Огляд IPVanish

Логотип IPVanishОцінка:
8.3 / 10


IPVanish пропонує як продуктивність, так і потужність. Їх швидкість роботи сервера є однією з найкращих. А клієнт налаштований на багато можливостей і має багато функцій. Хоча не без його недоліків, особливо деяких проблем щодо конфіденційності користувачів, IPVanish – це VPN, що варто розглянути.

Плюси
 • Відмінна швидкість сервера
 • Великий вибір параметрів шифрування та функцій конфіденційності
 • Немає політики ведення журналів
 • Дозволяє торрент
 • До 10 одночасних з’єднань
 • Підтримка клієнтів доступна електронною поштою, чатом та телефоном
Мінуси
 • Базується в США
 • Не добре працює з Netflix або BBC iPlayer
 • Коротка 7-денна гарантія повернення грошей

IPVanish любить називати себе як «Найкраща у світі VPN-послуга», так і «Найшвидша у світі VPN-послуга». Подання претензії на верховенство VPN – це одне. Але насправді доставка – це щось зовсім інше.

Я ніколи не приймаю VPN-претензії за номіналом. Отже, я вирішив поставити IPVanish на тест, щоб спробувати відокремити маркетингові віджимання від реальності.

Результат? Цей огляд IPVanish зверху вниз.

У ній ви знайдете все про послугу – від того, хто стоїть за нею, до кожної основної функції, яку вона пропонує, від того, що вона робить чудовою, до того, де вона не вистачає.

І, сподіваємось, до кінця ви матимете чітке уявлення про те, наскільки правдивим є IPVanish, і чи послуга вона варта вашого часу та уваги.

Огляд IPVanish

Почнемо зі швидкого вступу до IPVanish та огляду його плюсів і мінусів.

Компанія базується в США і існує вже з 2012 року – більше 90% VPN-послуг там. Це позитив.

Хоча IPVanish спочатку був незалежним постачальником, вони з тих пір пройшли кілька придбань – техаською фірмою з питань мережевої безпеки StackPath у 2017 році та технічним гігантом на базі Каліфорнії j2 Global у 2019 році.

Протягом багатьох років компанія переросла у надійний VPN-сервіс, який має безліч функцій безпеки та конфіденційності, а також серверну мережу, яка охоплює декілька континентів – сервери, якими вони володіють і працюють, до речі.

І переваги IPVanish також не припиняються.

Плюси IPVanish

Володіння їх серверною мережею в поєднанні з великим вибором параметрів шифрування та протоколу – включаючи OpenVPN і 256-бітний AES – допомагає IPVanish забезпечити чудову безпеку.

Немає витоків IP або DNS, щоб говорити про будь-яке.

Право власності на сервер також може бути корисною для продуктивності, і там також сяє IPVanish. Їх вражаючі швидкості підключення легко роблять їх одним з найшвидших VPN-операторів навколо.

Послуга має широку сумісність і повинна працювати майже з кожним вашим пристроєм, підключеним до Інтернету.

IPVanish також дозволяє торрентінгами і вимагає не зберігати журнали, хоча на останньому є деякі знаки запитання.

Звичайно, я перегляну всі ці переваги набагато детальніше трохи далі – це лише короткий огляд.

Мінуси IPVanish

За всіма їх перевагами, IPVanish має ряд недоліків.

Моя найбільша стурбованість компанії полягає в тому, що вони розташовані за межами Сполучених Штатів. Це не велика юрисдикція щодо конфіденційності.

Так, теоретично провайдер має політику без реєстрації. Однак на практиці IPVanish допомагав владам США в минулому, надаючи зібрані дані користувачів.

Це сталося за попереднього права власності, і нинішнє керівництво каже, що ніколи цього не дозволить (більше про це незабаром).

Але це ставить під сумнів, чи може IPVanish коли-небудь подавати свої ідеї щодо анонімності через різні закони США, яких потрібно дотримуватися..

Незважаючи на відмінні швидкості, IPVanish також не може бути таким чудовим вибором для потокової передачі. Вони не дуже добре працюють з багатьма популярними службами, зокрема Netflix або BBC iPlayer.

І IPVanish пропонує лише 7-денну гарантію повернення грошей – на даний момент найкоротша (на сьогоднішній день) серед усіх провайдерів VPN найвищого рівня.

Особливості

Якщо у IPVanish є щось незаперечне, вони надають безліч функцій. Деякі підвищують безпеку та конфіденційність. Інші покращують сумісність та корисність.

Але разом, вони надають послугу, яка може чудово підійти незалежно від того, чому ви хочете використовувати VPN.

Kill Switch

Коли ви хочете зберегти свою конфіденційність в Інтернеті, перемикач на знищення у вашій VPN є обов’язковим. І дійсно, IPVanish дійсно поставляється з одним.

Перемикач на знищення – це функція безпеки мережі, яка відключає весь доступ до Інтернету, якщо з’єднання VPN раптово припиняється. Несподівані відключення трапляються не часто. Але, коли важливо конфіденційність, добре мати додатковий рівень захисту.

Ви можете ввімкнути перемикач на знищення на клієнтах Windows, macOS та Android IPVanish.

Увімкнення перемикача захисту IPVanish

Варто зазначити, що небагато постачальників VPN пропонують повноцінний перемикач Android Android. Отже, додаткові бали до IPVanish там.

Спліт тунель

У той час як IPVanish пропонує розділений тунель, він робить це лише на Android-клієнті.

Спліт тунелювання дозволяє виключати деякі програми із використання VPN та замість цього використовувати звичайне підключення до Інтернету. Це робить зайвим постійно вмикати та вимикати VPN на основі того, що ви робите.

Це зручна функція, коли, наприклад, ви хочете використовувати BitTorrent, одночасно переглядаючи місцеве телебачення. Торрент може пройти через VPN, не даючи комусь зрозуміти, що це ви робите, – поки ваш відеопотік не.

Як уже згадувалося, IPVanish на даний момент реалізує лише розділений тунель на Android. Якщо ви хочете використовувати його в Windows або macOS, ExpressVPN – хороший вибір там.

Проксі-сервер IPVanish SOCKS5

Хоча більшості з нас це не потрібно, ви отримуєте доступ до проксі-сервера IPVanish SOCKS5 поверх звичайної послуги VPN.

Ви можете розглядати SOCKS5 як версію VPN, не шифруваної.

Це дозволить вам приховати свою IP-адресу, не завантажуючи клієнт IPVanish. Ви також уникнете невеликого показника ефективності, який пов’язаний із шифруванням з’єднання.

Але SOCKS5 дійсно ціною конфіденційності та безпеки.

Через відсутність шифрування використання його мало що запобігає, скажімо, провайдеру чи уряду проаналізувати ваш трафік.

Якщо ви трохи просунутіший і користуєтеся цим, то отримання доступу до SOCKS5 – це приємний бонус. Але частіше, ніж зауважте, дотримуватися VPN – це більш безпечна ставка.

Сумісність TOR

TOR – це безкоштовна мережа анонімності, яка працює на добровільних засадах, до якої люди звертаються, коли життєво важливе значення для приватного життя. IPVanish дозволяє комбінувати його з їх сервісом.

Іншими словами, ви можете використовувати TOR під час підключення до VPN. Цей метод додає другий рівень безпеки, і все, крім того, гарантує вашу анонімність.

Мінус використання TOR з IPVanish – і навіть будь-яким іншим постачальником VPN – швидкість з’єднання, швидше за все, сповільниться до сканування. Але, коли абсолютна конфіденційність є надзвичайно важливою, потрібно платити невелику ціну.

TOR через VPN – це вдосконалена функція конфіденційності, для якої переважна більшість з нас ніколи не буде використовувати. Але якщо вам це потрібно, воно є.

Затуманені сервери

Деякі мережі, наприклад, підприємства чи школи, блокують використання VPN. Деякі країни теж роблять те ж саме. Виправдані чи ні, всі вони мають свої причини.

Щоб обійти такі блоки, IPVanish пропонує обфускування VPN-сервера у функції, яку вони називають “scramble”.

Увімкнення обфускування сервера IPVanish

Скремблювання працює лише з протоколом OpenVPN. Сенс у тому, щоб ваше з’єднання виглядало так, ніби він не використовує VPN, що ускладнює блокування будь-якої мережі.

Це недосконала система, і деякі більш складні методи все ще можуть бачити її. Але, на моєму тестуванні, це спрацювало досить добре.

Чи працює IPVanish у Китаї?

Незважаючи на реалізацію форми затухання сервера, IPVanish не є правильним вибором для Китаю. Якщо говорити прямо, їх метод затухання недостатньо хороший, щоб пройти повний прогресивний брандмауер країни.

Якщо це проблема, яку ви намагаєтеся вирішити, рекомендую натомість переглянути VyprVPN.

Спеціальний протокол Chameleon, побудований на замовлення VyprVPN, і постійно розвивається, робить їх одним з найкращих VPN для Китаю – їхній досвід уникнення виявлення є відмінним.

Підтримка потокової передачі

IPVanish отримує найкращі оцінки за ефективність завантаження. Це повинно зробити це хорошим VPN для потокової передачі, правда?

Не обов’язково.

Незважаючи на те, що швидкість роботи сервера справді є достатньо хорошою навіть для найвищих рівнів якості відео, загалом, IPVanish має проблеми з доступом до багатьох популярних геоблокованих потокових служб..

Це твердження особливо актуально для будь-якого, що базується за межами США, наприклад, BBC iPlayer.

Чи працює IPVanish з Netflix?

Коли ви уважно переглядаєте веб-сайт IPVanish, є одна функція VPN, яку багато з нас прагнуть, щоб ви ніде не знаходили згадування: підтримка Netflix.

З початку 2016 року улюблена послуга потокового потоку для всіх заблокувала використання VPN. І справді, IPVanish, здається, став жертвою.

На даний момент поєднання IPVanish та Netflix є далеко не ідеальним. Звичайно, мені вдалося отримати доступ до американської версії послуги. Але я також мав нуль удачі передавати бібліотеку будь-якої іншої країни.

IPVanish не працює з Netflix

Існує більше одного VPN, який працює з Netflix набагато краще, ніж IPVanish. Тож, якщо це нестримний і послідовний доступ, який ви шукаєте, то тут я б шукав.

IPVanish та Kodi

Kodi – це масово популярне програмне забезпечення для управління ЗМІ з відкритим кодом та потокове передавання. Одне з його великих закликів – це можливість передавати телевізійні шоу та фільми безкоштовно.

Багато країн вважають це еквівалентом завантаження цих телевізійних передач чи фільмів. Таким чином, використання Kodi часто піддається нахмуру і може піддавати вас юридичним проблемам.

Як і у випадку торрентінгу, ви можете захистити себе, використовуючи Kodi через VPN-з’єднання. І IPVanish, як правило, працює з ним дуже добре.

Ви, звичайно, можете просто встановити IPVanish на свій пристрій і направити весь трафік через VPN. Але також є плагін Kodi, який дозволяє встановлювати IPVanish прямо всередині програмного забезпечення.

Я віддаю перевагу другому методу.

Але незалежно від того, яким способом ви йдете, легко зрозуміти, чому IPVanish є одним із перехідних VPN для користувачів Kodi.

Підтримка торрентінгу та P2P

Однією з активностей в Інтернеті, яка потребує VPN, окрім усіх цих днів, є обмін файлами. І якщо ви це робите, ви будете раді почути, що IPVanish не обмежує використання BitTorrent.

Ви можете використовувати будь-яке програмне забезпечення P2P як у звичайній мережі, так і на серверах SOCKS5 IPVanish.

Незалежно від того, вибрали ви VPN чи проксі, очікуйте, що швидкість завантаження буде відмінною.

Одне, що я мушу зазначити, – це те, що Умови використання IPVanish включають попередження про його використання для завантаження захищених авторським правом матеріалів.

При цьому IPVanish заявляє, що не реєструвати та не контролювати трафік. Точно, як саме вони можуть з’ясувати незаконні завантаження, я не впевнений. Але, це про що слід пам’ятати.

Паралельні з’єднання

Якщо ви плануєте одночасно використовувати декілька пристроїв із VPN, IPVanish – чудовий вибір. Вони дозволяють вам здійснювати до десяти одночасних підключень на рахунок.

Це число, що набагато вище середнього показника по галузі – більшість інших постачальників дозволяють не більше п’яти, якщо це так.

Хоча мені важко уявити, що вам коли-небудь знадобиться більше, якщо з будь-якої причини ви також можете поглянути на Surfshark, який пропонує необмежену кількість одночасних з’єднань.

Конфіденційність та безпека

Навіть найдовші списки функцій можуть бути безглуздими, якщо VPN не може забезпечити вам безпеку та конфіденційність.

Але, за винятком країни, в якій вони називаються, та ще одного випадку сумнівної поведінки, IPVanish також доставляє туди.

Юрисдикція

На мою думку, юрисдикція IPVanish – це найбільша їхня безпека та конфіденційність – вони розташовані у Сполучених Штатах.

Уряд США має давню (і, як би сказати, недоцільну) історію цифрового спостереження, тим більше, ніж будь-яка інша країна західного світу.

Наприклад, свого часу було виявлено, що АНБ встановив пристрій, який дозволяв їм шпигувати за кожним бітом даних, що проходять через AT&Тобла мережа Інтернет Це досить важливо.

Тож, хоча IPVanish має політику без реєстрації даних та використовує найширше шифрування, у нас дуже мало зупиняє НСА, ФБР чи десяток інших агентств, щоб юридично скрутити руку IPVanish, щоб вони могли шпигувати за вами.

Чесно кажучи, немає жодних доказів того, що це відбудеться чи коли-небудь відбудеться.

Але будь-який користувач IPVanish, який справді має стосунок до конфіденційності, спав би набагато краще, якби компанія переїхала офшорку кудись, де США (або її союзники) не мають сили.

Політика ведення журналів

IPVanish не зберігає журнали. Це одне, що робить їхній вибір підвідомчої юрисдикції трохи простішим для проковтування.

IPVanish – постачальник послуг VPN з нульовим журналом, а це означає, що ми не ведемо облік даних про з’єднання, трафік чи активність щодо наших послуг.

Отже, якщо хтось (я дивлюся на вас, NSA) в режимі реального часу не переглядає з’єднання з внутрішньої мережі IPVanish, у них не повинно бути записів про те, як ви користуєтесь послугою.

Однак, у 2016 році був один випадок, коли IPVanish, незважаючи на політику без реєстрації даних, постачав владі інформацію про діяльність клієнта.

Це не мало (і не повинно) сидіти ні з ким.

Нові власники IPVanish з тих пір відкликали інцидент. Їх основний аргумент полягав у тому, що це сталося до того, як вони були пов’язані з компанією.

Вони знову повернулися до політики нульового журналу IPVanish та пообіцяли, що такої співпраці не буде і не відбудеться під їхнім наглядом.

І поки тільки час покаже, чи є те, що вони кажуть, правдою, поки що немає причин сумніватися в новій прихильності IPVanish до конфіденційності.

Але якщо у вас один страйк, і ви не дотримуєтесь політики – і це справедливо – існує безліч інших чудових і незалежно перевірених VPN з нульовим журналом, з яких можна вибрати.

Протокол та шифрування

Не багато речей важливіше для конфіденційності та безпеки VPN, ніж стандарти протоколу та шифрування, які він використовує. З цього моменту IPVanish має майже всі бази.

Вони пропонують практично кожен варіант протоколу під сонцем:

 • OpenVPNL2TP
 • IKEv2
 • IPSec
 • SSTP
 • PPTP

Зауважте, що не кожен протокол доступний на кожній платформі. Наприклад, на Android, ваш єдиний варіант – OpenVPN (використання TCP або UDP – ваш вибір).

OpenVPN, однак, є провідним протоколом. Також використовується 256-бітове шифрування AES, що означає, наскільки це безпечно.

В іншому випадку IPVanish використовує рукостискання HMAC SHA1 та DHE-2048 Perfect Forward Secret. У перекладі на англійську мову це означає, що ніхто – крім вашого пристрою та сервера IPVanish, до якого ви підключаєтесь, – не має шансів розшифрувати ваш трафік.

Єдиний протокол, щоб триматися подалі від (якщо можете) – це PPTP. Це було поставлено під загрозу років тому, і єдина причина, по якій IPVanish включає його – сумісність із вибраними старими пристроями.

Мислення тут полягає в тому, що навіть недосконалий захист кращий, ніж захист взагалі. Я не згоден.

IPVanish витоки DNS

Багато постачальників VPN часто нехтують одним важливим ризиком конфіденційності: витоки DNS.

Витік DNS відбувається, коли ваші дані проходять через VPN, запити DNS вашого пристрою не виконують.

Якщо у вас є такий витік, кожен, хто має доступ до журналу сервера DNS – найчастіше вашого провайдера – дізнається назву кожного веб-сайту та онлайн-сервісу, який ви відвідуєте.

Це різко знижує ефективність VPN.

На щастя, тут IPVanish отримує чистий рахунок за здоров’я.

IPVanish проходить тест на витік DNS

IPVanish запобігає витоку DNS за замовчуванням на власних серверах DNS та їх роботі. Щоразу, коли ви підключаєтесь до VPN, це ваші запити – це єдине місце.

У macOS – і лише з macOS з якоїсь причини – ви можете перезаписати типово, надавши власні сторонні сервери DNS у налаштуваннях клієнта.

Встановлення сторонніх DNS-серверів у клієнті macOS IPVanish

Але для 99% із нас це не обов’язково. DNS-сервери IPVanish роблять чудову роботу, щоб зберегти VPN-з’єднання без протікання.

Програми та клієнти

Хоча клієнт IPVanish спочатку може виглядати трохи непосильним, оскільки його телеметрія підключення відображається спереду та в центрі, це дуже інтуїтивно та просто у використанні.

І, виходячи від постачальника, який мав роки вдосконалювати свій досвід користувачів, я очікував би не менше.

На момент написання цього документу IPVanish пропонує програмне забезпечення для наступних операційних систем та платформ:

 • Windows
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • ОС Chrome
 • Пожежне телебачення

Вони також дають вам докладні інструкції щодо налаштування VPN на Linux, Windows Phone та різноманітних маршрутизаторах.

Список підтримуваних IPVanish маршрутизаторів великий. Коли я це пишу, не менше ніж п’ятнадцять марок маршрутизаторів і десятки-десятки моделей роблять цей крок. Перерахувати їх важко, але, як правило, маршрутизатори високого класу RT від ASUS і все, що передається в DD-WRT або Tomato, повинні працювати.

Для тих платформ, де доступний клієнт, зовнішній вигляд є досить послідовним у всьому світі.

Очевидно, що мобільні клієнти мають трохи сенсорного екрану порівняно з настільними версіями. А деякі функції існують лише на одній платформі, а не на інших.

Але, коли воно дійшло до цього, у мене не було перемикань між ними вперед і назад – усі функції та функції були там, де я очікував.

Сервери IPVanish

IPVanish підтримує дуже поважних 1437 серверів у 53 країнах.

Це не найбільша мережа з усіх провайдерів найвищого рівня – ця честь припадає на PureVPN – але може більше, ніж мати власний.

Не забудьмо також, що IPVanish володіє своїм обладнанням – плюс до безпеки та конфіденційності – тоді як більшість інших постачальників здають їх у різні центри обробки даних.

Якщо вас цікавить, ви можете знайти повний список серверів IPVanish тут.

Вибір країни, міста чи навіть окремого сервера, до якого потрібно підключитися, є легким вітром. Список повністю можна шукати, сортувати та фільтрувати.

Екран вибору сервера IPVanish

Перегляд карти розташування сервера також доступний у настільних версіях клієнта IPVanish.

Як швидко IPVanish?

Вгорі цього огляду я згадав, що IPVanish вважає себе найшвидшим VPN у світі. Хоча не зовсім точні – принаймні, не згідно з моїми тестами на швидкість – їм насправді нема чого соромитися.

Як і у випадку з будь-яким постачальником VPN, використання IPVanish трохи сповільнить ваше з’єднання. Але, за кількома невеликими винятками, швидкість завантаження та завантаження є відмінною.

Мій найкращий результат завантаження набрав частоту 82,7 Мбіт / с, середня швидкість – 60,4 Мбіт / с у всіх перевірених місцях.

Найкращим результатом завантаження стала швидка паління 67,4 Мбіт / с із загальним середнім середнім показником 54,6 Мбіт / с.

І навіть у місцях, де швидкість трохи менша (Німеччина та Франція, якщо бути точнішими), вони все ще більш ніж досить швидкі для завантаження та високоякісного потокового перегляду відео..

Нижче наведено невеликий зразок результатів мого повного тесту на швидкість IPVanish.

Кращий сервер
IPVanish найкращі результати тестування швидкості сервера VPNЗ VPN IPVanish найкращі результати тесту на базову швидкістьНемає VPN
Сполучені Штати
Результати тестування швидкості сервера VPN на сервері IPVanish СШАЗ VPN Результати тесту на швидкість випробування на швидкості IPVanish Unites StatesНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості на сервері IPVanish Нідерланди VPNЗ VPN Результати тесту на базову швидкість IPVanish НідерландиНемає VPN

Можливо, ви помітите велику різницю між VPN та відсутністю VPN. Це не про що турбує.

Я навмисно використовую швидке з’єднання на 500 Мбіт / с і 100 Мбіт / с, що набагато швидше, ніж те, з чим може зараз працювати будь-який VPN-провайдер.

За допомогою швидшого Інтернету я переконуюсь, що ми бачимо справжню максимальну швидкість сервера IPVanish, яка не обмежена моїм провайдером..

Обслуговування клієнтів IPVanish

Хоча у мене не виникало жодних проблем із налаштуванням або використанням IPVanish, це не є гарантією, яку ніхто не стане. Зрештою, технологія – це технологія.

Хороша новина полягає в тому, що, за випадкового випадку, ви зіткнетеся з проблемами, IPVanish пропонує одні з найкращих послуг для клієнтів у галузі VPN.

Персонал працює цілодобово через чат та електронну пошту – це зручно для більшості загальних питань та оперативних питань.

Там, де реально світить підтримка IPVanish, йдеться про телефон.

Підтримка телефону – це щось дуже, дуже мало пропонують постачальники VPN. Експлуатувати дорого і тому, як правило, його уникають, як чуму.

Не IPVanish, однак. З понеділка по п’ятницю з 9 ранку до 17 вечора за центральним часом ви зможете зв’язатися з реальною людиною у їхньому телефонному центрі, що базується в США.

І я не можу наголосити настільки, наскільки цінним може бути цей варіант, коли щось перебуває без перешкод. Пояснити технічну проблему (та спробувати її виправити) на телефоні набагато простіше, ніж у чаті.

Я кілька разів зв’язався із службою підтримки, щоб отримати деякі загальні питання (один раз по електронній пошті, один раз у чаті), і в обох випадках я виявив їх оперативними та ввічливими. І, найголовніше, відповіді, які я отримав, були на бал.

Якщо ви більше зробите сам, IPVanish також має досить широку та детальну базу знань на своєму веб-сайті.

Приклад бази знань IPVanish

Від посібників із налаштування до усунення будь-якої кількості технічних проблем, я знайшов інформацію, яку добре зібрали та легко слідкувати (скріншоти та все).

Ціна та вартість

Найкращий спосіб підвести підсумки ціни та вартості послуги IPVanish – сказати, що це не дешево, але є крадіжкою для того, що ви отримуєте.

За допомогою IPVanish ви можете вибрати одну з трьох тривалостей передплати: щомісяця, щокварталу або щорічно.

Залежно від того, який варіант ви обрали, стандартна вартість IPVanish на місяць розбивається так:

 • 1 місячний план: $ 10,00 на місяць
 • 3 місячний план: $ 8,99 на місяць
 • 1-річний план: $ 3,25 на місяць

Варто зазначити, що IPVanish стягуватиметься щомісяця лише з плану «1 місяць». Потрібно попередньо сплатити всю суму підписки на “3 місяці” або “1 рік”.

Як і більшість постачальників VPN, IPVanish також пропонує знижки та розпродажі в різний час протягом року. Перш ніж зареєструватися, переконайтесь, що двічі перевірте, чи зможете ви отримати кращу угоду.

Як форми оплати, IPVanish приймає всі основні кредитні картки, а також PayPal. На жаль, немає можливості оплатити криптовалютами для кращої анонімності.

IPVanish також підтримує всі підписки із 7-денною гарантією повернення грошей.

Однак сім днів на короткій стороні. Більшість постачальників пропонують щонайменше місяць, а вікно повернення лідера галузі CyberGhost – це щедре 45 днів.

Однак, це те, на що ви можете відмовитися, якщо протягом тижня вирішите, що IPVanish не є правильним вибором для вас..

Безкоштовна пробна версія IPVanish

IPVanish не пропонує безкоштовну пробну версію і не робив цього роками. Для постачальника VPN вищого рівня це зовсім не незвично.

Найкращий варіант, який ви маєте на увазі на безкоштовну пробну версію, – зареєструватися на IPVanish протягом одного місяця та скасувати підписку протягом 7-денного вікна повернення грошей..

Гарантія повернення грошей є безумовною, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем із поверненням грошей.

Заключні думки

Загалом, про IPVanish є дуже багато чого. Вони пропонують відмінні швидкості, великий вибір функцій безпеки та конфіденційності, несуть політику без реєстрації даних та мають один з найкращих досвіду обслуговування клієнтів у бізнесі..

Однак я не є прихильником двох речей – це їх юрисдикція в США та одна злодія, яка відбулася за попереднім правом власності.

Вони також не є найкращим сервісом для передачі геоблокованого вмісту, що не заблокований США.

Якщо будь-яка з цих речей має значення для вас, інші кращі перевірені провайдери будуть кращими варіантами. Ви можете поглянути на мої рекомендації тут.

Але якщо послуги потокового передавання відео за межами Америки для вас не такі важливі, і ви готові відмовитись від минулого, IPVanish є надійною рекомендацією і послугою, якою ви повинні бути дуже задоволені..

Вам також може сподобатися:
 • Чи працює IPVanish з Netflix?
 • Список серверів IPVanish

Логотип IPVanishОцінка:
8.3 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me