Kompletný test rýchlosti neviditeľného prehliadania VPN servera

Služba VPN, ktorá má veľa rád, ibVPN ponúka všetky funkcie, ktoré od špičkového poskytovateľa očakávate – vrátane dvojitej VPN a inteligentného DNS – za nižšiu cenu ako väčšina konkurentov. Vynikajúce súkromie a dobrý výber serverov v kombinácii so skvelým výkonom z neho robia ľahké odporúčanie.

Pros
 • Silné možnosti šifrovania a zabezpečenia
 • Dobrý výkon servera
 • Funkcie bohatého klienta s mnohými pokročilými funkciami
 • Podporuje P2P (s vyhradenými servermi)
 • Pracuje s Netflix a BBC iPlayer
 • Skúška zadarmo
Zápory
 • Komplikovaná klientska aplikácia
 • Mätúce cenové plány
 • Pomerne malá sieť serverov

Test rýchlosti ibVPN

Internetová stránka neviditeľného prehliadania VPN odvážne tvrdí, že ich služba je po celom svete oceňovaná pre svoju rýchlosť a podporu (dotýkam sa podpory ďalej dole). Nie som si úplne istý, koľko chválu dostanú, ale dostali správnu časť rýchlosti. Moje testy ukázali, že ich servery dokážu viac ako len držať svoje vlastné na trhu VPN, ktorý ponúka veľa možností. V skutočnosti pôjdem na končatinu a výsledky testu rýchlosti internetového pripojenia ibVPN nazývam skôr vynikajúce.

Ak ešte nemáte väčší záujem o ochranu osobných údajov, ibVPN vám umožní pripojiť sa cez všetky proxy servery na všetky ich umiestnenia na serveri, aby nedošlo k veľkým problémom. Použitie servera proxy znamená, že vaše pripojenie nebude šifrované, ale bez šifrovania by sa mohlo tiež zrýchliť.

Ako v prípade každého poskytovateľa VPN, ktorý hodnotím, spustím sériu testov rýchlosti nahrávania a sťahovania s pripojením VPN a bez pripojenia k nemu, ktorý by mal byť môj najrýchlejší server, ako aj so siedmimi najobľúbenejšími krajinami, ku ktorým majú používatelia tendenciu sa pripojiť..

Moje pripojenie k internetu je rýchle 500 Mbit dole a 100 Mbit nahor. Tieto rýchlosti nám umožňujú vidieť, ako dobre fungujú servery, bez toho, aby sme sa museli báť dodržania obmedzení uložených poskytovateľom internetových služieb.

Ak vás zaujíma, ako sa porovnáva ibVPN s niektorými inými obľúbenými možnosťami poskytovateľa, pozrite si tabuľku VPN s najrýchlejšími rýchlosťami, kde porovnávam všetky špičkové služby..

Najlepšie Server
ibVPN najlepšie výsledky testov rýchlosti servera VPNS VPN Najlepšie výsledky testu základnej rýchlosti servera ibVPNŽiadna VPN
Spojené štáty
ibVPN zjednocuje výsledky testu rýchlosti servera VPNS VPN ibVPN zjednocuje výsledky základných testov rýchlosti východiskových štátovŽiadna VPN
Spojene kralovstvo
ibVPN Výsledky testov rýchlosti servera VPN v Spojenom kráľovstveS VPN Výsledky skúšky základnej rýchlosti ibVPN vo Veľkej BritániiŽiadna VPN
Kanada
Výsledky testu rýchlosti servera VPN v ibVPN KanadaS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti ibVPN v KanadeŽiadna VPN
Austrália
Výsledky testu rýchlosti servera VPN VPN v ibVPNS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti ibVPN v AustráliiŽiadna VPN
Holandsko
ibVPN Holandsko Výsledky testov rýchlosti servera VPN v HolandskuS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti ibVPN v HolandskuŽiadna VPN
Nemecko
ibVPN Nemecko Výsledky testov rýchlosti servera VPNS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti ibVPN NemeckoŽiadna VPN
Francúzsko
ibVPN France Výsledky VPN testu rýchlosti servera VPNS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti ibVPN vo FrancúzskuŽiadna VPN

O IBVPN

Invisible Browsing VPN je založená z Rumunska a existuje približne od roku 2010, ale hlavný tím už spolu pracoval ďalších sedem rokov na službe proxy. Vďaka týmto mnohým skúsenostiam má ibVPN dobrú predstavu o tom, čo ľudia hľadajú u poskytovateľa VPN. Niet divu, že v súčasnosti majú na celom svete vyše 500 000 používateľov, čo je počet, ktorý sa neustále zvyšuje.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Pokiaľ ide o súkromie, ibVPN je rovnako dobrý, ako sa dá. Nezhromažďujú ani nezaznamenávajú žiadne informácie o pripojení alebo premávke. Podľa ich vlastných slov:

Nemôžeme spájať žiadnu konkrétnu aktivitu so žiadnym konkrétnym používateľom.

Zásady ochrany osobných údajov uvádzajú, že VPN neviditeľného prehliadania je v súlade so zákonnými upozorneniami. Pretože však vlastne nemajú k dispozícii žiadne údaje, používatelia sa nemusia obávať. So sídlom v Rumunsku sa tiež netrápia žiadnymi zákonmi štátu, ktoré si vyžadujú uchovávanie údajov. Takýto zákon existoval, ale bol vyhlásený za protiústavný.

Na registráciu do služby ibVPN sa vyžaduje iba platná e-mailová adresa. Nie sú potrebné žiadne meno ani iné osobné informácie. Ako možnosti platby sú k dispozícii BitCoin a niekoľko ďalších kryptomen.

Pokiaľ ide o šifrovanie, ponúka klient neviditeľného prehľadávania VPN šesť párov protokolov / šifrovaní. Pokiaľ viem, nemôžete kombinovať, čo znamená, že nemôžete zvýšiť úroveň šifrovania s preferovaným protokolom..

Jeden zo šiestich párov má 128-bitové šifrovanie (čo je dosť ľahké a klient to uvádza), 4 majú 256-bitové šifrovanie (dobrá rovnováha medzi rýchlosťou sťahovania a bezpečnosťou) a jeden má 2048-bitové šifrovanie. Posledne menovaný používa ako svoj protokol SSTP. Ak hľadáte silné šifrovanie pomocou iného protokolu, v súčasnosti to ibVPN neposkytuje.

Vlastnosti

ibVPN ponúka všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od špičkového poskytovateľa VPN, ako aj niekoľko doplnkov. Jednou z týchto služieb je inteligentná služba DNS. Táto služba síce nerobí veľa pre ochranu súkromia, ale je ideálna na streamovanie obsahu blokovaného geograficky. V mojich skúškach boli pri používaní odomknuté US Netflix aj iPlayer BBC.

Ďalšou funkciou, ktorá vyniká, aj keď vidím stále viac poskytovateľov, ktorí to ponúkajú, je dvojitá sieť VPN. ibVPN nevychádza zo svojej propagácie, ale je tam. Na serveroch v USA, Holandsku a Singapure existuje šesť možností dvojitého pripojenia VPN. To znamená, že sa môžete pripojiť k USA cez Holandsko, do Holandska cez USA, do Singapuru cez Holandsko atď..

Zistil som, že klientsky softvér je plne vybavený a ľahko identifikovateľný a použiteľný, aj keď niekedy nestabilný na Windows (ale ďaleko od prerušovača obchodov). Softvér je k dispozícii pre všetky hlavné platformy. Existujú dokonca aj rozšírenia / doplnky pre prehliadače Chrome, Firefox a Opera.

Niečo, čo klient urobí a ktoré považujem za zvlášť pekné, čo robí málo ďalších služieb, je pri každej možnosti servera zobraziť v reálnom čase. Táto funkcia vylučuje všetky odhady, ku ktorým sa server pripája.

obmedzenia

Ako väčšina poskytovateľov sietí VPN, sieť Invisible Browsing VPN obmedzuje maximálny počet súčasných pripojení. Nastavia toto číslo na tri, ak dostanete konečný plán, a na jedno pre účty nižšej úrovne.

Vzhľadom na to, že plán Ultimate je len o 2 doláre mesačne vyšší ako ostatné možnosti a ponúka ďalšie funkcie, ako sú servery proxy, rozšírenia prehľadávača a umožňuje P2P, myslím, že to stojí za to navyše. Aj napriek tomu je stále lacnejšia ako väčšina konkurentov. Ak tieto čísla pripojenia nie sú dostatočné, možno budete musieť uchýliť sa k inštalácii ibVPN na váš smerovač, ktorý je podporovaný.

Okrem toho je služba ibVPN neobmedzená. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa šírky pásma, prenosu údajov alebo rýchlosti servera alebo počtu prepínačov servera.

Pri pohľade na Zmluvné podmienky na mňa vyskočili dve ďalšie veci, o ktorých by si mal každý, kto používa P2P, vedieť:

 • Súhlasíte s tým, že nebudete používať robota, ako napríklad ReGet, GetRight, Go! Zilla alebo podobné programy na nepretržité sťahovanie obsahu bez dozoru alebo navštevovania..
 • Súhlasíte s tým, že budete Službu používať na prenos súborov typu peer-to-peer alebo sťahovanie torrentov iba na serveroch v Luxembursku, Švédsku, Holandsku, Kanade, Rusku, Litve a Hongkongu..

Zákaznícka podpora

ibVPN ponúka celý rad možností podpory vrátane živého chatu, e-mailu a systému lístkov. Živý chat je poskytovaný prostredníctvom ich webových stránok a má sa za to, že má nepretržitú technickú aj predajnú povahu. Zistil som, že je to presné. Kedykoľvek som to skúsil, niekto tam bol, aby odpovedal na moje otázky.

Podporný tím sa skladá z desiatich ľudí. Všetky odpovede, ktoré som dostal, boli úplné, informované a určite sa neriadili vopred určeným scenárom. Internetová stránka neviditeľného prehliadania VPN obsahuje aj pomerne veľké časti databázy Knowledge Base a FAQ, ktoré sa zaoberajú bežnejšími problémami. Existuje aj komunitné fórum.

Všetky predplatné je poskytované s 15-dňovou úplnou zárukou vrátenia peňazí. Prešiel som všetkými pravidlami a zdá sa, že k refundáciám nie sú pripojené žiadne reťazce, napríklad maximálna suma na stiahnutie alebo maximálny počet pripojení. Tento nedostatok obmedzení znamená, že môžete stráviť prvých 15 dní hádzaním všetkého, čo ste v službe dostali, aby ste sa uistili, že úplne vyhovuje vašim potrebám.

Môžete tiež vyskúšať jazdu ibVPN na 24 hodín úplne zadarmo a až potom uskutočniť akúkoľvek platbu. Bezplatná skúšobná verzia je niečo, čo robí veľmi málo poskytovateľov, a stojí za to využiť ju. Ak chcete, môžete sa k stránke registrácie prihlásiť priamo kliknutím tu.

Môžete tiež vyskúšať jazdu ibVPN po dobu 6 hodín úplne zadarmo a až potom uskutočniť akúkoľvek platbu.

Krajina umiestnenia servera

VPN neviditeľného prehľadávania v súčasnosti poskytuje 173 serverov na 97 miestach v 47 krajinách. Ide o veľmi slušné čísla, ktoré by pre väčšinu používateľov mali byť dostatočné. Ak chcete kopať hlbšie, je to najaktuálnejší zoznam serverov ibVPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map