Moje rýchle testy VyprVPN

VyprVPN so sídlom vo Švajčiarsku je zavedený poskytovateľ VPN, ktorý do svojej technológie vždy investoval veľké prostriedky. Od overenej politiky nulového protokolovania a priateľského, viac platformového klienta so stovkami rýchlych serverov so samostatnou správou a podpory mnohých populárnych streamovacích služieb, VyprVPN poskytuje takmer všetky predné strany.

Pros
 • Overené žiadne protokolovanie pre úplné súkromie
 • Vynikajúci výber protokolov a nastavení šifrovania
 • Stovky serverov s veľkou rozmanitosťou umiestnenia
 • Intuitívny, ľahko použiteľný viac platformový klient
 • Odblokuje Netflix, BBC iPlayer a ďalšie
 • Umožňuje prevádzku P2P a torrent
 • Hostuje vlastné servery (žiadne tretie strany)
Zápory
 • Žiadny spôsob, ako platiť anonymne
 • V základnom pláne nie je k dispozícii zmätok VPN

Test rýchlosti

Rovnako ako takmer všetci ostatní poskytovatelia, aj server VyprVPN tvrdí, že je najrýchlejšou sieťou VPN na svete. Samozrejme, môže existovať iba jedna najrýchlejšia služba a pre službu VyprVPN to, nanešťastie, nie je. Aspoň podľa mojich testov.

Dobrou správou je, že nie je číslo jedna, čo vás automaticky nezarobí. A to je prípad VyprVPN. Ich rýchlosť sa nemôže dotknúť konkurencie ako PureVPN alebo CyberGhost, ale pre väčšinu používateľov bude viac ako postačujúce.

VyprVPN má tiež niečo, čo mnohí poskytovatelia nemajú, a to je konzistentnosť. Až na pár výnimiek (ktoré vzhľadom na oveľa väčšiu geografickú vzdialenosť od týchto miest neboli také vzdialené), mi každý server, ku ktorému som sa pripojil, poskytoval stabilné sťahovanie 50+ Mbps a nahranie 40+ Mbps..

Tento druh výkonu je pre mňa známkou správneho vyváženia záťaže. A vzhľadom na to, že sa spoločnosť VyprVPN rozhodne rozvíjať celú svoju infraštruktúru interne, neprekvapuje ma, že ju vidím.

Sťahovanie 50 Mb / s nemusí byť najrýchlejšie, ale je dosť rýchle na prehliadanie a streamovanie videa vo vysokom rozlíšení (kde je potrebných 5 – 8 Mb / s).

Aj keď ste aktívny používateľ torrentu (niečo, čo nepovoľuje VyprVPN) alebo ak plánujete sťahovanie veľkých súborov, tieto rýchlosti vám budú slúžiť celkom pekne. Na základe svetových priemerov priemerný užívateľ VPN v skutočnosti nebude schopný v prvom rade dosiahnuť ani 50 Mbps, pretože ich vlastné internetové pripojenie ich najprv obmedzí.

Pokiaľ ide o tému vlastného internetového obmedzenia vašej rýchlosti VPN, uvedomte si, že mám zámerne pomerne rýchle pripojenie (oveľa rýchlejšie ako to, čo môže urobiť akýkoľvek server VPN) úmyselne..

Ak budeme rýchlejšie, uvidíme skutočný maximálny výkon, ktorý môže ponúknuť každý poskytovateľ namiesto vlastného rýchlostného limitu môjho poskytovateľa internetových služieb mínus nejaké percento, aby sa zohľadnili režijné náklady na šifrovanie a ďalšiu vzdialenosť, ktorú moje dáta musia prejsť, aby dosiahli server..

A ak ste zvedaví, ako dobre (alebo nie) ste VyprVPN dosiahli v porovnaní s inými poskytovateľmi, pozrite sa na môj zoznam najvýkonnejších služieb VPN..

Najlepšie Server
VyprVPN najlepšie výsledky testu rýchlosti servera VPNS VPN Najlepšie výsledky testu základnej rýchlosti servera VyprVPNŽiadna VPN
Spojené štáty
VyprVPN spája výsledky testov rýchlosti servera VPNS VPN VyprVPN zjednocuje výsledky základných testov rýchlosti základnej línieŽiadna VPN
Spojene kralovstvo
VyprVPN Výsledky testov rýchlosti servera VPN vo Veľkej BritániiS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti východiskovej rýchlosti VyprVPNŽiadna VPN
Kanada
Výsledky testu rýchlosti servera VPN servera VyprVPN v KanadeS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti VyprVPN v KanadeŽiadna VPN
Austrália
Výsledky testu rýchlosti servera VPN VPN VyprVPNS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti VyprVPN v AustráliiŽiadna VPN
Holandsko
VyprVPN Holandsko Výsledky VPN testu rýchlosti serveraS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti VyprVPN v HolandskuŽiadna VPN
Nemecko
Výsledky testu rýchlosti VPN servera VyprVPN NemeckoS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti VyprVPN NemeckoŽiadna VPN
Francúzsko
Výsledky testu rýchlosti VPN servera VyprVPN FranceS VPN Výsledky základnej skúšky rýchlosti VyprVPN vo FrancúzskuŽiadna VPN

O spoločnosti VyprVPN

Najlepšie hodnotené VyprVPN vlastní spoločnosť Golden Frog, spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá pôsobí približne od roku 1994. Golden Frog poskytuje aj niekoľko ďalších online služieb a bola založená so zámerom vytvoriť nástroje, ktoré pomôžu zachovať súkromie používateľov online a zabezpečiť bezpečný internet. zážitok. VyprVPN sa hodí priamo do.

VyprVPN vždy používa a naďalej používa proprietárnu internú technológiu. To určite nie je najjednoduchšia cesta, na ktorú sa pôvodne vydať, ale z dlhodobého hľadiska má veľké prínosy. Teraz, keď je táto technológia vyspelá, môže spoločnosť VyprVPN efektívne udržiavať úplnú kontrolu nad svojimi službami a reagovať na potreby svojich používateľov na každom kroku. Táto flexibilita je niečo, čo môže poskytnúť len niekoľko ďalších sietí VPN.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Ako je uvedené vyššie, spoločnosť VyprVPN má sídlo vo Švajčiarsku. To je dobrá vec.

Švajčiarsko je krajina, ktorá má dlhú históriu rešpektovania osobného súkromia a má silný právny rámec na jej podporu. Ešte lepšie je, že Švajčiarsko má aj dohody s USA, EÚ a mnohými ďalšími krajinami, ktoré rozširujú svoju ochranu súkromia za svoje hranice.

Z hľadiska protokolovania to vyzerá dobre. Podľa pravidiel ochrany osobných údajov spoločnosti VyprVPN nevedú žiadne záznamy. Žiadne adresy IP, žiadne časové značky pripojenia, žiadne údaje o premávke, nič. Ak je pre vás dôležité skutočné súkromie online, poskytuje to jeden poskytovateľ.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, VyprVPN implementuje všetky protokoly pripojenia, ktoré by ste mali potrebovať: OpenVPN L2TP / IPsec a PPTP. Ponúkajú tiež proprietárny protokol s názvom Chameleon (ktorý je k dispozícii iba na drahšom pláne).

Chameleon má dve výhody oproti všetkým alternatívam: blokuje hĺbkovú kontrolu paketov a maskuje prenos VPN, takže ho nemožno identifikovať. Obidve krajiny sú veľmi príjemné, ak majú funkcie v krajinách, v ktorých vláda nemá záujem povoliť používanie VPN.

Môžete si vybrať ktorýkoľvek zo štyroch dostupných protokolov v závislosti od úrovne šifrovania a rýchlosti pripojenia. Osobne odporúčam buď OpenVPN alebo Chameleon. Obe sú rýchlejšie ako iné možnosti a obe ponúkajú takmer nemožné rozlúštiť 256-bitové šifrovanie AES. Chameleon a OpenVPN tiež umožňujú nastavenie vlastného portu.

Vlastnosti

Klient VyprVPN je intuitívny a ľahko použiteľný. Je tiež kompatibilný s takmer všetkými zariadeniami a platformami, na ktoré môžem myslieť (dokonca aj s telefónom zameraným na ochranu súkromia).

K dispozícii sú funkcie očakávané od špičkových poskytovateľov VPN. Patria sem prepínač zabíjania a schopnosť špecifikovať vlastné služby DNS (ak z nejakého dôvodu uprednostňujete tú verziu pred verziou VyprVPN).

Klientsky softvér umožňuje značnú kontrolu nad tým, kedy by sa mala prevádzka prenášať cez VPN a kedy by sa to nemalo vykonávať, čo je konfigurovateľné na základe jednotlivých aplikácií. Môžete dokonca požadovať, aby aplikácia používala pripojenie VPN. Táto elegantná funkcia vám zabráni neúmyselnému spusteniu konkrétneho softvéru po odpojení VPN. VyprVPN možno tiež nakonfigurovať tak, aby sa automaticky pripájal, keď vaše zariadenie používa nedôveryhodnú sieť Wi-Fi, čím chráni formulár pred náhodným vystavením zariadenia a údajov riziku.

Unikátnym protokolom VyprVPN je ich protokol Chameleon, ktorý bráni hĺbkovej kontrole paketov a maskuje prenos, takže ho nemožno identifikovať ako prenos VPN. Môže to byť veľmi užitočná funkcia v krajinách, v ktorých vláda obmedzuje používanie VPN. Nezabúdajte však, že na získanie prístupu do Chameleonu budete potrebovať balík vyššej kategórie.

Jediným nedostatkom, ktorý na mňa vyskočil, je nemožnosť vybrať si, na ktorý server sa chcete pripojiť. Môžete určiť iba krajinu a najlepší server sa potom vyberie automaticky, pravdepodobne na základe kombinácie faktorov, ako je aktuálne zaťaženie a fyzická vzdialenosť..

Osobne uprednostňujem rozhodnutie sám. Pripojenie k serveru v polovici krajiny len z dôvodu nízkej záťaže nie je ideálne pre výkon. Zaujímalo by ma, či to je dôvod, prečo je rýchlosť VyprVPN taká, aká je.

obmedzenia

Služba VyprVPN je dosť ľahká na obmedzenia. Rovnako ako každý iný poskytovateľ VPN obmedzujú počet súbežných pripojení. V závislosti od toho, aký plán predplatného si vyberiete, je toto číslo 3 alebo 5. Je tiež potrebné poznamenať, že produkt VyprVPN Cloud a protokol Chameleon sú k dispozícii iba za drahší plán..

Použitie Torrentu a P2P je povolené. A okrem obvyklého zoznamu zlých vecí, ktoré môžete robiť na internete, ale nemali by ste to urobiť (ako je uvedené v Zmluvných podmienkach VyprVPN), môžete bezplatne používať svoje predplatné siete VPN ako a kedy.

Zákaznícka podpora

Podporný personál na VyprVPN je k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Sú dostupné prostredníctvom priameho chatu, e-mailu alebo online kontaktného formulára. Pre tých, ktorí dávajú prednosť, je tu tiež komunitné fórum VyprVPN, ktoré je plné užitočných členov vrátane mnohých zamestnancov spoločnosti Golden Frog..

Celkovo sa zdá, že podpora je zdatná a pohotová, aj keď niekedy som nemohla otrasiť pocitom, že som hovorila s robotom. Napriek tomu, keď som testoval čas odozvy a spôsobilosť, dostal som odpovede, ktoré na moje otázky plne odpovedali v priebehu niekoľkých minút. A tak sa postarajú o to, že prácu zvládnu.

Webová stránka VyprVPN je tiež vytvorená s užitočnou stránkou Časté otázky a riešenie problémov. Aj keď poskytujú pokyny na manuálne nastavenie, zistil som, že nie sú také podrobné, ako pokyny niektorých konkurentov. Takže ak máte temnejšie zariadenie a narazíte na problémy, môžete skončiť na fóre komunity alebo sa porozprávať s jedným z podporných pracovníkov..

Pri prvom prihlásení na odber služby VyprVPN budete mať nárok na trojdňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Uistite sa, že ste správne využili tento čas a vyhodnotili, či služba vyhovuje vašim potrebám, pretože na rozdiel od takmer každého iného poskytovateľa VyprVPN nevracia žiadne náhrady..

Umiestnenie servera

Servery spoločnosti VyprVPN pokrývajú veľmi pôsobivých 64 krajín. Celkovo to predstavuje viac ako 700 kusov hardvéru na 73 miestach. Celý tento hardvér je úplne vo vlastníctve a správe VyprVPN. Nie sú zapojené žiadne tretie strany. Udržiavanie všetkého v podniku pomáha zaistiť súkromie aj výkon.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map