytovatele VPN, který hodnotím, spustím řadu testů rychlosti odesílání a stahování s připojením VPN a bez připojení k serveru VPN, který by měl být mým nejrychlejším serverem, jakož i se sedmi nejpopulárnějšími zeměmi, ke kterým se uživatelé obvykle připojují.

Moje připojení k internetu je rychlé 500 Mbit dolů a 100 Mbit nahoru. Tyto rychlosti nám umožňují vidět, jak dobře fungují servery, aniž bychom se museli starat o dodržování limitů uložených mým poskytovatelem služeb Internetu.

Pokud vás zajímá, jak se ibVPN porovnává s některými dalšími oblíbenými možnostmi poskytovatele, podívejte se na tabulku VPN s nejrychlejšími rychlostmi, kde porovnávám všechny špičkové služby.

Nejlepší server
ibVPN nejlepší výsledky testu rychlosti VPN serveruS VPN Nejlepší výsledky testů základní rychlosti serveru ibVPNŽádná VPN
Spojené státy
ibVPN spojuje výsledky testu rychlosti VPN serveruS VPN ibVPN Sjednocuje výsledky základních testů rychlosti základní linieŽádná VPN
Spojené království
Výsledky testu rychlosti VPN serveru ibVPN Velká BritánieS VPN Výsledky zkoušky základní rychlosti ibVPN ve Velké BritániiŽádná VPN
Kanada
Výsledky testu rychlosti VPN serveru ibVPN v KanaděS VPN Výsledky základní zkoušky rychlosti ibVPN v KanaděŽádná VPN
Austrálie
Výsledky testů rychlosti VPN serveru ibVPN v AustráliiS VPN Výsledky základní zkoušky rychlosti ibVPN AustrálieŽádná VPN
Holandsko
Výsledky testu rychlosti VPN serveru ibVPN NizozemskoS VPN Výsledky zkoušky základní rychlosti ibVPN NizozemskoŽádná VPN
Německo
Výsledky testu rychlosti VPN serveru ibVPN NěmeckoS VPN Výsledky zkoušky základní rychlosti ibVPN NěmeckoŽádná VPN
Francie
Výsledky testu rychlosti VPN serveru ibVPN FranceS VPN Výsledky základní zkoušky rychlosti ibVPN FrancieŽádná VPN

O IBVPN

Invisible Browsing VPN je založena z Rumunska a existuje zhruba od roku 2010, i když hlavní tým spolupracoval dalších sedm let před tím na službě proxy. Díky této velké zkušenosti za nimi má ibVPN dobré znalosti o tom, co lidé hledají u poskytovatele VPN. Není divu, že v současné době má na celém světě přes 500 000 uživatelů, což je počet, který se neustále zvyšuje.

Soukromí a bezpečnost

Pokud jde o soukromí, ibVPN je stejně dobrý, jak to jde. Neshromažďují ani nezaznamenávají žádné připojení ani dopravní informace. Jejich vlastními slovy:

Nemůžeme spojovat žádnou konkrétní aktivitu s žádným konkrétním uživatelem.

Zásady ochrany osobních údajů uvádějí, že VPN Invisible Browsing VPN vyhovuje zákonným ustanovením. Protože však ve skutečnosti nemají k dispozici žádná data, uživatelé se nemusejí obávat. Vzhledem k tomu, že sídlí v Rumunsku, nedochází ani k obavám ze státních zákonů, které vyžadují uchovávání údajů. Zákon takový jako kdysi existoval, ale byl zrušen poté, co byl vyhlášen za protiústavní.

K registraci služby ibVPN je vyžadována pouze platná e-mailová adresa. Není třeba žádné jméno ani jiné osobní údaje. BitCoin a několik dalších kryptoměn jsou k dispozici jako platební možnosti.

V oblasti šifrování nabízí klient VPN neviditelného prohlížení šest párů protokolů / šifrování. Pokud to dokážu říct, nemůžete je kombinovat, což znamená, že nemůžete zvýšit úroveň šifrování s upřednostňovaným protokolem, jak budete chtít.

Jeden ze šesti párů má 128bitové šifrování (což je celkem lehké a klient to uvádí), 4 mají 256bitové šifrování (dobrá rovnováha mezi rychlostí stahování a bezpečností) a jeden má 2048bitové šifrování. Ten používá jako svůj protokol SSTP. Pokud hledáte silné šifrování pomocí jiného protokolu, to v současné době ibVPN neposkytuje.

Funkce

ibVPN nabízí všechny funkce, které byste očekávali od špičkového poskytovatele VPN, jakož i několik doplňků. Jednou z nich je inteligentní služba DNS. I když to nijak nečiní pro ochranu soukromí, je tato služba ideální pro streamování geoblokovaného obsahu. V mých testech byly při používání odemčeny jak US Netflix, tak i iPlayer BBC.

Další funkcí, která vyniká, i když vidím stále více poskytovatelů, kteří to nabízejí, je dvojitá VPN. ibVPN nevychází z jeho propagace, ale je tam. Na serverech v USA, Nizozemsku a Singapuru existuje šest možností dvojitého připojení VPN. To znamená, že se můžete připojit k USA přes Nizozemsko, k Nizozemsku přes USA, k Singapuru přes Nizozemsko atd..

Zjistil jsem, že klientský software je plně funkční a snadno zjistitelný a použitelný, i když někdy nestabilní na Windows (ale daleko od jističe). Software je k dispozici pro všechny hlavní platformy. Existují dokonce rozšíření / doplňky pro Chrome, Firefox a Opera.

Něco, co klient udělá, o kterém jsem si myslel, že je obzvláště milé, což málo dalších služeb dělá, je ukázat zatížení v reálném čase vedle každé možnosti serveru. Tato funkce odstraní všechny odhady, ke kterému serveru se připojíte.

Omezení

Jak většina poskytovatelů VPN dělá, Invisible Browsing VPN omezuje maximální počet současných připojení. Nastaví toto číslo na tři, pokud dostanete plán Ultimate, a na jedno pro účty nižší úrovně.

Vzhledem k tomu, že plán Ultimate je pouze o 2 dolary měsíčně vyšší než ostatní možnosti a nabízí další funkce, jako jsou servery proxy, rozšíření prohlížeče a umožňuje P2P, myslím, že to stojí za další výdaje. I přesto je stále levnější než většina konkurentů. Pokud tato čísla připojení nestačí, možná budete muset uchýlit se k instalaci ibVPN na váš router, který je podporován.

Kromě toho je služba ibVPN neomezená. Neexistují žádná omezení týkající se šířky pásma, přenosu dat nebo rychlosti serveru ani počtu přepínačů serveru.

Při pohledu na smluvní podmínky na mě vyskočily dvě další věci, o kterých by si měl kdokoli, kdo používá P2P, vědět:

 • Souhlasíte, že nebudete používat robota, jako je ReGet, GetRight, Go! Zilla nebo podobné programy, k nepřetržitému stahování obsahu bez dozoru nebo účasti..
 • Souhlasíte, že budete Službu používat pro přenos souborů peer-to-peer nebo stahování torrentů pouze na serverech umístěných v Lucembursku, Švédsku, Nizozemsku, Kanadě, Rusku, Litvě a Hongkongu..

Zákaznická podpora

ibVPN nabízí celou řadu možností podpory, včetně živého chatu, e-mailu a systému vstupenek. Živý chat je poskytován prostřednictvím jejich webových stránek a má se za to, že má nepřetržitý provoz, pokud jde o technické i prodejní problémy. Zjistil jsem, že je to přesné. Kdykoli jsem to zkusil, někdo tam byl, aby zodpověděl mé otázky.

Podpůrný tým se skládá z deseti lidí. Všechny odpovědi, které jsem obdržel, byly úplné, dobře informované a rozhodně se nedržely předem stanoveného skriptu. Internetový server VPN Invisible Browsing VPN obsahuje také poměrně velké sekce Knowledge Base a FAQ, které řeší častější problémy. Existuje také komunitní fórum.

Všechna předplatné jsou poskytována s 15denní plnou zárukou vrácení peněz. Prošel jsem všemi zásadami a zdá se, že k refundacím nejsou připojeny žádné řetězce, například maximální částka ke stažení nebo maximální počet připojení. Tento nedostatek omezení znamená, že můžete strávit prvních 15 dní házením všeho, co ve službě máte, abyste se ujistili, že plně vyhovuje vašim potřebám.

Můžete také otestovat jízdu ibVPN po dobu 24 hodin zcela zdarma před provedením jakékoli platby. Bezplatná zkušební verze je něco, co velmi málo poskytovatelů dělá a stojí za to využít. Pokud si přejete, můžete se k ní přihlásit přímo kliknutím zde.

Můžete také otestovat jízdu ibVPN po dobu 6 hodin zcela zdarma před provedením jakékoli platby.

Země umístění serveru

VPN Invisible Browsing VPN v současné době poskytuje 173 serverů na 97 místech ve 47 zemích. Jedná se o velmi slušná čísla, která by měla být pro většinu uživatelů více než dostatečná. Pokud chcete kopat hlouběji, je to nejaktuálnější seznam serverů ibVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me