Огляд Surfshark

Surfshark логотипОцінка:
9.2 / 10


Рідко можна побачити, що нова компанія VPN стає серйозним конкурентом так швидко, як і Surfshark. Але, коли ви починаєте з нуля абсолютно герметичної політики конфіденційності, чистого і простого у користуванні клієнта, і створюєте резервну копію за допомогою глобальної серверної мережі великого розміру, яка пропонує відмінну продуктивність та поточну підтримку, настав час для всіх повідомлення.

Плюси
 • Відмінна конфіденційність та безпека без реєстрації
 • Відмінна продуктивність сервера
 • Розблокує Netflix, BBC та багато інших
 • Простий у користуванні клієнт
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка торрент
 • Недорогий
Мінуси
 • Непослідовна швидкість у кількох місцях
 • Досить повільна підтримка клієнтів

Промисловість VPN – це бізнес, що перешкоджає. Щоразу, коли на ринок приходить новий постачальник, вам майже шкода їх, знаючи, проти якої конкуренції вони протистоять.

Surfshark – один із таких нових постачальників. Але, на відміну від багатьох інших, які борються, вони процвітають і штовхають повну пару вперед.

Як ви побачите з цього огляду Surfshark, завдяки гладкому та інтуїтивно зрозумілому клієнту, чудовій продуктивності та вражаючому набору функцій, це одна VPN, яка швидко стає силою, з якою потрібно рахуватися. О, і я згадав, що конфіденційність також не покращується?

Особливості

Бути новим не повинно бути приводом для економії функцій. Пропонуючи майже все, що повинен серйозний VPN-провайдер, Surfshark це чітко отримує. Насправді вони включають навіть те, що ніхто (наскільки мені відомо) не робить.

Обмеження

На сьогоднішній день відсутність даних та обмеження пропускної здатності є галузевим стандартом VPN. Surfshark там не розчаровує. Це не обмеження в цілому.

Але вони також підвищують обмін, пропонуючи необмежену кількість одночасних з’єднань. Жоден інший постачальник VPN цього не робить. Шлях до Surfshark за те, що вона модниця.

Спліт тунель

Спліт тунелювання – досить поширена функція VPN, яка також підтримується тут. Він доступний для всіх клієнтів (за винятком розширень веб-переглядача, де розділене тунелювання не має сенсу) і вимкнено за замовчуванням.

Я прихильник розділених тунелів і радий бачити, що Surfshark вирішив це здійснити. Я часто використовую функцію P2P. Я надсилаю клієнта P2P через VPN, а все інше продовжує використовувати моє звичайне (і швидше) підключення до Інтернету.

Коли лише невеликій підмножині ваших додатків потрібно використовувати VPN, немає сенсу змушувати їх робити це.

Підтримка P2P

Більшість серверів Surfshark підтримують P2P та Torrenting. Це чудово, особливо якщо врахувати їх чітку політику конфіденційності та видатні показники.

Мінус, однак, не зрозуміло, що це за сервери. Вони не позначені жодним чином, формою чи формою.

Вибір місця розташування сервера за допомогою програми Surfshark

Якщо вам трапиться підключитися до сервера, який не дозволяє P2P, і продовжувати його використовувати, принаймні Surfshark захистить вас. Ваш трафік буде автоматично перенаправлений на сервер із Нідерландами.

Але, по суті, подвійний VPN, який здійснює трафік Torrent (не знаючи, що я можу додати), швидкість завантаження та завантаження, безсумнівно, спричинить певний удар.

Було б непогано, якби клієнтська програма чітко позначила сервери, які дозволяють P2P. Крім того, я також був би радий, що фільтр показує лише ті сервери, на яких Torrenting дозволений.

Залежно від платформи, яку ви використовуєте, ще одним недоліком Torrenting є відсутність функцій перемикача “kill”. У клієнтів Windows та Mac є. Ніхто з інших не робить.

Якщо у вас є VPN, щоб приховати використання P2P від ​​свого провайдера, на мою думку, перемикач на знищення є обов’язковим.

Треба сказати, я не відчував жодного перепаду зв’язку із Surfshark. Але, якби це сталося без присутнього перемикача вбивства, усі ваші завантаження з радістю продовжуватимуться, залишаючи вас відкритим.

Отже, принаймні, коли я це пишу, я можу лише рекомендувати використовувати цей VPN-провайдер для P2P в Windows та Mac. Якщо, звичайно, ти не сприймаєш більшого ризику, ніж я.

CleanWeb

Якщо ви користуєтеся блокувальником реклами, за допомогою Surfshark вам більше не доведеться. CleanWeb – це фактично версія, яка вбудована прямо у клієнт VPN.

Він вимкнено за замовчуванням і його можна ввімкнути в Налаштуваннях у будь-якій версії програми, включаючи розширення веб-переглядача.

Після включення я знайшов, що CleanWeb працював дуже добре. Ніякої реклами не видно.

Окрім блокування оголошень, це також повинно допомогти вам у безпеці, забороняючи різні відстежувачі та запобігаючи зараженню зловмисними програмами.

Чи працює Surfshark з Netflix?

Дістатись до бібліотеки Netflix з іншого ринку не так просто, як це було раніше. Багато постачальників VPN кинули шапку і більше не підтримують її. Деякі заявляють, що підтримують це, коли насправді цього не роблять. Surfshark висловлює подібну заяву і… насправді надає.

У мене були нульові проблеми із зміною моєї країни Netflix та переглядом шоу з бібліотеки США, Великобританії чи Канади – звичайно за допомогою серверів у відповідних країнах.

Завдяки тому, наскільки хороша продуктивність сервера, у мене також не було проблем із потоком у славному, славному 4К.

Якщо ви хочете дивитися Netflix з VPN, мало хто робить кращу роботу, ніж Surfshark.

Конфіденційність та безпека

Від запуску операцій у країні, що підтримує конфіденційність, і не має суворої політики без реєстрації, до сильного шифрування та декількох функцій, призначених для збереження вашої інформації, Sharksurf дуже добре працює на конфіденційності та безпеці.

Юрисдикція

Surfshark базується на Британських Віргінських островах (BVI). Це дуже гарна річ для конфіденційності.

На даний момент BVI не має законів щодо збереження даних. Вони також не є частиною будь-яких угод про обмін розвідкою.

Політика ведення журналу Surfshark

Навіть якби хтось прийшов стукати у двері Surfshark із проханням отримати інформацію про ваші онлайн-дії (що, знову ж таки, просто не відбудеться в BVI), їм не пощастить. Це пов’язано з однією дуже суворою політикою без реєстрації.

Ознайомившись з усіма легальними видами Surfshark, ось цитата прямо з їх Умов надання послуг, яка, можливо, підсумовує найкращі речі:

«Політика без журналів – це одна з найважливіших особливостей наших Сервісів. Це означає, що ваша діяльність жодним чином не реєструється, не зберігається або передається третім особам під час підключення до наших Сервісів. Ми не збираємо IP-адреси, історію переглядів, інформацію про сеанси, використану пропускну здатність, часові позначки часу, мережевий трафік та інші подібні дані. “

Оскільки Surfshark пропонує необмежену кількість (одночасні з’єднання, пропускну здатність та дані), в їх політику ведення журналів легко повірити.

Багато інших постачальників претендують на відсутність реєстрації, але, наприклад, обмежують ваші з’єднання деякою заданою кількістю. Як це можливо, якщо вони нічого не записують? Вони повинні принаймні зберігати, що ви зараз використовуєте чотири з’єднання, щоб відмовити вам у п’ятому.

Конфіденційність при реєстрації

Під час реєстрації потрібно вказати адресу електронної пошти та форму оплати. Обидва зберігаються у файлі.

За інформацією Surfshark, ваш електронний лист потрібен лише з міркувань відновлення пароля, а платіжна інформація у випадках, коли потрібно повернути гроші. У будь-який момент ви можете подати запит на видалення обох фрагментів даних, звернувшись у службу підтримки.

Це означає, що якщо ви хочете це зробити, сміливо використовуйте підроблену електронну адресу. Мені не потрібно було підтверджувати електронний лист, який я надіслав, і я міг добре користуватися послугою. Просто не забудьте запам’ятати / записати цей пароль.

Оплата мудрою, найбільш приватною формою його прийнятої Surfshark є криптовалюта. Біткойн, Ethereum і Ripple – це всі варіанти.

Особливості конфіденційності та безпеки Surfshark

Усі знаки вказують на Surfshark, який намагається дуже серйозно поставитися до конфіденційності та безпеки користувачів. Хоча ще не всі пов’язані функції доступні на кожній платформі, речі майже є.

Тим не менш, залежно від ваших потреб, принаймні, поки клієнти Surfshark не догонять один одного, вам може знадобитися тимчасово подивитися на інших постачальників.

Меню параметрів безпеки в клієнтському програмному забезпеченні Surfshark

Кожен окремий додаток наразі включає подвійну функцію VPN. Те саме стосується автоматичного підключення VPN у Wi-Fi.

Наразі функція перемикача убивати доступна лише для клієнтів Windows та macOS. Хоча, з того, що я розумію, до мобільних телефонів слід приїхати дуже скоро.

На даний момент Surfshark не пропонує нічого подібного до TOR через VPN. Але нещодавно вони додали обфускування сервера (який називається режимом NoBorders). На жаль, на даний момент цього теж не вистачає на мобільному.

Також слід зазначити, що ні розширення Chrome, ні додаток Firefox не реалізують жодну з цих функцій безпеки та конфіденційності.

Подвійний VPN Surfshark

MultiHop – це версія подвійного VPN Surfshark. Ви можете увімкнути це під час встановлення з’єднання за допомогою клієнта.

Список подвійних варіантів підключення VPN

Якщо ця функція включена, ваші дані надсилаються через два VPN-сервери, а не лише один. Це подвоєне шифрування, що, якщо ви дуже налаштовані на конфіденційність, не є поганою справою.

Мінус використання MultiHop (і взагалі будь-якої іншої подвійної реалізації VPN) є ударом для продуктивності. Оскільки дані тепер шифруються двічі і потрібно подорожувати до другого VPN-сервера, перш ніж досягти кінцевого пункту призначення, швидкість з’єднання постраждає.

Я провів швидкий тест, порівнявши пряме з’єднання з сервером району Лос-Анджелеса із з’єднанням MultiHop, яке вперше пройшло через Канаду. Останній показав додаткове зниження швидкості на 20% до 25% поверх стандартного VPN-з’єднання.

Але, залежно від основної швидкості підключення до Інтернету та що ви намагаєтеся зробити з VPN, ці краплі все-таки можуть бути більш ніж прийнятними.

Подвійні пари VPN, які підтримуються під час цього огляду, є такими:

 • Франція через Великобританію
 • Німеччині через Великобританію
 • Нідерланди через США
 • Португалія через США
 • Швеція через Францію
 • Великобританія через Німеччину
 • США через Нідерланди
 • США через Канаду

Автоматичне підключення через Wi-Fi

Ще одна корисна функція безпеки від Surfshark – це можливість автоматично підключатися до VPN, коли ваш пристрій використовує Wi-Fi. Метою тут є захист вас і ваших даних у будь-який час, коли ви перебуваєте в загальнодоступній мережі.

Ця функція вимкнено за замовчуванням.

Перегляд параметрів підключення клієнта Surfshark

Якщо ввімкнено, він працює на основі білого списку. Клієнтська програма передбачає, що всі мережі Wi-Fi є загальнодоступними (і тому потенційно небезпечними), якщо не сказано інше.

Тож у випадках, коли ви перебуваєте вдома, в місці знайомства або в іншому місці, де ви довіряєте мережі, ви можете сказати клієнту Surfshark, що він не встановлює автоматично VPN-з’єднання. Таким чином, ви не приймете зайвий хіт VPN-продуктивності вдома, але все одно будете захищені за замовчуванням у будь-який час, коли відвідуєте свою місцеву кав’ярню.

Протоколи та шифрування

На даний момент Surfshark підтримує два протоколи: IKEv2 та OpenVPN. У наші дні це все, що вам потрібно. Обидва швидко, надійно, і між ними ви зможете підключитися майже з будь-якої платформи.

І додатки для iOS, і Android використовують IKEv2, що є дуже розумним вибором.

IKEv2 набагато простіше на батареї вашого телефону, ніж інші протоколи. Він також автоматично встановлює VPN-з’єднання після будь-якого інтернету. Таким чином, ви будете залишатися на зв’язку навіть тоді, коли ваш телефон змінює мережі постачальника або перемикається між мобільним та Wi-Fi.

І клієнти Windows, і Mac дозволяють вам вказати, який із двох доступних протоколів ви хочете використовувати. Якщо ви вибрали OpenVPN, ви також можете вибрати протоколи транспортного рівня UDP або TCP.

В обох операційних системах OpenVPN через UDP є вибором за замовчуванням.

Вибір протоколу UDP або TCP OpenVPN протоколу

І якщо вам достатньо зручно зробити невелику настройку вручну замість клієнтської програми, ви отримаєте ще один варіант. Surfshark дозволяє вручну конфігурувати OpenVPN на Android.

Якщо мова йде про шифрування, ми отримуємо шифр AES-256-GCM з підписами SHA-512. Якщо хтось не має нескінченних ресурсів (як часових, так і обчислювальних), ніхто ніколи цього не порушує.

AES-256-GCM також має невелику перевагу перед AES-256-CBC, що використовується більшістю інших постачальників. Він має вбудовану аутентифікацію, яка робить шифрування швидшим.

Різниця не буде великою, але кожен дрібниця має значення. Отже, кудо до Серфшарка є.

Тести на витік

VPN – це чудовий спосіб приховати свій IP-код, якщо припустити, що IP-адреса якось не протікає. Після випадкового вибору та підключення до декількох серверів Surfshark, я запустив свою стандартну батарею тестів, які намагаються виявити будь-які подібні проблеми.

Огляд результатів тесту на витік IP на Surfshark

Кожен тест пройшов з літаючими фарбами. Жодна з IPv4, IPv6 або DNS-адрес не протікала, в тому числі через WebRTC.

Програми та клієнти

Коли ви запускаєте клієнта Surfshark, перше, що ви помічаєте, – наскільки це виглядає чисто. Ви відчуваєте, що ця річ буде легким вітром. І воно є.

Програмне забезпечення Surfshark

Клієнт викладається дуже логічно. Все там, де можна було б сподіватися, і переміщення між різними функціями та секціями легко.

На відміну від багатьох інших постачальників VPN, Surfshark також підтримує зовнішній вигляд між різними платформами (включаючи розширення браузера). Можливо, я випиваю, але я, безумовно, ціную це. Мені не подобається примушувати повторно вивчати один і той же додаток щоразу, коли я переключаюся між телефоном, ПК та MacBook.

Підтримувані платформи Surfshark

Клієнтська програма доступна для всіх основних платформ. Сюди входять Android, iOS, macOS та Windows.

Якщо ви використовуєте Mac, зауважте, що для роботи програмного забезпечення Surfshark для роботи програмного забезпечення Surfshark потрібно мати принаймні версію 10.12 macOS (Sierra).

Список доступного програмного забезпечення для клієнтів Surfshark

Розширення Chrome та додаток Firefox діляться своїм зовнішнім виглядом та іншими можливостями. Вони працюють добре і, як показав останній незалежний аудит, є приємними та безпечними.

З іншого боку, їм наразі не вистачає деяких функцій автономних клієнтів (наприклад, подвійний VPN).

І якщо вам цікаво, для розширень веб-переглядача потрібні такі дозволи:

 • Доступ до ваших даних для всіх веб-сайтів
 • Доступ до свого місцезнаходження
 • Дозвіл на читання та зміну налаштувань конфіденційності
 • Контроль налаштувань проксі браузера
 • Доступ до вкладок браузера

Чи працює Surfshark на маршрутизаторах?

Surfshark також можна встановити на певних маршрутизаторах. Вони мають докладні посібники про те, як це зробити для продуктів AsusWRT, DD-WRT і Tomato.

Прошивка на більшості інших маршрутизаторів (Netgear, TP-Link, Linksys тощо) не підтримує підключення OpenVPN, що є обов’язковою умовою. Щоб вимкнути це, вам потрібно буде перейти на спеціальну прошивку, наприклад DD-WRT або Tomato.

Розташування сервера

Для досить нового постачальника VPN, Surfshark дуже добре працює в глобальному покритті сервера. В даний час вони працюють понад 1040 серверів у 63 країнах світу.

Кілька країн також отримують кілька місць розташування, наприклад, США та Великобританія, і загальне місцеположення дорівнює 108. Усі ці цифри знаходяться у верхньому кінці шкали. Насправді вони вибивають з води ще кількох встановлених постачальників.

Страна мудра, кожен великий, до якого я можу хотіти зв’язатись, є там і припадає на нього. Весь список серверів Surfshark можна переглянути тут.

Якщо ви конкретно зацікавлені в меншій азіатській чи африканській країні, можливо, вам доведеться шукати в іншому місці. PureVPN має масивну серверну мережу і може стати відмінним вибором. Але для 99% із нас покриття Шурфшарка має чудово працювати.

Швидкість та продуктивність

Хороша кількість серверів та чудове глобальне покриття – одне. Але обидва нічого не означають, якщо не підкріплювати міцними показниками.

Хороша новина в тому, що і тут Surfshark робить дуже, дуже добре.

Результати швидкості випробувань говорять про велику кількість самостійно. Але це також невеликі деталі, як, наприклад, вибір швидшого шифру AES-256-GCM, який показує прихильність цього постачальника до швидкості.

Нижче наведені тести проводились із використанням з’єднання для завантаження у 500 Мбіт / с та 100 Мбіт / с, яке базується на території Європи. Я дозволив клієнту Surfshark обрати те, що він вважав моїм найкращим місцем розташування.

Кращий сервер
Найкращі результати тестування швидкості VPN сервера SurfsharkЗ VPN Основні результати тесту на швидкість сервера Surfshark - найкращі результатиНемає VPN
Сполучені Штати
Результати випробувань швидкості VPN на сервері серфінгу СШАЗ VPN Результати тестування швидкості роботи сервера в США SurfsharkНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості VPN сервера Surfshark НідерландиЗ VPN Результати тестування швидкості сервера Surfshark НідерландиНемає VPN

У кожному випадку вище результати були чудовими. Surfshark – це, безсумнівно, одна з найшвидших VPN, яку я коли-небудь тестував. Постачальників, які пропонують кращі швидкості, між ними мало, і вам буде важко натиснути, щоб ваше з’єднання було швидшим.

Завдяки такій продуктивності, що завгодно – від потокового 4K відео до завантаження великих файлів – це легкий вітер.

Обслуговування клієнтів

Коли виникає потреба, допомогти персонал служби Surfshark легко доступний. Компанія пропонує цілодобову підтримку клієнтів через чат або електронну пошту.

Підтримка здається і на м’ячі. Після оновлення свого клієнта Windows я наткнувся на місце, де я не зміг підключитися через всі використовувані адаптери TAP-Windows. Проблему було вирішено протягом декількох годин (і виявилося, що вона не має нічого спільного з Surfshark).

Зйомка екрана на порталі підтримки клієнтів Surfshark

Для тих із нас, хто віддає перевагу більш практичному підходу, веб-сайт компанії також має зростаючу базу знань. Але, маючи всього близько 35 статей між поширеними запитаннями, посібниками з налаштування, виставленням рахунків, обліковим записом та технічними категоріями, кількість інформації відчуває трохи світла.

Однак, все це, здається, висвітлено.

Скасування передплати на серфінг

Звернення до служби підтримки – це офіційний спосіб скасувати будь-яку поточну підписку. Я вважаю, що це трохи дратує. Якщо можливо, я вважаю за краще уникати контактів з людиною.

Але, щоб дати кредит тому, що належить, коли я скасував підписку, яку я використовував для цього огляду, вони відповідали і не давали мені ніякого горя.

Якщо ви платите за допомогою PayPal, ви також можете мати можливість скасувати, припинивши повторювану підписку через ваш рахунок PayPal. Це маршрут, який я часто проводжу з іншими службами.

Ціна та вартість

Мені подобається не витрачати більше грошей, ніж мені доводиться, і я впевнений, що ви також. І залежно від того, яку підписку ви виберете, Surfshark може запропонувати одну з найкращих (якщо не найкращих) пропозицій навколо.

Структура ціноутворення в даний час розбита на одномісячні, 12-місячні та 24-місячні плани.

Огляд цінових планів Surfshark

Перші два порівнянні з багатьма іншими провайдерами, дають або беруть долар.

24-місячний план, однак, є не тільки найкращою угодою, яку компанія коли-небудь пропонувала, але й найдешевшою підпискою будь-якого VPN-класу верхнього рівня. Вам буде важко знайти іншого постачальника, який надасть вам доступ за $ 1,99 на місяць, не кажучи вже про той, який пропонує функції, конфіденційність та продуктивність, які робить Surfshark.

методи оплати

Що стосується способів оплати, Surfshark приймає всі стандартні форми. Основні кредитні картки та PayPal – усі, які сплачуються в одній із шести валют (AUD, CAD, CNY, EUR, GBP та USD). AliPay також доступний.

Перелік доступних варіантів оплати

А для тих, хто більше налаштований на конфіденційність, Surfshark приймає криптовалюти. Існує кілька варіантів, включаючи Beam, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Nano, TRON та XRP.

Безкоштовна пробна версія та повернення коштів для серфінгу

Ви можете отримати 7-денну безкоштовну пробну версію Surfshark на Android та iOS.

Якщо ви хочете взяти VPN для розкрутки на будь-якій іншій платформі, вам доведеться розраховувати на 30-денну гарантію повернення грошей. Протягом цього періоду ви можете вимагати повного відшкодування з будь-якої причини, звернувшись у службу підтримки.

Заключні думки

Коли ви збираєтеся проти багатьох добре зарекомендували себе компаній, ви працюєте за вас. Surfshark, однак, більше ніж вирішує проблему і готовий ходити до ніг з деякими з найбільших гравців у галузі VPN.

Так, як показав цей огляд Surfshark, тут і там є кілька питань, які ще потребують прасування.

Але, простий у користуванні та чистий клієнт, фантастична конфіденційність, чудове глобальне охоплення сервера та продуктивність, а також Netflix та Torrenting підтримують більше, ніж компенсують будь-які невеликі недоліки.

Суть полягає в тому, що Surfshark перевіряє всі поля і це дуже проста рекомендація.

Surfshark логотипОцінка:
9.2 / 10

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map