Moje rýchle testy serverov PureVPN

Približne od roku 2006 je PureVPN uznávaným poskytovateľom a jedným z veteránov odvetvia VPN. Je to známe rýchlymi rýchlosťami pripojenia, vynikajúcim globálnym pokrytím servera a možnosťou prístupu k takmer všetkému geo blokovanému obsahu. PureVPN má všetko, čo potrebujete pre rýchly, súkromný a necenzurovaný internetový zážitok, všetko za nízku cenu, ktorú môže poraziť niekoľko ďalších.


Pros
  • Vynikajúce rýchlosti
  • Obrovská sieť serverov (131 krajín)
  • Odblokuje Netflix, iPlayer a viac ako 70 ďalších streamingových služieb
  • Kompatibilné s viac ako 50 zariadeniami a platformami
  • Nezávisle overený poskytovateľ VPN s nulovým protokolom
  • Vyhradená možnosť IP
  • Veľká hodnota
Zápory
  • Aplikácie by mohli použiť trochu viac poľskej verzie
  • Niektoré problémy s prerušovaným pripojením

Testy rýchlosti

Web PureVPN uvádza, že je to najrýchlejšie obdobie služieb VPN. Je to veľká požiadavka a je ťažké ju s absolútnou istotou overiť.

To znamená, že moje testy rýchlosti ukázali, že ich servery sú skutočne veľmi, veľmi rýchle. To platí najmä pre sťahovanie. Cez palubnú rýchlosť pripojenia dosahovali 80 Mbps a vyššie, a môj najlepší server dosiahol čas na 112,6 Mbps.

S týmito číslami sa môže zhodovať iba veľmi málo ďalších sietí VPN. Pravdepodobne najrýchlejší nárok spoločnosti PureVPN je koniec koncov opodstatnený.

Na druhej strane veci sú výsledky rovnako pôsobivé – s výnimkou Severnej Ameriky, ktorá je. Rýchlosti nahrávania v USA a Kanade, aj keď stále rýchle, boli výrazne pomalšie. To platí najmä pre Kanadu.

Pre väčšinu z nás by však mali byť stále dosť rýchle.

Jedna vec, ktorú si treba zapamätať, je to, že testujem s pripojením na internet, ktoré je omnoho rýchlejšie ako to, čo si môže ktorýkoľvek poskytovateľ VPN vyhovovať. To mi umožňuje zistiť skutočný výkon každého servera.

Čísla uvedené v mojich testoch sú maximálne rýchlosti, ktoré môžete očakávať a môžu byť obmedzené vašim vlastným pripojením na internet.

Inými slovami, ak má váš internet rýchlosť 50 Mb / s, neočakáva sa, že bude sťahovať 100 Mb / s z PureVPN. V tejto situácii by som očakával niečo v rozsahu 40 až 45 Mb / s.

Nižšie sú uvedené testy rýchlosti na siedmich miestach, na ktoré sa používatelia VPN väčšinou pripájajú. Súčasťou je aj test na môj najlepší server, ktorý určí klient PureVPN.

Ak chcete vidieť ďalšie pridané miesta, neváhajte nás kontaktovať. Môžete tiež navštíviť stránku porovnávania rýchlosti a pozrieť sa, ako PureVPN funguje proti iným rýchlym VPN.

Najlepšie Server
Najlepšie výsledky testu rýchlosti VPN servera PureVPNS VPN Najlepšie výsledky základnej skúšky rýchlosti servera PureVPNŽiadna VPN
Spojené štáty
PureVPN spája výsledky testov rýchlosti servera VPNS VPN PureVPN zjednocuje výsledky základných testov rýchlosti na základnej úrovniŽiadna VPN
Spojene kralovstvo
Výsledky testu rýchlosti VPN servera PureVPN vo Veľkej BritániiS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti PureVPN vo Veľkej BritániiŽiadna VPN
Kanada
Výsledky testu rýchlosti servera PureVPN Canada VPNS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti PureVPN v KanadeŽiadna VPN
Austrália
Výsledky testu rýchlosti servera PureVPN Australia VPNS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti PureVPN v AustráliiŽiadna VPN
Holandsko
Výsledky testu rýchlosti servera PureVPN v HolandskuS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti PureVPN v HolandskuŽiadna VPN
Nemecko
Výsledky testu rýchlosti VPN servera PureVPN NemeckoS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti PureVPN NemeckoŽiadna VPN
Francúzsko
Výsledky testu rýchlosti VPN servera PureVPN FranceS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti PureVPN vo FrancúzskuŽiadna VPN

O spoločnosti PureVPN

PureVPN bola založená v Hongkongu pred viac ako desiatimi rokmi v roku 2006. Bola to jedna z prvých spoločností na svete, ktorá ponúkla osobné riešenie VPN..

V priebehu rokov si vybudoval povesť jedného z najlepších poskytovateľov a získal viaceré kritické uznania od organizácií ako CNET, PC Magazine, Mashable a New York Times..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Hoci čítanie v pravidlách ochrany súkromia spoločnosti Pure VPN síce vyžaduje politiku nulového denníka, ukazuje, že aj keď v skutočnosti neuchovávajú denníky aktivít, zaznamenávajú niektoré informácie o reláciách. Tieto informácie zahŕňajú čas nadviazania spojenia s ich serverom VPN a množstvo prenesených údajov (aj keď špecifiká týchto údajov sa nezaznamenávajú).

Zaznamenané informácie o relácii sa používajú iba na udržanie kvality služieb, ale sú tam.

Tu sú informácie vlastnými slovami:

Nesledujeme aktivitu používateľov ani neuchovávame žiadne denníky. Preto nemáme žiadne záznamy o vašich aktivitách, napríklad softvér, ktorý ste použili, ktoré webové stránky ste navštívili, aký obsah ste si stiahli, ktoré aplikácie ste použili atď. Po pripojení k niektorému z našich serverov. Naše servery automaticky zaznamenávajú čas, keď sa pripájate k niektorému z našich serverov. Odteraz neuchovávame žiadne záznamy o všetkom, čo by mohlo priradiť konkrétnu aktivitu konkrétnemu používateľovi. Čas úspešného pripojenia s našimi servermi sa počíta ako „pripojenie“ a celková šírka pásma použitá počas tohto pripojenia sa nazýva „šírka pásma“. Pripojenie a šírka pásma sa zaznamenávajú, aby sa udržala kvalita našich služieb. To nám pomáha pochopiť tok prenosu na konkrétne servery, aby sme ich mohli lepšie optimalizovať.

PureVPN ponúka na všetkých svojich pripojeniach 256 bitové šifrovanie AES 256 bitov. Umožňuje tiež platby pomocou bitcoínov pre zvýšenú anonymitu.

Príjemnou vlastnosťou, ktorú ponúka málo ďalších poskytovateľov, je to, že spoločnosť Pure VPN plne spravuje svoju sieť. Toto nastavenie znamená, že žiadna tretia strana nemá prístup k žiadnym údajom, ktoré tečú cez ich servery.

Vlastnosti

PureVPN ponúka špičkovú kompatibilitu zariadení s podporou viac ako 50 platforiem.

Ich klientsky softvér je intuitívny a používa jedinečný prístup k výberu účelu. Vyberiete si, pre čo by ste chceli použiť pripojenie VPN (napríklad prúd US Netflix), a klient si automaticky vyberie optimálny server, na ktorý sa má pripojiť, a najlepšiu konfiguráciu pripojenia na tento účel..

PureVPN v súčasnosti ponúka dve verzie svojho klienta, čo môže byť trochu mätúce. Prial by som si, aby opustili pôvodný odkaz a všetko úsilie vynaložili na najnovšie a najväčšie úsilie.

Za pár dolárov navyše mesačne vám PureVPN môže poskytnúť vyhradenú IP adresu vo Veľkej Británii, USA, Kanade, Austrálii, Nemecku a niekoľkých ďalších krajinách. Táto funkcia nie je mnohými poskytovateľmi služieb.

Ak sa snažíte streamovať geoblokované video, môže vám dobre poslúžiť vyhradená adresa IP.

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou PureVPN je ich funkcia rozdelenia tunelov. Umožní vám vybrať, ktorý internetový prenos by mal ísť cez pripojenie VPN a ktorý by nemal.

Táto funkcia je vynikajúca, ak napríklad sťahujete súbor torrent, ale napriek tomu chcete urobiť nejaké online bankovníctvo súčasne. Prenos torrentu môže prechádzať cez pripojenie VPN pre maximálnu anonymitu, zatiaľ čo sa do svojej banky prihlasujete pomocou bežného pripojenia poskytovateľa internetových služieb.

obmedzenia

PureVPN ponúka pomerne veľkorysých päť súčasných spojení. Nie vedúci triedy, ale omnoho lepšie ako dve spojenia, ktoré niektorí poskytovatelia umožňujú.

Neukladajú tiež žiadne obmedzenia týkajúce sa množstva prenosu dát alebo prepínania serverov.

Jediná vec, na ktorú treba pamätať, a to by sa nikdy nemalo objaviť počas bežného používania, je to, že podľa svojich podmienok používania PureVPN nepovoľuje viac ako 200 spojení za deň. Považujú to za nadmerné používanie typu robot, čo môže mať za následok pozastavenie vášho účtu.

Tu sú podrobnosti:

Použite našu webovú stránku a / alebo služby na vytvorenie automatizovaného alebo ručne nadmerného pripojenia na získanie rôznych adries IP alebo z akéhokoľvek dôvodu. Nadmerné pripojenia sú nepríjemnosťou, pretože vytvárajú problémové miesto a udusujú našu sieť, ktorej cena platia ostatní používatelia, a to je úplne neprijateľné. Maximálne povolené relácie sú 200 za deň a prekročenie tohto limitu môže mať za následok trvalé pozastavenie alebo ukončenie vášho účtu, pokiaľ to spoločnosť výslovne nepovoľuje..

Zákaznícka podpora

Podpora prichádza hlavne vo forme živého chatu 24/7/365, ale dá sa vykonať aj prostredníctvom e-mailu alebo prostredníctvom systému predaja lístkov..

PureVPN má na svojich stránkach obrovskú vedomostnú základňu, vrátane vynikajúcich obrázkových sprievodcov nastavením krok za krokom pre takmer každú podporovanú platformu..

Majú tiež stránku FAQ, ktorá sa zaoberá mnohými všeobecnými a technickými otázkami, ako aj platobnými informáciami.

PureVPN neponúka bezplatnú skúšobnú verziu. Čo však majú, sú niektoré vynikajúce zľavy. Ich obchody sú zvyčajne jedny z najlepších v okolí a majú tendenciu robiť z PureVPN jedného z najdostupnejších poskytovateľov najvyššej úrovne.

Súčasťou služby je aj 31-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete, že PureVPN nie je to, čo hľadáte, vrátenie platby je rovnako jednoduché ako kontaktovať podporu a požiadať o ňu..

Krajina umiestnenia servera

Tam, kde PureVPN skutočne svieti, je počet serverov a krajín, ktoré podporujú. V súčasnosti má 2070 serverov v 131 krajinách.

S týmto počtom sa môže vyrovnať len veľmi málo ďalších poskytovateľov. Očakáva sa iba počet hardvérov HideMyAss.

Kompletný a najaktuálnejší zoznam serverov je k dispozícii tu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me