Огляд VPN Windscribe (2020)

плоский логотип вітрів


Якщо ви не доцільно ставитися до інших міркувань, то, можливо, Windscribe – це вірний VPN для вас.

Це тому, що Windscribe – одна з небагатьох відносно надійних VPN-компаній пропонуємо безкоштовну версію її послуг. Звичайно, ви обмежені, на скільки серверів можна підключитися і скільки даних ви можете використовувати, але це може бути цілком прийнятно для деяких користувачів.

Для інших, Windscribe – це основна послуга VPN. У них є і хороші моменти, і деякі погані. Ви отримуєте протокол OpenVPN, який рекомендується разом із 256-бітним шифруванням AES. Дозволені торрентінг та обмін файлами та їх Іноді функціонують конкретні сервери Netflix як рекламується.

Однак у них обмежена серверна мережа, особливо якщо ви використовуєте безкоштовну версію послуги. Вони також знаходяться в Канаді, що дехто може вважати недоліком.

Це тому, що Канада є член з Мережа з п’ятьма очима, розвідувальний союз, в якому входять також США, Австралія, Нова Зеландія та Великобританія. Усі ці країни часто діляться між собою інформацією про розвідку, це означає, що якщо одне урядове відомство виявить вашу Інтернет-діяльність та особисті дані, вся ця інформація незабаром буде розповсюджена у численних урядових базах даних. Це не особливо перспективно для того, хто вважає за краще залишатися приватним та анонімним.

Проблема полягає в тому, що країни, які належать до цього альянсу, та інші подібні до нього, як правило, мають закони про збереження даних. Це означає, що провайдерам і деяким VPN, можливо, доведеться реєструвати певні дані та зберігати їх протягом певного періоду часу.

Ці дані можуть бути вразливими для злому або можуть бути предметом повістки в кримінальній справі. Якщо це звучить як погана новина для вас, вам, ймовірно, варто скористатися VPN, який має штаб-квартиру в країні, яка не має п’яти очей, або навіть в мережі, яка не належить до 14 Очей. Деякі найкращі VPN, доступні сьогодні, відповідають цьому опису, такі як Nord та Express.

Якщо вас не турбує домашня база Канади Windscribe, то, можливо, ви захочете дізнатися про неї більше. Деякі з хороших новин полягають у тому, що послуга є сумісний з багатьма пристроями. Люди, на яких працюють Mac, Windows, Android, iOS та Linux, не повинні мати проблем.

Крім того, вони мають розширення для Firefox, Chrome і навіть Opera. Ви також можете оцінити, що є різні програми для смарт-телевізорів. Іти разом з цим розмаїттям можна підключити необмежену кількість пристроїв до Windscribe.

Це особливо велика частина їх сервісу, що є рідкістю навіть серед деяких найкращих VPN, рекомендованих справді вашими.

Сумісність програми Windscribe

Якщо вам подобається, ви можете підключити Windscribe VPN до маршрутизатора, що значно полегшує підключення всіх пристроїв. Після встановлення на маршрутизатор ваші ігрові приставки також можуть бути підключені до Windscribe, ще один певний плюс.

Ще одна перевага, яку ви можете оцінити – це Вітряний лист справді зручний для користувачів. Навіть у нових користувачів VPN люди, мабуть, матимуть невеликих труднощів із встановленням та запуском. Однак, можливо, буде потрібно змінити деякі конфігурації як налаштування безпеки та шифрування за замовчуванням не є оптимальними.

Зрештою, Windscribe був досить повільним, і це стосується і платної версії. Якщо швидкість викликає занепокоєння або якщо ви плануєте робити багато торрентів, це, мабуть, не є правильним постачальником VPN для вас. Їх серверна мережа також невелика, що також означає, що ця послуга, ймовірно, матиме обмежене звернення.

Огляд вітрозапису

Особливості інформації
Корисність:Простий у використанні
Політика ведення журналів:Немає ідентифікаційних журналів
Розмір сервера:480 ++ серверів
Розподіл сервера:66 країн
Підтримка:Автоматизована підтримка чату
Торрент:Дозволено
Потокове передавання:Дозволено
Протокол VPN та шифрування:Протокол OpenVPN; 256-бітове шифрування AES
Штаб-квартира:Канада
Ціна:$ 4,08 / місяць
Офіційний веб-сайт:https://windscribe.com

Безпека та шифрування

налаштування протоколу вітрівНайвідоміші протоколи VPN доступні на Windscribe. OpenVPN вважається головним серед них. Інші рекомендовані протоколи – IKEv2 та SOCKS5. Незважаючи на OpenVPN користується найкращою репутацією безпеки на планеті, Windscribe робить IKEv2 протоколом за замовчуванням.

Це не має сенсу, оскільки незвично бачити, як OpenVPN описується як галузевий стандарт. Використовуючи OpenVPN з Windscribe, ви отримуєте шифрування 256-бітного шифру AES, яка також визнана найкращою з доступних.

Це шифрування включає 4096-бітний ключ RSA, а також аутентифікацію SHA512. Якщо ви – професіонал із безпеки ІТ, то знаєте, що це потрібний рівень шифрування.

Якщо ви не професіонал ІТ-безпеки, вам все одно повинен бути доступ до найкращого доступного шифрування, не поспішаючи зі значеннями за замовчуванням. Люди, які не є новими VPN, напевно, можуть зрозуміти це, але чому це не OpenVPN, за замовчуванням?

Тестування на витоки та віруси не виявило проблем. Завантажувати та користуватися Windscribe безпечно на будь-якому пристрої вашого будинку.

Місцезнаходження сервера Windscribe

Windscribe говорить, що вони майже володіють 500 серверів приблизно в 50 країнах. Це не надто погано, але в порівнянні з високоякісними VPN, не варто похвалитися.

Багатьом найповажнішим компаніям VPN NordVPN, мають масову мережу з понад 3000 серверів. Ще краще, що ці сервери поширюються у понад 100 країнах. Шанси на те, що ви зможете знайти поруч із вами сервер, набагато більше, ніж з одним із цих сервісів.

меню розташування сервера windscribe

Варто зазначити, що якщо ви перейдете з безкоштовним обліковим записом Windscribe, то у вас буде доступ лише кілька серверів. Вони знайдені в Канаді, США, Великобританії, Гонконгу, Франції, Німеччині, Нідерландах, Швейцарії, Норвегії та Румунії. Сервери в інших країнах є зарезервовано для використання платними клієнтами.

У цей список включені багато європейських країн. До них належать Італія, Ірландія, Іспанія, Швеція, Данія, Польща, Австрія, Чехія, Угорщина, Фінляндія та інші. У Windscribe є навіть сервери в Росії. Мексика також входить до списку, як і південноамериканські країни Бразилія, Колумбія та Аргентина.

Покриття в Африці включає Південну Африку та Лівію, що є незвичним вибором. Близькосхідні країни Ізраїль та Туреччина також мають сервери. В Азії компанія може похвалитися серверами в Гонконгу, Японії, Сінгапурі, Південній Кореї, Малайзії, В’єтнамі та Таїланді. Австралія, Нова Зеландія та Індонезія також мають сервери.

сервери вітрозапису

Використання BitTorrent або P2P з VPN Windscribe

Файлоутворювачі та шанувальники торрентів будуть раді почути, що у Windscribe немає проблем із вами, займаючись улюбленими онлайн-заходами. Підручники на веб-сайті допоможуть вам налаштувати вашу систему для торрентінгу на таких клієнтах, як VUZE, uTorrent і Deluge.

вектор потокових послугОднак варто зазначити, що не всі Сервери Windscribe сумісні з P2P та торентами. Перш ніж вирішити, чи підходить ця послуга для вас, погляньте на розташування серверів з підтримкою P2P.

Перегляд фільмів і телебачення через потокові послуги популярний в наші дні. Netflix вважається лідером у цій галузі. Цілком очевидно, що ви, можливо, захочете переглянути цю послугу потокової передачі під час використання VPN.

На жаль, Netflix не любить, щоб люди використовували VPN для перегляду вмісту. Це тому, що використання VPN дозволяє вам виглядати, як ви перебуваєте в іншому місці, ніж там, де ви є насправді. Відповідно, ви можете отримати доступ до контенту Netflix з обмеженим регіоном, і це може порушити численні контракти.

Netflix вдало заблокував людей, що використовують VPN, від їх сервісу. Вони змогли запобігти перегляду Netflix під час перегляду одного з типових серверів Windscribe.

Однак, ця VPN має спеціальні сервери, які ввімкнено для використання з Netflix. Сервери з назвою “Windflix”, ці альтернативи працюють як принадність для потокової передачі.

Результати випробувань швидкості VPN

Використання Windscribe сповільнить швидкість передачі даних. Звичайно, це стосується всіх VPNS, але топ-VPN сповільнить ваш зв’язок набагато менше, ніж нижчі.

На жаль, Windscribe – одна з таких. Середня швидкість завантаження та завантаження істотно сповільнилася на 50 відсотків за допомогою Windscribe. Швидкість тестування без VPN становила 98,71 Мбіт / с для завантаження та 53,00 Мбіт / с для завантаження.

Все це змінилося, коли був підключений Windscribe.

Цей сервер в Нідерланди забезпечили завантаження 42,97 Мбіт / с та завантаження всього 5,12 Мбіт / с. Речі погіршився при підключенні до сервера в США. З швидкістю завантаження 29,74 Мбіт / с і швидкістю завантаження 2,07 Мбіт / с було зрозуміло, що очікування підключення Windscribe стане проблемою..

результат випробування швидкості вітрозапису

Потім, у Великобританії був сервер. Швидкість завантаження 17,25 Мбіт / с була на 82 відсотки повільніше, ніж орієнтир, тоді як швидкість завантаження 4,86 ​​Мбіт / с була на 91 відсоток повільнішою.

Ці результати тесту на швидкість були досягнуті під час використання «преміального» рахунку. Це означає, що за це жорстоке дійство обміняли гроші.

Важко уявити, якими невтішними будуть результати з безкоштовним обліковим записом, який забезпечує доступ до кількох серверів. Якщо швидкість для вас взагалі важлива, то вам краще буде скористатися послугою, яка отримує кращі відгуки VPN щодо швидкості передачі даних..

Політика ведення журналів VPN

Найкращі протоколи VPN та шифрування у світі нічого не означають, якщо ваш VPN веде журнали щодо вашої діяльності та особи. Деякі тінисті VPN продають цю інформацію рекламним та маркетинговим фірмам. Інші зберігають це, щоб вони могли продавати вам ринок. Ці журнали можуть також використовуватися урядовими органами у кримінальному розслідуванні.

Хороша новина полягає в тому, що Windscribe каже, що вони не ведуть журналів щодо своїх клієнтів. Вони можуть відстежити, яку пропускну здатність ви використовували, особливо якщо ви перебуваєте у вільному плані, який отримує лише заздалегідь визначений обсяг даних щомісяця. Що стосується інших записів, вони зберігають їх лише для близько трьох хвилин.

Підсумок такий вам не доведеться турбуватися про ведення журналів щодо вашої онлайн-діяльності. Також Windscribe не зберігає купу вашої особистої інформації на сервері, де вона може бути зламана.

Варіанти ціноутворення для VPN Windscribe

Можна користуватися Windscribe без будь-яких витрат. Однак цей варіант надзвичайно обмежений. Ви можете використовувати лише 10 ГБ даних щомісяця. Якщо ви є великим користувачем Інтернету, ви швидко отримаєте квоту щомісяця.

Крім того, ви матимете доступ лише до кількох серверів. Вони розташовані в Канаді, США, Великобританії, Гонконгу, Франції, Німеччині, Нідерландах, Швейцарії, Норвегії та Румунії. Потенційні користувачі, які живуть в інших регіонах, швидше за все, не отримають достатньо хорошої продуктивності, щоб зробити Windscribe розумною азартною ігровою ситуацією.

Користувачі, які вирішили перейти на один із платних планів програми «Про» виграш доступ до всієї мережі Windscribe, хоча це набагато менш вражаюча мережа, ніж та, яку надають найкращі VPN. Щомісячний план коштує дев’ять доларів щомісяця. Це досить дорого, особливо в порівнянні з іншими VPN, які мають набагато більше серверів, краще покриття та кращі результати тесту на швидкість, але не коштують стільки.

Ви можете заощадити за допомогою щорічного плану, який коштує приблизно 4,08 доларів на місяць. Цей план виставляється щорічно на $ 49.

Або ви можете придбати два роки наперед. Вартість 3,70 дол. На місяць, загальна сума 89 доларів США нараховується один раз на 24 місяці. Люди, які обирають цей план, також отримують шестимісячну підписку на Dashlane, відмінного менеджера паролів.

діаграма цін вітрозапису

Перш ніж взяти на себе будь-який платний план за допомогою Windscribe, корисно зрозуміти їх політику повернення коштів. Щойно ви заплатили, у вас є лише три дні, щоб передумати. Якщо ви за ці три дні використали більше 10 ГБ даних, можливо, вам не пощастить.

Це не сама великодушна політика повернення коштів. Краще протестувати цього постачальника як безкоштовну послугу. Купуйте план лише в тому випадку, якщо безкоштовна послуга для вас справді хороша.

Політика повернення коштів

Рекомендовано Windscribe VPN?

Завдяки відносно високій вартості та низькій продуктивності при тестуванні швидкості, важко рекомендувати Windscribe. Також майте на увазі, що їх політика на відшкодування є досить жахливою і що їх серверна мережа навряд чи велика.

Якщо вам потрібне більш економічне рішення, дозвольте нам вказати вас в правильному напрямку. Перегляньте наші відгуки про Surfshark і NordVPN за ковток свіжого повітря. Обидва сьогодні залишаються найкращими розглянутими VPN, і це з багатьох причин. Ціна, продуктивність та швидкість – помітні покращення порівняно з тими, які пропонує Windscribe. Побачте самі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me