Toplam VPN İncelemesi (2020)

VPN oyununda nispeten yeni bir oyuncu için Total VPN, cilalı ve profesyonel arayüz – bugün orada kullanımı en kolay olanlardan biri bile olabilir. Total VPN’in bazı insanlara, özellikle VPN’lerde yeni olanlara hitap etmesi, arayüzü o kadar kullanıcı dostu ki, acemilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri. Hizmet bile sağlar OpenVPN protokolü, hangi yaygın olarak kabul edilir mevcut en iyi.


Etkileyici görünüme rağmen, TotalVPN hala kısa geliyor.TotalVPN logosu

Bunların arasında şef kayıt politikası, hangisi birçokları için endişe. Diğer büyük sorun ise veri aktarım hızları, ki bu internetteyken yaşadığınız deneyimde kritik bir faktördür.

Çoğu kişi Total VPN’lerin adını tanımıyor olsa da ana şirket Endurance International Group, neredeyse hiç şüphesiz diğer markalarını tanıyacaklar. Bunlara Sabit İletişim, Bluehost ve HostGator dahildir. Merkezi Burlington, Massachusetts, ABD’de olan gizlilik savunucuları kayıt politikaları hakkında endişeli hemen görecek Kırmızı bayrak.

Bunun nedeni ABD’nin Beş Gözler ağının bir üye ülkesi olmasıdır. Bu gözetim anlaşması üye ülkelerin vatandaşlarının çevrimiçi faaliyetlerini takip etmek, ve bu bilgi serbestçe değiş tokuş edilir.

benEğer gerçekten ciddiysen çevrimiçi gizlilik ve anonimlik, o zaman merkezi Beş Gözler ülkesinde olmayan bir VPN ile daha iyi durumdasınız.

beş göz ülkesi

Bu tavsiyeye uymuyorsanız, hükümet veya kolluk kuvvetleri çevrimiçi alışkanlıklarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istediklerine karar verirse, bilgiyi alabilirler Toplam VPN’den. Şirketin gizlilik politikası bu olasılığın detaylarını bile veriyor.

genel bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik:Kullanımı kolay
Günlük İlkesi:Şüpheli Günlük Kaydı İlkesi
Sunucu Boyutu:60 ++ sunucu
Sunucu Dağıtımı:Dünya çapında 30 konum
Destek:7/24 canlı sohbet ve bilet sistemi
torrenting:İzin
Yayın Akışı:Sınırlı
VPN protokolü ve şifreleme:OpenVPN protokolü;
Merkez:Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat:$ 4.99
Resmi internet sitesi:https://www.totalvpn.com/

Total VPN ile Güvenlik ve Şifreleme

Gelişmiş kullanıcılar, Total VPN ile VPN protokolleri seçimi. Bu seçenekler arasında genellikle genel olarak kabul edilen OpenVPN vardır. seçim protokolü dünyadaki tekno meraklıları arasında.

OpenVPN’i bu kadar çekici yapan özelliklerden biri de açık kaynaklı yazılım olmasıdır. Bu, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin özel çalışmalarından yararlandığı anlamına gelir.

veri aktarım koruması

OpenVPN’i kullanmamayı tercih ediyorsanız, Toplam VPN size PPTP sunar, bu protokol tipik olarak artık önerilmiyor güvenlik endişeleri nedeniyle. kötü haber acemi kullanıcılar için Total VPN’in varsayılan ayarlarının garip bir şekilde PPTP olarak ayarlanmış olması.

Bilmediği daha az karmaşık kullanıcılar PPTP kullanabilir ve kendilerini savunmasız bırakabilir, çünkü yapmaları gerektiğini bilmiyorlar ayarlarını OpenVPN olarak değiştirin.

Total VPN ile diğer protokol seçenekleri arasında, her ikisi de PPTP’den daha iyi seçenek olan L2TP / IPSec ve IkeV2 yer alır..

Toplam VPN’in Sunucu Ağı

Total VPN, daha büyük ve daha iyi bilinen VPN sağlayıcılarından biri değildir. Bunun nedeni, bu daha köklü rakiplerle karşılaştırıldığında, Toplam VPN’nin küçük bir sunucu ağı vardır.

totalvpn sunucuları

Şirketin web sitesi yedi kıtanın hepsinde sunuculara sahip, ardından Antarktika’nın sunucular için çok soğuk olduğunu söyleyerek geri dönüyor. İlginç bir şekilde, web sitesi ayrıca Güney Amerika’da hiçbir sunucu olmadığını söylüyor.

Kullanıcılar iyi kapsama alanı bıraktı Avrupa’da ile 20 sunucu. Bunlar Londra, Viyana, Moskova, Zürih, Stockholm, Bükreş ve diğerleri gibi yerlerde bulunur. bir ek 17 sunucu içeride Kuzey Amerika.

Bu konumlar çoğunlukla ABD’de, Chicago, New York, Seattle ve Los Angeles gibi yerlerde sunucularla. Kanada’nın tek bir sunucusu var Toronto’da (Vancouver yakınlarındaki en az bir tane daha umuyoruz!).

totalvpn sunucusu konumları

Seyrek sunucu kapsamı Asya’da beş ülke ile temsil edilmektedir. Bunlar Mumbai, Tokyo, Tel Aviv, Hong Kong ve Singapur’da. Afrika sadece bir sunucu ile temsil edilir ve Sydney’de ek bir sunucu bulunur.

Bu, Total VPN’in sunucu ağının sadece 30 ülke. Bu, sektördeki bazı önemli oyuncularla karşılaştırıldığında, özellikle etkileyici değil. NordVPN veya Surfshark yukarı doğru olan iki veya üç bin sunucu neredeyse 100 ülkede bulundu.

Bu coğrafi çeşitlilik eksikliği ve sunucu sayısı performans acı çekiyor. Çok sayıda sunucudan seçim yapmayı ümit eden veya seyahat için dünya çapında kullanılabilir VPN hizmetine güvenmesi gereken herkes başka bir yere bakmaktan daha iyi olurdu.

Total VPN ile BitTorrent veya P2P Kullanabilir misiniz??

vpn-ip-adresler ağBazı VPN sağlayıcılarının aksine, Total VPN, müşterilerin dosya paylaşımını yasaklamaz veya diğer P2P etkinliklerine kendinizi kaptırın. Aslında, Hollanda’da bu amaçlar için açıkça ayrılmış bir sunucuları var..

Kullanıcılardan gelen raporlar, bu sunucudaki performansın arzulanan çok şey bıraktığını göstermektedir. Bu ve genel yavaş veri aktarım hızları bunun genellikle iyi bir fikir olduğunu başka yere bak VPN’nizle çok fazla torrent yapmayı planlıyorsanız.

Total VPN ile Hız Testi Sonuçları

Hız testi için kullanılan bilgisayar, kıyaslama amaçları için konduğunda gerçekten sağlam veri aktarım hızlarına sahiptir.. İndirilenler sonuç verdi 98,71 Mb / sn ve yükleme oranlar 53,00 Mb / sn.

Zaman değişti Toplam VPN etkinleştirildi. Her ne kadar hız testi sonuçları en uçurumun arasında olmasa da, yine de uzaktaydı etkileyici eksikliği. Bu, sonuçları en güçlü VPN’lerin sonuçlarıyla karşılaştırıldığında özellikle doğrudur.

Total VPN, hangi sunucunun kullanıldığına bakılmaksızın kesintisiz bir deneyim sağlayamadığını gösterdi. Bu, tüm VPN sağlayıcıları için bir şekilde doğrudur, çünkü gerçek konumunuz seçtiğiniz sunucunun fiziksel konumundan ne kadar uzaksa, veri aktarım hızlarınız o kadar yavaş olur. Bununla birlikte, Total VPN ile hız testi sonuçları, çılgınca tutarsız onlar.

Hız sorunları Temel sorun Total VPN’in ücretsiz hizmetine kaydolan kişiler için. “Ücretsiz” müşteriler için yalnızca üç sunucu ayrılmıştır.

Bunlar Amsterdam, İzlanda ve Singapur’da bulunur. Bu konumlardan birine çok yakın değilseniz, sinir bozucu bir deneyim içindesiniz. Ücretli müşterilerin daha fazla seçeneği vardır, ancak performans şüpheli kalır en iyi.

totalvpn san jose hız testi sonucuNew York’taki bir bilgisayardan San Jose, California sunucusuna bağlanmak, indir oranı 31.52 Mbps ve bir yükleme oranı 7.88 Mbps.

Eve daha yakın olan bir sunucuya bağlanma daha iyi sonuçlar. New York sunucusu indirme hızlarında 59.61, yükleme oranları hayal kırıklığı yaratıyor olsa da 10.81 Mbps.

totalvpn londra hız testiLondra’daki sunucu benzer sonuçlar sundu. İndirilenler, 35,64 Mb / sn yükleme hızları 8,85 Mb / sn.

Testler Tokyo’daki sunucu kullanılarak yapıldı. Bu oranlar gerçekten sinir bozucu. Yüklemeler şuraya geldi: 11.88 Mbps ve yüklemeler 4,03 Mbps. New York’taki bilgisayarla Tokyo’daki sunucu arasındaki kilometrelerce düşünüldüğünde, bu sonuçlar tam olarak şok edici değil.

Genel olarak, Total VPN kullanmak sonuçlandı indirme süreleri tam yüzde 76 artırılıyor. Neredeyse kötü, yükleme süreleri yüzde 59 artırıldı. Çevrimiçi deneyiminizde hıza değer verirseniz, farklı bir VPN ile daha iyi durumda olursunuz.

Toplam VPN’in Günlük Kaydı Politikası

Çevrimiçi anonimlik istiyorsanız, Total VPN yardımcı olmak için fazla bir şey yapmaz. Müşteriler, tüm kişisel bilgilerini ifşa eden ayrıntılı bir kayıt sürecine başvurmalıdır. Ayrıca, yardım için Total VPN ile her iletişim kurduğunuzda, notlar etkileşimde tutulur.

Şirketin gizlilik politikasını incelemek müşterilerin daha da fazla endişe nedeni. Politika, müşterinin IP adresinin, ziyaret ettikleri web sitelerinin, fiziksel konumlarının ve tarayıcılarının şirket kayıtlarında izlendiğini açıkça belirtir. Toplam VPN bile nasıl olabileceğini ayrıntılı olarak açıklar etkileşimlerinizi takip edin sosyal medya ve hizmetlerine ilişkin kullandığınız bağlantılar hakkında.

saferweb vpn gizlilik ilkesi

Total VPN, bu izlemenin tümünün müşteri deneyimini geliştirmek ve sorunları gidermek için kullanıldığını söylüyor. Endişe verici bir şekilde, sakladıkları veriler size üçüncü taraf ürünleri satmak için de kullanılır.

Gerçekten anonim bir çevrimiçi deneyim istiyorsanız, farklı bir VPN sağlayıcısına gidin.

Toplam VPN’nin Maliyeti?

Total VPN’in ücretsiz sürümü üç sunucu ve bir kısıtlayıcı veri sınırı, gerçekleştirmek çalışmak zor. İçin bir aylık abonelik satın alınabilir Aylık $ 14.97, hangisi pazarlık değil.

totalvpn fiyatlandırması

Peşin ödenen paket anlaşmaları fiyatı en düşük seviyeye indirebilir Aylık 4,99 ABD doları. Bu giriş fiyatıdır, bu nedenle önemli ölçüde daha fazla öde bu süre dolduğunda.

Toplam VPN Alırsanız?

Yavaş veri aktarım hızları ve sunucu eksikliği yeterli değilse, şirketin şüpheli kayıt politikaları anlaşmayı imzala. Yani hayır, TotalVPN almamalısınız.

Güvenilir, bahsetmiyorum, daha uygun maliyetli bir VPN hizmeti için başka bir yere bakın. Şu anda bazı önerileri kullanabiliyorsanız, bugün en iyi VPN’ler listemize göz atın ve Total-ly hayal kırıklığına uğrama zahmetinden kurtulun.

Ed. Not: VPN incelemelerimizin Fransızca bir sürümünü burada bulabilirsiniz, Meilleur VPN 2020.

Kaynaklar:

 • https://www.techopedia.com/definition/30742/vpn-security
 • https://us.norton.com/internetsecurity-privacy-what-is-a-vpn.html
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_virtual_private_network_services

Değerlendirmenizi ekleyin:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map