VPN pārskats (2020)

vējrakstu logotipa kvadrāts


Ja esat apzinās izmaksas pirms citiem apsvērumiem, iespējams, ka Windscribe ir jums piemērotākais VPN.

Tas ir tāpēc, ka Windscribe ir viens no nedaudzajiem salīdzinoši uzticamajiem VPN uzņēmumiem piedāvā bezmaksas versiju no saviem pakalpojumiem. Protams, jūs esat ierobežots, cik daudz serveru varat izveidot savienojumu un cik daudz datu varat izmantot, taču tas dažiem lietotājiem varētu būt pilnīgi pieņemams..

Citiem Windscribe ir pamata VPN pakalpojums. Viņiem ir dažas labas un dažas sliktas puses. Jūs saņemat ieteicamo OpenVPN protokolu kopā ar AES 256 bitu šifrēšanu. Ir atļautas vilkšana un failu apmaiņa, kā arī to Dažreiz darbojas ar Netflix saistīti serveri kā reklamēts.

Tomēr viņiem ir ierobežots serveru tīkls, it īpaši, ja jūs izmantojat pakalpojuma bezmaksas versiju. Viņi arī atrodas Kanādā, ko daži var uzskatīt par neizdevīgu stāvokli.

Tas ir tāpēc, ka Kanāda ir biedrs no Piecu acu tīkls, izlūkošanas alianse, kurā ir arī ASV, Austrālija, Jaunzēlande un Lielbritānija. Visas šīs valstis bieži apmainās ar izlūkošanas datiem savā starpā, kas nozīmē, ka, ja viena valdības aģentūra atklāj jūsu darbību internetā un personas datus, visa šī informācija drīz tiks izplatīta daudzās valdības datu bāzēs. Tas nav īpaši daudzsološi kādam, kurš labprātāk paliktu privāts un anonīms.

Problēma ir tā, ka valstīm, kuras pieder šai aliansei un citām, piemēram, tai, parasti ir likumi par datu saglabāšanu. Tas nozīmē, ka ISP un dažiem VPN var nākties reģistrēt noteiktus datus un tos saglabāt noteiktu laika periodu.

Šie dati var būt neaizsargāti pret uzlaušanas iespējām vai arī tos var pakļaut tiesas pavēstei kriminālizmeklēšanā. Ja jums tas izklausās kā sliktas ziņas, jums droši vien vajadzētu doties ar VPN, kura galvenā mītne atrodas valstī, kas nav piecu acu vai pat ārpus 14 acīm. Daži no labākajiem šodien pieejamajiem VPN ir piemēroti šim aprakstam, piemēram, Nord un Express.

Ja jūs neuztrauc Windscribe Kanādas mājas bāze, iespējams, vēlēsities uzzināt vairāk par to. Dažas no labajām ziņām ir tas, ka pakalpojums ir saderīgs ar daudzām ierīcēm. Cilvēkiem, kas darbojas ar Mac, Windows, Android, iOS un Linux, nevajadzētu būt nepatikšanām.

Turklāt viņiem ir paplašinājumi Firefox, Chrome un pat Opera. Jūs, iespējams, novērtēsit arī to, ka ir dažādas viedās TV lietotnes. Tas ir iespējams, ņemot vērā šo dažādību pievienojiet neierobežotu ierīču skaitu pakalpojumam Windscribe.

Šī ir īpaši dāsna viņu pakalpojumu daļa, kas ir retums pat starp dažiem labākajiem jūsu patiesi ieteiktajiem VPN..

Nosūtīt lietotņu saderību

Ja vēlaties, varat maršrutētājam pievienot Windscribe VPN, kas ievērojami atvieglo visu jūsu ierīču pievienošanu. Kad jūsu spēļu konsoles ir instalētas maršrutētājā, tās var savienot arī ar Windscribe, vēl viens noteikts pluss.

Vēl viena priekšrocība, kuru jūs varētu novērtēt, ir tā Vējraksts ir patiess lietotāju draudzīgs. Pat cilvēkiem, kuri ir jauni VPN, iespējams, būs nelielas grūtības ar instalēšanu un palaišanu. Tomēr var būt nepieciešams mainīt dažas konfigurācijas kā noklusējuma drošības un šifrēšanas iestatījumi nav optimāli.

Galu galā Windscribe bija diezgan lēns, un tas attiecas arī uz maksas versiju. Ja ātrums rada bažas vai ja plānojat veikt daudz kārdinošu, tas, iespējams, nav jums piemērots VPN nodrošinātājs. Viņu serveru tīkls arī ir mazs, kas arī nozīmē, ka šim pakalpojumam, iespējams, būs ierobežota pievilcība.

Vēstules pārskats

FeaturesInformation
Izmantojamība:Viegli izmantot
Mežizstrādes politika:Nav identificējošu žurnālu
Servera lielums:480 ++ serveri
Serveru izplatīšana:66 valstis
Atbalsts:Automatizēts tērzēšanas atbalsts
Kārdinošs:Atļauts
Straumēšana:Atļauts
VPN protokols un šifrēšana:OpenVPN protokols; 256 bitu AES šifrēšana
Galvenā mītne:Kanāda
Cena:USD 4,08 mēnesī
Oficiālā mājas lapa:https://windscribe.com

Drošība un šifrēšana

vējraksta protokola iestatīšanaVispazīstamākie VPN protokoli ir pieejami vietnē Windscribe. Starp tiem tiek uzskatīts OpenVPN. Citi ieteicamie protokoli ir IKEv2 un SOCKS5. Pat ja OpenVPN bauda vislabāko drošības reputāciju uz planētas, Vējonis ļauj IKEv2 padarīt par noklusējuma protokolu.

Tam nav jēgas, jo nav nekas neparasts redzēt, ka OpenVPN tiek aprakstīts kā nozares standarts. Izmantojot OpenVPN ar Windscribe, tiek iegūta AES 256 bitu šifrēšana, kas arī tiek atzīts par labāko pieejamo.

Šajā šifrēšanas šifrēšanā ietilpst 4096 bitu RSA atslēga, kā arī SHA512 autentifikācija. Ja esat IT drošības speciālists, tad zināt, ka ir tāds šifrēšanas līmenis, kādu vēlaties.

Ja jūs neesat IT drošības speciālists, jums joprojām vajadzētu būt piekļuvei labākajai pieejamai šifrēšanai, neieslīgstot noklusējuma iestatījumos. Cilvēki, kas ir jauni VPN, iespējams, to var izdomāt, bet kāpēc vispirms nav OpenVPN noklusējums?

Pārbaudes par noplūdēm un vīrusiem neliecināja par problēmām. Droši var lejupielādēt un lietot Windscribe no jebkuras ierīces jūsu mājās.

Vēstules servera atrašanās vietas

Vējonis norāda, ka viņiem gandrīz pieder 500 serveri apmēram 50 valstīs. Tas nav pārāk slikti, bet, salīdzinot ar augstas kvalitātes VPN, tas nav par ko lielīties.

Daudzi no visvairāk ievērotajiem VPN uzņēmumiem, piemēram NordVPN, ir milzīgs vairāk nekā 3000 serveru tīkls. Vēl labāk, šie serveri tiek izplatīti vairāk nekā 100 valstīs. Izmantojot kādu no šiem pakalpojumiem, jums ir daudz lielākas iespējas atrast serveri netālu no jums.

vējrakstu servera atrašanās vietas izvēlne

Ir vērts atzīmēt, ka, ja jūs izmantojat bezmaksas Windscribe kontu, jums būs piekļuve tikai dažiem serveriem. Tie ir atrodami Kanādā, ASV, Lielbritānijā, Honkongā, Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Šveicē, Norvēģijā un Rumānijā. Pārējo valstu serveri ir rezervēts maksājošiem klientiem.

Šajā sarakstā ir iekļautas daudzas Eiropas valstis. Tajās ietilpst Itālija, Īrija, Spānija, Zviedrija, Dānija, Polija, Austrija, Čehija, Ungārija, Somija un citas. Windscribe pat ir serveri Krievijā. Meksika arī veido sarakstu, tāpat kā Dienvidamerikas valstis Brazīlija, Kolumbija un Argentīna.

Apjoms Āfrikā ietver Dienvidāfriku un Lībiju, kas ir neparasta izvēle. Tuvo Austrumu valstīm, arī Izraēlai un Turcijai, ir serveri. Āzijā uzņēmums lepojas ar serveriem Honkongā, Japānā, Singapūrā, Dienvidkorejā, Malaizijā, Vjetnamā un Taizemē. Arī Austrālijai, Jaunzēlandei un Indonēzijai ir serveri.

vējrakstu serveri

Izmantojot BitTorrent vai P2P ar Windscribe VPN

Failu koplietotāji un torrentu fani būs priecīgi dzirdēt, ka Windscribe nav problēmu ar jums iesaistīties jūsu iecienītajās tiešsaistes aktivitātēs. Mācības vietnē palīdz jums konfigurēt sistēmu, lai veiktu vilkšanu tādiem klientiem kā VUZE, uTorrent un Deluge.

straumēšanas pakalpojumu vektorsTomēr ir vērts atzīmēt, ka ne visi Windscribe serveri ir saderīgi ar P2P un torrent. Pirms izlemjat, vai šis pakalpojums jums ir piemērots, apskatiet serveru ar P2P iespējotu atrašanās vietu.

Mūsdienās filmu un TV skatīšanās, izmantojot straumēšanas pakalpojumus, ir populāra. Netflix tiek uzskatīts par līderi šajā nozarē. Pats par sevi saprotams, ka, lietojot savu VPN, jūs varētu vēlēties skatīties šo straumēšanas pakalpojumu.

Diemžēl Netflix nepatīk, ka cilvēki satura apskatīšanai izmanto VPN. Tas notiek tāpēc, ka, izmantojot VPN, jūs varat izskatīties tā, it kā atrastos citā vietā, nekā patiesībā esat. Attiecīgi jūs varētu piekļūt Netflix ierobežota reģiona saturam, un tas, iespējams, pārkāpj daudzus līgumus.

Netflix ir ļāvis labi bloķēt cilvēkus, kuri no pakalpojuma izmanto VPN. Viņi spēja novērst Netflix skatīšanos, pārlūkojot kādu no Windscribe tipiskajiem serveriem.

Tomēr, šim VPN ir īpaši serveri, kas ir iespējoti lietošanai ar Netflix. Sauc par “Windflix” serveriem, šīs alternatīvas darbojas kā straumēšanas burvība.

Nosūtiet VPN ātruma testa rezultātus

Izmantojot Windscribe, palēnināsies datu pārsūtīšanas ātrums. Protams, tas attiecas uz visiem VPNS, taču labākie VPN palēninās jūsu savienojumu daudz mazāk nekā zemāki.

Diemžēl Windscribe ir viens no tiem. Vidējais lejupielādes un augšupielādes ātrums, pateicoties Windscribe, būtībā tika samazināts par 50 procentiem. Etalona ātrums bez VPN bija 98,71 Mbps lejupielādēm un 53,00 Mbps augšupielādēm.

Tas viss mainījās, kad tika pievienots Windscribe.

Šis serveris Nīderlande nodrošināja lejupielādi ar 42.97 Mbps un augšupielādi tikai ar 5.12 Mbps. Lietas pasliktinājās, izveidojot savienojumu ar serveri ASV. Ar lejupielādes ātrumu 29.74 Mbps un augšupielādes ātrumu 2.07 Mbps bija skaidrs, ka gaidīšana, kad Windscribe izveidos savienojumus, būs izaicinājums..

vēja ātruma testa rezultāts

Pēc tam Lielbritānijā atradās serveris. Lejupielādes ātrums 17,25 Mbps bija par 82 procentiem lēnāks nekā etalons, savukārt augšupielādes ātrums 4,86 ​​Mb / s bija par 91 procentiem lēnāks.

Šie ātruma testa rezultāti tika sasniegti, izmantojot “premium” kontu. Tas nozīmē, ka par šo drausmīgo izrādi tika apmainīta nauda.

Ir grūti iedomāties, cik neapmierinoši rezultāti būs, izmantojot bezmaksas kontu, kas nodrošina piekļuvi nedaudziem serveriem. Ja ātrums jums vispār ir svarīgs, tad labāk būtu izvēlēties pakalpojumu, kas saņem labākas VPN atsauksmes par datu pārsūtīšanas ātrumu.

Noslēdziet VPN reģistrēšanas politiku

Labākie VPN protokoli un šifrēšana pasaulē neko nenozīmē, ja VPN uztur žurnālus par jūsu darbībām un identitāti. Daži neērti VPN pārdod šo informāciju reklāmas un mārketinga firmām. Citi to glabā, lai varētu jūs tirgot. Šos žurnālus var izmantot arī valdības iestādes kriminālizmeklēšanā.

Labā ziņa ir tā, ka Windscribe saka, ka viņi neglabā nekādu žurnālu par saviem klientiem. Viņi var izsekot, cik daudz joslas platuma esat izmantojis, īpaši, ja izmantojat bezmaksas plānu, kas katru mēnesi saņem tikai iepriekš noteiktu datu daudzumu. Kas attiecas uz citiem ierakstiem, viņi tos glabā tikai apmēram trīs minūtes.

Rezultāts ir tāds jums nav jāuztraucas par žurnālu uzturēšanu saistībā ar jūsu tiešsaistes darbībām. Turklāt Windscribe nesatur lielu daļu jūsu personiskās informācijas serverī, kur tā var tikt uzlauzta.

Cenu noteikšanas iespējas Windscribe VPN

Windscribe ir iespējams izmantot, neradot nekādas izmaksas. Tomēr šī iespēja ir ārkārtīgi ierobežota. Katru mēnesi varat izmantot tikai 10 GB datu. Ja esat liels interneta lietotājs, katru mēnesi ātri sasniegsit kvotu.

Turklāt jums būs pieeja tikai nedaudziem serveriem. Tās atrodas Kanādā, ASV, Lielbritānijā, Honkongā, Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Šveicē, Norvēģijā un Rumānijā. Potenciālie lietotāji, kuri, iespējams, dzīvo citos reģionos, nesaņems pietiekami labu sniegumu, lai Windscribe padarītu saprātīgu azartspēli.

Lietotāji, kuri nolemj doties uz kādu no “Pro” apmaksātajiem plāniem iegūt piekļuvi visam Windscribe tīklam, lai gan tas ir daudz mazāk iespaidīgs tīkls nekā tas, ko nodrošina labākie VPN. Mēneša plāns mēnesī maksā deviņus dolārus. Tas ir diezgan dārgi, it īpaši salīdzinājumā ar citiem VPN, kuriem ir daudz vairāk serveru, labāks pārklājums un labāki ātruma testa rezultāti, taču tie nemaksā tikpat dārgi.

Jūs varat ietaupīt, izmantojot gada plānu, kas mēnesī maksā apmēram 4,08 USD. Par šo plānu rēķins tiek sastādīts ik gadu par USD 49.

Kā alternatīvu jūs varētu iegādāties divus gadus iepriekš. Izmaksas mēnesī ir USD 3,70, par kopējo summu USD 89 tiek izrakstīts reizi 24 mēnešos. Cilvēki, kas izvēlas šo plānu, arī saņem sešu mēnešu abonementu Dašlānam, lieliskam paroļu pārvaldītājam.

vējaraksta cenu diagramma

Pirms jūs apņematies jebkāda veida apmaksātu plānu ar Windscribe, ir noderīgi izprast viņu atmaksas politiku. Kad esat samaksājis, jums ir tikai trīs dienas, lai mainītu savas domas. Ja šajās trīs dienās esat izmantojis vairāk nekā 10 GB datu, iespējams, ka jums veiksme neder.

Tā nav visdāsnākā atmaksas politika. Vislabāk ir pārbaudīt šo pakalpojumu sniedzēju kā bezmaksas pakalpojumu. Pērciet plānu tikai tad, ja bezmaksas pakalpojums jums darbojas patiešām labi.

windscribe atmaksas politika

Vai Windscribe ir ieteicams VPN?

Ar salīdzinoši augstām izmaksām un nepietiekamu veiktspēju ātruma pārbaudē, ir grūti ieteikt Windscribe. Turklāt paturiet prātā, ka viņu atmaksas politika ir diezgan briesmīga un ka viņu serveru tīkls ir gandrīz plašs.

Ja jums ir nepieciešams rentablāks risinājums, ļaujiet mums norādīt jūs pareizajā virzienā. Iepazīstieties ar mūsu pārskatiem par Surfshark un NordVPN svaiga gaisa elpai. Abi joprojām ir šodien vislabāk pārskatītie VPN, un tas ir daudzu iemeslu dēļ. Cena, veiktspēja un ātrums ir ievērojami uzlabojumi salīdzinājumā ar Windscribe piedāvātajiem. Paskaties pats.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map