Огляд приватного доступу до Інтернету

Приватний логотип доступу в ІнтернетОцінка:
7,7 / 10


Прекрасний постачальник VPN та один із лідерів галузі, приватний доступ в Інтернет пропонує все необхідне для VPN. Від функціонально переробленого клієнта та швидких серверів до суворої політики без реєстрації та чудових функцій безпеки, все це виходить ціною, яка легко переможе більшість конкурентів.

Плюси
 • Не зареєстровано постачальника журналів
 • Широке шифрування та безпека
 • Дуже доступний за ціною
 • Хороші швидкості сервера
 • Відмінні щойно оновлені програми
 • Дозволяє торрент і P2P
Мінуси
 • Розташований у США – не ідеально підходить для конфіденційності
 • Погана підтримка Netflix та BBC iPlayer

Якщо ви продаєте VPN, вам є хороший шанс почути приватний доступ до Інтернету (також відомий як PIA). Діючи близько десяти років, вони, мабуть, є одним з найбільших постачальників.

PIA відома тим, що це недорогий сервіс VPN, який забезпечує надійні показники та підтримку. Цікаво дізнатися, чи є ця репутація заслуженою, я взяв на себе, щоб поставити їх на випробування.

І в цьому огляді приватного доступу до Інтернету я перегляну все, що я виявив – хороше, погане та прикордонне потворне.

Огляд PIA

Щоб покращити ситуацію, почнемо з трішки досвіду приватного доступу до Інтернету та людей, що стоять за ним.

Дочірня компанія компанії під назвою London Trust Media, PIA, була створена з серпня 2010 року. Для послуги VPN, яка робить їх чимось старшим державним діячем.

Компанія бере участь у широкому діапазоні проектів, орієнтованих на відкритий та приватний конфлікт, завдяки їх підтримці неприбуткових організацій, таких як Electronic Frontier Foundation та Creative Commons.

PIA також є одним з небагатьох постачальників VPN, які пропонують сховище з відкритим кодом на GitHub. Репозиторій включає в себе розширення свого браузера та деякі (але не всі) клієнтського програмного забезпечення.

Поки що все звучить досить добре. На жаль, у шафі PIA також є кілька скелетів.

Лондонські довірчі медіа – і, відповідно, приватний доступ до Інтернету – знаходиться у штаті Денвер, штат Колорадо. Це означає, що вони працюють з дещо ризикованою юрисдикцією.

Нещодавно вони також притягнули до кримінально засудженого Марка Карпелеса з гору. Гокс-біржовий обмін Gox обрушився на ганьбу, як CTO. Цей крок, не дивно, викликав заворушення серед користувальницької бази PIA – і все ще не повністю вимерло.

Все це додає щось із мішаного мішка.

Так, PIA працює дуже схоже на компанію, присвячену прозорості та конфіденційності. Але, в той же час, вони обрали жорстку юрисдикцію щодо її збереження, і CTO, пов’язаний з одним з найдорожчих і згубних хак в останній пам’яті.

Цікаво, справді.

Маючи трохи їжі для роздумів, давайте поглибимося і переглянемо, що пропонує послуга PIA.

Особливості

Що стосується особливостей, є багато чого сподобатися, що PIA подає до столу. Вони мають дуже повне рішення VPN, яке включає всі основні функції безпеки та конфіденційності, яких ми очікували від провайдера вищого рівня.

Особливості безпеки

Кількість параметрів шифрування, які підтримує PIA, є другою.

Для шифрування даних у вас є чотири варіанти:

 • AES-128 (GCM)
 • AES-128 (CBC)
 • AES-256 (GCM)
 • AES-256 (CBC)

128-бітний захист швидший, але трохи менш безпечний. З іншого боку, стандартний 256-розрядний апарат, хоча й уповільнений, порушує неможливо.

Що стосується автентифікації даних та рукостискання речей – це те, що робить VPN, щоб підтвердити з’єднання, і надіслані дані не були підроблені – ви також не будете голодувати за вибір.

Ви можете встановити автентифікацію даних як SHA1, так і SHA256 – хоча тільки якщо ви використовуєте один з двох методів шифрування AES CBC.

З іншого боку, рукостискання можна встановити на будь-яке з наведених нижче незалежно від інших параметрів:

 • RSA-2048
 • RSA-3072
 • RSA-4096
 • ECC-256k1
 • ECC-256r1
 • ECC-521

Значення за замовчуванням – AES-128 (CBC), SHA1 та RSA-2048 – ідеально чудовий вибір для випадкового використання VPN. Але для рівня безпеки, який є настільки хорошим, як він отримує, обов’язково підкручуйте речі.

Клієнт програмного забезпечення включає повнофункціональний перемикач знищення для запобігання випадкових витоків даних. Я перевіряв це всіма можливими способами, і, у всіх випадках, справи працювали так, як очікувалося.

Активізуючий перемикач PIA

Перемикач вбивства PIA може бути налаштований на один з трьох режимів:

 1. Вимкнено: Перемикач на знищення повністю вимкнений і не заблокує жоден трафік
 2. Авто: Перемикач kill заблокує лише зовнішній трафік, якщо VPN-з’єднання перестане
 3. Завжди: Перемикач kill заблокує весь трафік, якщо VPN-з’єднання перестане

За замовчуванням встановлено Авто.

PIA запускає власний приватний сервер DNS – як і будь-який поважаючий себе постачальник VPN – і це те, що використовується нестандартно. Якщо ви хочете, ви також можете встановити спеціальний DNS або дотримуватися існуючих налаштувань VPN.

Система імен рукостискання (HNS)

Якщо говорити про DNS, то він вже давно став ахіллесовою п’ятою багатьох постачальників VPN, коли мова йде про анонімність в Інтернеті. Зрештою, DNS-сервер може зберігати записи про кожен веб-сайт та службу, до якої ви підключаєтесь, навіть якщо ви використовуєте повністю зашифроване з’єднання.

Блокування рівня DNS також є часто використовуваним методом цензури в Інтернеті.

Щоб отримати ще один спосіб подолати обидві проблеми, PIA дозволяє взагалі уникати DNS. Натомість можна використовувати систему іменування рукостискань (HNS).

HNS – це децентралізована заміна DNS на основі блокчейна. Розробники сподіваються, що нарешті покладе кінець питанням безпеки, надійності та цензури, які заполоняють інфраструктуру DNS.

Хоча HNS ще перебуває в зародковому стані, чудово бачити, як PIA прийняла його та запропонувала як варіант. Використання його в кінцевому рахунку означатиме ще більшу конфіденційність, а також цілком цензурний інтернет.

Блокувальник реклами MACE

Як і багато конкуруючих VPN-послуг, клієнт PIA має функцію блокування реклами. На відміну від деяких інших, це не налаштовується. Увімкнено або вимкнено – без варіантів.

Налаштування блокатора реклами MACE PIA

Ця функція, яку PIA називає MACE, спрямована на блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення під час підключення до мережі VPN. На практиці, однак, я вважаю результати дещо нижчими.

Я очікую, що MACE працюватиме як блокуватори реклами на основі браузера або навіть рішення на базі DNS, як Pi-Hole (що, до речі, я щиро рекомендую). Однак у моїх тестах MACE заблокував менше половини оголошень та відомих сторінок зловмисного програмного забезпечення, які інші служби блокують із легкістю.

Хоча я не можу цього довести, я підозрюю, що слабкі показники є дещо навмисними.

Клієнтська програма наразі не може використовувати білі списки URL-адрес. І без цього PIA не може ризикувати бути занадто агресивним із блокуванням, інакше вони можуть завадити нам потрапляти на сайти, які ми хочемо відвідати.

Все-таки МАСЕ краща, ніж нічого. Я також сподіваюся, що приватний доступ до Інтернету продовжить його розвивати і з часом доводить його до повного потенціалу.

PIA Netflix та інша підтримка потокової передачі

Одне з найпопулярніших способів використання VPN – це передавання геоблокованого вмісту з інших регіонів світу. Я говорю про такі сайти, як Netflix, Hulu або BBC iPlayer.

Проблема полягає в тому, що провайдери контенту добре знають цей факт і роками перебувають у хрестовому поході, щоб запобігти доступу VPN до своїх послуг. І PIA, на жаль, закінчується програшною війною.

Помилка проксі-сервера Netflix US при використанні PIA

За кількома невеликими винятками, приватний доступ до Інтернету не працює з Netflix. Переважна більшість серверів заблоковані. Інші країни теж не набагато краще.

Те ж саме стосується будь-якого іншого потокового сервісу. Наприклад, незважаючи на всі свої зусилля, мені не вдалося розблокувати BBC iPlayer.

Однак ці результати не дивують. Кілька років тому PIA визнала, що обійти геоблокування не було їхнім пріоритетом, і, зрозуміло, вони це мали на увазі.

Отже, якщо ви шукаєте потокове відео з інших країн – або власне, коли ви знаходитесь за кордоном – рекомендую шукати в іншому місці. Будь-який з VPN, який розблокує Netflix, зазвичай стане чудовим вибором.

Підтримка торрентінгу та P2P

Приватний доступ до Інтернету – це VPN, сприятливий до P2P, і він не веде журнали. Тож, якщо ви використовуєте послугу для торрентів, ви можете це зробити, не боячись, щоб хтось відслідковував вашу діяльність до вас.

Той факт, що PIA працює за межами США, може зробити когось із нас незручним та справедливим.

Але, на їхню думку, приватний доступ до Інтернету довів у кількох судових справах, що їхні заявки на реєстрацію не відповідають дійсності. Наказували перевертати журнали, вони цього не зробили – просто тому, що їх не було.

Якщо, незважаючи на це, використання PIA для P2P не відповідає вашому рівню комфорту, у вас є інші варіанти. Існує багато інших VPN-серверів без реєстрації, які не базуються на США, до яких можна звернутися для всіх своїх потреб у торрентінгу.

Чи працює PIA в Китаї?

Це запитання, яке часто задають, було одне, на що я трохи намагався знайти відповідь.

По-перше, оскільки я не перебуваю в Китаї, я не можу сам перевірити службу. По-друге, PIA гарантує нульові гарантії того, що служба працюватиме з-за Великого брандмауера країни.

І справді, багато користувачів повідомляють про проблеми із використанням PIA з Китаю. Але деякі також кажуть, що вони можуть пройти через протокол IPSec / L2TP.

На жаль, на відміну від VyprVPN – одного з найкращих VPN на китайському ринку – PIA не має доступного протоколу захоплення, щоб уникнути блокування.

Отже, виходячи з зібраної мною інформації, схоже, що хоча приватний доступ до Інтернету може працювати в Китаї, ваш пробіг буде відрізнятися – дуже багато. І, напевно, вам краще вибрати іншого постачальника.

Конфіденційність та безпека PIA

Багато з нас використовують VPN, щоб підвищити нашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті. У зв’язку з цим і з технічної точки зору, приватний доступ до Інтернету такий же хороший, як і будь-яка послуга, яку я коли-небудь переглядав.

PIA також є перевіреним постачальником VPN без журналів і не зберігає особисту інформацію, яка може прив’язати нас до будь-якої нашої онлайн-діяльності.

Слон в кімнаті полягає в тому, що PIA заснована в США – не зовсім ідеально підходить для конфіденційності. Але, як ми побачимо, це може бути не така вже й велика справа.

Юрисдикція

Як вже було сказано, приватний доступ до Інтернету та його материнська компанія працюють з Денвера, штат Колорадо. Це пов’язує їх із юридичною юрисдикцією США.

З точки зору конфіденційності користувача, це не чудово.

Відповідно до юридичного радника служби, PIA ніколи не отримувала жодних мандатів таємно реєструвати діяльність користувачів або передавати будь-які ключі шифрування американським (або іноземним) органам. Але факт полягає в тому, що ці речі можуть статися в будь-який час, і нам не було б про це знати.

У США влада майже не перевіряє повноваження здійснювати нагляд, коли це вважається необхідним. Це вже відбулося раніше, як свідчить історія про зашифрований постачальник електронної пошти Lavabit.

Звичайно, на практиці ви порушили досить серйозні федеральні закони, щоб ФБР вас помітило. І, якщо у вас є їхня увага, у вас, мабуть, все-таки виникають більші проблеми.

Таким чином, для користувачів P2P та середнього прихильника конфіденційності юрисдикція PIA не повинна бути великою проблемою. Однак варто пам’ятати про щось.

Політика щодо реєстрації журналу PIA

По суті, PIA прагне стати службою, орієнтованою на конфіденційність. Таким чином, вони були постачальниками VPN без реєстрації з моменту заснування і вже багато разів доводили ці претензії.

Це VPN, який був оскаржений у суді для створення журналів. І у всіх випадках, на відміну від кількох конкурентів, яких спіймали за порушення своєї політики без реєстрації, PIA не було що здати.

Точну кількість запитів уряду та суду можна переглянути у звіті про прозорість PIA.

Позиція приватного доступу до Інтернету щодо реєстрації даних також дуже добре узагальнена одним реченням у їх політиці конфіденційності:

Контролер даних не збирає і не записує жодного трафіку або використання його віртуальної приватної мережі (“VPN”) або проксі.

Тож, незважаючи на сумнівну юрисдикцію, я вважаю, що ми можемо вірити, що PIA це означає, коли вони кажуть, що вони не ведуть журнали. Зрештою, вони поставили свою репутацію – і майбутнє компанії – на лінійці в суді, щоб довести це.

DNS-витоки

Як я б очікував, що це стосується постачальника VPN, орієнтованого на конфіденційність, PIA не зазнає витоків DNS на жодній з підтримуваних платформ. Це означає, що ніяких витоків IPv4 або IPv6, ніяких витоків WebRTC – нічого, що могло б роздати ваше реальне місцезнаходження чи особисту інформацію.

PIA, що проходить тест на герметичність DNS

Якщо у вас ідеальна анонімність, з точки зору витоку інформації, приватний доступ до Інтернету настільки ж хороший, наскільки він отримує.

Програми та клієнти

Приватний доступ до Інтернету має додатки для всіх основних платформ та операційних систем. В даний час вони підтримують:

 • Windows
 • macOS
 • Android
 • iOS
 • Linux (Ubuntu, Mint, Arch або Debian)

PIA також має розширення для браузера для Chrome, Firefox та Opera, а також підтримку проксі-сервісів для інших веб-браузерів та клієнтів P2P.

І якщо ви захищені мережевим захистом, навіть можна встановити VPN на сумісних маршрутизаторах, включаючи DD-WRT, Tomato, AsusWRT, а також декілька інших.

Завдяки цьому PIA чудово справляється із зручністю використання. Нещодавно вони повністю відремонтували користувальницький інтерфейс своїх додатків, і це величезне вдосконалення порівняно зі старими.

Для початку всі клієнти та розширення мають дуже схожий вигляд. Ось скріншоти розширення Firefox, а також додатки для Windows та Android:

Перегляд різних версій клієнтського додатка PIA

Програми PIA, які я переглянув – Linux – це єдиний, з яким я не грав, – прості у використанні, мають чіткий і простий для розуміння інтерфейс та роблять усі основні параметри нескладними для налаштування.

Усі клієнти також містять подібні функції. Єдиним помітним винятком є ​​програми для Android та iOS, яким не вистачає функцій блокування реклами MACE. Але я сумніваюся, що для багатьох із нас це буде порушенням угоди.

У мене не виникло жодних заморожувань, збоїв чи інших проблем, характерних для спеціальних VPN-програм, так що це теж плюс.

В основному, не дуже подобається додаткам PIA. Вони хороші.

Приватні локації сервера доступу до Інтернету

Завдяки серверам VPN у 50 місцях у 30 країнах географічне різноманіття мережі PIA є меншою стороною. 50 країн, що здаються, є середнім поточним показником.

Однак більшості з нас не потрібно підключатися до Еквадору чи Філіппін. І якщо ви цього не зробите, шанси – PIA пропонує кожне місце, яке ви коли-небудь захочете чи потребуєте.

Це означає, що якщо Ви шукаєте Еквадор, погляньте на PureVPN та їхню вражаючу мережу 131 країни.

Якщо вас коли-небудь цікавлять точні доступні місця, перегляньте мій детальний список серверів PIA.

Швидкий PIA?

На відміну від більшості конкурентів, приватний доступ до Інтернету не дуже хвалиться тим, що є найшвидшим VPN. Але, вони, звичайно, могли.

Хоча це не найшвидший швидкість, сервери PIA набирають вражаючі цифри, із завантаженнями на найкращий сервер – за вибором клієнтського додатка – із швидкістю 72,8 Мбіт / с, а середнє тестування у восьми місцях – 51,9 Мбіт / с..

Нижче наведено три зразки місця, взяті з повного тесту на швидкість PIA.

Кращий сервер
Приватний доступ до Інтернету - найкращі результати тестування швидкості сервера VPNЗ VPN Приватний доступ до Інтернету - найкращі результати тесту на базову швидкістьНемає VPN
Сполучені Штати
Результати приватного доступу до Інтернету для VPN-сервераЗ VPN Приватний доступ до Інтернету об'єднує штатні результати тесту на швидкістьНемає VPN
Нідерланди
Результати приватного доступу до Інтернету в НідерландахЗ VPN Результати приватного доступу до Інтернету за низькою швидкістюНемає VPN

Можливо, ви помітили велику невідповідність між VPN та відсутністю швидкостей VPN. Не сприймайте це як поганий знак.

Я запускаю тести на швидкість, використовуючи з’єднання для завантаження в 500 Мбіт / с і 100 Мбіт / с, що швидше, ніж будь-яка VPN, яка може користуватися на даний момент. І я це роблю навмисно, щоб ми могли бачити фактичну максимальну продуктивність кожного сервера замість чисел, обмежених моїм провайдером.

Підсумок PIA швидкий, швидкість роботи сервера більш ніж хороша для будь-якої великої пропускної здатності, наприклад, потокового відео 4K або великих завантажень.

Обслуговування клієнтів

Хоча під час тестування PIA для цього огляду я не зіткнувся з жодними проблемами, я детально вивчив їхні роботи з обслуговування клієнтів. Зрештою, це одна з речей, про які вони повинні бути відомими.

Я знайшов мішану сумку і одну з найбільших недоліків загальної служби PIA.

Для початку, якщо ви намагаєтесь зареєструватися та маєте запитання, ви не можете використовувати систему чату PIA в реальному часі. Натомість вам потрібно подати квиток підтримки та чекати відповіді електронною поштою.

Якщо вам пощастить, ви отримаєте швидку, особливо якщо ви зробите запит протягом дня у часовому поясі гірських стандартів. Однак за ніч вам, мабуть, доведеться трохи почекати.

Коли у вас є обліковий запис, доступна підтримка чату PIA в реальному часі, але лише з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 MST.

Хоча я отримав швидку відповідь через службу чату, я прочитав безліч скарг від користувачів, що вказує на те, що речі не завжди йдуть гладко.

Деякі люди кажуть, що чат відключається часто, коли цього не слід, а інші стверджують, що на отримання відповіді потрібні години. Жодне з цих речей не трапилось під час мого тестування, але це потрібно пам’ятати.

Однак є хороша новина.

Веб-сайт PIA пропонує дуже вичерпну базу знань і багато корисних посібників для вирішення загальних проблем. І тому, наскільки добре працюють додатки, я підозрюю, що переважна більшість з них все одно не матиме проблем.

Загалом, варіанти підтримки були пристойними, але далеко не чудовими – я очікував кращого, але бачив і набагато гірше. Якщо в майбутньому я помічу якісь зміни, я, звичайно, оновлюю відповідний огляд відповідно.

Ціна та вартість

Приватний доступ до Інтернету давно відомий як недорогий VPN-провайдер. І це все одно.

Ціни на приватний доступ до Інтернету

Ви можете вибрати три різних терміни:

Щомісяця: $ 11,95 / місяць
Шість місяців: $ 5,99 / місяць
Щорічно: $ 3,33 / місяць

Мова йде про ціну середнього напою Starbucks (хоча я, мабуть, занадто добрий). Важко також стверджувати, що ви не отримаєте своїх грошей за ціною.

У вас є маса способів оплати підписки на приватний доступ до Інтернету. Існують звичайні підозрювані, як і всі основні кредитні картки (Visa, Mastercard, Amex, Discover і JCB), PayPal і Amazon Pay.

Але PIA також дозволяє анонімно оплачувати кілька криптовалют, включаючи:

 • Біткойн
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Zcash
 • Промінь

PIA навіть дозволить вам торгувати подарунковою карткою великої марки (Starbucks, Walmart, Best Buy тощо) в обмін на послугу. Однак ви заплатите трохи премії за це.

Звичайно, якщо ваша основна проблема – це анонімність, компроміс, мабуть, вартий того.

Існує 30-денна повна гарантія повернення грошей, яка підтримує всі приватні підписки на доступ до Інтернету. Якщо з будь-якої причини ви незадоволені послугою, ви можете отримати повернення коштів, без запитань.

На жаль, не існує безкоштовної пробної версії PIA, тому вам доведеться скористатися маршрутом відшкодування, якщо ви хочете скористатися послугою для тестового заїзду.

Приватний огляд доступу в Інтернет Заключні думки

Після використання PIA протягом декількох тижнів, використовуючи його саме так, як я використовував би мою звичайну службу VPN, тестуючи та переглядаючи все, що можу на цьому шляху, я прийшов до цих шести висновків:

 1. Послуга PIA – це швидкий, недорогий та дуже добре стосується конфіденційності та безпеки
 2. Їх програми добре розроблені і роблять все, що їм належить
 3. Якщо ви хочете передавати геоблокований вміст, подивіться в інше місце
 4. Їх підтримка, хоча і прохідна, безумовно, має місце для вдосконалення
 5. Компетенція PIA та вибір CTO залишає бажати кращого, але їх чудовий досвід майже доповнює це
 6. Вони – прекрасний спосіб позбутися подарункових карток, яких ви не хотіли в першу чергу

Усі ці фактори означають, що мені комфортно рекомендувати приватний доступ до Інтернету всім, хто шукає недорогий надійний VPN.

Однак, за порівнянною ціною є й інші чудові VPN-сервіси, які пропонують подібні переваги без недоліків. Сьогодні моїми постачальниками послуг є CyberGhost та NordVPN.

Якщо ви виберете PIA, я впевнений, що ви будете раді – але я хоч би спочатку перегляну кілька інших варіантів.

Приватний логотип доступу в ІнтернетОцінка:
7,7 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me