Огляд випрВПН

Логотип VyprVPNОцінка:
8,5 / 10


ВипрВПН у Швейцарії – це добре відомий постачальник VPN, який завжди вкладав значні кошти у свою технологію. Від перевіреної політики нульового ведення журналу та доброзичливого, багатофункціонального клієнта, багатого платформи до сотень швидких серверів із самокерованим керуванням та підтримки багатьох популярних потокових сервісів, VyprVPN забезпечує майже кожен фронт.

Плюси
 • Підтверджено відсутність реєстрації для повної конфіденційності
 • Відмінний вибір протоколів та параметрів шифрування
 • Сотні серверів з великою різноманітністю розташування
 • Інтуїтивний, простий у користуванні мультиплатформенний клієнт
 • Розблокує Netflix, BBC iPlayer та інші
 • Дозволяє P2P та поточний трафік
 • Хостинг власних серверів (немає сторонніх)
Мінуси
 • Не можна платити анонімно
 • Обфускація VPN недоступна в базовому плані

VyprVPN – це відомий і відомий постачальник, який існує з 2009 року. Багато з нас, однак, передавали б свою послугу протягом багатьох років з однієї простої причини: вони зберігали журнали з’єднань..

Наприкінці минулого року “ВипрВПН” оголосили, що перекидають новий листок. Тепер вони ставали VPN без реєстрації.

У той же час вони також почали модернізувати свою інфраструктуру для покращення роботи сервера та запровадили позитивні зміни в підтримці клієнтів.

Всі три починання, по крайней мере, були великими і більш ніж гарантували новий погляд на пропозицію ВипрВПН.

З цією метою в цьому огляді VyprVPN ми розберемося, наскільки працює сервіс зараз, пройдемо його основні можливості та, що найголовніше, вирішимо, чи варто за це платити.

Огляд випрВПН

Як згадувалося вище, VyprVPN існує вже давно – принаймні за галузевими стандартами VPN. Він був створений в 2009 році інтернет-фірмою конфіденційності Golden Frog.

Розташований у Швейцарії, компанія VyprVPN працює за межами приватної юрисдикції.

Якщо ви поєднаєте це з новою політикою компанії без реєстрації та оновленням інфраструктури, у вас є потенціал для безпечного, приватного, універсального VPN.

Отже, поки що ми починаємо вдало.

Особливості

Що стосується функцій, то VyprVPN пропонує хороший поєднання, що ставить його серед провідних постачальників VPN в галузі.

Це не ідеально. Жодна VPN, яку я ніколи не переглядав, ще не досяг цього. Але є не багато областей, яких хтось серйозно бракує.

Kill Switch

Перемикач на знищення – це функція, яку повинен реалізувати будь-який VPN, який варто його солі, і тут ВипрВПН не розчарує. Переважно.

Чому переважно? Оскільки ця функція, хоча вона доступна в Windows, macOS та Android, є надзвичайним упущенням на пристроях iOS.

Якщо ввімкнено перемикач захисту, а в цьому випадку він не є за замовчуванням – він відключає весь доступ до Інтернету на пристрої, якщо з’єднання VPN перерване. Його мета – запобігти випадковим витокам даних або IP-адреси, коли виникають проблеми з мережею.

У випадку з iOS, ви натомість отримуєте функцію автоматичного відновлення, яка теоретично повинна повернути VPN і працювати протягом мілісекунд, якщо з’єднання перестане.

Але це все ще залишає крихітне вікно для появи протікань, тому правильний перемикач на знищення не є.

Захист від витоку DNS

VyprVPN запобігає витоку DNS – який може бути використаний для відстеження, які веб-сайти ви відвідуєте – за допомогою DNS-серверів, які вони повністю володіють і працюють.

Ця функція включена за замовчуванням.

Ви можете вказати власні сервери DNS у налаштуваннях клієнта, якщо цього захочете. Але в переважній більшості випадків це не потрібно.

Налаштування DNS у клієнті VyprVPN

Для запису DNS-сервери VyprVPN дотримуються тієї ж суворої політики без реєстрації, що і звичайні сервери. Це добре.

Немає орендованих серверів

Дуже мало VPN володіють своїм обладнанням. Більшість серверів оренди з різних центрів обробки даних по всьому світу.

Це не стосується ВипрВПН. Вони є одним з рідкісних постачальників, які володіють усією своєю мережею.

Право власності на сервер означає, що жодна третя сторона не може легко отримати доступ до інфраструктури. Це головна перевага конфіденційності у VyprVPN над більшості конкурентів.

Хамелеонівський протокол

Щоб допомогти вам порушити мережеві обмеження та урядову цензуру, VyprVPN створив спеціальний протокол VPN під назвою Хамелеон.

Що відрізняє Chameleon від основних протоколів, таких як OpenVPN, – це те, що він переглядає метадані пакетів.

Це означає, що ваше VPN-з’єднання може пройти через більшість брандмауерів невиявленими. Сюди входять бар’єри, які використовують глибоку перевірку пакетів, щоб запобігти використанню VPN.

Діаграма того, як працює протокол «Хамелеон» VyprVPN

І це працює надзвичайно добре.

Хамелеон доступний на будь-якій платформі, крім iOS. Також для доступу потрібна передплатна підписка.

Чи працює ВипрВПН у Китаї?

Використовуючи протокол Chameleon, VyprVPN працює, навіть якщо ви стоїте за великим брандмауером у Китаї. Це вражаючий подвиг, враховуючи тривалість уряду, щоб запобігти використанню VPN.

Поки Хамелеон мав великий успіх у протистоянні всім зусиллям щодо виявлення, і ВипрВПН продовжує вносити зміни до нього, щоб зберегти такі речі..

Підтримка потокової передачі

Хоча VyprVPN не підтримує явного обходу геоблокованого вмісту, вони дуже добре в цьому. Підтримка клієнтів навіть була відомою, щоб допомогти вам підключитися, якщо у вас виникли проблеми.

Популярні потокові сервіси, такі як iPlayer BBC і Hulu BBC, добре працюють, як і багато інших людей по всьому світу.

Чи працює ВипрВПН з Netflix?

У той час, коли майже кожна компанія VPN відмовилася від роботи з Netflix, VyprVPN все ще переживає.

Кілька американських серверів, включаючи Нью-Йорк та Чикаго, без проблем підключаються до Netflix. Австралія, Канада, Японія та Великобританія також добре працювали.

VyprVPN працює з американською Netflix

Звичайно, VyprVPN не гарантує, що їхні сервери завжди працюватимуть. Жоден постачальник не робить. Але, коли я пишу цей огляд, вони, без сумніву, є одними з найкращих VPN Netflix.

Підтримка BitTorrent і P2P

Обмін файлами – це сфера, в якій нова політика виходу журналу VyprVPN по-справжньому має значення.

Раніше VyprVPN підтримував торрентінг та інші мережі P2P, але використовував журнали для передачі будь-яких скарг на авторські права користувачам своєї служби.

Якщо журнали більше не на зображенні, VyprVPN не може ідентифікувати вас і, отже, стає чорною дірою для всіх скарг.

Вони все ще включають в свої Умови положення про необхідність дотримання авторських прав. Але це трохи порожня загроза – здебільшого там для показу – оскільки у VyprVPN більше немає способу її застосувати.

Кілька одночасних з’єднань

Підписавшись на VyprVPN, вам дозволяється використовувати декілька пристроїв одночасно, використовуючи лише один обліковий запис.

Номер пристрою змінюється залежно від вашого плану підписки.

За допомогою базового плану ви можете підключити до трьох пристроїв одночасно. Якщо ви виберете план Преміум, це число підскакує до п’яти.

Інші функції Примітки

Окрім усіх перерахованих вище функцій, варто також зазначити, що VyprVPN не блокує з’єднання Tor. У той же час, Tor через VPN явно не підтримується.

У моїх тестах використання Tor ніби не викликало жодних проблем під час підключення до VyprVPN, але я також не перевіряв кожен сервер.

Суть полягає в тому, що ваш пробіг може відрізнятися, але шанси на успіх хороші.

Я також хочу зазначити, що немає подвійного з’єднання VPN. Це, однак, не так дивно, оскільки це дещо особливість ніші.

Однак, якщо подвійна VPN є однією з ваших вимог, VyprVPN не для вас. NordVPN, Surfshark і ProtonVPN всі реалізують цю функцію і є чудовою альтернативою.

Конфіденційність та безпека VyprVPN

Для багатьох з нас користувачів VPN, нічого важливішого, ніж конфіденційність та безпека, надана VPN. Це ще одна сфера, де ВипрВПН не розчаровує.

Це також область, де нещодавно VyprVPN досяг серйозного прогресу вперед, особливо завдяки новій політиці без реєстрації журналів.

Юрисдикція

Як я вже згадував раніше, компанія VyprVPN працює за межами приватної Швейцарії, як і її материнська компанія “Золота жаба”.

Обидві компанії користуються суворими законами про конфіденційність даних, які значною мірою нахиляються на користь прав людини.

Критично, Швейцарія також не пов’язана з горезвісними угодами про розподіл розвідки 5, 9 або 14 очей. Таким чином, вони ніколи не передаватимуть приватні дані в інші країни без належної процедури в їхній судовій системі.

У світі, де шпигунство відбувається скрізь, Швейцарія є чимось оазисом прав на конфіденційність.

Політика ведення журналів

З тих пір, як VyprVPN розпочав свою діяльність більше десяти років тому, вони широко відомі як постачальник, який зберігав журнали з’єднань.

Вони ніколи не стежили за тим, що роблять користувачі на своїй платформі. Однак вони відстежували, хто з’єднався, як довго і скільки даних надсилав.

Гірше, що вся збережена інформація включала реальну IP-адресу користувача. Це дозволило третім особам прив’язати когось до конкретної онлайн-діяльності.

Однак наприкінці 2018 року ВипрВПН закликав перейти до суворої політики без реєстрації. Вони навіть подали всю свою інфраструктуру на незалежний сторонній аудит, щоб довести нам, що їх трансформація завершена.

Цей аудит знайшов нульові сліди збережених даних користувачів, і VyprVPN офіційно став постачальником нульового журналу.

Власник сервера

Як я торкався раніше, VyprVPN володіє всіма їх серверами. Це дає їм природну перевагу безпеки перед більшістю інших сервісів, які вирішили взяти напрокат своє обладнання.

VyprVPN має жорсткий контроль над тим, хто може отримати доступ до свого обладнання, зробивши машини фізично безпечнішими.

Для нас, користувачів, це означає, що менший ризик потрапляння наших даних в інші руки.

Стандарти протоколу та шифрування

Хоча VyprVPN не дозволяє будь-яким чином змішувати та співставляти протоколи та стандарти шифрування, вони пропонують кілька чудових комбінацій.

Наявність деяких з цих пар залежить від платформи, і я зателефоную це в будь-який час.

 • PPTP

  PPTP – найстаріший і широко підтримуваний VPN-протокол. Це також абсолютно невпевнено, коли було піддано компромісу ще в 1998 році.

  VyprVPN пропонує PPTP із 128-бітним шифруванням виключно для підтримки застарілих пристроїв та апаратних засобів, які не можуть використовувати OpenVPN і лише в Windows.

  Інакше кажучи, це там, але його слід уникати будь-якою ціною.

 • L2TP / IPSec

  Для захисту даних, які він несе, протокол L2TP / IPSec використовує 256-бітове шифрування AES з подвійною інкапсуляцією.

  Це високобезпечний і широко підтримуваний стандарт, який вважається непорушним.

  Він також має перевагу у використанні багатопотокового механізму шифрування та дешифрування, тому на більш новій техніці це може бути просто найшвидший доступний протокол VPN.

  L2TP / IPSec можна використовувати на клієнтах Windows, macOS та iOS.

 • OpenVPN

  OpenVPN вважається золотим стандартом VPN-протоколів. Це відкритий код, повністю захищений і швидко палає.

  Ви можете вибрати або 256-бітне, або 160-бітове шифрування. Перший більш безпечний, другий швидший (хоча все-таки досить безпечний).

  Однак випрВПН не дозволяє вибирати між TCP або UDP. Він постійно використовує UDP.

  В цілому OpenVPN є найкращим протоколом із доступних опцій, особливо через нестабільне підключення до Інтернету.

  Для більшості з нас це має бути протокол вибору. VyprVPN погоджується і зробив це за замовчуванням у всіх версіях свого клієнтського додатка, де він реалізований.

 • Хамелеон

  Як уже згадувалося, Хамелеон – це користувальницький затуманений VPN протокол VyprVPN. Він заснований на OpenVPN і використовує 256-бітове шифрування для захисту ваших даних.

  Основна відмінність полягає в тому, що протокол Chameleon також переписує інформацію заголовка, щоб перемогти методи блокування VPN, такі як глибока перевірка пакетів.

  Функціонально Хамелеон настільки ж безпечний, як і OpenVPN. Але, оскільки йому потрібно трохи більше накладних витрат, щоб витягнути затьмарення, воно буде незначно повільніше.

  Chameleon доступний на всіх платформах, крім iOS, але тільки якщо ви підписалися на план Premium.

DNS-витоки

Щоб переконатися, що випадок випромінювання DNS не містить DNS і не виявляє приватної інформації, я запустив свою стандартну батарею тестів. Я перевірив клієнтів Windows, macOS та Android.

У всіх випадках ВипрВПН проходив з літаючими фарбами.

VyprVPN, пройшовши тест на витік DNS

Немає витоків IPv4 або IPv6, в тому числі через WebRTC. Клієнти також ніколи не використовують нічого, окрім приватних серверів DNS VyprVPN.

Іншими словами, VyprVPN є безпечним та надійним та робить велику роботу щодо захисту та збереження вас анонімними в Інтернеті.

Програми та клієнти

VyprVPN пропонує підтримку багатьох пристроїв, підключених до Інтернету. У них є спеціально створені програми для Windows, macOS, Android та iOS. Ви також можете вручну налаштувати з’єднання зі службою на деяких маршрутизаторах, смарт-телевізорах та комп’ютерах, що працюють на Linux.

У сукупності це означає, що важко знайти пристрій, не сумісний з VyprVPN.

Спеціальні програми досить однакові за своїм зовнішнім виглядом та відчуттям на всіх платформах. Вони також інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні.

Порівняння клієнтів Windows, macOS та Android VyprVPN

Всі розширені функції акуратно витягнуті в меню налаштування. Вони не перешкоджають щоденному користуванню, але до них легко отримати доступ, коли вам це потрібно.

Тут все – від підключення до програми та варіантів комутатора до вибору протоколу та налаштувань DNS.

Огляд меню налаштування клієнта VyprVPN

Томатна підтримка

VyprVPN також виділяється вище за більшість інших постачальників, пропонуючи індивідуальну збірку популярної мікропрограми маршрутизатора Tomato, яка має вбудоване програмне забезпечення VPN.

Якщо ви володієте підтримуваним маршрутизатором, все, що вам потрібно зробити, – це пропустити його, підключити його до Інтернету, і ви автоматично отримаєте мережевий VPN.

Прошивка навіть дозволяє контролювати, які пристрої використовуватимуть VPN-з’єднання, роблячи конфігурацію кожного пристрою.

Місцезнаходження сервера VyprVPN

Виходячи лише з чисельності – 700+ серверів у 73 місцях та 64 країнах – VyprVPN може пишатися своєю серверною мережею.

Але що ще більше вражає той факт, що, на відміну від майже всіх конкурентів, вони володіють своїм обладнанням.

З Європи та Азії до Америки, там розташоване кожне місце, яке переважна більшість із нас може хотіти. Повний список серверів VyprVPN можна переглянути тут.

Вибираючи сервер для підключення до клієнта, ви можете шукати список за країною або – у випадку, якщо в одній країні є кілька місць. Ви також можете позначити зірки своїми улюбленими місцями на потім.

Екран вибору сервера у клієнті VyprVPN

Список серверів можна сортувати за регіонами, країною або швидкістю.

Тут термін швидкість може бути дещо помилковим і викликати деяку плутанину. Це фактично являє собою затримку.

Затримка не є показником того, як швидко ви можете завантажувати дані з сервера. Натомість він говорить про те, як швидко сервер реагує після того, як ви надіслали на нього запит.

Як швидко ВипрВПН?

ВипрВПН досить швидкий. Насправді вони навіть склали мій найшвидший список VPN.

Швидкість передачі в усьому платі є більш ніж достатньою навіть для таких заходів із високою пропускною здатністю, як торрент або потокове відео 4K, не кажучи вже простий веб-перегляд.

Нижче представлено вибірку з восьми місць, які я перевірив під час мого всебічного тесту на швидкість ВипрВПН. Найкращий сервер був обраний функцією “Найшвидший сервер” клієнтського додатка.

Кращий сервер
Найвищі результати тестування швидкості сервера VPN на VyprVPNЗ VPN Найвищі результати тесту на швидкість базової швидкості у VyprVPNНемає VPN
Сполучені Штати
Результати випробувань швидкості сервера VPN на сервері VyprVPNЗ VPN VyprVPN Об'єднує результати випробувань за базовою швидкістю штатівНемає VPN
Нідерланди
Результати тестування швидкості сервера VPN на сервері VyprVPN НідерландиЗ VPN Результати випробувань за швидкістю базової швидкості у ВипрВПН НідерландиНемає VPN

Можливо, ви помітили велику розбіжність між VPN та відсутністю результатів VPN. Це тому, що я навмисно перевіряю швидкість із підключенням до Інтернету набагато швидше, ніж те, з чим може впоратися будь-який постачальник VPN.

Використовуючи підключення на 500 Мбіт / с і 100 Мбіт / с, я гарантую, що ми бачимо справжню швидкість, яку може запропонувати сервер, а не ті, що обмежені обмеженнями мого провайдера..

Обслуговування клієнтів

Раніше VyprVPN був відомий дещо нестабільною підтримкою клієнтів. Хороша новина полягає в тому, що вони, схоже, отримали повідомлення та дали серйозну модернізацію відділу підтримки.

Щоб перевірити їх, я надсилав запитання їхній службі підтримки в три різні дні дня. Щоразу я мав відповідь менш ніж за п’ятнадцять хвилин.

Це ставить час відгуку VyprVPN серед кращих із будь-якої послуги VPN, яку я переглянув.

Хоча час відповіді – це лише половина бою. Наскільки добре обробляються запити на підтримку, теж є питання.

У моєму випадку я знайшов відповіді, які мені здаються корисними, хоча й не ідеальними.

Звичайно, не саботувавши моє VPN-з’єднання, важко було зрозуміти, наскільки технічно вмілий персонал VyprVPN. Але вони є власними працівниками і, здається, добре знають своє програмне забезпечення.

На веб-сайті VyprVPN також є досить ретельний розділ самодопомоги з більш ніж достатньою інформацією для вирішення найбільш основних проблем.

Скільки коштує ВипрВПН?

Більшість постачальників VPN вважають за краще пропонувати єдиний план з декількома тривалами передплати. VyprVPN знижує цей тренд і пропонує два типи підписки: Basic та Premium.

Кожен можна купувати щомісяця або щорічно. Якщо ви виберете останнє, ви заощадите близько 50% протягом року.

Огляд цінового плану VyprVPN

Найбільша різниця між двома планами – окрім їх вартості – полягає у тому, до яких функцій ви маєте доступ.

Абоненти базового плану отримують до трьох одночасних підключень пристрою та необмежену кількість даних.

Абоненти преміум-класу можуть підключити до п’яти пристроїв одночасно, а також отримати доступ до протоколу «Хамелеон».

Для більшості з нас основного плану має бути багато – виняток, якщо у вас є багато пристроїв для підключення або ви сидите за обмежувальним брандмауером.

Ви можете оплатити передплату за допомогою будь-якої основної кредитної картки, PayPal або UnionPay.

На жаль, VyprVPN не бере платежів за криптовалюту, тому одержимий конфіденційністю серед нас може не радувати тут.

Усі підписки мають право на безумовну 30-денну гарантію повернення грошей. Якщо з будь-якої причини ви не задоволені послугою, просто надішліть запит до служби підтримки клієнтів на відшкодування протягом 30 днів після здійснення першого платежу.

Все-в цілому, VyprVPN пропонує гідну цінність за те, що вони беруть на себе, особливо враховуючи багато вдосконалень, які вони внесли для подолання своїх колишніх слабких місць.

ВипрВПН безкоштовна пробна версія

До недавнього часу VyprVPN пропонував триденну безкоштовну пробну версію. Це вже не так.

Коли безкоштовна пробна версія пройшла, гарантії повернення грошей не існувало. Ми мали лише ці три дні, щоб вирішити, чи потрібна нам послуга – не обов’язково багато часу.

На основі відгуків користувачів, VyprVPN вирішив скасувати безкоштовну пробну версію і замість цього вибрав обмежену в часі гарантію повернення грошей, яка є маршрутом, який проходять майже всі провайдери.

Огляд ВипрВПН Заключні думки

Вирішуючи дві найяскравіші їхні слабкі сторони – ведення журналів та неякісне обслуговування клієнтів – VyprVPN став надійним варіантом VPN.

Вони пропонують відмінне клієнтське додаток, широку підтримку пристроїв, безліч протоколів, швидку швидкість і навіть володіють кожною частиною своєї серверної мережі для підвищення фізичної безпеки. Не багато інших постачальників надають вам усі ці речі.

На додаток до цього, ВипрВПН пройшов додаткову милю, щоб перевірити свої претензії без реєстрації сторонніми сторонами. Це також робиться декілька провайдерів.

Єдиними недоліками, які я виявив під час свого огляду, є кілька відсутніх функцій клієнта iOS та відсутність варіантів оплати криптовалюти. Якщо будь-який із вас важливий, перегляньте мій список найкращих VPN для можливих альтернатив.

Суть полягає в тому, що я не міг цього зробити так само, як рік тому, я тепер легко можу рекомендувати VyprVPN.

І кудо їм за внесення змін, які вони зробили. Це була нелегка робота, і вони виконали надзвичайно добре.

Логотип VyprVPNОцінка:
8,5 / 10

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me