Огляд випрВПН (2020)

vyprvpn логотип хв


VyprVPN належить материнській компанії Golden Frog, яка базується в Швейцарії. Ця країна має довгу історію захисту приватного життя в Інтернеті, майже з найдавніших днів Інтернету.

Golden Frog на своєму веб-сайті розповідає, що компанія була заснована в 1994 році в пряму відповідь на сумнозвісний інцидент Room 641a. Цей скандал пов’язаний з тим, що АНБ незаконно потрапило в АТ&Мережа з метою проведення спостереження за приватними громадянами.

Коли люди, які заснували Золоту жабу, дізналися про інцидент, вони негайно подали скаргу до FCC. На жаль, їхні протести залишилися без відповіді. Тоді вони вирішили вжити заходів для себе.

Враховуючи прихильність Золотої Жаби та Швейцарії до конфіденційності в Інтернеті, здавалося б, що VyprVPN – це досить надійний сервіс, який надає вам всю потрібну вам анонімність.

Вони роблять чесну роботу, але є набагато кращі VPN.

Огляд випрВПН

Особливості інформації
Корисність: Простий у використанні
Політика ведення журналів: Політика нульового журналу
Розмір сервера: 700 ++ серверів
Розподіл сервера: 70 ++ локацій
Підтримка: 24/7 Підтримка прямого чату
Торрент: Дозволено
Потокове передавання: Дозволено
Протокол VPN та шифрування: Протокол OpenVPN, PPTP, IPSec та L2TP; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира: Швейцарія
Ціна: $ 3,75 / місяць
Офіційний веб-сайт: https://www.vyprvpn.com

Безпека та шифрування

векторне зображення для шифрування данихКожен, хто вирішить використовувати VPN, напевно, стурбований їх приватним життям. Їм не подобається, що ідея їх постачальника Інтернет-послуг може відстежувати весь їх веб-трафік. Крім того, у них є стурбованість щодо хакерів та інших злочинців, які можуть спробувати вкрасти їх інформацію.

Завдання будь-якої гідної VPN – не допустити того, щоб будь-яка особа чи юридична особа змогла проскочити через плече під час перегляду. Це означає, що обраний вами VPN повинен пропонувати дійсно сильне шифрування і надійний протокол VPN.

Протокол VPN – це інструмент, за який відповідають забезпечення анонімності та конфіденційності. Доступно багато різних протоколів, але, безумовно, найбільше цінується OpenVPN. OpenVPN, по суті, вважається створеним та підтримуваним співпрацею фахівців з кібербезпеки у всьому світі непорушний.

OpenVPN – це саме той протокол, який ви отримуєте з VyprVPN. Це налаштування за замовчуванням, хоча ви можете обрати один з альтернативних протоколів, таких як IPSec, L2TP та PPTP. Незалежно від того, який протокол ви обрали, ви отримаєте користь від 256-бітного шифрування AES, золотий стандарт шифрування що довіряють федеральним урядам, правоохоронним органам та військовим діячам по всьому світу.

безпека випрппн

Оскільки Golden Frog та VyprVPN інтенсивно присвячені конфіденційності в Інтернеті, вони також є розробили фірмову технологію, яку вони називають Хамелеон. Цей інструмент призначений для обходу сканування глибоких перевірок пакетів метаданих які попереджають певні органи про використання приватною особою VPN.

Ці глибокі перевірки пакетних перевірок часто використовуються тоталітарними урядами в таких місцях Китай і Північна Корея щоб громадяни не використовували VPN. Для людей, які проживають у цих країнах, додатковий захист Хамелеона може означати різницю між життям та смертю. Це особливо важливо, якщо ви боїтесь і хочете зупинити витоки DNS.

Серверна мережа VyprVPN

Багато людей, які не є новими VPN, не усвідомлюють, що може змінити широка серверна мережа. Чим більше серверів має VPN, тим менше клієнтів направляється через кожен сервер.

Більшість серверів зазвичай переводять на швидше обслуговування.

vyprvpn сервериЯкщо в різних географічно різноманітних регіонах є декілька серверів, також є більший шанс, що ви знайдете сервер, близький до вашого фізичного місцезнаходження. Це важливо, оскільки це має означати швидше швидкість передачі даних.

ВипрВПН закінчилася 700 серверів розподілений поперек 70 локацій. У порівнянні з деякими найбільш високо оціненими VPN, 700+ серверів не надто похвалитися. Справді великі гравці в бізнесі мають кілька тисяч серверів, які розповсюджуються майже в кожній країні.

Все-таки 700 серверів VyprVPN є досить поважний, і вони мають гарне географічне різноманіття. Їх місця включають навіть країни з репресивними урядами, такі як Росія, Китай та Туреччина. Північна та Південна Америка, Європа, Азія, Африка та Близький Схід мають усі кілька серверів так само.

Чи сумісний VyprVPN з BitTorrent або P2P?

ВипрВПН говорить про це вони не контролюють будь-який веб-трафік. Це означає, що ніхто з компанії не перевіряє ваш обліковий запис, щоб побачити, чи торрент ви чи використовуєте інші методи спільного використання файлів P2P.

Насправді вони заявляють, що вони ставляться до всього веб-трафіку однаково.

ВипрВПН з NetflixПроте вони просять, щоб усі дотримувалися місцевих законів про авторські права. Багато людей мали своє рахунки скасовані після того, як Golden Frog отримав від власника авторських прав повідомлення про порушення авторських прав.

Підсумок полягає в тому, що вам слід з обережністю поводити торрент на VyprVPN або шукати іншу службу, яка перетворює більше a закривати очі на цю діяльність. Це особливо важливо, якщо ви не знаєте, як торгує незаконним у вашому населеному пункті.

Що стосується Netflix, американські сервери VyprVPN не мали проблем із доставкою. Вистава була швидко та повністю розблоковано. Те саме не можна сказати для серверів, які тестувались у Європі, Канаді та Нідерландах. Усі вони були заблоковані, тому якщо перегляд Netflix – це ваша головна проблема, вам краще скористатися іншою VPN.

Результати тесту на швидкість за допомогою VyprVPN

ВипрВПН запропонував кілька гарненьких гідні результати в тесті на швидкість. Швидкість важлива для будь-якого VPN. Чим швидше швидкість передачі даних, тим менше часу ви витратите на очікування завантаження вмісту. Використання повільного VPN гарантує розчарування. В ідеалі ви не помітите значного уповільнення, використовуючи високоякісний VPN.

VyprVPN майже так само добре виступив у швидкості тестів одних з кращих постачальників VPN. Бенчмарк тестування дав результати завантаження 98,71 Мбіт / с. Швидкість завантаження була трохи повільнішою – 53,00 Мбіт / с.

Підключення до сервера VyprVPN в ЄС призвело до завантаження у 74,48 Мбіт / с і завантажень у розмірі 35,88 Мбіт / с. Загалом це було уповільненням лише 24 відсотки. Зважаючи на те, що деякі VPN повільно скорочують швидкість передачі даних, ця ефективність була непоганою.

Речі сповільнилися під час підключення до сервера в Нью-Йорку. Завантаження були зараз 51,09 Мбіт / с із завантаженням 3,17 Мбіт / с.

Приблизно стільки ж був і сервер у Гонконзі. Результати 54,29 Мбіт / с для завантаження і 8,22 Мбіт / с для завантажень ми не були дуже вражаючими, але, звичайно, було і гірше.

Забезпечено американський сервер у Лондоні завантажити результати 70,46 Мбіт / с і завантажень з 37,47 Мбіт / с.

Результати тесту на швидкість показують, наскільки оптимізовані сервери VypyVPN в ЄС. Їх американські сервери є куди повільніше. З новими учасниками на ринок, Швидкість VyprVPN не збігається більше, якщо ви не в Європі. Навіть якщо ви в Європі, там є швидші VPN.

Чи підтримує журнал VyprVPN?

Якщо що, ВипрВПН Політика конфіденційності – це викуповий фактор. Враховуючи прихильність компанії до всього, що стосується конфіденційності в Інтернеті, ви очікували, що цей VPN буде дотримуватися суворої політики нульового журналу, і ви не будете розчаровані..

VyprVPN – це перша в світі публічно ревізована служба VPN без журналу.

Це те саме, що ви очікуєте від найповажніших VPN. Ви використовуєте VPN для не дозволяйте провайдеру відстежувати вашу онлайн-діяльність. Звідси випливає, що ви б не хотіли, щоб ваше VPN займало їх місце, зберігаючи записи вашої історії переглядів, публікацій у соціальних мережах та інших даних.

VPN, які найбільше присвячені наданню загальна анонімність в Інтернеті зробіть це, не зберігаючи жодної документації своїх клієнтів. Це може включати не запитувати імена та адреси електронної пошти. Багато постачальників VPN навіть проходять додаткову милю, роблячи можливі виплати за біткойн та інші криптовалюти. Це означає, що немає жодних підстав для розголошення будь-яких особистих даних у VPN.

Журнали, які часто зберігаються постачальниками VPN, не збираються ВипрВПН

журнал конфіденційності vyprvpn

Незважаючи на те, що “Золота жаба”, головна компанія “ВипрВПН”, перебуває у Швейцарії та знаходиться поза досяжністю шпигунських мереж “П’ять очей”, “Дев’ять очей” та “14 очей”, це не означає, що в країні немає всіляких законів щодо збереження записів.

Справжній захисник конфіденційності добре би продовжував оглядатися.

Скільки коштує ВипрВПН?

Ціноутворення випрВПН

Клієнти вибирають між двома рівнями обслуговування, або ВипрВПН, або ВипрВПН Преміум. Нижній рівень витрат $ 9,95 щомісяця з розкішною послугою $ 12,95 на місяць. На нижньому рівні ви отримуєте лише три одночасних з’єднання. П’ять доступні на верхньому рівні. Це великий страйк проти ВипрВПН з тих пір найбільш рекомендовані VPN дозволяють п’ять підключень за будь-яку ціну.

Чи є VyprVPN рекомендованою VPN?

ВипрВПН багато для цього працює. Результати тесту на швидкість були респектабельними—Найменше із серверами ЄС. Вони мають хороше шифрування та політику без реєстрації. Однак обмеження на одночасне підключення та швидкість швидкості роботи на багатьох серверах означає, що це так важко рекомендувати їх.

Люди, які хочуть використовувати VPN для захисту своєї конфіденційності в Інтернеті, могли б зробити набагато краще сервісом, який пропонує більше і навіть може коштувати трохи дешевше. Дозвольте нам вказати вас в правильному напрямку – ознайомтеся з нашими відгуками Surfshark і NordVPN. Ми обіцяємо ви не розчаруєтесь.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me