2020’de En İyi 10 Ücretsiz VPN (UYARI: Dikkatlice Seçin)

2020'de En İyi 10 Ücretsiz VPN (UYARI: Dikkatlice Seçin)


Herkes bedava şeyleri sever. Costco’daki ücretsiz gıda örnekleri veya mağazadan aldığınız küçük ücretsiz parfüm veya kolonya örnekleri.

Ücretsiz iyidir çünkü iyi .. ücretsizdir. Öyleyse, gerekmediğinde neden VPN için ödeme yaparsınız??

Android mağazasında 1000’den fazla ücretsiz VPN ile, hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak vermek isteyen dev bir şirket dizisi olması gerektiğini düşünürsünüz. Ne güzel şirketler grubu.

Neden herhangi bir uygulama veya şirket geliştiriciler işe alır, proxy sunucuları için ödeme yapar, size% 100 ücretsiz bir ürün sunmak için bir web sitesi oluşturur ve barındırır? Neler olup bittiğine bakacağız ve umarım nedenini açıklığa kavuşturacağız asla% 100 ücretsiz VPNS önermiyoruz.

&# X2705; İPUCU – Bu incelemede bahsettiğimiz ürünlerin çoğu 30 günlük ücretsiz denemeler sunuyor. &# X2705;

Contents

Ücretsiz ve Ücretli VPN’ler &# X1f575;&# Xfe0f; 

Sizin için ne ödeme çoğu senaryo ne alırsınız. Herhangi bir şey ücretsiz bir deneyim istiyorsanız genellikle bir av var. İçin en iyi ücretli VPN’ler ödediğiniz ücret karşılığında daha fazlasını elde edersiniz ve veri ihlali riski daha düşüktür.

Genel olarak – ücretli bir hizmette elde ettiğiniz gerçek özellikler daha iyi olacaktır. Premium bir plan genellikle size daha fazla gigabayt ve bant genişliği sağlar. Üstelik arayüzleri, izinsiz giriş tespiti, önleme ve diğer eğlenceli özellikleri kullanmak daha kolay olacak.

Bir VPN seçiminde yer alan maliyetler nispeten düşüktür. Aşağıda bir VPN satın almanın gerçek maliyetini görebilirsiniz ve çok uygun.

Ücretsiz VPN’ler çok fazla özelliğe sahip olmanın ötesine geçer. Yapabilirler seni ciddi risk altına sokmak.

Ücretsiz bir VPN kullandığınızda – ürün olursunuz.

Sizi birkaç şekilde ürün olarak kullanıyorlar:

 1. Yapabilirler kötü amaçlı yazılım yükle etkinliklerinizi izleyebilir ve verilerinizi çalabilir. (Kaynak)
 2. Çoğu ücretsiz VPN veri topla ve sat. Bu, tüm finansal verilerinizi içerir. (Kaynak)
 3. Tüm Android VPN uygulamalarının yüzde yetmiş beşi kullanıyor üçüncü taraf izleme yazılımı. (Kaynak)
 4. Yüzde 82 talep edildi özel verilere erişim, kullanıcı hesapları ve kısa mesajlar gibi. (Kaynak)

VPN’leri içermememizin nedeni budur. Güvenilir ve güvenilir olduklarını doğrulamanın bir yolu yoktur. Bunun yerine, size en iyisini göstermeyi seçtik uygun maliyetli VPN’ler yüksek düzeyde hizmet sağlayabilir. Tüm bu VPN’ler, VPN dünyasında ayaklarınızı ıslatmak için güzel bir ücretsiz deneme içerir.

TLDR;

Ücretsiz VPN’ler birkaç dolar tasarruf etmeye değmez. Olumsuz sonuçlarla karşılaşma şansınız yüksektir. Bu rotaya gitmek yerine, normal VPN’ler tarafından sunulan ücretsiz denemelerden yararlanmak en iyisidir. Gözlerimizdeki en iyi seçenek, özellikle de biraz para kazanmak istiyorsanız, NordVPN.

Diğer seçenek, burada listelenen tüm farklı VPN hizmetlerinde ücretsiz denemeler arasında zıplamaktır. Bunu bir baş ağrısı olacağı için tavsiye etmiyoruz ve saygın bir VPN hizmetine sadece birkaç dolar ödemek daha kolay.

2020’de En İyi 10 VPN ÜCRETSİZ VPN

Bilgilerinizi çalacak ve sizin için avantaj sağlayacak VPN’leri sıralamak yerine, ücretsiz denemeler sunan farklı VPN hizmetlerinin olumlu ve olumsuz yönlerini belirlemeye karar verdik.

Aşağıda özellikler, sunucular ve hizmetin kullanımının ne kadar kolay olduğu hakkında bilgiler bulacaksınız..

1. Surfshark – En İyi Ücretsiz VPN

Surfshark’ı hiç duymamış olabilirsiniz ve sorun değil. Bunun nedeni, bu web sitesinde incelediğimiz en yeni VPN hizmeti olmalarıdır. Tüm niyet ve amaçlar için, Surfshark VPN dünyasını ele geçirmek için ateş ediyor gibi görünüyor.

Ücretsiz deneme

Surfshark 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Artıları

 • IPv6 ile akış için en iyi protokol. Bir VPN kullanması nedeniyle Netflix’ten nadiren engelleniyor
 • Piyasadaki diğer bazı VPN’lerin aksine torrent ve P2P paylaşımı yapabiliyor
 • Günlüğe kaydetme yok, bu da bilgilerinizi sattığından endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir
 • Bağlantılar, sunucular, IP adresleri ve bant genişliği dahil sınırsız her şey
 • Hükümetin meraklı gözü olmadığı anlamına gelen İngiliz Virgin Adaları’nda
 • IPv6, 256 bit AES şifreleme, 2048 bit DHE-RSA anahtar değişimi ve SHA512 kimlik doğrulama karması ile mevcut en iyi güvenlik ve şifreleme
 • Kill-switch ve diğer güvenlik özellikleri
 • Kripto ve diğer ana ödeme sürümlerini kabul eder
 • 30-gün para iade garantisi
 • Ağ genelinde WebRTC sızıntısı ve DNS koruması
 • Uzun vadeli planların ayda sadece 1,99 $ olmasıyla harika fiyatlandırma

Eksileri

 • Hızlar sunucudan sunucuya oldukça değişebilir
 • Daha yeni şirket, sunucu tabanı hala büyüyor

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi Yok
Ödeme seçenekleri PayPal, Google Pay, Kripto Para, Alipay, Dragon Pay
İndirimler / Kuponlar Tanıtım kuponu, sharkstart

Surfshark’ı kimler kullanmalı??

En iyi güvenlik ve akış seçeneklerini isteyen iki yıllık bir plan yapabilen herkes. Surfshark incelememizin tamamını okuyun.

2. NordVPN – Büyük Ağ ve FBI Düzeyinde Güvenlik

NordVPN günümüzde en çok kullanılan VPN’lerden biridir. Bunun en saygın VPN’lerinden biri olduğu için bunun iyi bir nedeni var. NordVPN’den bahsetmeden piyasadaki en iyi VPN hakkında genel bir konuşma yapmak zor.

Ücretsiz deneme

NordVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Artıları

NordVPN, P2P özelliği, bir öldürme anahtarı, VPN üzerinden Tor, akıllı DNS hizmeti, özel bir IP ve SOCKS5 proxy’leriyle birlikte gelir. Müşteri desteği, kullanmak istediğiniz özelliklerden herhangi biriyle karşılaşabilecek herhangi bir sorunla uğraşırken de harika.

Şüpheli web sitelerini otomatik olarak engelleyen ve kötü amaçlı yazılımların veya diğer siber tehditlerin cihazınıza bulaşmasını önlemek için CyberSec dahil birkaç özellik. Buna ek olarak, görünür ve gösterişsiz hiçbir trafik gelmez, bu da trafiğinizi karıştırır ve İSS’lerin şifreli bir kanala göz atarken hızınızı azaltmasını önler..

İle tüm büyük ülkelerde dünya çapında 5.000’den fazla sunucu, neredeyse hiçbir yerde ulaşamayacağınız bir sunucu ile gidemezsiniz. Bunun da ötesinde, altı cihaz ve Netflix hizmetini kullanın.

at Aylık 2,99 ABD doları, üç yıllık bir taahhütte bulunmak istiyorsanız, ücretsiz bir VPN kullanma riskini haklı çıkarmak zorlaşır. 100 dolardan biraz fazla harcıyorsunuz ve üç yıl boyunca VPN’niz için endişelenmeyi bırakıyorsunuz.

Eksileri

Fiyatlandırma yapısı tuhaftır ve sizi üç yıllık bir plana götürür. Bir aylık plan 11,95 $ olarak geliyor.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi Yok
Ödeme seçenekleri Visa, MasterCard, American Express, Keşfet, Bitcoin, Ethereum, Dalgalanma, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
İndirimler / Kuponlar % 15 öğrenci indirimi ve sürekli değişen promosyon fiyatlandırması

Kimler NordVPN kullanmalıdır??

Az miktarda para için üst düzey bir hizmet isteyen üç yıllık bir plana katılabilen herkes. NordVPN incelememizin tamamını okuyun.

3. ExpressVPN – Hızlı Hızlar ve Tam Anonimlik

Mevcut sayımda, ExpressVPN’in 94 ülkede sunucusu var. İnternet ile bir ülkeye gitmek ve sunucularından birine erişim neredeyse imkansız. ExpressVPN, en hızlı ve en güvenilir VPN hizmetlerinden birini sunan premium bir VPN hizmetidir, 10 milyondan fazla memnun müşterisi ile piyasadaki en güvenilir VPN çözümlerinden biridir..

expressvpn logosu

Ücretsiz deneme

ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Artıları

Sınırsız veri, 7/24 müşteri desteği, tüm cihazlar için kullanımı kolay uygulamalar, bölünmüş tünelleme, hız testleri ve günlük kaydı olmayan ExpressVPN gerçekten özellikleriyle getiriyor. ExpressVPN ayrıca size Kodi’ye erişim.

İngiliz Virgin Adaları’nda ikamet edecekleri gibi büyük bir olumlu asla yasal olarak veri paylaşmak zorunda değilsiniz hükümetle.

Eksileri

ExpressVPN, listenin geri kalanından daha pahalı bir seçenektir, ancak aldığınız için ödeme yaparsınız. Küçük bir sorun, aynı anda sadece üç bağlantıya sahip olmanızdır, bu da bir hane için sınırlayıcı olabilir.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi 12 aylık satın alma gerekli (ücretsiz 3 ay dahil), yenileme sonrasında fiyat 12,95 $ ‘a yükselir
Ödeme seçenekleri Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Etkileşim, Nane, FanaPay, YandexMoney, OneCard
İndirimler / Kuponlar ExpressVPN promosyon fiyatlarını düzenli olarak günceller

ExpressVPN’i kimler kullanmalıdır??

ExpressVPN, VPN hizmetlerinin birinci sınıf performans elde etmesi için biraz daha fazla ödeme yapmayı düşünmeyen insanlar içindir. ExpressVPN incelememizin tamamını okuyun.

4. Windscribe – Reklam Engelleyici ile Güçlü Güvenlik

Reddit, cömert aylık bant genişliğini ve kullanıcı teşviklerini belirterek bu hizmet hakkında raved (Tweet @WindScribe gönderirseniz, otomatik olarak ek bir 5GB alırsınız).

Hizmeti deneyin Tamamen bedava ve onu seviyorsanız ve yükseltmek istiyorsanız, uygun fiyatlı planlarla yapabilirsiniz. Şu anda, bir yıl boyunca satın alırsanız maliyet ayda 4,08 ABD dolarıdır.

windscribe logosu

Ücretsiz deneme

Windscribe ABD, Kanada, İngiltere, Hong Kong, Fransa, Almanya, Hollanda, İsviçre, Norveç ve Romanya’da ücretsizdir. Ayrıca, hangisine ilk önce vurursanız 3 Gün Para İade Garantisi veya 10 GB Kullanım Sunarlar.

Artıları

İnsanların hizmetlerini ücretsiz kullanmalarına izin verecek kadar iyi oldukları için Windscribe’in Kanadalı bir şirket olması şaşırtıcı değil.

Yazılımın ücretsiz sürümü oldukça iyi ve sizi ürün haline getirmek yerine, hizmeti çok seveceğinizi umuyoruz..

Windscribe, ücretsiz güvenlik hizmetlerinde yerleşik güvenlik duvarı, reklam engelleme ve P2P özellikleri gibi bazı harika özelliklere sahiptir..

Eksileri

Aynı anda yalnızca bir bağlantınız olabilir, bu da ciddi şekilde sınırlayıcı olabilir.

Windscribe’in Kanada’da olması harika olsa da ve etkinlik kaydetmediklerini söylemelerine rağmen – hükümet onları müşteri verilerini aktarmaya zorlayabilir.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi 3 Günlük para iade garantisi veya 10 GB kullanım
Deneme süresi ABD, Kanada, İngiltere, Hong Kong, Fransa, Almanya, Hollanda, İsviçre, Norveç ve Romanya’da ücretsiz kullanın
Ödeme seçenekleri Başlıca Kredi Kartları, PayPal, Visa / Mastercard markalı banka kartları, çoğu kripto para birimi ve mobil uygulama içi satın alımlar. Tarayıcı tabanlı bir kripto madencisi kullanarak yükseltmeler için bile madencilik yapabilirsiniz.
İndirimler / Kuponlar Tarayıcı tabanlı bir kripto madencisi kullanarak yükseltmeler için mayın.

Kimler Windscribe kullanmalı?

Windscribe, ücretsiz bir VPN’e ihtiyaç duyan ve yükseltmeye açık kişiler içindir. (Tam yazımızı okuyun Windscribe incelemesi)

5. TunnelBear – Sınırsız Akış Desteği

TunnelBear hakkında harika bir şey pazarlamalarıdır. Var tüm sosyal medyalarında bir sürü tanıtım bundan faydalanabilirsiniz. Bir örnek @TunnelBear için ücretsiz bir konser alırsınız. Maskotları da oldukça kısır bir ayı.

tünel ayı logosu

Ücretsiz deneme

Tunnelbear, ayda 500 MB’ın altında veri kullanırsanız, elinizi balın içine ücretsiz olarak daldırmanızı sağlar.

Artıları

Açıkçası, ücretsiz bir planlarının olması harika. TunnelBear’ı uzun süreli kullanmak isteyip istemediğinizi görmek için bundan yararlanın.

TunnelBear’ın 900’den fazla sunucusu ve yüksek hızları vardır. TunnelBear’ın en iyi yanı, coğrafi engellemeyi atlatmada birinci sınıf olmalarıdır. BBC iPlayer’ı her yerden izlemenize izin verebilir.

Eksileri

Dan beri çalışmak için ayda sadece 500 MB veriyorlar VPN kullanmayı planlıyorsanız yükseltmeniz gerekecek ve sunucuya olan yakınlığınıza bağlı olarak hızlar düşük olma eğilimindedir.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi Yok
Deneme süresi Aylık 500 MB veri için ücretsiz
Ödeme seçenekleri MasterCard, Visa, American Express, Bitcoin ve Bal Kavanozları
İndirimler / Kuponlar Tanıtımlar sosyal medya hesaplarında sıklıkla görünür

TunnelBear’ı kimler kullanmalı??

TunnelBear, tüm coğrafi engellemeyi aşmanın yanı sıra hizmeti ücretsiz olarak deneme fırsatı arayan insanlar için mükemmeldir. Ayrıntılı TunnelBear incelememizi okuyun.

6. VyprVPN – Özel Güvenlik Özellikleri

VyprVPN, kullanıcılara VyprVPN’e bağlandığınızda istenmeyen trafiği engelleyen iki eşzamanlı bağlantı, çeşitli protokoller, şifreli bir mesajlaşma uygulaması ve NAT güvenlik duvarı sağlayan benzersiz bir plana sahiptir. Bütün bunlar, tamamen ücretsiz.

vyprvpn

Ücretsiz deneme

VyprVPN, hizmeti satın aldığınızda 3 günlük ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Artıları

VyprVPN, L2TP / IPsec gibi L2TP paketleri tarafından IPsec tarafından kapsüllenen uç noktalar arasında çalışan birden çok protokol, özel ağ trafiğinizi internetten geçerken korumak için OpenSSL kütüphanesinin tüm şifreleme, kimlik doğrulama ve sertifika özelliklerini kullanan OpenVPN, PPTP ve kendi En engelleme girişimlerini geçmiş olduğu kanıtlanmış bukalemun protokolü.

Eksileri

VyprVPN’e karşı en büyük konser Netflix tarafından engellendiler. Eğer Ofisi izleyemezsem, bu neyle ilgiliydi? Neye doğru çalışıyorum?

Vypr ile ilgili bir başka büyük olumsuzluk, internete erişmeye çalışırken can sıkıcı olabilecek ve aynı anda farklı cihazlarda aynı anda birden fazla görev yapmak istediğinizde sadece iki bağlantıya sahip olmanıza izin vermesidir..

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi Ücretsiz deneme kullanırken hiçbiri, ödeme yaparken 30 günlük garanti
Deneme süresi Satın aldıktan sonra 3 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri MasterCard, Keşfet, American Express, Visa, PayPal, Alipay
İndirimler / Kuponlar Vypr VPN düzenli olarak güncellenen promosyon fiyatlandırması sunar

Kimler VyprVPN kullanmalıdır??

VyprVPN başka bir harika coğrafi engelleme VPNidir. Geçmişte Netflix tarafından engellenmiş olsalar da, coğrafi engelleri aşma konusunda iyi bir üne sahipler. VyprVPN incelememizin tamamını okuyun.

7. ProtonVPN – ProtonMail Yapımcılarından

ProtonVPN piyasadaki yeni VPN çözümlerinden biri, ancak ücretsiz VPN hizmeti söz konusu olduğunda da en iyilerinden biri. Proton AG, Harvard bilim adamları ve gizlilik için ölmek isteyen savunuculardan oluşan bir gruptur.

protonvpn

Ücretsiz deneme

ProtonVPN üç farklı ülkede daha düşük hızlarda ücretsiz servis ve 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Artıları

ProtonVPN, bir grup Harvard bilim adamı tarafından oluşturuldu – bu bir onay damgası veya onaylamama eklerse, tam olarak emin değiliz. Ücretli hizmetlerine göre daha düşük hızlar olarak pazarlanmış olmalarına rağmen, diğer ücretsiz denemelere kıyasla ücretsiz denemelerinde daha yüksek ücretsiz hızlara sahipler.

ProtonVPN’in Android, Windows, macOS ve iOS için yerel istemcileri vardır. Ayrıca Linux için bir komut satırı aracı ve yönlendiriciler için destek sunar.

Eksileri

Ücretsiz hizmetin P2P işlevselliğinin coğrafi engelleme optimizasyonu yoktur, bu da torrent’i işleyemeyeceğiniz anlamına gelir.

Hızlar diğer seçeneklerde mükemmel değildir ve ücretsiz planları mevcut olduğundan, daha fazla kullanıcı hizmete atladıkça hızlar daha da yavaşlayacaktır..

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi Daha düşük hızda ve sadece üç ülkede ücretsiz hizmet
Ödeme seçenekleri PayPal, Visa, MasterCard, Bitcoin
İndirimler / Kuponlar Proton VPN, VPN ve e-posta hizmetlerini paketlemek için kuponlar sunar. Dönen kupon kodları aşağıdaki gibi bulunabilir: bestdeal

Kimler ProtoVPN kullanmalıdır??

Sadece kısa süreli ve ücretsiz hizmet arayanlar.

8. Trust.Zone – Güvenilir, Ama…

Trust.Zone en sistem çapında donanım yalıtımı Onları 2020’nin en güvenilir ücretsiz VPN’lerinden biri yapar. Kesin günlük kaydı politikası, onları değerli bir çözüm yapan şeylerden sadece bir tanesidir.

trustzone

Ücretsiz deneme

Trust.zone 3 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Keşke daha uzun olsaydı.

Artıları

AES-256 varsayılan şifreleme, OpenVPN, 256 bit AES şifrelemeli IPSec üzerinden L2TP, anti-virüs, 200 IP adresi, bir kill anahtarı, P2P gibi harika özellikler mevcuttur ve Bitcoin’i kabul ederler. Ayrıca, sistem genelinde donanım izolasyonuna sahiptir ve bu da onları diğer hizmetlerden daha güvenilir kılar.

Eksileri

Sohbet veya telefon desteği yok bu yüzden onların bilet sistemine güvenmek zorunda kalacaksınız. Bir bilet sistemi ideal olmasa da, kullanıcılara yanıt vermek ve onlara yardım etmek için iyi bir şey yaparlar. Hadi Trust.Zone, bu 2020… sohbet desteği zorunlu müşteri hizmetidir.

Ücretsiz kullanıcılar aynı anda yalnızca bir cihazı kullanabilir ve ödeme yaptığınızda aynı anda yalnızca üç cihazı kullanabilirsiniz.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi Yok
Deneme süresi 3 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri Bitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Banka Havaleleri, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi ve daha fazlası
İndirimler / Kuponlar Trust.Zone web sitelerinde promosyon fiyatlarını düzenli olarak günceller

Kimler Trust.Zone kullanmalıdır??

Trust.zone, üst düzey güvenlik ve DNS sızıntı korumasına sahiptir, bu da onları piyasadaki daha güvenli ücretsiz seçeneklerden biri haline getirir. Trust.Zone incelememizin tamamını okuyun.

9. Özel Tünel – Çoklu Cihaz Desteği

Özel Tünel, OpenVPN Teknolojilerinin ticari çekimidir. 100 ila 500 GB sağlayan uygun fiyatlı planlarla Özel Tünel, büyük köpeklerle yuvarlanabileceklerini ve anonimliğinizi çevrimiçi olarak koruyabileceklerini kanıtlamıştır. 128 bit AES-GCM şifrelemesi.

privatetunnel

Ücretsiz deneme

Özel Tünel, 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Artıları

Özel Tünel, OpenVPN teknolojilerinden ayrıldı ve onları endüstri gazileri haline getirdi. Bu, ücretsiz deneme sürümü kullanırken gönül rahatlığı sağlayabilir.

Ücretsiz deneme sürümleri size tam erişim yazılımlarını veri kısıtlamalarıyla (bu listedeki tüm ücretsiz VPN hizmetleri için geçerli değildir).

Eksileri

Özel Tünel Mac sürümlerinde bilinen veri sızıntıları ve az sayıda sunucu.

Kanada’da sunucuları var, bu yüzden hizmet Kanadalılar tarafından hala kullanılabilir. Diğer ülkeler çok şanslı değil.

Özel Tünel de ABD’de yerleşiktir, yani Özel Tünel kullanıcının verilerini bırakmak zorunda kalabilir.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi Yok
Deneme süresi 7 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri Başlıca Kredi Kartları, Başlıca Banka Kartları, PayPal, Banka Havaleleri
İndirimler / Kuponlar Özel Tünel şu anda kupon sunmuyor

Özel Tünel’i kimler kullanmalı??

Özel Tünel, herkes tarafından, her yerde ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak, sadece PC sahipleri tarafından güvenli bir şekilde kullanılabilir – maalesef Mac kullanıcıları tarafından değil.

10. Yok Olan VPN – Netflix Optimize Edilmiş Hizmet

Yok olan VPN, özellikle Netflix kitaplıklarına erişmek isteyenler için çok sayıda Netflix içeriğine erişmek isteyenler için ideal olan Avustralya tabanlı bir VPN hizmetidir.

kayboldu

Ücretsiz deneme

Kaybolan VPN 3 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Artıları

Gruptaki en havalı logo ve kişisel favori adımın yanı sıra, Vanished VPN, Avustralyalılar ve genellikle tüm Amerikalı olmayanlar için çok fazla içerik akışı yapmanıza izin veriyor. Coğrafi blok optimizasyonu ve daha ucuz planları en iyi özellikleridir.

Eksileri

Yok olan VPN var yavaş kaydedilmiş hızlar kayıt ve kurulum süreci kafa karıştırıcı ve zor olabilir. Diğer seçeneklerle uğraşmak aptalca görünen manuel bir süreç var.

Tasarruf Yolları ve Ödeme Yöntemleri

SpecificationsDetails
Geri Ödeme Politikası / Garantisi Yok
Deneme süresi 3 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri Visa, MasterCard, American Express
İndirimler / Kuponlar Yok

Kim Vanished VPN kullanmalı?

Hızlar çok yavaş olduğundan Vanished’ı kullanmak için pek bir neden yok.

Kiminle gidiyorsun?

Var ücretsiz bir VPN kullanmak için asla iyi bir neden. Teen Mom’ın 12. sezonunu, sahip olduğu bazı rastgele bir ülkede bir VPN üzerinden izlemek için kaşınıyor olabilirsiniz, ancak ücretsiz bir VPN kullanmak buna değmez..

Bir VPN seçmek göz korkutucu olabilir ama neyse ki yararlanabileceğiniz bir sürü ücretsiz deneme ve para iade garantisi vardır. İyi bir strateji, birkaçını test etmek ve hızların kişisel olarak sizin için nasıl olduğunu görmek ve arayüzü sevdiğinizden emin olmak olacaktır..

Bunun yerine, ücretsiz denemelerle gelen birçok uygun fiyatlı seçenek var. Surfshark bizim seçimimizdir ve tüm kullanıcılarına iyi hizmet eder. İhtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır.

SSS

En iyi ücretsiz VPN hangisidir??

Tamamen ücretsiz olan hiçbir VPN kullanılmamalı veya güvenilmemelidir. Siber güvenliğinizi ve tüm verilerinizi riske atmak yerine, saygın bir şirkette ücretsiz deneme sürümünü kullanmanız gerekir. En ucuz seçenek NordVPN’dir.

En hızlı ücretsiz VPN nedir?

Birçok ücretsiz VPN hızlı hızlara sahip olacak, ancak hiçbirinin ödediğiniz altyapı kadar sağlam bir altyapısı olmayacak. Normal bir VPN hizmetiyle karşılaştırılan hızlı bir tane bulursanız, hemen hemen her şekilde karşılaştırılmaz. Daha ucuz hızlı seçenekler var.

Ücretsiz bir VPN var mı??

Her gün yeni bir ücretsiz VPN var gibi görünüyor. Neden? Sizi VPN hizmetine götürmek ve verilerinizi para kazanmak için kullanmak istiyorlar. Bilgilerinizi en yüksek teklif verene satabilirler ve bunun gibi bir ürün oldunuz.

Ücretsiz VPN’lerin kullanımı güvenli mi??

Evet ve hayır. Genel olarak, burada listelediğimiz VPN’ler iyi. Bununla birlikte, tamamen ücretsiz VPN’ler arayan çoğu insan sorun istiyor. Anlaşıldığı üzere, sözde ücretsiz sanal özel ağ uygulamalarının neredeyse yarısı Çinli şirketlere ait.

Yani hayır – güvenli değiller. Ücretsiz VPN hizmetlerinin yine de bir şekilde para kazanması gerekiyor. Bunu yapmanın yolu sizden faydalanmaktır ve bunu bilmeden birden fazla şekilde yapılabilir. Bazı yöntemler gerçekten zararlı olabilir.

Netflix için en iyi ücretsiz VPN nedir?

Netflix için en iyi VPN, yukarıda listelenen seçeneklerin çoğudur. İlk tercihimiz NordVPN. Hizmetin ücretsiz bir deneme sürümü var, ancak deneme süresinden sonra ödeme yapmanız gerekecek. İyi haber şu ki, NordVPN nispeten ucuz ve kaydolmak size çok pahalıya mal olmayacak.

Torrent için en iyi ücretsiz VPN nedir?

Torrent için en iyi VPN, Netflix için verdiğimiz cevaba benzer. Herhangi bir normal VPN bunu yapmanıza izin verecektir ve yukarıdaki sıralamalarımız NordVPN ve Surfshark gibi seçenekler sağlayabilir.

VPN hizmetleri yasal mı yoksa yasa dışı mı?

Evet, İran gibi birkaç istisna dışında. VPN’i dünyanın birçok yerinde kullanabilirsiniz. Çin gibi birkaç hükümetin VPN’leri yasaklaması gerekmez, yalnızca VPN istemcisini indirip hizmetlere abone olamadığınız için alan adını engellerler..

Değerlendirmenizi ekleyin:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me