NordVPN огляд

NordVPN логотипОцінка:
9.4 / 10


NordVPN – провайдер, який, здається, робить все правильно. Це справжні сервіси без реєстрації, має велику кількість швидких серверів із великим глобальним покриттям та пропонує багато тонких розширених функцій. І все це теж дуже надійно та інтуїтивно зрозуміло. NordVPN – це одна послуга, з якою ви не можете помилитися.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність з нульовим веденням журналу
 • Велика (і постійно зростаюча) серверна мережа
 • Хороша продуктивність з’єднання
 • Спеціальні сервери (включаючи подвійний VPN, затуманений і Tor через VPN)
 • Чистий, простий у користуванні клієнт
 • Працює з Netflix та більшістю інших потокових служб
 • Дозволяє торрент і P2P
 • Пропонує виділені IP-адреси
Мінуси
 • Немає функції розділеного тунелювання
 • Трохи дорогий на короткострокові плани

Справедливо сказати, що NordVPN є одним з найбільших і найбільш широко використовуваних VPN на ринку. Але, оскільки кожен щось використовує, це не завжди робить його найкращим вибором.

Отже, як я роблю з кожною популярною службою VPN, я вирішив поставити NordVPN на тест. Чи довіра, яку багато хто з нас поклав на неї, є вдалою? Чи може він забезпечити функціональність, продуктивність, конфіденційність та безпеку будь-якого постачальника вищого рівня?

Дотримуйтесь, коли мій огляд NordVPN 2020 року перегляне вас усе, що може запропонувати цей провайдер, і всі біти, які, можливо, могли б зробити це краще.

Огляд NordVPN

Однією з причин слави NordVPN є те, що вона проходила протягом більшої частини десятиліття – з 2012 року, якщо бути точним.

Згідно з веб-сайтом компанії, її створили “чотири друзі дитинства” (імена яких не розголошуються), і в даний час працює за межами Панами.

Заявлена ​​місія NordVPN – просувати ідеали відкритого Інтернету для всіх, без обмежень, втручань і цензури – це я певне, що я можу вирішити..

І справді, все це звучить досить добре.

Панама є чудовою юрисдикцією щодо конфіденційності, і NordVPN до цих пір зберігає надійну репутацію в захисті анонімності користувачів та свобод в Інтернеті..

Єдине занепокоєння, яке мене спочатку вискочило, було те, що NordVPN обробляє підписки через американську компанію під назвою CloudVPN. Але давайте трохи покладемо це на задній пальник – поки ми не поговоримо про конфіденційність – і почнемо, переглянувши функції NordVPN.

Особливості

Коли ви заглибитесь у список функцій, які пропонує NordVPN, ви швидко зрозумієте, що це один із найповніших та найкорисніших пакетів. Він пропонує майже все, що робить кожен інший конкуруючий VPN, і кілька речей, які мало хто робить.

NordVPN та безпека

Багато хто з нас використовує VPN для безпеки, тому почнемо з цього.

NordVPN використовує 256-бітове шифрування AES на всіх підключеннях до своїх серверів. Для OpenVPN він реалізує AES-256-CBC, тоді як IKEv2 / IPSec використовує AES-256-CGM.

Оскільки ці цифри та букви можуть не бути значимими для всіх, знайте, що обидва варіанти є настільки ж захисними та безпечними, як це стає.

Усі підключення до сервера також використовують Perfect Forward Security (PFS) для обміну ключами шифрування, що не дозволяє комусь красти сеансові ключі і, зрештою, читати все, що зашифроване.

NordVPN також надає вам функцію перемикання вбивства та захист від витоку DNS, щоб переконатися, що жодна з ваших даних ніколи не переносить їх в Інтернет незахищеними.

Увімкнення перемикача на знищення NordVPN

У поєднанні ці функції створюють надійне рішення, яке захистить вас від усіх, хто намагається заглянути в плечі під час роботи в Інтернеті.

Подвійний VPN та цибуля над VPN

Якщо вам не зручно робити ставку на безпеку та конфіденційність даних лише на один рівень VPN, NordVPN пропонує кілька додаткових варіантів. Обидва можуть вивести вашу анонімність на абсолютно новий рівень.

По-перше, це відоме як конфігурація мульти-хопу або подвійної VPN. У цьому налаштуванні ваші дані проходять через два окремі – і часто віддалені один від одного – VPN-сервери до виходу в Інтернет.

Подвійний VPN трохи схожий на гру з телефоном, але без кумедних помилок, які підкреслюють повідомлення.

З другим стрибком на шляху, жодна точка ланцюга не знає і джерела, і призначення ваших даних – таким чином збільшуючи анонімність та безпеку.

На даний момент NordVPN підтримує наступні подвійні пари VPN-серверів:

Країна
КанадаСполучені Штати
ФранціяОб’єднане Королівство
ГонконгТайвань
НідерландиШвеція, Швейцарія чи Великобританія
ШвеціяНідерланди чи Швейцарія
ШвейцаріяНідерланди чи Швеція
Об’єднане КоролівствоФранція чи Нідерланди
Сполучені ШтатиКанада

Інша особливість, яку пропонує NordVPN ще більше підвищити вашу конфіденційність, – це можливість використовувати TOR через ваше VPN-з’єднання.

Результат цього методу схожий на подвійний VPN, але ви отримуєте набагато більше стрибків сервера на цьому шляху, а також вибір випадкового шляху.

Мінусом налаштування TOR над налаштуванням VPN є те, що він, як правило, досить повільний, навіть порівняно з подвійним рішенням VPN. Але якщо це безпечна конфіденційність будь-якою ціною, то це чудова функція.

NordVPN із Netflix, BBC iPlayer та ін

Одне з найпопулярніших способів використання VPN – це подолання обмежень щодо географічного вмісту під час трансляції відео. NordVPN не тільки підтримує це, вони навіть розробили навколо нього цілу функцію під назвою SmartPlay.

SmartPlay дозволяє вам просто підключитися до VPN-сервера в будь-якій країні, до якої обмежено вміст, а NordVPN обробляє решту.

Це означає, що Netflix US (як і будь-яка інша бібліотека Netflix), Hulu, Amazon Prime, Disney +, iPlayer BBC і багато інших – все це в межах досяжності.

І справді, в моїх тестах використання NordVPN для Netflix працювало дуже добре. Мені вдалося передавати США, Великобританію, Канадську, Австралійську, Голландську, Французьку, Німецьку та декілька інших бібліотек з нульовими питаннями.

NordVPN розблокує Netflix US

У мене також не було проблем з доступом до iPlayer BBC, з чим багато інших постачальників борються.

NordVPN розблокує програвач BBC iPlayer

Якщо коротше, NordVPN робить прекрасний вибір у потоковому режимі. Мало хто з конкурентів надасть вам доступ до якомога більшої кількості локацій та потокових служб. А тепер ви знаєте, чому вони завжди ширяють у верхній частині моїх найкращих VPN-списків для списку Netflix.

Підтримка торрентінгу та P2P

Крім потокового, багато з нас також люблять використовувати VPN, щоб безпечно завантажувати файли за допомогою програм BitTorrent та іншого програмного забезпечення P2P. Хоча не кожна VPN підтримує це, NordVPN охоплює вас.

NordVPN – постачальник без журналів. Це означає, що навіть у судовому порядку, тролі, захищені авторськими правами, не можуть отримати жодних даних про когось із своїх користувачів. І юрисдикція Панами NordVPN зробила б таке рішення суду майже неможливим.

Функція комутатора вбивства додатка також гарантує, що ви не будете відкривати свою справжню IP-адресу, якщо є проблема з підключенням – щось може трапитися (хоча дуже рідко) з будь-яким постачальником VPN.

Потім є продуктивність NordVPN, яка є однією з найкращих в галузі.

Все, що потрібно сказати, за допомогою NordVPN ви можете завантажувати торренти з цілковитою впевненістю, що ви анонімні та безпечні, – і робити це теж швидко.

NordVPN Виділений IP

NordVPN – один з небагатьох провайдерів, де ви можете отримати виділену IP-адресу – часто її також називають статичною IP-адресою. Наразі ви можете отримати її у наступних п’яти країнах:

 • Франція (Париж)
 • Німеччина (Франкфурт)
 • Нідерланди (Амстердам)
 • Великобританія (Лондон)
 • США (Буффало, Лос-Анджелес, Даллас)

Вам доведеться доплатити за виділений IP-мелодію в розмірі 70 доларів на рік, крім звичайних витрат на підписку, хоча ціна однакова, незалежно від того, яке місце ви обрали.

Від того, чи хочете ви використовувати спільний IP або виділений IP, буде повністю залежати від того, чому ви використовуєте VPN. Але якщо ви вирішите, що вам потрібна остання, NordVPN, мабуть, найкращий VPN для статичного IP.

Чи працює NordVPN в Китаї?

Я радий сказати, що відповідь “так”, NordVPN працює з-за Великої брандмауера Китаю.

Незважаючи на те, що звичайні сервери можуть бути невеликими ударами або пропускатими, у вас не повинно виникнути проблем з підключенням до одного із спеціально розроблених невмілих серверів NordVPN.

Забруднені сервери використовують складну технологію переписування пакетів та відомі порти замість стандартів VPN. Роблячи це, вони обманюють цензорів думати, що зв’язок – це не що інше, як звичайний веб-трафік.

Таку ж технологію, звичайно, можна використовувати і в інших країнах, де спонукають VPN, як Іран, Ірак, Росія та Туреччина.

CyberSec

Ще одна основна функція, яку пропонує NordVPN, – це CyberSec, рішення щодо зловмисного програмного забезпечення та блокування оголошень, яке можна включати в будь-який час, коли ви підключені до VPN.

CyberSec автоматично блокує підозрілі веб-сайти та оголошення та надає безпечніший та менш дратівливий досвід перегляду. Адже хто любить рекламу?

Це корисна функція, яка працює досить добре – набагато краще, ніж аналогічні спроби конкурентів NordVPN. Він вимкнено за замовчуванням, але легко вмикається через меню налаштувань програми.

Як увімкнути CyberSec NordVPN

Єдине, що я думаю, що NordVPN помилився – це ім’я. Якщо ви вже не знаєте, про що йдеться, термін CyberSec не означає багато.

Це невелике питання маркетингу осторонь, це чудове доповнення до платформи NordVPN.

NordVPN та конфіденційність

Як я вже згадував у верхній частині цього огляду, NordVPN – це одна з кращих позицій VPN, що стосується конфіденційності. Ось чому.

Юрисдикція

Компанія NordVPN базується в Панамі, що є чудовою юрисдикцією щодо конфіденційності даних.

Панама не є членом жодної великої міжнародної угоди про розподіл розвідки. Отже, щось на зразок влади, яка змушує NordVPN передавати дані користувачів, не відбувається.

У країні також немає законів про збереження даних і дозволяє повністю необмежений доступ до Інтернету.

Однак, є одне застереження про конфіденційність, яке варто згадати.

NordVPN використовує компанію під назвою CloudVPN для обробки платежів за підписку, що викликає кілька потенційних проблем.

По-перше, компанія веде бізнес у США і, отже, підпадає під її юрисдикцію. Теоретично, найбільше, що CloudVPN міг знати про користувачів NordVPN, це те, що вони існують, тому, можливо, це не така вже й велика справа.

Однак більша проблема полягає в тому, що CloudVPN управляється компанією Tesonet, що займається бізнесом з видобутку даних..

І хоча це теж теоретично не повинно бути проблемою – зрештою, немає ніяких даних, крім самих платіжних операцій – приналежність до компанії з видобутку даних не є чудовим пошуком VPN, який пишається приватністю.

Зрештою, стосунки NordVPN з CloudVPN не повинні сильно впливати на вашу анонімність і не є причиною уникати NordVPN. Але, це про що слід пам’ятати.

Політика ведення журналу NordVPN

Простіше кажучи, NordVPN – це постачальник без журналів, період. І це теж не лише маркетингова претензія.

NordVPN – одна з лише декількох VPN, які підлягають незалежному аудиту своїх систем. Метою огляду було підтвердити відсутність збору даних про споживачів та відсутність інформації про використання платформи.

Аудит проводив PricewaterhouseCoopers, який має репутацію стерлінгів у всьому світі, а NordVPN пройшов з літаючими кольорами.

На момент написання цього запису лише підписники NordVPN можуть читати подробиці аудиту – чому саме, я поняття не маю. Але, я це бачив, і він досить герметичний.

DNS-витоки

Усі новітні та найбільші протоколи шифрування та політика без реєстрації, яку використовує NordVPN, не означатимуть багато, якщо вони просочать інформацію DNS.

Якщо ви переглядаєте Інтернет через VPN, якщо ваш Інтернет-провайдер бачить запити DNS, які використовуються для перекладу читатими людиною URL-адреси на IP-адресу, ви також можете не заважати користуватися VPN. Ваша реальна IP-адреса відкрита, а онлайн-діяльність відстежується.

Це означає, що після запуску моєї стандартної батареї тестів на герметичність DNS я радий повідомити, що вони не є про що потрібно турбуватися з NordVPN.

NordVPN проходить тест на герметичність DNS

Не було виявлено витоків IPv4, IPv6 або DNS.

Я також перевірив, чи NordVPN пропускає дані по каналу WebRTC, вбудованому в більшість сучасних браузерів. Там я також не виявив жодних проблем.

NordVPN захищає вашу безпеку та чудово працює, приховуючи вашу IP-адресу та місцезнаходження.

Програми та клієнти

Мало що може зіпсувати ваш VPN-досвід так само швидко, як і погано реалізований клієнтський додаток – ну, можливо, і продуктивність, але ми до цього незабаром. Однак у NordVPN паршиве програмне забезпечення – це не те, що ви знайдете.

Насправді я б легко оцінив їхнього клієнта як одного з перших трьох в галузі.

Для початку NordVPN підтримує величезну кількість різноманітних пристроїв. Ви можете завантажити клієнтів для таких платформ:

 • Windows
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • Android TV
 • Linux (це клієнт командного рядка)

У NordVPN також є розширення як для Chrome, так і для Firefox, які є чудовими варіантами, якщо ваші веб-переглядачі потрібні для захисту..

Ви також маєте доступ до різних конфігурацій OpenVPN, які дозволяють вам підключатися до служби з пристроїв із підтримкою OpenVPN. Це означає, що маршрутизатори, брандмауери, пристрої NAS – і навіть майже все, що підключено до Інтернету – можуть запускати NordVPN.

Сфокусувавшись на моєму тестуванні на клієнті Windows, оскільки саме цим користується більшість із нас.

Перегляд за замовчуванням клієнтської програми NordVPN

Додаток чистий, чуйний та інтуїтивно зрозумілий для навігації.

Практично всі налаштування користувача налаштовуються за допомогою простого перемикача увімкнення або вимкнення. І якщо ви більше досвідчений користувач, ви знайдете деякі більш досконалі налаштування – наприклад, вказати користувальницькі сервери DNS – легко доступні.

В цілому програмне забезпечення працювало як очікувалося і не доставляло сюрпризів. І це, безумовно, досить просто, щоб той, хто ніколи цього не бачив, міг бути запущеним і запущеним в усі моменти.

macOS IKEv2 проти клієнта OpenVPN

Один дивний факт, який я повинен зазначити, полягає в тому, що клієнт NordVPN для macOS має два смаки: OpenVPN та IKEv2. Іншими словами, ви повинні вирішити, в який час встановлення, який протокол ви хочете використовувати.

Крім протоколу, велика різниця полягає в тому, що додаток OpenVPN не реалізує функцію перемикача повного знищення, що трохи невтішно. Ви можете вбивати конкретні програми, коли ви від’єднуєтесь, але ви додаєте їх по черзі.

Функція перемикання вбивства в додатку macOS NordVPN

Якщо ви запитаєте мене, це не безпечний і досить схильний до помилок метод.

На щастя, за замовчуванням сторінка завантаження NordVPN виштовхує клієнт IKEv2 macOS, у якого встановлений належний перемикач знищення. Тому я б радив використовувати саме цей.

Сервери NordVPN

Хоча список серверів NordVPN не найбільший – PureVPN тут б’є їх комфортно – він все ще вражає. Ми говоримо про 5645 серверів у 80 місцях та 58 країнах.

Я не можу придумати жодного місця, яке я хотів би коли-небудь підключити до того, що недоступне.

Ви можете вибрати країну, до якої ви хочете підключитися, вибравши її на карті або зі списку вікна з лівого боку клієнта.

Кожен запис країни у полі списку можна розширити, щоб відобразити всі доступні там сервери та місця. Пізніше окремі сервери також можуть бути позначені як обрані для легкого доступу.

Список серверів NordVPN, показаний у клієнті

У полі списку країн можна також шукати, аж до окремих місць. Як тільки ви дізнаєтесь, де існує місце – скажімо, американське місто Атланта – найпростіший спосіб підключитися до нього – це почати вводити його ім’я.

NordVPN також пропонує безліч спеціалізованих серверів, які мають деякі інші провайдери. Доступні подвійні VPN-сервери, обфузовані сервери, лук над VPN-серверами та сервери, явно оптимізовані для P2P.

NordVPN швидкий?

Як і багато інших постачальників, NordVPN рекламує себе як найшвидший VPN у світі.

Проблема в тому, що може бути лише одна. І, на жаль, для NordVPN це не так – принаймні, не за моїми тестами.

Це сказав, що вони дуже близькі.

З найкращою швидкістю завантаження 91,4 Мбіт / с і в середньому 69,1 Мбіт / с у всіх перевірених місцях, лише декілька інших операторів швидше – і лише незначно.

Nord VPN не є повільним жодним чином.

Завантаження також швидкі, із найшвидшою записаною швидкістю 51,4 Мбіт / с і середнім тестовим розташуванням – 48,6 Мбіт / с.

Нижче наведено зразок номерів результативності, які я бачив під час тестування. Входить мій найближчий сервер, а також сервери в США та Нідерландах. Для отримання повних результатів див. Мою повну сторінку тестування на швидкість NordVPN.

Кращий сервер
Найкращі результати тесту на швидкість сервера VPN від NordVPNЗ VPN Найкращі результати тесту на базову швидкість NordVPNНемає VPN
Сполучені Штати
Результати тесту на швидкість роботи сервера NordVPN, Сполучені ШтатиЗ VPN NordVPN об'єднує штатні результати тесту на базову швидкістьНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості на сервері NordVPN НідерландиЗ VPN Результати випробувань на базовій швидкості NordVPN НідерландиНемає VPN

Обслуговування клієнтів

Ще одна важлива, але часто забута особливість послуги VPN – це грамотна та корисна підтримка клієнтів. Програмне забезпечення – це програмне забезпечення, і гикавка може статися в будь-який час – навіть найкраще.

Рада повідомити, що NordVPN пропонує чудове обслуговування клієнтів.

Ви можете зв’язатися з ними через онлайн-чат 24 години на добу прямо з веб-сайту. Але, найкраще, ви можете поговорити з агентами, які знають, що вони роблять, – і я не сприймаю це з легкістю, незважаючи на те, що я маю справу з VPN, як і я..

Я тестував, зв’язався з ними кілька разів, і це ніколи не забирало більше хвилини або близько того, щоб зв’язатися. Кожен раз, коли я знаходив представників, з якими легко спілкуватися та бути корисними.

Якщо ви не поспішаєте, ви також можете надсилати запитання до служби підтримки NordVPN по електронній пошті. Це хороший шлях, якщо вам потрібна якась більш складна чи технічна порада.

Для користувачів, які займаються своїми роботами, веб-сайт NordVPN також має дуже корисну базу знань. Він охоплює кожне поширене питання, про яке я міг придумати.

У цілому, якщо вам це знадобиться, у вас не виникне жодних проблем отримати допомогу з NordVPN. Це приємно знати, особливо якщо ви менш розвинений користувач.

Ціна та вартість NordVPN

Все виходить ціною, і відмінний сервіс NordVPN не є винятком. Але, хоча це, безумовно, не найдешевший постачальник VPN, який ви знайдете, але це аж ніяк не дорого.

Якщо ви готові взяти на себе трирічну підписку, ви зараз платите лише $ 3,49 на місяць. Це велика річ для всього, що дає вам NordVPN і того варте того.

І якщо три роки здадуться занадто довгими, ви, звичайно, можете отримати і коротшу підписку. Мінусом є те, що ваші щомісячні витрати підуть.

Вартість передплати NordVPN

Також майте на увазі, що постачальники VPN постійно змінюють ціни та проводять акції. Тож, не соромтеся повертатися сюди чи зайти на мою сторінку пропозицій NordVPN щодо останніх знижок.

Варіанти оплати за допомогою NordVPN включають усі основні кредитні картки, Amazon Pay, Alipay, UnionPay та різноманітні криптовалюти. PayPal – це дивна людина.

Повернення коштів та безкоштовна пробна версія

Хоча NordVPN не пропонує безкоштовну пробну версію, вони мають безумовну 30-денну гарантію повернення грошей. І, здається, вони дуже добре виплачують гроші без зволікань, коли їх запитують.

Політика повернення коштів включає навіть платежі, здійснені криптовалютами, що більшість VPN не роблять.

30-денне вікно повинно дати вам багато часу, щоб пограти з програмним забезпеченням і з’ясувати, чи підходить саме вам. Маючи гарантію в задній кишені, мало причин не брати NordVPN за віджимання.

Заключні думки

Загалом, NordVPN – це проста рекомендація. Як і багато хто з нас, це послуга, якою я користуюся майже щодня, і, сподіваюся, мій огляд NordVPN дав зрозуміти, чому.

NordVPN оснащений безліччю чудових функцій, робить відмінну роботу із забезпечення безпеки та анонімності та має одну з найшвидших серверних мереж будь-якого постачальника. Їхня підтримка клієнтів – одна з найкращих у бізнесі.

Найкраще, що вдається зробити все вищезазначене, не заряджаючи руку і ногу.

Якщо ви шукаєте службу VPN, не шукайте далі, ніж NordVPN. Преміум-провайдери не набагато кращі за це.

NordVPN логотипОцінка:
9.4 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map